Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Робочі візи - підготовка документів, консультації

 

Робочі візи - що це?

Робоча віза видається для всіх громадян Росії, які бажають працювати в іншій країні. Робочі візи користуються найбільшим попитом, враховуючи, що все більше людей їдуть на заробітки в країни Шенгену. Протягом останніх десятиліть почався активний міграційний бум в країни Африки, де ділових людей приваблюють нафту і золото. Крім іншого, це те «чисте поле», це та незатребувана ніша, де різним фахівцям в будь-якій сфері діяльності є де «розгулятися». Африканські країни, на жаль, поки не мають достатньо своїх кадрів і кращі фахівці з Росії допомагають відновити економіку країн Африки. Крім того, росіянину легше пристосуватися до вологості або посушливості клімату, а також соціальному устрою і менталітету місцевих аборигенів.

 

Процедура оформлення робочих віз.


Оформляють собі робочі візи і туристи, не знайшовши у себе на батьківщині гідно оплачувану роботу, актуальність цього міграційного потоку підтвердив пройшошоъся по Україні недавній економічній кризі. Тим часом, навіть за непрофесійну роботу в інших країнах оплата незрівнянно вище, від 3-х до 5-ти разів більше, ніж в україні. Безсумнівно, це велика проблема для сім'ї, так як людина повинна виїхати і перебувати довгий час поза своєю батьківщиною. Єдина втіха, мабуть, що він зможе забезпечувати себе, так і допомагати близьким родичам, які залишилися в Україні.

До речі, міграція в зв'язку з пошуками роботи ще довгі роки буде злободенною і передбачуваною. Як заявив прем'єр-міністр України, що всіх нас чекають не найпростіші часи, і саме зараз нам потрібно скористатися нашим дуже серйозною перевагою і воно полягає в тому, що у нас дуже низький у порівнянні з європейськими країнами рівень безробіття, тому потрібно піти від політики збереження зайнятості населення за всяку ціну ... комусь - це може бути досить значна частина населення - доведеться міняти не тільки місце роботи, але і професію, і місце проживання.


Яке запрошення для робочої візи потрібно?


Для робочої візи насамперед потрібне запрошення від роботодавця в обраній Вами країні. Оформлення запрошення для робочих віз має практично однакову процедуру для більшості країн Північної і Південної Америки, Європи, Африки, Азії. У кожній державі, звичайно, є свій відсоток безробіття, і, за великим рахунком, вони приймають і хочуть приймати тільки своїх співгромадян. Тому прописана чітка процедура щодо виставлення вакансії на публічний розгляд, яка виглядає приблизно наступним чином: якась фірма готова Вас працевлаштувати і всі фінансові питання, графіки роботи вирішені. Це найкращий і правильний варіант.
Далі, фірма робить необхідні процедури по чинному законодавству своєї країни, тобто офіційно виставляє цю вакансію на біржу праці в своїй країні на термін від 14 до 30 днів. При цьому фірма, яка бажає отримати висококласного фахівця, навмисно створює умови не підходять для місцевих шукачів по цій вакансії, наприклад, знання української, російської (латинської, китайської, ...) мови або спеціальні знання в певній галузі. Природно, що в слаборозвинених країнах, кількість кандидатів на подібну вакансію вельми скромні, якщо не є нікчемними. (Але такий підхід виправданий, оскільки іноземний фахівець з великим досвідом роботи вивчить місцевих учнів). Таким чином, фірма показує, що єдиним підходящим претендентом є Ви, що інших претендентів не знайшлося на цю вакансію і клопоче про видачу дозволу на роботу для іноземного громадянина, в даному випадку, для Вас. Це і буде підставою для отримання запрошення, або буде достатнім мати дозвіл на роботу в обраній Вами країні. Всі процедури по оформленню документів виконують співробітники фірми. Вам залишається лише чекати запрошення, на підставі якого вам ОБОВ'ЯЗКОВО відкриють робочу візу, (якщо, звичайно, Ви не перебуваєте в чорному списку тих людей, яким заборонений в'їзд в цю країну).

 

Процедура отримання робочих віз


Процедура отримання робочої візи досить проста. Відмінності в необхідному списку документів і деяких вимог щодо заповнення цих документів в консульствах різних країн. Тому навести тут певний список неможливо. Маючи запрошення від фірми або від Міністерства Праці та Управління тієї країни, в яку Ви їдете працювати, не треба придумувати складні схеми в'їзду в країну. Просто Ви уважно готуєте список документів, який зажадав консульство обраної Вами країни. Документи повинні бути заповнені правильно і чітко. Тому важливо ставитися до цього дуже серйозно.

Вдалої роботи! Візові Експерти України - Нікіта Перший. Чи готові допомогти в будь-якому питанні!
 

 

 

Експерт

+380672338111
+380443575111

Пощук по сайту

Вопросы по рабочим визам

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 888888888   8888888888  888888888    d888   
888 d88P 888 d8888
888 d88P 888 888
8888888b. d88P 8888888b. 888
"Y88b 88888888 "Y88b 888
888 d88P 888 888
Y88b d88P d88P Y88b d88P 888
"Y8888P" d88P "Y8888P" 8888888


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки