Харків
380672338111
Дніпро
380672338111
Київ
380672338111

Рабоча віза в Польщу

Нікіта Перший - компанія візових експертів

 

Ми відрізняємося трохи, але значущим, ми - ЕКСПЕРТИ по польським візовим процедурам в кожній категорії візи. Крім отримання віз для всіх регіонів України, також наші юристи консультують і проводять навчання майбутніх працівників візових центрів Польщі в містах України.

Ми допоможемо в будь-якому питанні щодо віз до Польщі. Телефонуйте  38 067 243 9 111

 
 

Робоча віза в Польщу

 
 
На законодавчому рівні робота іноземців регламентується Законом про пропозицію працевлаштування і інститутів ринку праці.
Іноземець може влаштуватися на роботу в Польщі за умови якщо:
 
 • Присутній дозвіл на роботу;
 • Легально знаходиться в Польщі на підставі візи, процедурної візи, цілісної візи, або є дозвіл на проживання на даний період.
 • Отримав візу або дозвіл на проживання на території Польщі.
 
Візи до Польщі можна отримати в консульських установах Польщі на території України за умови наявності підстав для придбання такої візи.
 
Громадяни України, які перебувають на території Польщі і з певних причин не можуть покинути території країни, до терміну закінчення візи можуть звернутися із заявою про продовження візи до відділу у справах громадянства та іноземців в воєводство. Детальніше на сторінці воєводського уряду.
 
Іноземці, які з певних причин проживають на території Польщі більше 3 місяців, мають можливість звернутися з проханням видати дозвіл на тимчасове проживання в воєводський уряд до відділу у справах громадянства та іноземців. На підставі дозволу видається «Карта перебування» або ж карта тимчасового побуту, яка дозволяє легально перебувати на території Польщі протягом терміну дії цієї карти. Одним з багатьох переваг карти є можливість подорожі по території Шенген в безвізовому порядку.
Детальніше на сторінці воєводського уряду.
 
 
Отримання дозволу на працевлаштування в Польщі
 
 
Іноземець в першу чергу повинен знайти роботодавця, який захоче його працевлаштувати.За заявою про надання дозволу звертається не іноземний працівник, а польський роботодавець. Для того, щоб роботодавець міг отримати дозвіл на працевлаштування іноземця, іноземець не повинен обов'язково перебувати на території Польщі. Але до закінчення процедури надання дозволу на працевлаштування, іноземець може перебувати на території Польщі з умовою, що має дійсну візу або дозвіл на проживання. Якщо до закінчення терміну легального перебування іноземця не видали дозвіл на перебування, він повинен покинути територію Польщі.
 
Роботодавець, який має намір працевлаштувати іноземця, повинен написати заяву про видання такого дозволу не пізніше ніж за 30 днів перед запланованим строком працевлаштування або втратою дійсності попереднього дозволу.
 
Процедура отримання дозволу на працевлаштування проходить так:
 
 • роботодавець оголошує вакантне робоче місце в повітовому управлінні праці, в пресі, інтернеті, і т.д .після чого ,
 • роботодавець подає заяву на ім'я воєводи про видачу дозволу на працевлаштування;
 • воєвода розглядає заяву (не рахуючи ситуацію на місцевому ринку праці) і видає роботодавцю згоду на видачу дозволу;
 • роботодавець пересилає цей документ згоди іноземному працівникові, подає це згоду на видачу дозволу на роботу та інші необхідні документи в польське консульство для отримання відповідної візи;
 • коли іноземець прибуде до Польщі, він отримує тимчасовий вид на проживання;
 • після отримання працівником цього дозволу, роботодавець знову звертається до воєводи і в письмовій формі повідомляє про дату, з якої іноземець приступить до роботи;
 • воєвода видає дозвіл на роботу терміном максимум на період дії рішення про надання дозволу на проживання;
 • роботодавець отримує дозвіл і укладає з іноземцем контракт на період, зазначений у дозволі;
Якщо запланована робота в Польщі і триватиме не більше 6 місяців протягом 1 року, громадянам України не потрібно оформляти спеціального дозволу на роботу. Досить заяви роботодавця про намір доручити іноземцю виконувати роботу. Заява повинна бути зареєстрована в повітовому управлінні праці. Для легального працевлаштування в Польщі громадяни України повинні отримати національну візу D з правом працевлаштування.

 

Типи дозволів на роботу в Польщі

 
 
Тип A - для іноземця, який працює в Польщі на підставі договору з польським роботодавцем (який знаходиться в Польщі).
 
Тип B - для іноземця, який є членoм правління підприємця, або фінансового союзу в організації періодом більше 6 місяців протягом наступних 12 місяців.
 
Тип C - для іноземця, який працює у іноземного роботодавця, відрядженого на територію Польщі на термін більше 30 днів у календарному році до відділу або установи іноземного суб'єкта, його залежного суб'єкта або суб'єкта, пов'язаного з ним довгостроковим контрактом.
 
Тип D - для іноземця, що працює в іноземного роботодавця, не має ніякої організованої форми діяльності на території Польщі, яка відряджена на територію Польської Республіки з метою реалізації послуги, має характер тимчасовий і випадковий.
 
Тип E - для іноземця, який виконує роботу для іноземного роботодавця і має відрядження до Польщі на період, що перевищує 3 місяці протягом наступних 6 місяців з метою, що відрізняється від дозволів типу B, C або D.
 
 
Дозвіл на роботу видається на термін до 5 років, однак залежить від воєводи, яким буде цей період.
Термін дії дозволу на роботу може також відрізнятися в залежності від воєводства. Він регулюється розпорядженням воєводи.
 
 

Скільки потрібно заплатити для отримання запрошення з Польщі:

 
Скільки коштує отримати запрошення від роботодавця в Польщі:
 
 • при працевлаштуванні до 3 місяців - 50 польських злотих;
 • при працевлаштуванні на термін більше 3 місяців - 100 польських злотих;
 • при делегації іноземця в Польщі з метою реалізації експортних процедур - 200 польських злотих.

 

Додаткову інформацію про процедуру працевлаштування іноземних громадян в Польщі, прав іноземців, які легально працюють у Польщі та іншу корисну інформацію Ви можете почитати в інших статтях або поцікавитися в наших експертів та юристів.
 
Нашиі візові експерти та юристи допоможуть вам провести делегування з Польщі як українців так і інших іноземців в будь-яку іншу країну шенгену.
 
 

Право ви маєте, так як віза, як ми розуміємо, без таких обмежень. Але ви повинні будете довести прикордонним службам що роботодавець вас дійсно чекає на працю в проміжку дат запрошення.

Офіційно - ні. Але виходячи з досвіду наших експертів, необхідно посилити пакет документів при другій подачі. Сформувати необхідні підтверждення вам допоможуть в шаій компанії. Звертайтесь!  КОНТАКТИ

На данний момент у вас не має підстави працювати легально. Ви можете працювати по дійсній візі або карті побиту.

Ні. На кордоні вам потрібно буде довести доцільність саме "воєвудської візи. Для цього необходне тільки запрошення від воєводи.

Експерт

Замовити рабочу візу в Польщу
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 .d8888b.  .d8888b.    d8888  .d8888b. 
d88P Y88b d88P Y88b d8P888 d88P Y88b
.d88P .d88P d8P 888 888 888
8888" 8888" d8P 888 Y88b. d888
"Y8b. "Y8b. d88 888 "Y888P888
888 888 888 888 8888888888 888
Y88b d88P Y88b d88P 888 Y88b d88P
"Y8888P" "Y8888P" 888 "Y8888P"


Уведіть код, зображений у стилі Ascii-Арт.

Всі питання по Польщі

Очікувати 30 днів - потім звертатися до ВЦ стосовно вашої заяви, якщо ж не буде відповіді писати чи телефонувати до консульства...

Отримати запрошення для дитини від навчального закладу в Польщі ( школа, садок, гувернантка) та оформити для нього візу також....

Віза з метою воззєднання сім'ї в Україну буде відкрита на підставі ваших відносин, які потрібно оформити офіційно або в Україні...

Так - достатньо, якщо навчальний заклад не висуває вимог стосовно повної оплати за навчання. Будемо раді надати допомогу в...

На данний момент у вас не має підстави працювати легально. Ви можете працювати по дійсній візі або карті побиту.

NIKITA FIRST - ПРОВЕРКА ИНОСТРАНЦЕВ В СИСТЕМАХ : SIS - VIS - POBYT- SIRENA ПОДАЧА  АПЕЛЛЯЦИЙ  НА ...

Знайти роботодавця у Польщі або у Германіїї для подальшого працевлаштування, отримати від нього дозвіл на роботу та подати...

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 888888888  d888  8888888888  .d8888b. 
888 d8888 d88P d88P Y88b
888 888 d88P Y88b. d88P
8888888b. 888 d88P "Y88888"
"Y88b 888 88888888 .d8P""Y8b.
888 888 d88P 888 888
Y88b d88P 888 d88P Y88b d88P
"Y8888P" 8888888 d88P "Y8888P"


Уведіть код, зображений у стилі Ascii-Арт.

Вертикальні вкладки