Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Реєстрація фірм - у всьому світі, допомога, юристи

Європа

 

Реєстрація. Статут фірми. Адреса для фірми. Нотаріус.

 
 
З метою відкриття фірми на території Польщі краще звернутися до професіоналів. В іншому випадку можливі ускладнення у вигляді збільшення витрат і термінів створення фірми.
Це пов'язано з деякими помилками при підготовці, подачі і оформленні необхідних документів самостійно.
Про вартість відкриття бізнесу на території Польщі, тривалості даної процедури, а також з необхідним переліком документів Ви можете ознайомитися прямо зараз.
 
 • Які Ви отримаєте переваги в разі співпраці з нашою компанією?
 • Які Ви отримуєте послуги під час відкриття товариства з обмеженою відповідальністю?
 • Яка тривалість процедури створення бізнесу на території Польщі?
 • Яка вартість відкриття ТОВ на території Польщі, а також послуги, що отримуються після процедури реєстрації?
 • Які щомісячні витрати, пов'язані з обслуговуванням фірми на території Польщі?
 • Яка величина статутного капіталу і різних податків під час відкриття малого бізнесу в Польщі?
 • Які переваги реєстрації фірми на території Польщі, і яка від цього користь?
 • І багато іншого
 
Відкриваємо фірму в Польщі крок за кроком.
 
 
Почнемо, з того що введемо в адресному рядку браузера адресу firma.gov.pl і заповнимо форму CEIDG (вхід в Центральний реєстр і відомості про підприємницьку діяльність). Детальний керівництво опубліковано також там. Скажімо два слова про те, як відправляти і підписати форму (ми рекомендуємо так званий Trusted профіль).
 
Цей документ також використовується як додаток для переходу до національного реєстру підприємницьких суб'єктів (з відповідним числом податку), ідентифікації заявки в IRS (або подати вказівку ПДВ та вибору форми оподаткування) і повідомлення про платника страхових внесків на соціальне страхування.
 
 
Таким чином, заявка подається на будь-яка зміна обсягу наданої інформації (для цього зобов'язання є 7 днів).
 
Увага. При реєстрації компанії, якщо вона ще не має податків і ж з або без реєстрації ПДВ, з моменту його отримання не потрібно оновлювати дані в системному CEIDG, тому що вони з'являються там автоматично, як тільки вони встановлені. У разі акціонерних товариств - кожен з акціонерів повинен окремо подати заявку на CEIDG. У формі повинні вказати вид діяльності який виконується. Для цієї мети була створена польська класифікація діяльності, в якій міститься список діяльностей, які може виконувати підприємство. CEIDG-форма заповнюється тільки за номерами обраної діяльності. Там немає меж величини чисел ПКД (PKD)
 
 
 
Податкова адміністрація
 
 
 
ІПН залишається незмінним - ваш персональний номер стає номером компанії на момент її створення. Якщо у вас не було НПВ - воно буде видано міністерством в реалізації вашої діяльності по CEIDG. Найпростішим способом буде, для того, щоб визначити ваш номер - буде скористатися допомогою бізнес пошукової системи. Кожен запис має бути там і з'явиться не пізніше 3 днів з моменту підписання заяви CEIDG, а в основному, як правило, на наступний день, якщо припустити, що компанія повинна бути представлена ​​у пресі CEIDG-2 і податкової D.
 
Ви повинні вирішити, чи має намір вона (фірма) обкладатися ПДВ (подробиці цієї проблеми описані в окремій статті) і заповнити необхідні інструкції (в цьому випадку форма ПДВ-R). Зверніть увагу, що ПДВ сплачується в офісі, в юрисдикції за місцем діяльності, в найбільш головному відділенні (на відміну від податку на прибуток, який сплачується в офісі, відповідно до місця передбачуваного проживання). Проте, якщо у вас є два або більше комерційних підприємства, і одне з них відповідає місцю проживання, він може також сплатити два податки.
 
 
 
ZUS-або Соціальне страхування
 
 
 
Підприємець в ZUS має як би "роздвоєння" особистості. Це відбувається в той же самий час, що і так званої платник і здійснює внески платника (для його співробітників і себе) і також як страхувальник (як ніби на одному рівні з співробітниками компанії). Спочатку це здається трохи складним, але на практиці це не так.
 
Доповнюємо печаткою AET, якщо діяльність здійснюється як наш єдине джерело доходу (тут є правильним візерунок заливки). У свою чергу, ZZA використовується в ситуації, коли ми одночасно працюємо за договором найму, за яким заробляємо більше, ніж національна мінімальна заробітна плата - в інших випадках (наприклад, зарплата нижче) залишаються на AET. У разі громадянського партнерства, вона друкується як ЗПА (ZPA).
 
Ці форми можуть бути представлені в будь-якому з відділів соціального забезпечення. Це повинно бути зроблено після реєстрації в CEIDG, але не пізніше, ніж за 7 днів з моменту створення страхового зобов'язання (тобто початку операції, яка повідомляється в заяві CEIDG). Також є можливість розсилки, але вона пов'язує вас з відомими ризиками як, наприклад, ефективність і конфіденційність Польської Пошти.
 
Якщо, після отримання виду ZUS ще не маєте статистичний номер, він просто не працює для вас. Проте, на практиці це, як правило, вже є реєстраційний номер. Багато людей роздратовано чекають, в основному два тижні, лист від Центрального статистичного управління, яке інформуватиме від компанії, що надає статистичний номер. Тим часом, необхідний CEIDG вже буде визначено на наступний день, і ви можете перевірити це, знайшовши свій власний номер в пошуковій бізнес-системі (якщо немає - то на наступний день, або ви можете спробувати в найближчі дні, але це зазвичай займає небагато часу).
 
Ви повинні також прийняти в запас кілька декларацій ZUS DRA і пізніше відправити їх поштою, без необхідності йти до кожного з представників регулюючих органів. Там також повинні бути впевнені, що завжди є копії документів, представлених Інститутом соціального страхування (податкової інспекції). А коли будете приносити їх особисто, то ви повинні попросити в підтвердження копії штампа з поточною датою. Якщо ви відправили його поштою, а це повинно бути зроблено завжди поштою рекомендованим листом, і доклали копії документів про подання документів, що підтверджують відвантаження. Для цього підійде використання конвертів формату не менше А4, що б представити документ.
 
 
 

Ліцензування в Польщі

 
 
Хоча в Польщі є економічна свобода, проте, в разі деяких видів законодавства є зобов'язання отримати ліцензії і дозволи. Для з'ясування чи потрібно вам ліцензія вишліть нам запит.
 
 

Отримання печатки фірми

 
 
 
Хоча немає юридичної відповідальності за корпоративне наповнення друку, однак, часто виявляється, що є корисним коли її формування не займає багато зусиль, щоб її розробка не займала багато зусиль і праці співробітників компанії відволікаючи їх від щоденної роботи, тому що марка компанії завжди справляє враження і виступає за підтвердження на документі, після чого який прийнято вважати більш офіційним. Для більшості оформлення таких офіційних запитів є макет для оформлення друку, але його використання не є обов'язковим. Ви можете використовувати його для рахунків і торгових угод, але це не обов'язкова вимога. Найбільш жорстким в цьому відношенні будуть тільки банки. Очевидно ви можете навіть зустріти відмову для компанії для того, щоб відкрити рахунок, якщо у вас немає штампа (!).
 
Якщо говорити коротко - то поміщають на штамп:
 
 1. Повне найменування компанії (разом з ім'ям підприємця)
 2. Адреса
 3. Може бути, телефон і факс
 4. податок
 5. NIP
Деяким можна пропустити цей останній пункт, але ми закликаємо вас його використовувати, тому що це пояснюється тим, що завжди краще мати його під рукою, раптом вам потрібно буде необхідно написати вручну рахунок-фактуру, що б не записувати інформацію ви можете просто використовувати друк.
 
 

Банківський рахунок фірми в Польщі

 
 
 
Ні зобов'язання використовувати обліковий запис компанії для кожної транзакції, що відноситься до бізнесу - ви також можете використовувати особистий рахунок або навіть платити готівкою. Закон про свободу економічної діяльності визначає зобов'язання використовувати обліковий запис компанії для угод, вартість яких перевищує 15 000 євро - незалежно від кількості платежів (не працює з розподілу кілька менших кількостей грошових коштів). Після того, як банківський рахунок по вашому бізнесу у вас з'явиться, ви повинні повідомити податкову інспекцію та соціальне забезпечення CEIDG для заповнення оновлення програми при виборі банку, який буде працювати з вашою компанією, зверніть увагу на такі деталі як:
 
 • Причини для запуску рахунки, перекази, банківські депозити і зняття
 • Можливість обробки свого аккаунта через Інтернет і / або по телефону
 • Кількість відділень і банкоматів / СУБКД
Крім того, він є однією з дуже зручних форм для операцій з фінансами - вам не потрібно йти в банк, стояти в черзі і т.д., таким чином ви можете організувати кур'єра, який, разом з контрактом прийде до вас додому або в комерційне приміщення.
 
У будь-якому випадку, йти в банк або для заповнення форми онлайн ви повинні мати:
 
 • Посвідчення особи
 • Так звану оригінальний запис до реєстру бізнесу (на практиці, роздруківка системи CEIDG)
 • Номер документа CEIDG
 • Не у всіх випадках статут
 • Кращим в більшості також є друк
 • На цьому реєстрація та відкриття закінчені.
 
 
 
Ваша фірма відкрита. Ми раді що допомогли вам !!!
 
 

Кілька пропозицій в кінці

 
В останні кілька років міцно перероблений ряд питань для того, щоб полегшити роботу малого бізнесу, і перш за все серед них припадає на веб, веб-сторінок і веб-сервери для бізнесу.
 
Якщо ви потребуєте юридичної консультації або підготовці звичайного документа - рекомендуємо вам задавати питання в електронному вигляді по електронній пошті, щоб отримати пораду по оцінці найближчим часом, і більш глибокий рада ви отримаєте максимум за 3 дні (зазвичай досить 24 годин) після вашого запиту нам на пошту з усіма важливими вас деталями.
 
Більш надійні послуги комерційним організаціям, описані на нашому сайті.
 
Ми рекомендуємо вам наш сайт, тому що завдяки інформації, що міститься в ньому підприємці зможуть заощадити багато часу і грошей!

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 .d8888b.  d888   d888    d8888 
d88P Y88b d8888 d8888 d8P888
888 888 888 d8P 888
.d88P 888 888 d8P 888
.od888P" 888 888 d88 888
d88P" 888 888 8888888888
888" 888 888 888
888888888 8888888 8888888 888


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки