Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Чилі

С 2016 ГОДА ВИЗЫ В ЧИЛИ ОТМЕНЕНЫ - ПОМОГАЕМ ТОЛЬКО В РАБОЧИХ ВИЗАХ - ОФОРМЛЯЕМ ЧЕРЕЗ НАШ ПОЛЬСКИЙ ОФИС www.nikitafirst.pl

Візові експерти Чилі "Нікіта Перший". Ми професійно допоможемо:

 • Перевіримо правильність оформлення запрошення, ваучера.
 • Заповнимо візову анкети Чилі.
 • Оформимо необхідний страховий поліс для поїздки в Чилі.
 • Проконсультуємо по деталям отримання віз в Чилі.
 • Приготуємо ідеальний пакет документів з перекладами для Чилі.
 • Порадимо додатковий пакет документів.
 • Допоможемо отримати документи з консульства Чилі в Варшаві за дорученням.


Телефонуйте + 38-067-233-8-111 Пишіть на пошту 5283999@gmail.com

Українцям РОБОЧІ візи в Чилі допомогаємо отримати у Варшаві.
Ми допоможемо в отриманні РОБОЧОЇ візи в Чилі для українських громадян. Телефонуйте 067 233 8 111

Окремо оплачується консульський збір у розмірі – Вартість уточнювати.

Будемо раді вам допомогти в оформленні візи!


Що це означає отримаємо візу в Чилі?


Це означає що ми допоможемо підготувати, зібрати, сформувати необхідні документи для іноземних громадян і Українців в тому числі, які бажають відвідати Чилі з цілями відпочинку та іншими. Громадяни тих країн, які підписали двосторонній безвізовий режим звільнені від туристичного візового режиму з Чилі та звільняються від обов'язку подорожувати по візах.


Де можна зробити візу в Чилі?


У консульствах Чилі за кордоном. Для українців робимо через Варшаву. Попередньо виславши документи в департамент імміграції Міністерства закордонних справ Чилі, після обробки даних від заявника нам приходить відповідь і з відповіддю ми їдемо за візою.
Ми можемо допомогти для всіх регіонів України, в тому числі для туристів, також і для громадян іноземного походження, що проживають в Україні, які планують відвідати Чилі для відпочинку, спорту, медичного обслуговування, з метою досліджень, по бізнесу, або для возз'єднання з сім'єю. Також можемо допомогти тим, хто подорожує по релігійні або іншим подібним цілям, не маючи наміру на імміграцію, не планує переїхати на постійне проживання або проведення оплачуваної діяльності (тобто на роботу).


Вимоги для оформлення візи Чилі в Варшаві


Необхідно мати:

 • Дійсний паспорт або документ, який виступає як засвідчення вашої особи до закінчення періоду вашого перебування в країні.
 • Необхідно підтвердити достатній рівень вашої економічної спроможності, що дозволяє вам подорожувати і фінансувати своє перебування.
 • Запрошення фізичної особи або юридичної з Чилі.
 • Бронювання готелів (якщо ви не маєте контактної особи в Чилі - то готель виступить за нього).

Отримати одноразову або багаторазову туристичну візу в Чилі.
Наявність вищезазначених документів не гарантує видачу запитуваної аплікантом візи. Додаткові документи можуть бути від нього запитані уповноваженими особами та органами з розгляду його візової заявки під час проходження процедур по її розгляду.


Ми допоможемо Вам в отриманні віз в Чилі.


Віза необхідна для громадян іноземного походження, що приїздять в Чилі з метою: для відпочинку, спорту, охорони здоров'я, дослідження, бізнесу, сім'ї, в релігійних або інших подібних цілях, не маючи наміру імміграції, постійного проживання або проведення оплачуваної діяльності.
Консульство Чилі надає можливість громадянам України запитувати для оформлення кілька типів віз:

 • Коротко тимчасові (до 90 днів перебування)
 • Довготривалі (пів року, рік, 2, 5 років)

За кількістю в'їздів в країну

 • Одноразові.
 • Дворазовий.
 • Багаторазові (Multiple-entry).

Всі вони мають свій термін для допустимого періоду перебування іноземця на території Чилі.


Туристична віза в Чилі

 

Туристичну візу можна оформити для перебування на території Чилі як короткочасну так і довготривалу, яка дозволить вам перебувати в країні або від 1 до 90 днів або рік. За кількістю в'їздів також можна запитувати як одноразову, дворазову і багаторазову.


Дозвіл на роботу в якості туриста

Туристам заборонено займатися оплачуваною діяльністю, коли ті перебувають за кордоном. Проте, Міністерство внутрішніх справ і громадської безпеки, в дуже специфічних випадках, готове дозволити туристам працювати, які мають дійсний дозвіл на роботу в країні на термін, що не перевищує 30 днів з можливістю продовження на рівні проміжки до закінчення візи по туризму.
Для цього за кожне розширення повноважень цієї візи, ви повинні заплатити внесок, рівний 150% від значення, відповідного предмета контракту візи в залежності від громадянства заявника.
Тарифна формула для розрахунку дозволу на роботу в якості туриста і художника: Дозвіл значення роботи = віза, що підлягає вартості контракту х 1,5 (1.5 множник дорівнює 150%)
Вартість візи залежить від запитуючої країни.


Дозволи для художників-туристів

Туристи, які приїжджають з метою розробки заходів для художніх цілей, повинні бути представлені фізичними або юридичними особами, які відповідають вимогам, які Міністерство внутрішніх справ і громадської безпеки закликає до розвитку цього виду діяльності.


Гостьова віза в Чилі


В основному це візи для відвідин родичів, друзів знайомих. Час для перебування в країні обмежений 90 днями.
Можна запитувати і багаторазові візи на цей термін.
Обов'язковою треба буде надати запрошення від чилійської сторони із зазначенням термінів, дат, місця вашого проживання на весь період перебування в Чилі.


Робоча віза в Чилі


Всім іноземним громадянам з метою працювати в Чилі необхідно отримати робочу візу. Розглядаються робочі візи довше ніж туристичні та гостьові. Робочі візи видаються іноземцям, які були найняті компанією, що організовує свою діяльність в Чилі.
Віза видається на термін до двох років. Членам сім'ї одержувача робочої візи може бути надано візу залежного від працівника, яка має ту ж тривалість в 2 роки.
Отримання візи залежить від попередньо оформленого дозволу працювати.


Студентська віза в Чилі


Студентська віза потрібна для подорожі в Чилі з метою вчитися в чилійських університетах або вузах.
Сама віза передбачає наявність запрошення від навчального закладу, яке має бути визнаним Міністерством освіти, та який має право вести свою діяльність і запрошувати на навчання іноземців.


Дипломатичні та службова віза в Чилі


Щоб отримати дипломатичну або службову візу:

 • Не потрібно надавати фото і візову заявку
 • Необхідно надати офіційні документи від Держдепартаменту, вказавши причину для запиту і тривалість часу перебування, особу (осіб) які будуть спрямовані в країну.
 • Паспорт повинен бути дійсний не менше 6 місяців з моменту отримання запиту і він повинен мати достатньо сторінок для візи і відміток в'їзду і виїзду.

Офіційні та дипломатичні візи обробляються в середньому від 2 до 3 робочих днів.


Інші види віз в Чилі

 

 1. Віза для іноземців з тимчасовим проживанням в Чилі
  • Щоб подати заявку на візу тимчасового резидента необхідно мати підставу зв'язку з особами чилійського громадянства. Слід розуміти, що воно існує в тому випадку, коли заявник є дитиною, батьком або чоловіком громадянина Чилі.
 2. Віза для дітей нерезидентів іноземець (Visa temporaria para hijo de extranjero transeúnte)
  • Відповідно до закону про іноземців, можуть зажадати тимчасову візу ті, хто на момент її народження були в країні або його батьки були в країні в якості туристів.
 3. Тимчасова віза для іноземця пов'язаного з сім'єю володіє постійним місцем проживання
  • Вони можуть застосовуватися для візи тимчасового резидента, іноземцями, які мають родинні зв'язки з іноземними громадянами, які тримають дозвіл на постійне проживання в Чилі.
  • Для цих цілей, необхідно підтверджувати сімейні узи з дитиною, або його ставлення до батьків або дружину.
 4. Тимчасова віза для колишнього жителя Чилі
  • Може бути надано тимчасове проживання на підставі візи для іноземців колишніх жителів Чилі, які проживали щонайменше 1 рік і повертаються в країну після того, як були відсутні термін, що не перевищує п'яти років; і колишні власники постійного проживання, чиї дозволи були відкликані за більш ніж 1 рік після виїзду з країни.
 5. Тимчасова віза для релігійних цілей
  • Може бути наданий тимчасовий вид на проживання для іноземних громадян, що належать до церкви або громад, визнаних в країні, щоб взяти участь в розробці релігійних або благодійних заходів.
 6. Тимчасова віза для пенсіонерів
  • Ви можете запросити тимчасову посвідку на проживання для осіб, які не працюють і перебувають за кордоном, подорожуючи по країні довше, ніж дев'яносто днів з нагоди його діяльності або інтересів в періоди країни.
 7. Тимчасова Віза для інвесторів і трейдерів
  • Ви можете подати заявку на дозвіл тимчасового проживання на бізнесмена, інвестора, трейдера або ділової людини в цілому, подорожуючи по країні більш ніж дев'яносто днів для діяльності і своїх інтересів по країні.
 8. Працівникам засобів масової інформації
  • Оформляють тимчасову візу для професіоналів і старших техніків, з двома або більше контрактами. Це дозвіл на проживання, яке дає право на проживання в країні і на виконання будь-якої законної діяльності без спеціального обмеження.
 9. Тимчасова віза для вагітних і лікування
  • Міністерство внутрішніх справ, разом з міністерствами охорони здоров'я та Генерального секретаріату від уряду створили спеціальну програму для охорони материнства, спрямовану на полегшення доступу до послуг охорони здоров'я для тих іноземних працівників, які проживають в Чилі і планують завагітніти.
  • Вони можуть застосовуватися для тимчасової посвідки на проживання,  щоб контролювати ситуацію по їх вагітності буде оздоровчий центр, що відповідає їх місцем проживання.
 10. Віза громадянам МЕСОКУР
  • Цей вид на проживання на основі принципу взаємності міжнародного циркулярі № 264645 від 04.12.09, який передбачає, що віза з тимчасовим проживанням видається на один рік з можливістю продовження на такий же термін для аргентинських громадян, болівійських, бразильських, уругвайських , парагвайських , які знаходяться в Чилі, незалежно від активності поки ті не мають судимості і / або не є злочинцем.
  • Важливо: Щоб подати заявку на цю візу, громадяни повинні пред'явити дійсний паспорт.
 11. Тимчасова віза для роботи
  • Це дозвіл на проживання, яке дає право на проживання в країні і виконувати будь-яку законну діяльність без спеціальних обмежень.
 12. Тимчасова віза цивільним союзом

Це дозвіл на проживання, який дає право на проживання в країні і на виконання будь-якої законної діяльності без спеціального обмеження.
Підписання договору про безвізовий режим
Україна та Чилі підписали угоду про введення умов для взаємних поїздок громадян цих країн між собою, з урахуванням яких українці і чилійці тепер зможуть залишатися на території іншої держави без оформлюваних раніше ними віз на період часу, обмежений для перебування в 90- то днів протягом шести місяців або 180 днів. Рішення буде введено в дію незабаром.
Але на даний момент остається візовий режим. Віза буде потрібна по всіх категоріях.
Подавати заявку на візу необхідно в Консульстві Чилі в Варшаві.


Сам документ щодо спрощення візового режиму для громадян України і Чилі був підписаний міністром закордонних справ України та уповноваженим послом Чилі в Україні в Києві. Чилі вже ввела в дію безвізовий режим з багатьма країнами Латинської Америки. Після введення в дію підписаного договору Чилі стала 25 країною, яка вводить спрощений режим для перебування на її території громадян України. Чилі має намір надавати Україні послідовну підтримку в збереженні незалежності і територіальної цілісності її меж на двосторонньому рівні підтримуючи відносини в роботі міжнародних організацій.


З історії Чилі


Чилі. У п'ятнадцятому столітті, північні і центральні райони Чилі завоювали інки. Пізніше в половині шістнадцятого століття, іспанці приїхали туди, і вели боротьбу проти місцевого індіанського населення.
У 1810 році спалахнуло анти іспанське повстання, яке призвело до проголошення незалежності і створення незалежної держави. В результаті війни нітратів (1879-1883) Чилі отримали доступ до найбагатшим у світі родовищ цієї сировини, і протягом багатьох років (до 1920) практично монополізували постачання на міжнародні ринки. У 1970 році він був обраний президентом Сальвадором Альєнде політик марксистського світогляду. Введено ряд егалітарний реформ, націоналізовано більшість компаній. Його правління привело в стан повного хаосу в економіці і фінансовому секторі держави. У цих умовах в 1973 році відбувся військовий переворот, президент Альєнде був убитий під час взяття президентського палацу, і при владі стала генерал Аугусто Піночетом Угарте. Незважаючи на помітні успіхи в економічній політиці. військова диктатура зустрілася з сильною політичною і соціальною опозицією.
У 1990 році, термін Піночета закінчився, обрано новий уряд, який постійно повертається до демократичних форм правління. Християнсько-демократичний президент був П. Ейлвіну Асокара. Піночет залишався главою збройних сил до 1998 року, і позжн подрісал закон про призначення наступника. 11 березня 2000 року Р. Лагос був приведений до присяги в якості нового президента.

Українцям потрібно отримувати візу в Чилі у Варшаві


Необхідно надати:

 • Закордонний паспорт
 • Копія закордонного паспорта
 • Копія «внутрішнього» паспорта з реєстрацією місця проживання
 • 1 фотографія (3x4 або 4x6)
 • Запрошення або документи, що його замінюють (уточнюйте по телефону)
 • Внесок за телексний запит в МЗС Чилі про надання візи (10 доларів США готівкою з кожної особи)
 • Заповнена анкета (з обов'язковим зазначенням контактної особи та відповідного контактного телефону запрошуючої сторони)

Закордонний паспорт апліканта повинен бути дійсним принаймні ще шість місяців і необхідно буде прикладати сканкопіі сторінок з візами (підтвердження візової історії відвідин цієї країни ). Для громадян, які не мають раніше отриманих чилійських віз в закордонному паспорті це вимога не застосовується.
Формувати пакет документів необхідно згідно вимог категорії візи.
Заповнення формуляра на отримання візи буде першим етапом на шляху до отримання чилійської візи. Беручи до уваги нововведення тепер для громадян України для отримання візи обов'язковим буде прикріплювати довідку з міліції, про те, що заявник не має судимості по всій країні. Дана вимога стосується всіх категорій віз в Чилі.
Необхідно надати повний медичний звіт, про те, що заявник перебуває в доброму здоров'ї і не має інфекційних захворювань (для громадян України встановлена медична форма № 082/0). І прикріпити до візового формуляру разом з іншими сканами документів фотографію паспортного зразка.
Вимога підтвердження економічної незалежності виражається в наданні одного з документів:
Коли ви спонсоруєте свою поїздку, то:

 • виписка з банку (за попередніх 3 місяці до дати подання аплікантом візової заявки)
 • рух по банківському рахунку за цей же період
 • У разі, коли ви їдете в Чилі за фінансової підтримки третіх осіб (як наприклад, ваших батьків):
 • потрібно докладати лист з фінансової відповідальності від них на вашу поїздку (спонсорський лист) воно повинно бути представлено з перекладом і має бути завірені нотаріусом або юристом, обов'язково з підписом і печаткою) (є певна форма, за якою воно оформляється) і як доповнення прикладаються також і банківські виписки спонсора, які також повинні бути представлені за період попередніх 3 місяців до дати подання заявки.
 • або сертифікат, який підтверджує їх фінансову підтримку плюс банківські виписки, видані місцевим органом влади.
 • Сканкопіі ідентифікаційних документів особи, що запрошує вас в Чилі також необхідно прикладати.
 • Довідки з місця роботи, із зазначенням заробітної плати та періоду роботи або навчання будуть в обов'язковому порядку необхідні до подачі на туристичну або гостьову візу.
 • Оригінали документів повинні бути представлені в Консульство на розгляд.
 • Консульський збір оплачується окремо відповідно до категорією візи.

 

Легалізація документів при подачі на візу в Чилі


У знак визнання підписів, легалізують або засвідчують державні і приватні документи, складені в Чилі і за кордоном, щоб дати їм силу.


Документи, видані в Чилі


Щоб стати дійсними за кордоном, вони повинні бути завірені компетентним національним органом і легалізовані Міністерством закордонних справ Чилі і відповідним акредитованим іноземним консульством в Чилі.
До них відносяться сертифікати компаній про їх діяльності, запрошення, сертифікати для навчальних закладів, запрошення від них же для проходження навчання або досліджень. Вони повинні бути легалізовані відповідним міністерством - освіти (студентські), інвестицій (для інвесторів) і як висновок закордонних справ та імміграції.


Документи на Туристичну візу в Чилі


Туристична віза відкривається при наявності у вас повного пакета документів відповідно до цієї категорії візи. Як запрошуюча сторона по туристичній візі буде виступати готель, де ви маєте намір проживати весь період вашої поїздки.
Вимоги по документах:

 • Візова анкета для всіх категорій віз (крім ДП і СП)
 • Дійсний закордонний паспорт (принаймні, на термін дії візи)
 • Паспортного зразка кольорове фото.
 • Сертифікат або лист про зайнятість (довідка з роботи).
 • Лист, що пояснює причину (и) поїздки.
 • Бронювання авіаквитків
 • Бронювання готелів
 • Надати лист-запрошення, якщо це може бути застосовано. (В якому вказати повне ім'я та адреса особи, яка запрошує).

Візи видаються на період від 1 до 90 днів, в залежності від громадянства заявника. Кожен запит аналізується по суті (в кожному конкретному випадку) чилійськими владою. Віза може бути продовжена безпосередньо на території Чилі. Ці розширення видаються "Провінція Extranjería в Міністерстві внутрішніх справ" в Сантьяго. ввв.extranjeria.gov.cl


Документи на Гостьову візу в Чилі


Гостьова віза в Чилі вимагає надавати сканкопіі ідентифікаційних документів особи, що запрошує вас. Коли вас запрошує фізична особа - скан копії його паспорта будуть затребувані в обов'язковому порядку.
Також необхідно надати оригінал запрошення, в якому убудуть прописані цілі, терміни і тривалість вашого візиту, зазначено де ви будете проживати звістку період запланованої вами поїздки в Чилі.


Документи на Робочу візу в Чилі


На робочу візу в Чилі визначальним документом буде запрошення на роботу.
Як додаткове від вас можуть запросити надати ваш підписаний контракт (договір).
Однак варто пам'ятати, що запрошення це ще не дозвіл працювати. Тільки робоча віза дозволяє іноземцям перебувати в країні з метою трудової зайнятості.


Документи на Студентську візу в Чилі


Свідоцтво про реєстрацію в навчальному закладі, визнаному чилійським органом за освітою (Тобто лист від запрошуючого вас навчального закладу про те, що ви прямуєте на навчання в Чилі) є основним документом для даної категорії візи.
Вимоги:

 • Лист про прийняття від університету або школи, де заявник буде вчитися.
 • Лист або свідоцтво про фінансову підтримку (стипендії, нотаріально завіреної фінансової підтримки з боку батьків).

Неповнолітні (до 18 років) повинні представити дозвіл на подорож підписана обома батьками. Цей документ може бути оформлений і в консульстві Чилі, після звернення до відділу консульської служби.


Документи на візу інвестора в Чилі


Коли громадянин іноземного походження є інвестором, він повинен представити наступне:

 • Інвестиційний проект.
 • Капітал пов'язаний з інвестиціями.
 • Для походження етапу акредитації показати скільки капіталу буде вкладено.
 • Для підтвердження достовірності інвестицій по відношенню до впровадження в Чилі.
 • Діяльність повинна бути прибутковою і робити внесок в економіку Чилі.
 • Вказати робочу силу і розміри винагороди працівникам.

Терміни розгляду заявок на отримання візи в Чилі від громадян України розглядаються в залежності від категорії візи, на яку він були подані. При правильно сформованому пакеті документів короткострокові гостьові і туристичні візи розглядаються консульською установою Чилі в Польщі від 3 до 7 робочих днів.

Консульський відділ Чилі в Росії більше не приймає візові заявки від громадян України, подавати необхідно через Варшаву.

При оформленні візи в Чилі необхідно здавати відбиток пальця.

 

Вид на проживання в Чилі

 

Вид на проживання - це тимчасовий дозвіл на проживання в країні щоб розвивати діяльність, передбачену законом та яка надає повноваження, надані іноземцю. Ця категорія включає в себе наявність візи за контрактом щоб працювати, студентів і тимчасово перебувають в країні.

 

Види проживання в Чилі за договором

 

 1. Віза за контрактом в перший раз
  • Це дозвіл на проживання, яке дає право займатися прибутковою діяльністю виключно з роботодавцем, з яким підписав контракт вашої діяльності. Цей дозвіл може бути видано на максимальний термін до двох років і може бути продовжена на рівні проміжки.
 2. Продовження візи по предмету контракту
  • Заява про продовження може бути запрошено усіма іноземними громадянами, які залишаються власниками суб'єкта щодо візового договору і продовжують працювати з тим же емплоер.
  • Ви повинні подати заяву протягом 90 днів до закінчення терміну дії візи.
 3. Договір візи після зміни роботодавця
  • Зміна стану візи надає можливість іноземцю претендувати на іншу візу з новим роботодавцем, коли договір, який виник за терміном візи закінчився.
 4. Ратифікація візи, щоб змінити контракт співробітника
  • Якщо ви змінили роботодавця при обробці Вашої візи, необхідно подати заяву про зміну роботодавця ратифікації.
 5. Вимоги візи по пенсії або за контрактом для іноземних фахівців і техніків
  • Загальне правило говорить, що "обов'язок внести свій вклад в Чилі, відноситься до всіх залежним працівникам які ведуть прибуткову діяльність." Проте, для технічних або професійних сфер зайнятості іноземним персоналом, найнятого корпораціями, державою, які не вимагають внесення депозитів будь-якого характеру в очікування чилійських установ, за умови, що вони відповідають таким вимогам. працівник пов'язаний з пенсійною схемою та соціального забезпечення за межами Чилі, яке надало пільги принаймні, в випадках хвороби, інвалідності, старості та смерті, і що в відповідної договірної роботи, працівник висловлює свою готовність підтримувати його приналежність стурбовані.
  • Таким чином, іноземці, які хочуть підтримувати систему соціального забезпечення своєї країни походження та відповідати вимогам повинні покласти в її трудовий договір.
 6. В залежності на розгляді ВНЖ і його продовження

Для випадків, коли вид проживання власника знаходиться на розгляді або йому воно було надано раніше. Цей вид на проживання дає тільки його власнику право перебувати в країні, по будь-якої причини і уповноважує її до зайняття оплачуваною діяльністю.

 

Види тимчасового проживання в Чилі

 

Є кілька видів для тимчасового проживання іноземців в Чилі:

 1. Іноземець з підтвердженням чилійських коренів
 2. Дитина нерезидента іноземця
 3. Зв'язок з сім'єю з постійним місцем проживання
 4. Колишній житель
 5. Релігійна мета
 6. Пенсіонери
 7. Інвестори і трейдери
 8. Фахівці, які мають більше одного контракту
  • Професіонали і старші техніки
  • Особи з раніше укладеними двома або більше трудовими договорами
  • Відряджені за кордон по роботі (з оплатою)
  • Журналісти та працівники засобів масової інформації
 9. Вагітні та лікування
 10. Громадяни МЕРКОСУР
 11. Бізнес - причини
 12. Цивільний союз

 

Хто може отримати громадянство Чилі

 

Воно може бути надано через свідоцтво про натуралізацію іноземців, які досягли 21 року або 18, якщо вони діти чилійського батька або матері для націоналізації, з більш ніж п'ятьма роками безперервного проживання в країні, і які є власниками постійного виду на проживання.

Ті, хто вибирають для себе отримання чилійського громадянства, повинні робити це через запит. Цей запит повинен бути представлений меру або губернатору, або Департаменту у справах іноземців та міграції Міністерства внутрішніх справ в Чилі, або чилійському консулу або дипломатичному агенту за кордоном, за місцем проживання заявника.

У будь-якій з описаних вище ситуацій, ви повинні платити відповідні внески.

Після того як це було визначено органом, що заявник відповідає вимогам, ви будете повідомлені, або через консульство або губернатора, в залежності від того, чи є ви за кордоном або в Чилі, яка повинна видати вам посвідчення як чилійцеві.

Є нова вимога, яка передбачає, що діти чилійського батька або матері, які народилися за кордоном, повинні довести, що один з їхніх батьків чи бабусь і дідусів отримали громадянство Чилі: за народженням на чилійської території; в листі від націоналізації або особливим призначенням.

Реєстрація народження дітей, які народилися у чилійців за кордоном, може бути зроблена у відповідному чилійському консульстві, якщо ви перебуваєте за кордоном.

 

Як отримати громадянство Чилі

 

 1. Дізнатися про вимоги
  • Уважно вивчіть загальні вимоги
 2. Зібрати необхідні документи
  • Звернувшись в консульство у своїй країні або Міністерство закордонних справ Чилі. Кожна установа працює зі своїми умовами, і важливо це брати до уваги.
 3. Надіслати запит
  • Якщо ви живете в Сантьяго, надішліть запит по електронній пошті. Якщо ви перебуваєте в інших містах - варто звернутися в офіси імміграції на вашу округу.
 4. Пройти інтерв'ю в поліції
  • Після відправлення запиту поштою або в Управління у справах іноземців, ви будете наведені в поліцію Чилі для проходження інтерв'ю, тому бажано не залишати країну під час обробки Вашої заявки.
 5. Держава отримує повідомлення про його переробки
  • Після перегляду вашої заявки, ви будете повідомлені поштою, в разі прийняття, внесення вас в архів і / або вам ще потрібно подати додаткові документи. Ви також можете перевірити статус вашої заявки.
 6. Сплатити збір
  • У разі сприятливого прийняття рішення, ви отримаєте електронною поштою ваше замовлення звернення та оригінал свідоцтва про постійне місце проживання. Ви також можете безпосередньо завантажити порядок ротації. Далі варто сплатити внески на найближчу лавку чи ServiEstado.
 7. Доказ оплати
  • Після скасування права, він повинен надати квитанцію про оплату, щоб запитані документи були готові до видачі.
 8. Отримати постанову про видачу громадянства
  • При необхідності від Чилі буде вислано копії цього рішення під час вашої консульську установу.
 9. Запит на національне посвідчення особи
 10. З копією указу варто підійти до найближчого сервісного цивільний реєстр і попросити видати вашого посвідчення особи і паспорт.

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Чилі

+380672338111
+380674338111

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
   d8888  .d8888b.  .d8888b.  .d8888b. 
d8P888 d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b
d8P 888 .d88P 888 888 Y88b. d88P
d8P 888 8888" Y88b. d888 "Y88888"
d88 888 "Y8b. "Y888P888 .d8P""Y8b.
8888888888 888 888 888 888 888
888 Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P
888 "Y8888P" "Y8888P" "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки