Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Кайманові Острови

Кайманові Острови - три невеликі острови, розташовані в архіпелазі Великих Антильських островів у Карибському морі. Острови були відкриті під час четвертої експедиції Христофора Колумба в 1503 році.

Ми з радістю допоможемо вам! Компанія NIKITA FIRST!

Надає всі види послуг з туризму, допомогу в пошуку туру та візову підтримку для туристів, які прямують на Кайманові Острови.

Інтереси Кайманових Островів в Україні представляє посольство Великобританії.

Кайманові острови сильно відрізняються від інших островів у Карибському морі. Вони були відкриті Христофором Колумбом у 1503 році, але тільки наприкінці сімнадцятого століття почалося постійне поселення.  Кайманові острови є британською заморською територією, що складається з трьох островів: Великий і Малий Кайман (Великий і Малий Кайман) і острів Кайман-Брак. Їхня площа всього 259 км2 , а населення близько 55 тисяч жителів.

Столиця, місто George Town, розташоване на острові Великий Кайман. Це найбільший острів цієї групи, і він є також найбільш розвиненим у плані інфраструктури туризму. Тут також є міжнародний аеропорт, який займається головним чином рейсами з Ямайки та Сполучених Штатів і Канади.

Кайманові острови посідають особливе місце на карті світу (західній частині Карибського моря, на південь від Куби і на захід від Ямайки), хоча й не всі. На Кайманових островах знаходяться найліберальніші банківські системи у світі, що приваблює людей зі злочинного світу та власників бізнесу. Влада працює над островами, щоб показати їх, перш за все, як одні з найпривабливіших галузей для приємного відпочинку в тропіках. Але це не так просто, бо є природні фактори, на які неможливо вплинути, але які дуже активно впливають на кількість туристів.

Кліматичні умови на Кайманових островах

Сезон ураганів, який триває з кінця весни до осені, насправді це найважчий час для жителів цих островів. Наприклад, ураган Іван, який вийшов на Кайманових островах 2004 року, знищив 90% будівель на острові Великий Кайман. У зв'язку з тропічним кліматом, у зимовий сухий сезон температура не опускається тут нижче 19 градусів, але зазвичай це 25-27oC.

Під час сезону дощів з травня по жовтень, теплі дощі випадають тут, які є для островів єдиним джерелом прісної води. Щодо фауни острова, тут переважають птахи, а саме два ендемічні види папуг - Amazon і колонії бакланів. Природні дива радують "Водою гейзерів" (так звані раковини), через які морська вода хлинула потоками.

Відпочинок та екскурсії на Кайманових островах

Відпочиваючи на Кайманових островах, необхідно піти на пляж Seven Mile Beach (SMB коротко) на острові Великий Кайман. Тут зосереджені найрозкішніші курорти і висококласні готелі. Цей пляж один із найкращих пляжів у Карибському басейні. Варто зазначити, що основною галуззю економіки Кайманових островів, уже під британським контролем з вісімнадцятого століття, було просто знесення пошкоджених посудин, які часто ламалися, повні води або пошкоджені й знищені під час сильного шторму.

Існує також можливість користуватися спеціально побудованим для Великого Каймана штучним рифом. Великим інтересом користується відвідування Turtle Farm (Cayman Turtle Farm) на пляжі Боцман, де є понад 16 тисяч зелених морських черепах (видів, що зникають) та акул, кайманів і ящірок роду Cyclura lewisi (Blue Iguana), що також перебувають у небезпеці вимирання. Grand Cayman також пропонує ботанічний парк королеви Єлизавети II і Національний музей у George Town. Також варто звернути увагу на нещодавно відремонтовані історичні будівлі на острові Великий Кайман.

Розваги та кухня на Кайманових островах

Саме у Великому Каймані ви зможете відвідати найкращі дискотеки, нічні клуби, ресторани та торгові центри. Тут також встановлені по всьому світу відомі банки. Кайманові острови пропонують вишукані ресторани, де можна замовити страви міжнародної кухні, зокрема тайської та німецької. Там, безумовно, також є англійський паб у класичному стилі.

Житло та готелі на Кайманових островах

На Кайманових островах було побудовано ексклюзивні розкішні готелі та курорти, оздоровчі та спа-центри. Здебільшого це пов'язано з близькістю США - від Майамі розташовано всього за годину і 20 хвилин польоту. Таким чином, Кайманові острови славляться для весіль і прийомів організації для американців і за її межами.

 

Інтереси Кайманових Островів в Україні представляє посольство Великої Британії.

Поиск по сайту

Консультант по Кайманових Островах

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
  .d8888b.    d888    8888888888   .d8888b.  
d88P Y88b d8888 d88P d88P Y88b
888 888 d88P 888 888
.d88P 888 d88P Y88b. d888
.od888P" 888 88888888 "Y888P888
d88P" 888 d88P 888
888" 888 d88P Y88b d88P
888888888 8888888 d88P "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки