Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Нову Зеландію

Отримати візу до Нової Зеландії - для громадянина України питання не з легких. Така ситуація обумовлена ​​принципами внутрішньої політики країни, яка дуже стурбована добробутом своїх громадян і чистотою нації. Саме тому вид на проживання, а також імміграційні візи можуть бути оформлені тільки тим особам, які докладно доведуть, що вони вкрай віддані і шанують свою нову батьківщину. З короткостроковими новозеландськими візами усе трохи простіше. Як би там не було, в'їхати на територію Нової Зеландії Украински громадяни можуть тільки при наявності у них в'їзної візи.

Зауважимо, що не у всіх випадках раціонально займатися оформленням візи самостійно. Є організації, які спеціалізуються саме на цих питаннях. Так, компанія NIKITA FIRST має досить солідний досвід і знання у вирішенні візових опитувань різної складності. Всі особи, які звернулися до візових експертам  , значно скоротять своє час на оформлення візи в Нову Зеландію, а також мінімізують ризик відмови у візі.
Туристична новозеландська віза

Дані візи є найбільш затребуваними. Їх оформлення зазвичай не складає особливих труднощів. Видають такі візи на термін в 180 днів. Мета поїздки в даному випадку - це одноразовий візит на територію Нової Зеландії для проведення тут свого відпочинку.

Гостьова новозеландська віза

Візи даного типу не менш популярні, ніж туристичні. В даному випадку також передбачається одноразовий в'їзд в країну. Мета поїздки при цьому - погостювати у родичів або знайомих, які проживають в Новій Зеландії. Також гостьові візи видають особам, які планують навчання в Новій Зеландії на короткострокових навчальних курсах тривалістю не більше трьох місяців.

Ділова новозеландська віза

Візи даного типу будуть потрібні для поїздок, пов'язаних з діловими переговорами, укладенням договорів з партнерами в Новій Зеландії, для учасників семінарів та конференцій. Для подачі заяви на візу даного типу потрібно наявність запрошення від новозеландської сторони.

Робоча новозеландська віза

Цей особливий тип віз дозволяє виїхати в Нову Зеландію для здійснення трудової діяльності або з питань, пов'язаних з роботою компанії. В основному, час оформлення такої візи є запрошення від приймаючої сторони. І це значно полегшує процес отримання новозеландської візи.
Робочі візи відрізняються умовами, висунутими до заявників, і можливостями, які вони відкривають перед їх власниками. Виділяють і звичайні робочі візи, і довгострокові бізнес-візи, і віза випускнику навчального закладу в Новій Зеландії та інші.

Студентські новозеландські візи

Саме візи даного типу необхідно оформляти особам, котрі вступили до ВНЗ в Новій Зеландії. Дана віза є багаторазовою, видається на один рік (якщо тривалість всього навчання триває кілька років) або на термін навчання (якщо тривалість всього навчання триває менше одного року). Під час навчання в кілька років віза повинна продовжуватися кожен рік.

Імміграційна новозеландська віза

Така віза, в принципі, може бути оформлена будь-якому іноземному громадянину, у якого є досить високий дохід, у нього є вища освіта, а також велике бажання жити на території Нової Зеландії. Для оформлення візи даного типу необхідно підготувати стандартний пакет документів. Збільшує шанси на отримання візи наявність запрошення від новозеландської сторони. Всі необхідні додаткові документи згодом може у Вас запитати Імміграційний Центр Нової Зеландії. У разі такої необхідності Вам надішлють повідомлення, складене в письмовому вигляді.

Віза нареченої в Нову Зеландію

Віза нареченої, або як її інакше називають віза чоловіка, являє собою спеціальний дозвіл для в'їзду на територію Нової Зеландії. Умовами передбачається, що пізніше буде укладений шлюб з громадянином Нової Зеландії. З тією метою, щоб сім'я могла перебувати разом і в одній країні, в терміновому порядку оформляють цю візу і дозвіл на проживання.

Зауважимо, що віза такого типу може видаватися не тільки особам які вже вступили в шлюб з громадянином Нової Зеландії. Її видають і тим особам, які тільки планують здійснити процедуру одруження. Одним з найважливіших умов для оформлення даної візи, а також посвідки на проживання в Новій Зеландії є вік. Заявникам має бути більше 18 років. Також важливий момент - це характер відносин, тобто офіційний або громадянський шлюб. І, звичайно ж, береться до уваги наявність спонсорства. В основному в якості спонсора виступає партнер з Нової Зеландії, вже має посвідку на проживання або громадянство цієї країни.

Транзитна новозеландська віза

Дані візи відносяться до окремого типу. Вони дозволяють пересування по території країни для того щоб потрапити на територію третьої держави, яке є кінцевим пунктом призначення заявника. В основному така віза оформляється на термін в 24 години. Заборонено безвізовий транзит по території Нової Зеландії, можливий він тільки в тому випадку, коли в паспорті

 

Основний перелік документів для новозеландських віз:


- Опитувальний лист.
- Закордонний паспорт з терміном дії, що становлять хоча б ще три місяці після виїзду за межі Нової Зеландії.
- Ксерокопія сторінок з відмітками паспорта громадянина Украини.
- Якщо є старий закордонний паспорт - тоді його ксерокопію сторінок з відмітками.
- Два кольорових фото з розміром 35 на 45, зроблені на білому тлі, як можна свіже.
- Довідка, видана на місці працевлаштування.
- Виписка за рахунком, видана в банку.
- Якщо є - тоді свідоцтво про шлюб або розлучення.
- Якщо є - свідоцтво про народження дітей.
- Додаткові документи в залежності від цілей поїздки.
- Інші додаткові документи щодо майнового статусу (право власності на нерухомість, на землю, на автотранспорт).

Додатково на дітей до 18 років
- Свідоцтво про народження.
- Згода для виїзду дитини з Білорусії, завірена нотаріально.
- Якщо студенти, школярі - довідка, видана їм у навчальному закладі, а також ксерокопія студентського квитка.

Додатково для туристичних віз
- Бронювання проїзних квитків.
- Підтвердження бронювання в готелі.
- Маршрут, а також програма планових заходів в Новій Зеландії.

Додатково для гостьових віз
- Запрошення, видане приватним особою. Тут необхідно вказати особисті дані запрошуваного, що запрошує, також терміни та місце проживання запрошуваного.
- Ксерокопія паспорта особи, що запрошує - громадянина Нової Зеландії або резидентної візи.
- Так звана «Спонсорська програма». Це спеціальна форма, яка завіряється у нотаріуса. Тут необхідно підтвердити наявність місця проживання у заявника в Новій Зеландії, а також достатня кількість фінансових коштів для перебування тут.
- Будь-який документ, який міг би служити підтвердженням дружніх або родинних зв'язків між заявником і запрошує його особою. Сюди включають оригінали та ксерокопії свідоцтва про шлюб, про народження і усиновлення, особисте листування, підтвердження наявності нерухомості у спільній власності, загальний рахунок у банку, рахунки на оплату, телефонні переговори і т.д.

Додатково для ділових віз
- Контракт між компанією в Новій Зеландії і заявником.
- Запрошення, видане заявнику його діловим партнером в Новій Зеландії. Тут вказують мету поїздки, її терміни, місце розміщення заявника в Новій Зеландії, а також наявність достатнього фінансування даної поїздки на весь її термін.

Додатково для робочих віз
- Одне кольорове фото.
- Ксерокопії всіх сторінок російського паспорта.
- Запрошення до Нової Зеландії в оригіналі.
- Ксерокопія посвідчення особи особи, що виписує запрошення.
- У довідці від роботодавця повинна вказуватися інформація, що обґрунтовує необхідність здійснення відрядження в Нову Зеландію, терміни перебування там, посада заявника та його зарплату протягом останніх півроку, а також загальний стаж роботи в даній компанії. Обов'язково вказується в довідці ІПН компанії, адреса, контактний телефон.
- Підтвердження бронювання місця в готелі.
- Бронювання авіаквитків в Нову Зеландію і назад в Росію.
- Гарантійний лист, видане приймаючою стороною. Тут вказується, що приймаюча сторона виступає поручителем заявника в разі його неплатоспроможності

Додатково для студентських віз
- Всі документи по стандартному списку.
- Інформація про назву і контактних даних навчального закладу в Новій Зеландії, куди був зарахований заявник.
- Інформація про терміни початку навчання.
- Інформація з назвою факультету і мінімальної тривалістю курсу навчання.
- Документи, що підтверджують здійснення оплати за навчання.
- Підтвердження бронювання місця в готелі або наявність місця в гуртожитку ВНЗ.
- Гарантійне зобов'язання від особи, яка виступає спонсором цієї поїздки. Найчастіше в якості спонсора поїздки виступає ВНЗ Нової Зеландії, на рахунок якого заявник перераховує встановлену суму коштів. У разі неплатоспроможності заявника ВНЗ забезпечить його перебування на території країни.

Додатково для транзитних віз
- Оригінали та ксерокопії проїзних квитків в країну кінцевого призначення заявника.
- Спеціальна додаткова форма, яку заповнюють на англійській мові.
- Якщо наявність такої необхідно - тоді віза в країну кінцевого призначення заявника.
- Якщо заявник планує перебувати на території Нової Зеландії довше встановлених 24 годин, тоді потрібно додатково підтвердження заброньованого місця в готелі обов'язково з печаткою та підписом уповноваженої особи.

Для довгострокового перебування в Новій Зеландії
- Якщо заявник планує перебувати на території Нової Зеландії довше шести місяців, то буде потрібно проходження рентгенограми грудної клітини (відповідно форма NZIS1096).
- Якщо заявник планує перебувати на території Нової Зеландії довше 24 місяців, то буде потрібно надання медичного сертифіката за формою NZIS1007. Заповнюється і підписується дана форма страховим лікарем і завіряється його особистою печаткою
Термін дію всіх м

Основний перелік документів для новозеландських віз:
- Опитувальний лист.
- Закордонний паспорт з терміном дії, що становлять хоча б ще три місяці після виїзду за межі Нової Зеландії.
- Ксерокопія сторінок з відмітками паспорта громадянина Росії.
- Якщо є старий закордонний паспорт - тоді його ксерокопію сторінок з відмітками.
- Два кольорових фото з розміром 35 на 45, зроблені на білому тлі, як можна свіже.
- Довідка, видана на місці працевлаштування.
- Виписка за рахунком, видана в банку.
- Якщо є - тоді свідоцтво про шлюб або розлучення.
- Якщо є - свідоцтво про народження дітей.
- Додаткові документи в залежності від цілей поїздки.
- Інші додаткові документи щодо майнового статусу (право власності на нерухомість, на землю, на автотранспорт).

Додатково на дітей до 18 років
- Свідоцтво про народження.
- Згода для виїзду дитини з Білорусії, завірена нотаріально.
- Якщо студенти, школярі - довідка, видана їм у навчальному закладі, а також ксерокопія студентського квитка.

Додатково для туристичних віз
- Бронювання проїзних квитків.
- Підтвердження бронювання в готелі.
- Маршрут, а також програма планових заходів в Новій Зеландії.

Додатково для гостьових віз
- Запрошення, видане приватним особою. Тут необхідно вказати особисті дані запрошуваного, що запрошує, також терміни та місце проживання запрошуваного.
- Ксерокопія паспорта особи, що запрошує - громадянина Нової Зеландії або резидентної візи.
- Так звана «Спонсорська програма». Це спеціальна форма, яка завіряється у нотаріуса. Тут необхідно підтвердити наявність місця проживання у заявника в Новій Зеландії, а також достатня кількість фінансових коштів для перебування тут.
- Будь-який документ, який міг би служити підтвердженням дружніх або родинних зв'язків між заявником і запрошує його особою. Сюди включають оригінали та ксерокопії свідоцтва про шлюб, про народження і усиновлення, особисте листування, підтвердження наявності нерухомості у спільній власності, загальний рахунок у банку, рахунки на оплату, телефонні переговори і т.д.

Додатково для ділових віз
- Контракт між компанією в Новій Зеландії і заявником.
- Запрошення, видане заявнику його діловим партнером в Новій Зеландії. Тут вказують мету поїздки, її терміни, місце розміщення заявника в Новій Зеландії, а також наявність достатнього фінансування даної поїздки на весь її термін.

Додатково для робочих віз
- Одне кольорове фото.
- Ксерокопії всіх сторінок російського паспорта.
- Запрошення до Нової Зеландії в оригіналі.
- Ксерокопія посвідчення особи особи, що виписує запрошення.
- У довідці від роботодавця повинна вказуватися інформація, що обґрунтовує необхідність здійснення відрядження в Нову Зеландію, терміни перебування там, посада заявника та його зарплату протягом останніх півроку, а також загальний стаж роботи в даній компанії. Обов'язково вказується в довідці ІПН компанії, адреса, контактний телефон.
- Підтвердження бронювання місця в готелі.
- Бронювання авіаквитків в Нову Зеландію і назад в Росію.
- Гарантійний лист, видане приймаючою стороною. Тут вказується, що приймаюча сторона виступає поручителем заявника в разі його неплатоспроможності

Додатково для студентських віз
- Всі документи по стандартному списку.
- Інформація про назву і контактних даних навчального закладу в Новій Зеландії, куди був зарахований заявник.
- Інформація про терміни початку навчання.
- Інформація з назвою факультету і мінімальної тривалістю курсу навчання.
- Документи, що підтверджують здійснення оплати за навчання.
- Підтвердження бронювання місця в готелі або наявність місця в гуртожитку ВНЗ.
- Гарантійне зобов'язання від особи, яка виступає спонсором цієї поїздки. Найчастіше в якості спонсора поїздки виступає ВНЗ Нової Зеландії, на рахунок якого заявник перераховує встановлену суму коштів. У разі неплатоспроможності заявника ВНЗ забезпечить його перебування на території країни.

Додатково для транзитних віз
- Оригінали та ксерокопії проїзних квитків в країну кінцевого призначення заявника.
- Спеціальна додаткова форма, яку заповнюють на англійській мові.
- Якщо наявність такої необхідно - тоді віза в країну кінцевого призначення заявника.
- Якщо заявник планує перебувати на території Нової Зеландії довше встановлених 24 годин, тоді потрібно додатково підтвердження заброньованого місця в готелі обов'язково з печаткою та підписом уповноваженої особи.

Для довгострокового перебування в Новій Зеландії
- Якщо заявник планує перебувати на території Нової Зеландії довше шести місяців, то буде потрібно проходження рентгенограми грудної клітини (відповідно форма NZIS1096).
- Якщо заявник планує перебувати на території Нової Зеландії довше 24 місяців, то буде потрібно надання медичного сертифіката за формою NZIS1007. Заповнюється і підписується дана форма страховим лікарем і завіряється його особистою печаткою
Термін дію всіх м...

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Новій Зеландії

+380672338111
+380674338111

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 888888888    .d8888b.    .d8888b.    .d8888b.  
888 d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b
888 Y88b. d88P Y88b. d88P .d88P
8888888b. "Y88888" "Y88888" 8888"
"Y88b .d8P""Y8b. .d8P""Y8b. "Y8b.
888 888 888 888 888 888 888
Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P
"Y8888P" "Y8888P" "Y8888P" "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки