Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Тури до всіх країн світу

Європа

 
 
У нашій компанії і на нашому сайті ви знайдете найголовніше і важливе, що відноситься до всіх моментів необхідного страхування для туристів бажаючих відвідати будь-який куточок світу.
В даний час поїздки за кордон явище досить часте. Їдуть дорослі і діти на конкурси, фестивалі, в ділові, туристичні поїздки, сімейний відпочинок, в гості. У будь-якому випадку поїздка в різні країни пов'язана з подачею пакету документів в Посольство для відкриття візи. А візу вам не відкриють, якщо у вас не буде поліса медичного страхування.
Згідно зі ст.16 Закону України "Про туризм" медичну страховку вимагають в посольствах усіх країн Шенгенської угоди. В інших країнах наявність страховки не обов'язково, але краще, якщо вона буде - це збільшить ваші шанси отримання візи, захистить від можливих ризиків нанесення шкоди вашому здоров'ю або ж шкоди групи людей.
 
 
 

Страхування для поїздки українцям

 
 
Існує 4 типи або програми страховок А, В, С, D. Чим вище тип страховки, тим сильніше захист. Наприклад, по страховці типу А відшкодують витрати на екстрену медичну допомогу, лікування в стаціонарі, а тип В - захистить вас і від гострого зубного болю, що трапляється досить часто.
Вирушаючи в подорож на своєму автомобілі необхідно оформити поліс "зелена карта" - страховий сертифікат єдиної форми.
Головне призначення страховки для туриста - відшкодувати застрахованій особі витрати при настанні страхового випадку за кордоном, не в країні постійного проживання.
 
 
 

Медичне страхування в Україні для іноземців

 
 
Рекомендації іноземним громадянам, які мають намір отримати медичні послуги за кордоном.
Вирушаючи за кордон з метою отримання медичних або оздоровчих послуг, пацієнти повинні усвідомлювати всі ризики і переваги медичного обслуговування в іноземній країні.
Вибираючи іноземну установу охорони здоров'я, необхідно з'ясувати наявність в установі досвіду роботи з іноземними пацієнтами та відділів (центрів), які надають сприяння в організації лікування іноземних громадян, спеціалізацію закладу, його авторитет, міжнародну акредитацію. З метою запобігання порушенню Ваших прав за кордоном, особливу увагу слід приділи отримання повної і максимально об'єктивної інформації про:
 
 • можливості отримання первинної консультації на території України (в т.ч. у іноземного лікаря), умови проходження медичного обстеження;
 • наявність акредитованих (уповноважених) посередників;
 • етапи і тривалість лікування (включаючи реабілітацією);
 • цінову політику закладу і форми оплати за надані послуги (в т.ч. по організації виїзду на лікування, залучення перекладачів);
 • ризики запланованих процедур і очікувані результати;
 • медичні препарати і методики, які будуть застосовуватися;
 • лікаря і персонал, який буде залучатися в процесі лікування;
 • умови проживання пацієнта та супроводжуючих його осіб, клімат відповідної місцевості, особливості харчування і т.п .;
 • інші принципові умови лікування, в залежності від захворювання.
Перед поїздкою рекомендується ознайомитися з інформацією про умови в'їзду і перебування з метою лікування на території іноземної держави, особливості її законодавства про захист прав пацієнтів (споживачів) державне регулювання у сфері надання медичних послуг закладами охорони здоров'я або посередницькими компаніями (агентами).
 
 
Зверніть увагу, що сьогодні в Україні все ще не створено механізмів впливу на діяльність посередницьких структур з надання медичних послуг. Міністерство охорони здоров'я України рекомендує громадянам України подбати про страхове забезпечення процесу лікування за кордоном.
 
 
Слід пам'ятати, що правовідносини між пацієнтом і клінікою і пацієнтом і посередником, що надає послуги з лікування за кордоном, повинні бути оформлені у формі письмового договору (контракту), доповнені планом лікування. Необхідно залишати оригінали документів (бажано з перекладом), які стосуються не тільки під час лікування, але і організації виїзду і перебування за кордоном.
 
З метою належної організації Вашої поїздки, радимо ознайомитися з порадами для подорожуючих, розміщених на веб - сторінках зарубіжних дипломатичних установ України в розділі «Консульські питання» і на сайті Міністерства закордонних справ України ввв.mfa.gov.ua.
 
У разі виникнення складнощів в отриманні медичних послуг за кордоном радимо Вам звертатися до закордонних дипломатичних установ України для отримання інформації про особливості законодавства країни перебування, а також з питань відносин з офіційними установами цієї країни з метою відновлення порушених прав.
Додаткові рекомендації по отриманню медичних послуг в інших країнах розміщені у відповідних інформаційних розділах нашого сайту про ці країни на сторінці країни.
 
Будемо раді допомогти в оформленні необхідної типу і категорії страхування для поїздки українцям закордон так і іноземцям в Україну.

Експерт

+380672338111
+380674338111

Пощук по сайту

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
   d8888  888888888  d888    d8888 
d8P888 888 d8888 d8P888
d8P 888 888 888 d8P 888
d8P 888 8888888b. 888 d8P 888
d88 888 "Y88b 888 d88 888
8888888888 888 888 8888888888
888 Y88b d88P 888 888
888 "Y8888P" 8888888 888


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки