Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Шенгенська віза - самостійно

Процедура самостійного оформлення шенгенських віз ділиться на кілька процедур. Нижче ми хочемо розповісти, як приготувати документи, з чого почати, і як запланувати подачу.
 
 

Мета поїздки і підготовка запрошення

 
 
Ви спочатку повинні чітко для себе визначити, куди і до кого їдете. Якщо це гостьова поїздка, то потрібно все з'ясувати про запрошує стороні, якщо туристична поїздка - потрібно домовитися з готелем або турфірмою з країни, в яку ви збираєтеся, якщо бізнес візит - запрошує компанія повинна бути поінформована в яку саме допомогу в підготовці документів їй необхідно приймати участь.
Проведіть консультації з тими, до кого їдете, і переконайтеся що вони знають, в якому вигляді потрібне запрошення. Також ви повинні бути впевнені, що вони готові його вислати без затримок.
 
 

Запис в посольство

 
 
Ви вже зробили половину справи - домовилися з стороною, що запрошує. Тепер потрібно записатися на подачу документів. Навіть якщо ви розумієте що ваша поїздка планується на наступний місяць або навіть через два, не зайвим буде продумати і заздалегідь записатися на подачу, тим самим виключивши можливі затримки, наприклад, вихідні дні посольства (свята і т.д.) і форс-мажорні ситуації. Незважаючи на те, що пакет для подачі не готовий, і запрошення тільки їде, попередній запис в консульський відділ або візовий центр вам не завадить, завжди це краще зробити раніше а не пізніше.
Телефонуйте або заходьте на сайт необхідного посольства і записуйтеся, якщо на сайті така функція відсутня, телефонуйте за телефонами, попередньо приготувавши перед собою свій паспорт закордонний і продиктуйте працівнику візового центру необхідні для подачі дані.
 
Вітаємо - ви записалися !!
 
 

Готуємо пакет документів для подачі

 
 
Кілька кроків позаду, все що залишається, це тільки лише подача документів та отримання візи.
Уважно ознайомтеся на офіційному сайті необхідного посольства, який список документів вам слід приготувати від себе, як правило це: заповнення анкети, довідка з роботи, довідка з банку, підтвердження наявності рухомого або нерухомого майна. Кожна країна вимагає різні пакети документів для подачі, тому ви повинні приготувати все в такому вигляді, як того вимагає та чи інша посольство або його візовий центр.
 
 

Страховка - як обов'язкова умова при поїздці.

 
 
Для поїздки в будь-яку з країн Шенгену потрібно страховка. Страхова компанія повинна бути акредитована для певного посольства. Страховка повинна бути оформлена обов'язково, один корінець буде перебувати в консульстві, один в у вас (страховка платна).
 
 

Збираємо пакет в купу - йдемо подавати

 
 
Збираємо все в пакет, ви отримали запрошення або ваучер. Робимо копії, в анкету вклеиваем фото, перевіряємо дати поїздки у запрошення з датами, ті що вписали в анкеті, страховка теж збігається, довідки все є, гроші на консульський збір взяли. Все складаємо в 1 файл, і пакет для подачі готовий. Не забудьте про паспорт, оригінал паспорта ви теж берете з собою. Якщо все таки деякі питання у вас залишаються, не радимо ризикувати і подавати документи в такому вигляді. Зателефонуйте нам - наші експерти допоможуть вам безкоштовно в консультації з ваших запитань. Хай щастить!!!
 
 

Похід і подача документів в консульство

 
 
У призначений день, за 30-45 хвилин до призначеного вам часу, радимо бути вже в консульському відділі або у візовому центрі. Запізнення може привести до того, що документи взагалі не приймуть і вам доведеться чекати все знову. Записуватися на нові дати і т.д.
Коли весь пакет у вас на руках, приходимо до консульства, отримуємо талончик. Чекаємо чергу і подаємо все в віконце.
У вас все вийде!!!
Шенгенська віза самостійно - Телефонуйте 38 067 243 9111
 
 

Отримання Шенгенської візи

 
 
Після закінчення часу відданого для розгляду консульством, ви отримуєте ваш паспорт назад. Можливі дві новини, хороша і погана. Гарна, це те що ви отримали візи. Погана -то візи немає. Якщо ви отримали візу і вам наші рекомендації допомогли, порадьте цю інформацію вашим друзям, якщо ви отримали погану новину і ви щось не зрозуміли з наших рекомендацій і не подзвонили нам - зателефонуйте нам зараз, і ми вирішимо питання з вашим відмовою і отримаємо візу навіть після відмови. Гарного дня. Нікіта Первий Київ.

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
  .d8888b.    .d8888b.    d888     .d8888b.  
d88P Y88b d88P Y88b d8888 d88P Y88b
888 888 Y88b. d88P 888 Y88b. d88P
Y88b. d888 "Y88888" 888 "Y88888"
"Y888P888 .d8P""Y8b. 888 .d8P""Y8b.
888 888 888 888 888 888
Y88b d88P Y88b d88P 888 Y88b d88P
"Y8888P" "Y8888P" 8888888 "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки