Харків
380672338111
Дніпро
380672338111
Київ
380672338111

Робоча віза в Болгарію

Blue Card і ВНЖ в Болгарії

 
 
Парламент в Болгарії ввів Blue Card Європейського союзу для доступу в їх країні висококваліфікованих іноземних працівників. Це було остаточне прийняття в читанні поправки до Закону про іноземців.
 
Синя карта ЄС для доступу іноземних висококваліфікованих працівників схожа на Green Card, видана в США. Іноземні громадяни можуть отримати Blue Card ЄС, якщо у них є віза на перебування в Болгарії і висококваліфікованих працівників, закріплених в законі. ВНЖ як «блакитна карта ЄС» видається з дозволу Міністерства праці та соц. політики протягом 1 року, який може оновлюватися в присутності підстав для перевидання. ВНЖ можуть отримати також і члени сім'ї власника блакитної карти. Іноземці, які проживають в Болгарії отримують на короткий термін - до 90 днів, цей термін може бути продовжений один раз, терміном - з дозволом протягом 1 року, довгострокові - з дозволом на початковий період в п'ять років з можливістю продовження, постійно - з підтримкою до нескінченності. Статус постійного жителя надається особі, яка проживає на законних підставах в країні і постійно протягом п'яти років до моменту подачі клопотання на отримання самого дозволу на перебування (довгострокове).
 
Після придбання довгострокового ВНЖ є постійним, поки не сталося підстав для відкликання. Іноземцю для надання статусу з довгостроковим перебуванням необхідно надати докази що у них є для себе, для членів їх сімей достатньо коштів на існування, не вдаючись до системи соц. допомоги. Сума коштів, не повинна бути менше мінімальної заробітної плати або пенсії. Іноземець повинен довести, що він має обов'язкове медичне страхування або страхування на весь термін їх перебування. ВНЖ може бути виданий з причин, що носять гуманітарний характер. Правила були введені для возз'єднання іноземців в Болгарії, для отримання ВНЖ, виданого в країні. Серед вимог, що пред'являються до відповіді на такий дозвіл важливу роль відіграє що, якщо встановлять, що був заключенний шлюб або прийняття іноземця так, щоб обійти правила режиму, що регулюють прийняття іноземця, можете не досягти очікуваного результату і в підсумку - не отримаєте схвальний дозвіл на свій запит. Парламент прийняв терміни для віз для запланованого короткострокового перебування іноземцем, який не перевищує п'ять років, короткострокові візи - що не перевищують в шляху до двох днів, і для того, щоб залишитися в країні - планується продовження не більше ніж 3 місяці в будь-який шестимісячний період, починаючи з часу першого в'їзду в Болгарію.
 
Заявник повинен подавати на отримання візи не раніше ніж за 3 місяці до запланованого застосування візиту. Пред'явити і документи, що підтверджують саму мету поїздки. У візовому процесі уявити біометричні дані, також фотографією людини і його десяти відбитків пальців. Не брати відбитки пальців у дітей віком до 12 років, особам, яким дактилоскопії неможливо робити.
 
Біометричні дані будуть необхідні для країни, уряду і його членів з супроводжуючими їх подружжям, членів офіційних делегацій, які на запрошення урядами країн-членів, міжнародних організацій для офіційної мети призначення. Відбитки пальців будуть братися з королівської сім'ї і її членів, навіть коли у них є офіційне запрошення. Візові дані можуть бути використані при прикордонному, адміністративному контролі за іноземними громадянами, надання притулку та профілактики, процесами щодо врегулювання терористичних злочинів і злочинів з видачі та європейського ордера на арешт. 
 
Відмова у видачі візи на в'їзд до Болгарії може пошкодити її відносини з іншими країнами. Віза не видається і коли іноземець був засуджений за умисний злочин, вчинений в Болгарії і відповідно до чинного законодавства, повинен бути покараний не менш ніж на 1 рік позбавлення волі. Відмова проводиться, якщо буде доведено, що буде метою і умовами запланованого перебування і де зупинявся протягом трьох місяців протягом поточного шестимісячного періоду. Віза не видається, коли є тривога в інформаційній системі відмови ЄС (система Шенгену), або якщо попереднє перебування в Болгарії систематично здійснюють акти громадського безладу.
 
 

Хто може працювати в Болгарії?

 
Закон чітко визначає групи іноземців, які можуть отримати дозвіл працювати в Болгарії. Робота доступна іноземним громадянам, які:
 
 
 • зайняті за трудовими договорами у роботодавця дотримуючись Трудового кодексу;
 • перебувають протягом обмеженого періоду у закордонних роботодавцям в наданні послуг на всій території країни;
 • з проведення фрілансу;
 
 
Іноземці можуть працювати виключно після отримання ними дозволу від служби зайнятості. Дозвіл буде отримано для роботи, яка вимагає спеціалізованих навичок і знань, і, коли ринок праці не забезпечує навчена людина. Видано роботодавцем (фіз. або юр. особа), зареєстрованому згідно із законами Болгарії або на вимогу юр. особи, зареєстрованої відповідно до законів, є учасником договорів між компаніями, що працюють з іноземною юридичною особою, є працедавцем іноземця. Законодавча влада залишила ініціативу, наймати не іноземних працівників в руки роботодавців, але формальні вимоги та адміністративні труднощі як і раніше оцінюється нею як серйозні.
 
 
Документи, необхідні для видачі дозволу працювати, повинні бути представлені в бюро праці зайнятості іноземця. Статутний період часу для прийняття рішення за запитом про видачу дозволу працювати становить 30 днів.
 
 
Дозвіл працювати є офіційним особистим документом іноземця, яке дає йому право на працю в Болгарії на певний період часу на конкретній роботі по конкретній позиції у конкретної юридичної або фізичної особи, зареєстрованої згідно із законодавством, який зробив заяву для видачі дозволу на роботу. Дозвіл працювати видається терміном на один рік з можливістю продовження на термін до 3 років - виконавчих і більше трьох років-управлінського персоналу. Одним з важливих аспектів є те, що дозвіл на можливість працювати видається на певний період часу і формальної логіки дотримуються заходи, що після завершення трудового договору іноземець повинен покинути країну.
 
 
 

Кому не потрібна віза в Болгарію?

 
 
Аплікант може їхати в країну з терміном перебування до 90 днів в шестимісячний період без відкриття візи в країну, якщо у нього в наявності є:
 
 
 • Дійсна короткострокова двох або багаторазова шенген віза, включаючи візу Кіпру, Хорватії, Румунії.
 • Національна віза (категорії Д) одна з країн-Шенгену або Кіпру, Хорватії, Румунії.
 • ВНЖ в одній з країн-Шенгену або Кіпру, Хорватії, Румунії.
 
 
Іноземцю, який отримав візу не буде дозволено перебування в Болгарії більшу кількість днів, ніж те, що зазначено в ній.
 
 

Болгарська політика для іноземних підприємців

 
Міністерство Болгарії відзначило, що не дивлячись на всі позитивні сторони, фінансова криза в останні роки негативно вплинула на сприйняття громадян про ефективність ЄС. На його думку рішення цієї проблеми знаходиться в реальному економічному зростанні, у створенні нових робочих місць, кроками в цьому напрямку є Пакт для зростання і зайнятості (прийнятим в ЄС в 2012 рік)
 
Позитивний вплив на болгарську економіку принесе стимулювання туризму, і для досягнення цієї мети необхідно довгострокова стратегія для сталого розвитку сектора, що залежить безпосередньо від продуктивності і прихильності держави до бізнесу. Держава повинна спрямовувати підтримку в розвиток і підтримку бізнесу як туристичного так і комерційного, таким чином йому слід полегшити процедуру видачі віз іноземцям (як основні - процедуру туристичних віз), а також розвиток культурного і екотуризму.
 

Захист трудових міграційних ресурсів

 
Там немає такої країни, яка не потребуватиме висококваліфікованої робочої сили, Болгарія не є винятком.
 
Профспілки. Конфедерація незалежних профспілок Болгарії - найбільшої профспілки в країні бере активну участь в міграційній політиці та підкреслює її важливість. Діяльність конфедерації розгортається в декількох напрямках.
По-перше, інформувати болгарських громадян про їхні права вільного переміщення в межах Європейської комісії. Для цього, Конфедерація розробляє серію інформаційних матеріалів "Трудові права громадян Болгарії" для чотирьох основних напрямків болгарського економічного міграції - Іспанії, Греції, Великобританії, Австрії. Конфедерація створила Інформаційний центр для фундаментальних прав в вільне переміщення трудящих, який надає інформацію для соціального забезпечення та трудових і профспілкових прав в ЄС.
 
 
Другий напрямок в активній участі Конфедерації в реалізації міграційної та інтеграційної політики займає участь в Національній раді з питань трудової міграції. З іншого боку, Конфедерація Профспілки діє як коректив до державної міграційної політики і допоможе розробити більш збалансований вигляд. Після прийняття Національної стратегії з міграції та інтеграції, Економічну і соціальну раду призначив Конфедерації експертів для розробки думки з пропозиціями для доповнень.
 
Займаючись питанням щодо визнання кваліфікації іноземних трудових мігрантів і забезпечення ним трудової діяльності (в тому числі введення блакитної карти, видача ВНЖ) впливає на економіку країни з середини.

Для отримання робочої візи необхідна підстава. Ваш бізнес дає право на отримання бізнес візи, строком максимально на 6 місяців. Для робочой візи необхідні інші підстави, список яких ві знайдете на нашому сайті.

Експерт

Замовити робочу візу в Болгарію
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 .d8888b.  .d8888b.  .d8888b.  .d8888b. 
d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b
.d88P 888 888 888 888 Y88b. d88P
8888" Y88b. d888 Y88b. d888 "Y88888"
"Y8b. "Y888P888 "Y888P888 .d8P""Y8b.
888 888 888 888 888 888
Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P
"Y8888P" "Y8888P" "Y8888P" "Y8888P"


Уведіть код, зображений у стилі Ascii-Арт.

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 .d8888b.  .d8888b.  .d8888b.  .d8888b. 
d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b
.d88P 888 888 888
8888" .d88P 888d888b. 888d888b.
"Y8b. .od888P" 888P "Y88b 888P "Y88b
888 888 d88P" 888 888 888 888
Y88b d88P 888" Y88b d88P Y88b d88P
"Y8888P" 888888888 "Y8888P" "Y8888P"


Уведіть код, зображений у стилі Ascii-Арт.

Вертикальні вкладки