Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Суринам

Суринам. Незалежність від влади Нідерландів було надано Суринаму 1975 року. П'ять років по тому цивільний уряд змістив військову диктатуру, і незабаром створили соціалістичну республіку. Міжнародний тиск призвів до демократичних виборів, що відбулися 1987 року. Раніше в республіці правив маріонетковий цивільний уряд.

Не так багато відомо про тропічний рай Суринаму. Він може похвалитися найбільшою захищеною областю тропічних лісів у світі з 6000 квадратних миль і був оголошений Центральним заповідником. Країна багата природними красотами і безліччю культур, ці місця ви ніколи не забудете.

У Суринамі один із найвищих показників опадів і площі лісового покриву порівняно з будь-якою іншою країною на Землі. Дослідження та збереження територій забезпечують робочі місця.  Більшість торгових рухів і подорожей здійснюється річками. Багато сіл у центральному Суринамі є домівкою для жителів Західного африканського походження, які продовжують свої африканські традиції в одязі та мистецтві.

Півень-оф-рока є символом збереження Суринаму. Після Другої світової війни Суринам був на першому місці серед країн які експортують алюміній.
Країна може запропонувати відпочинок у нескінченних тропічних лісах дивовижної краси. Унікальне розмаїття культури корінних народів, індіанських громад заворожують; люди живуть у відносно незайманій культурі протягом багатьох століть. Незважаючи на підвищення туризму, села продовжують залишатися неушкодженими, все ще зберігаючи свою культуру і традиції. Після знайомства з цими доброзичливими людьми, ви оціните їхню гостинність і культуру, в якій дух минулого все ще відчувається.

Клімат Суринаму

У Суринамі тропічний і вологий клімат. У столиці в найтепліші місяці середня температура становить +28,5°С та +26,4°С. Річна кількість опадів на узбережжі становить близько 2000 мм. Загалом 96% тропічних лісів Сурінаму - це вологі ліси, які багаті цінними породами листяних порід дерев. Уздовж узбережжя тягнеться смуга мангрових лісів на південь. Савани і гори ростуть також у прикордонному регіоні Бразилії, і в найвищій частині Гвіанського плоскогір'я. У лісах мешкають численні види тварин, птахів, плазунів, риб і комах.

Історія Суринаму

Заснуванням Суринаму, до приходу європейців, займалися індіанці, також жили араваки і кариби. З 1581 року вони були колонізовані етнічними голландцями, які в першій половині сімнадцятого століття воювали з Англією. Саме вони 1667 року поступилися областями, відомими відтоді як голландська Гвіана. У 1814 році голландська Гвіана набула статусу колонії, а 1863 року скасували рабство, що безпосередньо призвело до припливу іммігрантів.

У 1922 році голландська Гвіана стала невід'ємною частиною Королівства Нідерландів, у 1954 році - автономною територією, і 21 рік потому стала незалежною, як Суринам. У 1980 році на себе владу в країні взяв підполковник Бутерсе, який протягом восьми років правив як диктатор. У 1991 році президентські вибори виграв Р. Венетіан, який зробив внесок у відновлення громадянського правління. Велика роль надавалася армії і за допомогою її закінчили партизанську війну. У 1996 році було сформовано коаліційний уряд, і було обрано президента Дж. Вейденбоса.

Населення та економіка Суринаму

Суринам є однією з найбільш малонаселених країн у Південній Америці. Населення країни здебільшого зосереджене на прибережній рівнині, здебільшого через те, що понад 70% населення проживає приблизно за 30 км. від столиці.

Парамарібо - найбільше місто в Суринамі. Друге за величиною місто в області, де проживає близько 10% населення. На сьогодні понад половину населення Суринаму становлять азіати. Це головним чином вихідці з Індії, в меншій кількості китайці та ліванці. Друга за величиною етнічна група - Kreole. Вони становлять одну третину чисельності населення. Крім того, є велика частка негрів, кількість яких оцінюється в 10%.

Центральна частина населення Суринаму - близько 7500. Індіанці займаються традиційними видами діяльності, такими, як полювання або риболовля. Середній вік людей 65 років. На 100 жінок у цій країні припадає 103 чоловіки. Охорона здоров'я добре розвинена. Освіта є обов'язковою і безкоштовною для дітей від 6 до 16 років. Більшість населення християни, 22% католики, 18% протестанти. Другою за чисельністю групою є індуїси та мусульмани. Серед індіанців продовжують домінувати місцеві релігії.

Суринам є однією найменш розвинених країн у Південній Америці, і розвиток держави залежить від іноземного капіталу. Основна галузь це розробка і переробка бокситів, які складають близько 63% глинозему. Ці родовища розташовані в безпосередній близькості від витоку річки Cottica, Onverwacht і Paranam Сурінаму та річки Kabalelo. Видобуток і переробка їх перебуває в руках двох компаній, а саме Suralco і Billiton.

Інші галузі промисловості в Суринамі мають другорядне значення. Крім того, сільське господарство є вельми обмеженим в умовах для зростання, тому що тільки на 1-му % території країни може щось рости. У цих районах росте рис - його невеликий надлишок експортують до Нідерландських Антильських островів і Нідерландів. Виробництво цукру становить близько 2 мільйонів тонн на рік, і більша частина обробляється з ромом. Крім того вирощують кокосову пальму, банани, каву, какао, цитрусові та овочі. 

Категорії віз

Туристична (2 місяці - багаторазовий в'їзд)

Туристична (3 місяці - одноразовий в'їзд)

Туристична (1 рік - багаторазовий в'їзд)

Бізнес (2 роки - багаторазовий в'їзд)

Бізнес (2 місяці - багаторазовий в'їзд)

Туристична (3 роки - багаторазовий в'їзд)
*Surinamese origin

Візи для неповнолітніх

Заява на візу для неповнолітніх (до 17 років) може бути подана тільки з дозволу батьків/опікунів неповнолітнього.
Для кожної дитини має бути заповнена окрема візова анкета, з необхідними фото паспортного розміру, підтверджуючими документами та сплаченим консульським збором.

Необхідні підтверджувальні документи:

 • Свідоцтво про народження або інший юридичний документ, заява від одного з батьків (батьків) або опікуна (опікунів), у разі якщо дитина подорожує з батьком (батьками).
 • У всіх інших випадках: письмова згода (з підписом і датою), принаймні одного з батьків або законного опікуна та свідоцтво про народження або офіційний лист від органу опіки.

Віза для стажування або добровільної роботи тощо (період: не більше 90 днів)

Необхідні підтверджувальні документи:

 • Копія авіаквитка
 • Офіційний лист уповноваженого органу/організації, що підтверджують мету і термін перебування в Суринамі (випущений на офіційних бланках або бланках установи/організації)

Ділова віза в Суринам

Необхідні підтверджувальні документи:

 • Копія реєстрації в Торгово-промисловій палаті
 • Офіційний лист-запрошення від ділового партнера в Суринамі або офіційний лист представника компанії
 • Копія квитка

Туристична віза на багаторазовий в'їзд

Необхідні підтверджувальні документи:

 • Копія авіаквитка
 • Копія авіаквитка для 2-го призначення

До кожного запитувача індивідуальний підхід, тому це не остаточний список підтверджувальних документів. Візовий відділ ухвалюватиме рішення за заявкою як за особистої присутності заявника, так і без.

Спеціальні візи

(У разі смерті найближчих родичів)
Якщо ви суринамського походження і збираєтеся подорожувати в Суринам на похорон близького члена сім'ї, ви можете подати заявку на "спеціальну візу (SV)".

Плата за спеціальну візу (SV) становить 20 євро з людини і призначена для бабусь і дідусів, батьків, братів, сестер, дітей та онуків (віком до 21 року). Дітям і онукам віком до 21 року візи видають без витрат (безкоштовно).

Щоб отримати право на спеціальну візу, має бути подано таке:

 • Копія свідоцтва про смерть
 • Копія документа про відношення до сім'ї / з'єднання

Транзитна віза

Транзитна віза може бути видана особам, які мають намір перетнути Суринам на шляху прямування до іншої країни. Перебувати в Суринамі в цьому випадком можливо не більше 3-ох днів.

Необхідні підтверджувальні документи:

 • Копія квитків (також і для країни прямування)
 • Доказ того, що ви можете в'їхати в країну прямування, яку маєте намір відвідати.

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Суринаму

+380672338111
+380674338111

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 .d8888b.  .d8888b.    d8888  .d8888b. 
d88P Y88b d88P Y88b d8P888 d88P Y88b
.d88P 888 d8P 888 888
8888" 888d888b. d8P 888 888d888b.
"Y8b. 888P "Y88b d88 888 888P "Y88b
888 888 888 888 8888888888 888 888
Y88b d88P Y88b d88P 888 Y88b d88P
"Y8888P" "Y8888P" 888 "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки