Київ
380672439111 380672338111
Харків
380672439111 380672338111
Дніпро
380672439111 380672448111

Добрый день! Скажите пожалуйста, летим в Марокко с пересадкой в Лондоне (время пересадки 9 часов) ! Нужна ли транзитная виза?

Питання детально

Добрый день! Скажите пожалуйста, летим в Марокко с пересадкой в Лондоне (время пересадки 9 часов) ! Нужна ли транзитная виза?

Відповідь

Если Вы будете в транизтной зоне и улетите в тот же календарный день, что и прилетел, то нет.

Експерт

38 067 243 9 111
Запитай експерта

Інші візові та юридичні питання по Великобританії

Віза до Великобританії для водіїв - телефонуйте
Ціна наших послуг це 350 евро
Окремо оплачує консульський збір - 187 євро
Оформлення візи в Англію водіям потрібно для можливості здійснення ними перевезень міжнародного плану, які будуть включати в свої маршрути територію Великобританії.
 
Кожен, хто хоч раз їздив до Великобританії знає, що найголовніша проблема в цій справі - віза. 
 
Самостійно оформити британську візу - справа нелегка, довга і вимотуюча. До того ж ніколи не знаєш, чи увінчаються ваші спроби успіхом. Для того щоб отримати впевненість у позитивному результаті справи - звертайтеся до нас прямо зараз. Ми безкоштовно проконсультуємо вас з усіх питань щодо британських віз. А співпраця з нашими експертами  забезпечить вам позитивне рішення від Посольства Британії , будь ви водієм автотранспорту або звичайним туристом, що прямують на британську територію.
 
З чого почати поїздку до Великобританії
 
Оскільки Сполучене Королівство є дуже популярне місце, як для відпочинку, так і для роботи і для навчання, сюди спрямовується величезна кількість бажаючих. Але українські громадяни найчастіше залишаються не при справах. Працівники Посольств дуже вимогливі до своїх заявників. Стандартні умови, на які в першу чергу звертають увагу, такі:
 
- Заявник уже досяг повноліття;
 
- Гарантія того, що заявник залишить межі країни у встановлений термін;
 
- Достатні фінансові кошти для перебування заявника на території Королівства;
 
- Заявлений термін перебування заявника в країні не перевищує 6 місяців, за винятком навчання і робочих контрактів;
 
- Гарантія того, що заявник не буде використовувати британську візу в якості транзитної (для цього є окрема категорія віз).
 
Якщо у вас все в порядку зі стандартними вимогами, тоді можна переходити до процесу оформлення британської візи. Перед безпосередньою подачею заяви необхідно зайнятися підготовкою і збором ряду документів. Сюди входять і документи ідентифікують особу, і робочі документи, і про сімейний стан, а також безліч інших додаткових паперів. Крім того потрібно особисте відвідування Візового центру для здачі біометричних даних.
 
Як ви вже змогли переконатися, оформити візу до Великобританії дійсно кропіткий процес. Найменший недогляд або помилка - і відмова гарантована. До того ж всі документи вимагають перекладу на англійську мову у уповноваженого перекладача. Все це тільки доводить необхідність співпраці в такому питанні виключно з професіоналами.
 
Компанія Нікіта Перший вже багато років має справу з подібними заявами. Ми маємо контакти в консульськими  установами по всьому світу, а число задоволених клієнтів збільшується з кожним днем. Вибираючи нас, ви ніколи не помилитеся. А ми зробимо все, щоб ваша поїздка і підготовка до неї принесла вам тільки приємні враження.
 
Поряд з іншими популярними типами британських віз (туристична, гостьова, робоча і т.п.) також доведеться скрупульозно підійти і до підготовки пакета документів для категорії «ділова віза Англії». Водіїв міжнародників це теж стосується, адже при проханні про візу їм також треба буде вказати ділову мету поїздки на територію Сполученого Королівства.
 
Документи для категорії «водійська віза в Англію»
 
- Заповнена анкета-опитувальник.
 
- Закордонний паспорт, в якому потрібна наявність мінімум однієї сторінки, вільної від позначок з обох сторін.
 
- Якщо є - старі закордонні паспорти. Тільки в разі, якщо там є візи не пізніше останніх 10 років.
 
- Одна кольорова фотографія по стандартним вимогам.
 
- Довідка з роботи про займану посаду. У довідці необхідно вказати помісячну зарплату протягом останніх півроку.
 
- Трудова книжка. Ксерокопії всіх сторінок, завірені роботодавцем мокрою печаткою.
 
- Якщо є - копія свідоцтва про шлюб разом з останньою сторінкою паспорта дружини (чоловіка).
 
- Якщо є неповнолітні діти - копії свідоцтва про народження.
 
- Виписка з банківського рахунка із зазначенням нарахованих коштів на витрати під час поїздки.
 
- Копія посвідчення водія заявника.
 
- Копія посвідчення водія-міжнародника.
 
- Копія техпаспорта, в тому числі на причіп, якщо є.
 
- Підтвердження від компанії-перевізника даної заявки (із зазначенням даних водія, транспортного засобу і маршруту поїздки).
 
- Довідка водієві про відрядження в рейс і відшкодування йому витрат на поїздку.
 
- Копія контракту про перевезення
 
АБО
 
- Заява на перевезення, видане Замовником.
 
 
 
ВАЖЛИВО! Всі документи, крім паспорта, вимагають  перекладу на англійську мову.
 
Всі документи, крім свідоцтв, посвідчень, паспорта, повинні бути датовані і мають термін дії не більше місяця перед подачею.

Відіслали вам на пошту відразу ж після вашого запиту за вказаною вами ел. скринькою. Після її заповнення ми надішлемо вам список необхідних документів для оформлення тої чи іншої категоріїї візи в Англію та допоможемо в підготовці необхідних перекладів та сборі документів згідно вимог до них.

Бажано надавати документи стосовно фінансової стабільності. для Великобританіі важливий момент є той, що ви маєте показати свою фінансову незалежність на період поїздки. Якщо ж вам надають підтвердження того що вас будуть фінансувати на період перебування - бажано такж надавати і довідку з банку, що ви спроможні себе утримувати власними доходами. Будемо раді допомогти підготувати документи належним чином до надання на розгляд вашої візи.

Так, така можливість у вас буде коли вам надасть лист запрошення приймающа сторона в Англії. ми можемо оптимізувати та допомогти вам зібрати всі необхідні документи для подальшого оформлення візи для ваших студентів. Радимо вам надавати запит на оформлення візи завчасно, адже на літо кількість заявників зростає і термін розгляду заяви може бути збільшений.

Вкажіть будь-ласка в яку країну вас цікавить оформлення візи? Наші експерти детально вас проконсультують та допоможуть в відкритті.

Если Вы будете в транизтной зоне и улетите в тот же календарный день, что и прилетел, то нет.

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 888888888    .d8888b.    .d8888b.    .d8888b.  
888 d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b
888 888 888 888
8888888b. 888d888b. .d88P 888d888b.
"Y88b 888P "Y88b .od888P" 888P "Y88b
888 888 888 d88P" 888 888
Y88b d88P Y88b d88P 888" Y88b d88P
"Y8888P" "Y8888P" 888888888 "Y8888P"


Уведіть код, зображений у стилі Ascii-Арт.

Вертикальні вкладки