Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Україну іноземцям

Більшість іноземних відвідувачів повинні мати візу для в'їзду в Україну.  Для отримання візи пакет документів має бути надано до консульської установи України в країні перебування іноземця.

Ми з радістю допоможемо Вам! Компанія NIKITA FIRST! Надає всі види послуг з туризму, допомогу в пошуку туру та візову підтримку для туристів, які прямують в Україну.

Пропонуємо всебічну допомогу для отримання візи для іноземців на в'їзд в Україну.

 

Залежно від цілей візиту в Україну, виділяють такі типи віз:

1. бізнес-віза в Україну (VB) може бути видана іноземним гостям та особам без будь-якого громадянства взагалі, якщо вони:

 • є співзасновниками спільних підприємств;
 • прибули в моніторингу реалізації договорів;
 • запрошені як консультанти;
 • є співробітниками суб'єктів господарської діяльності, що діють в інтересах своїх представництв.
 • Бізнес-візу можливо відкрити терміном до 1 року. Не дивлячись на практичну природу цієї візи, категорично забороняється здійснювати трудову діяльність на території України.

2. туристична віза (VT; Visa Travel). Для туристичної візи необхідні документи, що підтверджують туристичний характер поїздки. Може бути видана на термін до 6 місяців перебування.

3. Студентська віза (VO; освіта) може бути видана після того, як Міністерство освіти оформить запрошення для цілей візиту, таких як, наприклад, проведення досліджень в Україні. Видається на період до 1 року.

4. Приватна віза (P 1 і P 1- Розшифрувати можна як Private-1 і Private-2)

P(1 VP) оформляється для відвідування України з медичними або приватними цілями після оформлення відповідного запрошення від візового відділу України або медичних установ України. Видається на період до 6 місяців.
P(2 VU) може бути видана для тих громадян, які надають докази українського походження і мають змогу відвідати Україну терміном до 5 років.

5. Імміграційна віза для іноземців (1 IM, IM(2 VE та ІМ(3 VI)

IM1 (VA) Можна оформити до 1 року для іноземних працівників, які хочуть відвідати Україну з метою роботи та працевлаштування після того, як Українське Міністерство Праці дасть відповідний дозвіл на роботу іноземця в країні.
IM(2 VE) видається громадянам, які перебувають на підставі посвідки на постійне проживання в Україні, після оформлення та реєстрації місцевим обліком в органах виконавчої влади в Україні.
ІМ(3 VI) відкривається тим громадянам, які в'їжджають в Україну для возз'єднання сім'ї. Віза видається під керівництвом Українського МЗС.

6. Надзвичайна візи працівника (N - В.Л.) оформляється для ліквідації наслідків різних аварій. Такий тип віз видається на підставі підтвердження від Українського МНС.  Активний період візи від 6 місяців до 1 року.

7. Дипломатична віза (ДВ), видається Українським МЗС тільки для дипломатичних складів, місій, для їхнього персоналу та акредитованих організацій, на період акредитації або відповідно до міжнародного договору.

8. Обслуговуюча Visa (C-VS, 2, 3) видається для військово-технічного персоналу, політичних, дипломатичних і міжнародних організацій, персоналу та членів їхніх родин на в'їзд в Україну на період, підписаний раніше сторонами відповідно до міжнародного договору.

9. Візи для науковців і вчених (H - VH) оформляються після отримання запрошення із закладів освіти для обміну досвідом між фахівцями, а також для участі в конференціях і дослідженнях. Можуть бути видані до 1 року перебування.

10. Віза для ЗМІ (M-VM) видається відповідно до українського Міністерства закордонних справ.

11. Віза для релігійних представників і місій (Р - VR). Її можуть поставити від одного року до трьох років. Для цього необхідно мати запрошення від релігійної організації, затверджене Українським комітетом з релігії.

12. Візу для делегацій та гуманітарних місій (G - В.Г.) можна отримати на термін від 6 місяців до 1 року після подачі заявки від спеціальної комісії, створеної при КабМІНі України з питань управління, координації, транспортування, охорони гуманітарної допомоги, що надходить із зарубіжних країн.

13. Віза з метою спортивного та культурного обміну (К-В.К.) видається на термін перебування від шести місяців до одного року.

14. Транзитна віза (TR, а число 1 або 2) може бути видана до 5 днів для людини, яка планує перетинати Україну, прямуючи в іншу державу.

15. Транспортна віза обслуговуючого персоналу заходів (OP - VZ). Її відкрити можна на 6 або 8 місяців, також на 1 рік при документованому підтвердженні, що характеризує транзитний характер подорожі, а також на підставі ліцензії на міжнародні перевезення.

 

 

ТУРИЗМ, ГОСТЬОВІ, УЧБОВА, ТРАНЗИТ, ІНШІ.КАТЕГОРИЯ

 

ЦіНА, ЄВРО
 


Підготовка документів

7 ДНЕЙ
 

50 ЕВРО/
РАССМ ОТРЕНИЕ 15 ДНЕЙ
Замовити

Туризм на 8 днів
 
150
Замовити
Туризм на 15 днів
185
Замовити

Туризм на 20 днів

215
Замовити

 

Віза в Україну Іноземцям: запрошення в Україну

Ласкаво просимо в Україну

Наша компанія пропонує набагато більше, ніж просто транспортні послуги, розміщення в готелі, організацію відпочинку. Ми можемо надати послуги для спеціальних заходів, конгресів і семінарів, конференцій для груп будь-якого розміру.
Незалежно від ваших потреб, ми хотіли б мати можливість зробити ваш відпочинок і бізнес успішним. Наші пропозиції включають в себе описані послуги, а також бронювання готелів, організація розваг, а також послуги з фотографування зустрічей, щоб дати вам повне уявлення про захід.
З нашим місцевим досвідом і професійними партнерами ми здатні генерувати унікальні ідеї для розробки програм, які нададуть Вам найкращий стимул для подорожей в Україну та бізнес зустрічей.


Ми будемо раді допомогти Вам у наступному:

 •     Житло
 •     Корпоративні зустрічі
 •     Стимули
 •     Бізнес-тури
 •     Індивідуальні програми
 •     Event Management
 •     Екскурсії
 •     Події Team Building
 •     Study Tours
 •     Дозвілля
 •     Конгреси та конференції з планування
 •     Транспортні послуги

У разі виникнення будь-яких питань або якщо вам знадобиться додаткова інформація, не соромтеся звертатися до нас.

 

Відкрийте Україну для себе

Є дуже багато цікавих і різних таємниць про Україну. Більшість із них зосереджена на Західній Україні та Кримському півострові. Курорти на берегах Чорного та Азовського морів, у Карпатах і Криму, густі ліси, відкриті поля, і багато іншого - все це дійсно заслуговує на вашу увагу!

Українська природа і клімат викликають безліч захоплень у наших гостей. Існує достатньо можливостей, щоб забезпечити широкий спектр заходів на свіжому повітрі. Відвідувачі можуть випробувати свою удачу риболовлею, полюванням або покататися на коні. Також можна відчути вітер у вітрилах на яхті, скупатися в морі, покататися на гірських лижах. Залиште шум метушні повсякденного життя та насолодіться кількома днями в пізнанні України.
Більшість наших національних традицій ми ретельно плекаємо. Вони перетворюються на різноманітні заходи, які об'єднують народних музикантів, ремісників та митців образотворчого мистецтва. Наприклад, щорічний фестиваль фольклорної музики "Країна Мрій" у Києві.


Сучасна Україна

Сучасна Україна є сумішшю старого і нового, що підтверджується в усьому: від архітектури до магазинів і самих людей. Старі вулиці, сквери і парки в таких прогресивних містах, як Львів, Одеса, Харків, Донецьк чи Київ. У цій чарівній атмосфері ви будете насолоджуватися теплим і душевним проведенням часу в нашій країні, що корисно і зручно як для бізнесу, так і для відпочинку!

 

Українські готелі

Більшість українських готелів являють собою набагато більше, ніж просто зручне ліжко і хороша їжа: насамперед вони являють собою багате розмаїття об'єктів, послуг і видів діяльності, як усередині, так і зовні. Ваше завдання полягає в тому, щоб вибрати те, що ви не хочете пропустити! Візьміть екскурсію містом і насолоджуйтеся кілька днів в одному з найбільших готелів в Україні!
 

Зустрічі, конференції, події

Українські готелі пропонують величезний вибір конференц-залів і конгрес-центрів для будь-якого розміру бізнес події. Ми з радістю організуємо Вам спеціально розроблені програми в будь-якому місті України.

 

Українська кухня

Українська кухня, насправді, як правило, дохристиянського походження. Українці їдять багато картоплі, зерна, свіжих і кислих овочів, різні види хліба, курки, свинини, яловичини, риби та грибів. Популярні традиційні страви включають вареники (варені пельмені з грибами, картоплею, капустою, сиром або вишнею), борщ (суп із буряка, капусти та грибів або м'яса) і holubtsy (голубці з рисом, морквою і м'ясом).

Віза в Україну Іноземцям: запрошення в Україну

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Україні

+380672338111
+380674338111

Вкажіть на який термін перебування в іншій країні для них ви розраховуєте та які країни розглядаєте для поїздки. Ми будемо раді...

На цей паспорт можна  подати заяву на оформлення запрошення, але тоді потрібно буде вказати, що він - особа без громадянства...

Необхідно звернутись в Консульський відділ Посольства Литви та написати заяву, з поясненнями причини для ануляції візи. Також...

Вкажіть на який термін перебування в іншій країні для них ви розраховуєте та які країни розглядаєте для поїздки. Ми будемо раді...

Поновити її - ні, а отримати нову на актуальних для його візиту в Україну підставах - так можна. Якщо він хоче навчатися, робити...

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 888888888  .d8888b.  .d8888b.  .d8888b. 
888 d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b
888 888 .d88P 888
8888888b. 888d888b. 8888" 888d888b.
"Y88b 888P "Y88b "Y8b. 888P "Y88b
888 888 888 888 888 888 888
Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P
"Y8888P" "Y8888P" "Y8888P" "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки