Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Контакти компанії NIKITA FIRST в Києві

Компанія NIKITA FIRST - це не тільки Українське представнитво ми також маємо компанії і представництва по всьому світу і в країнах СНД, які займаються виключно візовою підтримкою для громадян. Досвід роботи і розуміння всіх візових процедур дозволяють нам з легкістю консультувати і допомагати всім громадянам в отриманні будь-якої з віз, навіть найскладніших категорій, таких як возз'єднання з сім'єю, отримання виду на проживання в країнах Європи і багатьох інших.

Знаходимося за адресою:   вул. Січових Стрільців, 77, 7 поверх, офіс № 717  

Час работи: с 10-00 до 18-00
Телефони:    380672338111

 

 

Оплатить наши услуги Вы можете любым удобный для Вас способом. Например:   Вы можете оплатить банковской картой по ссылке  https://secure.wayforpay.com/button/b876616de6d03 

 

Безналичныйм расчетом на официальный счет компании: ЄДРПОУ/ДРФО 3009022333 МФО 300711 Розрахунковий рахунок:26005052737019 Приват Банк, картка № 5169-3305-0795-9515 Суворов Дмитро Олександрович «NIKITA FIRST » Свідоцтво про реєстрацію №715836 від 02.06.2010 р.  індекс 03150 Украина, 01-001, г. Киев, Майдан Независимости, переулок Михайловский 19/18 офис 104 ( Метро Майдан Независимости 2 минуты пешком) тел.: 8(044)2289539, 8(044)2289549, тел./факс: 8(044)5283999 e-mail: nikitafirstcomua@gmail.com, www.nikitafirst.com.ua   

 

Безналичным расчетом с помощью перевода ПРИВАТ БАНК (Приват 24) (Оплатить можно как с вашего счета Приват, так и с любого терминала пополнения счета ПРИВАТБАНКА) Получатель СПД Суворов Дмитро Олександрович Номер гривневой карты в Приват банке 5167-9855-0020-8848 Оплата только в гривне по верхнему курсу покупки ПриватБанк. Назначение платежа (ФИО платильщика) ПРИВАТ БАНК- Суворов Дмитро Олександрович  5167 9855 0020 8848    

 

Безналичным переводом SWIFT (только для нерезидентов Украины) на счет в долларах США. Актуально на 2017 год BENEFICIARY:   SUVOROV DMYTRO The bank account of the company ACCOUNT:   26008052738264 Name of the bank Privatbank, Dnipropetrovsk, Ukraine Bank SWIFT Code PBANUA2X Company address official 08720, Ukraine ,Ukrainka city , Energetikov street -5-75 CORRESPONDENT ACCOUNT:   Account in the correspondent bank 001-1-000080 SWIFT-code of the correspondent bank CHASUS33 INTERMEDIARY BANK:   Банк-корреспондент JP Morgan Chase Bank,New York ,USA IBAN:  UA323007110000026008052738264 Payments for (name of tourist and date of visit, country where will go) Источник: https://nikitafirst.com.ua/uslugi-i-oplata© nikitafirst.com.ua

 

 

 

Внутрішні  лінії  

1 - Відділ віз

2 - Юридичний  відділ 

3 - Реєстарція фірм в світі

4 - Звязок з директором

5 - Інші питання  

Пошта  nikitafirstcomua@gmail.com

Терміни - ціни

Кращі візові експерти України.
Більше 100 000 вдало відкритих віз.
Отримання візи навіть за 1 ДЕНЬ.
Підготовка протягом 24 годин.
Досвід оформлення віз з 2000 року.
Офіси в багатьох містах України.
Краща ЯКІСТЬ обслуговування.


 
Оплата - гарантії


Кращі ціни на візи.
Оплата - згідно договору.
Займаємося виключно візами.
Передоплата - від складності віз.
Оформлення - БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ.
При повній оплаті - знижка 15%.
Якщо відмова - повертаємо все (Увага завжди читайте договір, тому що умови бувають різні)
 

Ми закріпилися в свідомості людей, як якісна, надійна і гнучка в підході компанія. Наше завдання - допомагати всім подорожувати, просувати бізнес, зустрічатися з родичами, вчитися або мігрувати до країн по всьому світу. Не можна сказати що кожна з віз дається легко. Але можна сказати з упевненістю, що найскладнішу процедуру ми зможемо вирішити і отримати результат. Як Ви всі повинні розуміти важливий не процес - важливий результат, а процес нехай залишиться для вирішення нам.

FACEBOOK https://www.facebook.com/nikita.first.3 

«NIKITA FIRST» Київ


Паспортні або візові проблеми? Проблема з вашим паспортом або питання по візі? Наша паспортно-візова служба може допомогти. Кожен з наших візових експертів знає всі нюанси і бере участь в наданні допомоги клієнтам, що б ті мали приємний досвід для поїздок за кордон. Бажаючі отримати візу можуть іноді думати, що чиновники в паспортних столах або посольствах були поставлені там тільки для того, щоб викликати складності в процесі отримання візового дозволу для кожного заявника конкретно. Звичайно, це не так. Ці люди, навантажені складними системами, норм, правил і законів з більш, ніж 200 Країн. В результаті, вони можуть мати справу тільки з тими додатками документів і заявок, які будуть правильно поданими і повністю оформленими.
 

Що ми можемо та чому саме ми? 


«Нікіта Перший» несе відповідальність за всіх своїх консультантів, щоб працювати безпосередньо в тісному контакті з такими агентами в паспортних столах і посольствах, консульствах, щоб прискорити видачу паспорта і візи від імені своїх клієнтів. Ми навчилися переміщатися по трясовині бюрократії. Ми можемо навіть допомогти в їх видачі в той же день, як ви звернетеся до нас, якщо це буде необхідно. Ми насолоджуємося дуже хорошими робочими відносинами з усіма консульствами і посольствами і навчені робити для вас в будь-якій ситуації паспорта або візи.

Наш офіс може допомогти підготувати запрошення іноземцям для відвідування Росії. Підготувавши його правильно і безпомилково для подачі на розгляд з іншим пакетом документів - ваші шанси на отримання візи ростуть в сторону - задовільного рішення на видачу.

Тепер, коли майже кожен виїжджає за кордон повинен мати медичне страхування, ви можете бути здивовані, якщо ви не могли дозволити собі медичну страховку перед реформою охорони здоров'я, як ви можете дозволити собі це прямо зараз? Але хороша новина для багатьох людей є те, що реформа охорони здоров'я створила способи, щоб допомогти вам отримати допомогу, в якій ви можете потребувати перебуваючи за кордоном. Медичний страховий поліс допомагає людям з низькими або обмеженими доходами отримати доступне медичне страхування.

Багато страхові агенти і брокери також можуть допомогти вам подати заявку і зареєструватися на ринку медичного страхування. Купуючи страховку - ви можете отримати преміум-класу податкові пільги і економію на витрати по медичному обслуговуванню в країні слідування, тільки якщо ви реєструєте своє страхування через «Нікіта Перший". Щоб бути впевненим в дійсності медичної страховки і мати легальне право на економію своїх коштів при виникненні будь-яких питань зі здоров'ям за кордоном, вам необхідно переконатися, що ваш агент або брокер знає, як зареєструвати вас в даному секторі ринку з надання страхових послуг за кордоном. Застрахувати можна не лише здоров'я, житло та автомобіль, але і подорож, життя від критичних захворювань, захист доходів і оплату захисту (виплати утриманцям у випадку вашої смерті) і навіть домашніх тварин.

За рідкісними винятками, закон вимагає від усіх мати медичну страховку. Якщо ви застраховані через свого роботодавця - ви будете охоплені медичним страхуванням. Але, якщо немає - то ви повинні будете купити свій власний поліс медичного страхування. В іншому випадку вам доведеться заплатити штраф.

Наші переваги

Крім того, через наші зв'язки з державами, в яких вся інформація щодо віз і паспортів зберігається в найсучаснішої комп'ютерної системі, ми можемо дати вам оперативну інформацію про стан що саме вам необхідно, як краще буде зробити в вашої індивідуальної ситуації і за які терміни можна це встигнути зробити. Ми відомі винятковим обслуговуванням клієнтів. У той час як ми не маємо повного контролю над діями і рішеннями посольств, консульств та інших посадових осіб, які беруть участь в процесі видачі рішень за індивідуальною ситуації кожного із заявників, ми повністю стоїмо позаду всіх дій, які приведуть вас до останнього етапу розгляду вашої заявки, але над прийняттям рішення по якій ми не маємо ніякого контролю:

 

Наша мета полягає в тому, щоб представити відповідним посадовим особам будь-які правильно заповнені заяви протягом максимум 5 робочих годин з моменту отримання.
Наша мета полягає в тому, щоб зв'язатися з Вами протягом 2 годин, якщо будь-які додаткові документи будуть необхідні.
Наша мета полягає в тому, щоб відправити заповнений паспорт, візу, запрошення, страховку в той же день, як на них надійшла заявка.
Ми послідовно покращуємо якість обслуговування наших клієнтів і зробимо все від нас залежне, щоб відповідати цій якості.


Професійна допомога візових експертів

Зареєстровані російські візові консультанти можуть дати вам професійну допомогу з візою і допомогу з процесом міграції, незалежно від вашого громадянства вони допоможуть визначити, який варіант візи підійде вам найкраще, і нададуть консультації та підтримку в усіх питаннях, що виникають у вас при виїзді за кордон. Ми надаємо консультації для досягнення будь-якої вашої мети: щоб допомогти вам знайти собі роботу, або зайнятися своєю справою, придбати нерухомість, пройти навчання, відвідати близьких, отримати дозвіл на проживання або відправитися в подорож.

Отримання необхідного дозволу Visa і процес імміграції може бути складним і трудомістким заняттям. Але не переживайте, візові експерти від «Нікіта Перший» - надаємо наші послуги, щоб допомогти вам!

Ми надаємо допомогу в імміграції та консультації для корпорацій і приватних осіб, по всій Україні і на глобальному рівні.

 

«NIKITA FIRST» - компанія, представництва мережі якої поширюється на країни СНД, Європи та інші. Ми виступаємо в якості однієї з небагатьох компаній в світі в якій є юридична підтримка та супровід своїх клієнтів. Ми заробили репутацію неперевершених стандартів в обслуговуванні клієнтів, тим, що ми:

 • Робимо комплекс послуг легким
 • Заощаджуємо ваш час
 • Знижуємо ризики і тримаємо вас в курсі кожного етапу щодо вирішення поставлених нам завдань
 • Відсутні приховані витрати
 • Забезпечуємо професійну експертизу
 • Надаємо вам глобальну узгодженість і місцеву ефективність

Чому «NIKITA FIRST»?

Наші візові експерти пропонують широкий спектр послуг для задоволення потреб людей, які, як правило, вважають за краще мобільний спосіб життя. Для мандрівників або просто переміщується в іншу країну з певною метою або ж хочете переїхати в неї.

Деякі люди, переважно при зв'язках з агентами часто стурбовані ризиками і управлінням в процесі. Контактна особа від компанії «Микита Перший» дає вам, як замовнику наших послуг, гнучкість і свободу вашого способу життя, що надаються доступністю існування і роботи наших співробітників. Можна сказати, що це дає вам найкраще з варіантів.

Зв'язатися з наи в Україні

Потрібну попередню інформацію про країну слідування - ви можете знайти на сторінці країни на нашому сайті. Ви також можете отримати інформацію про візи, паспорти, страховки, проголошених зв'язавшись по скайпу, поштою, онлайн-чат і телефонної лінії безпосередньо з візовими або юридичними експертами в Росії. Ми готові вас потримати в будь-якій ситуації. Ні ніколи нічого складного і безвихідного. Наші експерти завжди знайдуть спосіб або проконсультують як вирішити будь-яке ваше запитання, пов'язаний з візовими режимами в країнах в вашу користь !!!

На сьогоднішній день відкриті офіси в таких країнах:

СНД

Україна (Київ) nikitafirst.com
Росія (Москва) nikitafirst.ru
Білорусь (Мінськ) nikitafirst.by
Казахстан (Астана) nikitafirst.kz

ЄВРОПА

Польща (Варшава) nikitafirst.pl
Австрія (Відень) nikitafirst.at
Німеччина (Берлін) nikitafirst.de
Великобританія (очікується відкриття)

АЗІЯ

Китай (очікується відкриття)

АФРИКА

Танзанія (очікується відкриття)
Гана (очікується відкриття)
Нігерія (очікується відкриття)

ПІВНІЧНА І ПІВДЕННА АМЕРИКА

Канада (Калгарі)
США (Лос-Анжелес)

ОКЕАНІЯ

(Очікується відкриття)

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 d888   .d8888b.  .d8888b.  .d8888b. 
d8888 d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b
888 .d88P 888 888 888
888 8888" Y88b. d888 888d888b.
888 "Y8b. "Y888P888 888P "Y88b
888 888 888 888 888 888
888 Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P
8888888 "Y8888P" "Y8888P" "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки