Київ
380672338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Візові питання - відповіді по Україні

ОВІР або паспортний стіл мають змогу прийняти від вас заяву на оформлення гостьового запрошення. В якості приймаючої особи будете виступати ви. Для його оформлення ви маєте надати довідку з банку, що маєте достатню кількість грошей для його перебування в Україні. Будемо раді вам допомогти в оформленні гостьового запрошення або ж туристичного (якщо ви плануєте коротко-частний візит в Україну).

Подав на оформление визы в уполномоченное представительство Украины на территории Анголы необходимые документы согласно категории въездной визы в Украину иностранец может получить визу в Украину. Если у вас нет возможности предоставить для него гостевое приглашение - мы можем помочь в оформлении туристического пакета документов для оформления визы в Украину под необходимые для его пребывания даты в Украине. Будем рады помочь в подготовке и передаче документов вашему знакомому из Анголы посетить Украину.

Так, ви можете бути запрошуючою особою іноземця в Україну. Він також може відвідати Україну в якості туриста - оформивши туристичну візу на основі туристичного запрошення, або ж бізнес візу - на основі бізнес запрошення з метою вести переговори стосовно бізнес питань компанії в якій він працює і вашої компанії. Інші типи віз. такі як студентська, робоча або з метою возз'єднання сім'ї відносяться до імміграційних віз в Україну. Будемо раді вам надати допомогу в оформленні запрошення в Україну для громадянина Камеруну на портіний вам термін для його перебування.

Да, мы можем вам помочь в решении данного вопроса. Миграционная служба Украины может сама дать ответ на направленный ей запрос или же запросить предоставить выписку из реестра избирателей, в котором и будет указано гражданином какой страны она числилась и где проживала. Мы можем направить этот запрос но информацию нам смогут предоставить только по нотариальной доверенности или же без доверенности запрос может сделать ее близкий родственник - так как это персональный данные человека и есть закон о их защите. Получение ответа из реестра - занимает 10 минут, оформление в миграционной службе - до 10 дней. Возможно и срочное получение справки - до 3 дней.

Віза категорїї Д в Україну - це та віза, яка має бути оформлена іноземцю, для її отримання ви маєте надати запрошення згідно метою возз'єднання сім'ї. Надалі потрібно буде надати копію сторінки з візою, з відміткою про перетин кордону ыншы документи стосовно вашого проживання мысця та фынансового забезпечення. Будемо рады вам допомогти оформити візу з метою об'єднання сім'ї.

Візи анулювати він не міг. Це можуть зробити прикордонні служби, якщо ви не підтвердите використання візи. Віза дає вам право залишатися на території крайни, але якщо прикордонні службі перевірять те, що ви при цьому не працюєте, можлива депортація та сплата штрафу.

Да, мы можем вам предоставить как усную так и в письменном варианте консультацию по воссоединению семьи в Украине. Мы поможем вам правильно подготовить документы для подачи на оформление как визы категории Д в Украину так и на ВНЖ по воссоединению с семьей.

Туристичне запрошення та згідно нього оформлена туристична віза в Україну мають бути оформлені в громадянки Мексики для поїздки в Україну. Вартість наших послуг стосовно оформлення туристичного запрршення в Україну відображена на сайті. Якщо вам буде необхідна допомога заповнити візову анкету та записатися на подачу документів - ми допоможемо вам.

Да, мы можем вам предоставить как усную так и в письменном варианте консультацию по воссоединению семьи в Украине. Мы поможем вам правильно подготовить документы для подачи на оформление как визы категории Д в Украину так и на ВНЖ по воссоединению с семьей.

Надішліть скан вашої візи по якій ви перебуваєете в Україні - лише тоді ми зможемо надати вам відповідь чи маєте ви можливість оформити посвідку на тимчасове проживання чи ні.Якщо ви перебуваєте по туристичній візі - то ви маєте змогу отримати запрошення на навчання від ВУЗу , потім виїхати і оформити візу і вже по приїзду отримати посвідку на проживання, як зарахованого стуудента до проходження навчання. Будемо раді надати вам необхідну консультацію та допомогу у вирішенні вашого візового питання.

Шляхів це зробити достатньо. Зверніться до наших експертів. +380672338111, +380674338111. Консультації платні.

МВС України може надати дану довідку за вашим особистим зверненням, або ж ми можемо надіслати запит та отримати її без вашої присутності. Детально інформацію можете дізнатися в нашого консультнта за телефоном або зробити запит на пошту яка процедура роботи з нами та які саме сканкопії документів вам потрібно нам надати.

Виїхавши в Казахстан, або в іншу країну, де в нього є посвідчення на проживання та надати документи на оформлення візи в Україну. Інщих варіантів не має. Будемо раді допомгти у підготовці документів.

Питання дуже об'ємне. Зверніться до наших експертів. Консультації платні. +380672338111, +380674338111.

Вкажіть на який термін перебування в іншій країні для них ви розраховуєте та які країни розглядаєте для поїздки. Ми будемо раді допомогти з оформленням необхідних документів та електронних реєстрацій щодо подачі документів на оформлення візи. Стосовно оформлення візи громадянам Туркменістану до України можемо сказати, що її отримувати необхідно, але потрібно буде звернутися до консульства України в Туркменістані стосовно відкриття візи. Ми можемо надати необхідну допомогу стосовно вирішення цього питання - надавши вам послугу по офоррмленню запрошення та запису на подачу документів в представництві в Туркменістані.

На цей паспорт можна  подати заяву на оформлення запрошення, але тоді потрібно буде вказати, що він - особа без громадянства. Адже лише його рідний паспорт засвідчує його громадянство. Якщо ж ви не  хочете щоб він отримував запрошення як особо без громадянства - запросіть у нього його закордонний паспорт його рідної кріїни оформити та надіслати вам. Його паспорт - є паспортом іноземця в Даніїї і він є обов'язковою умовою для його отримання в Даніїї, проте його власний паспорт в нього має бути, або він має звернутися за його оформленням в консульство чи посольство в Данії. Будемо раді допомогти вам в оформленні запрошення.

Необхідно звернутись в Консульський відділ Посольства Литви та написати заяву, з поясненнями причини для ануляції візи. Також можливо при подачі на Польську візу подавати заяви з проханням анулювати. 

Вкажіть на який термін перебування в іншій країні для них ви розраховуєте та які країни розглядаєте для поїздки. Ми будемо раді допомогти з оформленням необхідних документів та електронних реєстрацій щодо подачі документів на оформлення візи. Стосовно оформлення візи громадянам Туркменістану до України можемо сказати, що її отримувати необхідно, але потрібно буде звернутися до консульства України в Туркменістані стосовно відкриття візи. Ми можемо надати необхідну допомогу стосовно вирішення цього питання - надавши вам послугу по офоррмленню запрошення та запису на подачу документів в представництві в Туркменістані.

Поновити її - ні, а отримати нову на актуальних для його візиту в Україну підставах - так можна. Якщо він хоче навчатися, робити або жити з сім'єю в УКраїні будемо раді вам допомогти та проконсультуємо що потрібно робити для отримання відповідного дозволу для перебування в Україні.

Теоретично так. Але можуть буду проблеми на кордоні. Рекомендуємо спочатку знайти нового роботодавця а згодом змінити карту.

Можливе оформлення в аеропорту Одеса чи морському порту Одеса для громадян Австралії короткосрокової візи. Якщо вони хочуть відвідати друзів - то необхідно щоб у них були на руках ці запрошення або ж туристичні ваучери, якщо ті будуть не в змозі отримати для них запрошення. Ми можемо надати вам допомогу та детальну інформацію стосовно відкриття візи в Україну громадянам Астралії на пошту. Якщо у ваших друзів є час на оформлення візи в Україну завчасно - будемо раді вам допомогти.

Зареєстрована в Україні компанія, яка потребує працевлаштування особи інохемця з навичками, які потрібні для діяльності компаніїї, яких не має жоден українець, подає запит на оформлення дозволу на роботу до міграційної служби України, завчасно отримавши дозвіл з центру зайнятості стосовно можливості працевлаштувати іноземця у себе в компанії. На основі цього дозволу на роботу іноземець отримує робочу візу в країні свого громадянства.

Якщо ви вже отримали візу та тільки збираєтесь перетинати кордон - запросіть у роботодавця копію (вона повинна в нього бути).

Так, отримувати візу громадянину Албанії для відвідання України портібно. Ми можемо вам допомгти у вирішенні цього питання - вкажіть будь-ласка - яка мета подорожі та час перебування громадянина Албанії в Україні - і ми надішлемо необхідну інформацію вам на електронну скриньку.

Консульський відділ може перевірити чи справді було броювання на дати, які він запросив для відкриття візи згідно турваучера та бронбвання готелю, чи вірно вказані його дані для бронювання. В деяких випадках коли іноземець не може підтвердити своє фінансову незалежність на час поїздки консульский відділ може запросити надати і підтвердження про сплату номера в готелі. 

Зібрати та надати на розгляд в уповноважене представництво України у Франції необхідні докуемнти, черед котрих буде і туристичний ваучер в оригіналі (+додаткові супровідні документи для консульського відділу). Маючи це посвідчення на проживання - необхідно буде надати і його копію до консульства. Ми можемо допомогти в оформленні туристичного запрошення в Україну та заповненні візової анкети, надати список необхідних документів для відкриття візи в Україну. Звертайтеся до нас - будемо раді допомогти.

Консультант по Україні

Експерт

380672338111
380674338111
Запитай експерта