Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Соломонові острови

З питань отримання всіх категорій віз на Соломонові острови необхідно звертатися до Консульського відділу, який приймає заявки від аплікантів на території України через Посольство уточнять

Для того, щоб отримати візу попередньо відвідайте імміграційний відділ Соломонових островів, де потрібно сплатити збір та отримати там на себе, як на заявника для отримання візи на острови, індивідуальний унікальний номер, який буде необхідний для заповнення електронної візової анкети.

Введено розмір консульського збору для громадян України, що дорівнює сумі - уточнять долари, але додатково від аплікантів може стягуватися збір розміром вуточнять доларів. Але друге безпосередньо стосуватиметься тільки тих випадків, коли було прийнято рішення в необхідності на передачу документів на розгляд в імміграційну службу. Варто розуміти, що запит на передачу документів в імміграційний відділ може стосуватися будь-якої з категорій віз на Соломонові острови.

Хочемо звернути увагу на чинне в нинішній час внутрішнє правило Соломонових островів, що 40 доларів будуть стягуватися з громадян, коли ті залишають територію островів повітряним шляхом. І власне від оплати зазначеного збору звільнені тільки діти з обмеженням за віком у 2 роки і пасажири, що їдуть транзитом, але які не покидають аеропортної транзитної зони. Також додатково звільнені і члени екіпажів літаків та дипломатичні працівники.

Ми займаємося підготовкою документів віз на Соломонові острови. Вартість візи безпосередньо залежить від типу, складності її оформлення, вартості сервісних та консульських зборів, потрібної кількості та складності відповідних перекладів візових документів на англійську мову. Сама ціна будь-якої категорії візи на Соломонові острови може бути невисокою, але це є можливим у разі, якщо Ви надасте нам деякі документи вже з перекладом на англійську мову або вже нотаріально завірені.

Окремо буде оплачуватися:

 • страховий медичний поліс,
 • сервісний і консульський збори,
 • нотаріальне завірення,
 • апостиль, легалізація документів,
 • переклади

 

Сайт консульства Соломонових Островів

уточнять

 

Маловідомим фактом є те, що Соломонові острови були відкриті двічі: в 1568 і 1767 році, так як після першого їх відкриття іспанським мореплавцем - острова не відвідувалися європейцями, і так були відкриті повторно англійцем. Добиратися до них зручно авіа-перельотами з "Solomon Airlines" через Австралію, Папуа - Нову Гвінею і Вануату.

Отримання візи на Соломонові острови тільки на перший погляд здається заплутаним і завуальованим процесом. Ми допоможемо розібратися як і в необхідних документах для отримання візи, так і в самій процедурі її отримання.

Для відвідування Соломонових островів громадянам країн СНД буде потрібна віза. Для її отримання необхідно вислати заповнену англійською мовою візову заявку, адресовану в кабінет директора департаменту імміграції по електронній пошті.

Посольство і генконсульства уточнять візи для поїздок на Соломонові острова не переоформлюють.

Заявку на візу треба давати як мінімум за термінами за 2 місяці до початку запланованої вами подорожі. У разі, якщо протягом 1-2 місяців аплікант не отримав відповідь на свій запит, то необхідно буде вже зв'язуватися з департаментом імміграції по телефону.

Департамент залишає також за собою право вимагати від заявника допоміжні папери: скан паспорта, квитків туди і назад, докази бронювання проживання в готелі і т.д.

У разі якщо було прийнято позитивний висновок щодо запиту на отримання візи, то заявнику на електронну пошту буде вислано візовий дозвіл (visitor permit). Збори за видачу такого дозволу не стягуються.

уточнять надає туристу право присутності на островах на період до 3-х місяців перебування в перебігу будь-яких з 12-ти місяців.

 

Продовження присутності по візі на Соломонових островах

За продовженням візи варто звертатися до відділу Імміграційного департаменту. Продовжити візу можна тільки якщо у заявника є на це вагомі підстави. Дозвіл на перебування також може бути продовжено ще на 3 місяці за умови, якщо є особливі умови, що виправдовують це продовження. Для цього потрібно звертатися в департамент з питань імміграції та там заповнити заяву на надання продовження терміну для свого перебування на островах, докласти фото паспортного зразка і сплатити вказане згідно вашого громадянства мито за будь-які 30 днів присутності на островах.

 

Туристична віза на Соломонові острови

Туристам на Соломонові острови можуть відкрити візу на період до 3 місяців. Туристичну візу прирівнюють до категорії короткострокових віз.

Подавати заяву на всі категорії віз можна заздалегідь за 2 місяці, так як необхідний деякий час на її розгляд в імміграційному департаменті. Варто поставитися з увагою до цього моменту, якщо ви плануєте поїздку в чітко визначені терміни.

 

Гостьова віза на Соломонові острови

Гостьова віза на острови дозволяє родичам, друзям або знайомим відвідувати територію островів з відповідною метою. Вона також відноситься до категорії короткочасних віз.

 

Робоча віза на Соломонові острови

Робоча віза на Соломонові острови в основному стосується сектору економіки, який уявляє собою вилов риби або заготівлю лісу. Також робочу візу відкривають і членам екіпажів. Попередньо іноземець як потенційний працівник отримує від роботодавця запрошення на роботу та заключає контракт. Кожен з іноземних працівників має контракт, згідно з яким він і працює на території островів. Контракт передбачає терміни і умови виконання та можливості його подальшого продовження.

Якщо роботодавець з іноземним працівником має намір продовжити трудові відносини він буде продовжувати контракт з ним, і працівник відповідно маючи документальне підтвердження підстав для того щоб залишитися на більш тривалий період зможе звернутися з проханням продовжити йому візу.

 

Бізнес віза на Соломонові острови

Варто брати до уваги той факт, що це все-таки острова і вони можуть надавати тільки ті ресурси, що у них є в природних запасах і будувати свою внутрішню економіку тільки на них і додатково на людських ресурсах. Так, економіка островів, в основному, зайнята експортом риби, лісу, какао, пальмового масла, копра, а імпортують їм продовольчий і промислові товари, паливо та хімпродукти.

Достатня співпраця налагоджена з такими країнами: Китай, Сінгапур, Австралія, Південна Корея, Таїланд, Японія.

Переважає, як ви зрозуміли, сфера сільського господарства і промисловий сектор, який дещо слабо розвинений, але уряд Соломонових островів радо вітає нових інвесторів і взаємно погоджує з ними умови для подальшої співпраці.

Отримати бізнес візу для розвитку або налагодження будь-якого з секторів внутрішньої економіки островів буде досить не складно, необхідно лише підготувати всі документи згідно з вимогами цієї візи.

 

Транзитна віза через Соломонові острови

Транзитну візу потрібно отримувати буде тим, хто має намір покинути аеропортового зону Соломонових островів. А тим, хто не збирається залишати її відповідно візу не потрібно оформляти.

При подачі вами документів на візу на Соломонові острови серед пакета супроводжуючих документів на візу в консульський відділ ви повинні мати з собою ряд основних документів:

 • роздруковані копії на підтвердження шляху призначення,
 • надати квитанцію з оплати послуг (для випадків коли це було можливо),
 • заповнена електронна візова заявка,
 • оригінали особистих ідентифікаційних документів по вашій особистості:
  • паспорт внутрішній і закордонний паспорт або
  • дозвіл на проживання, (коли це може бути застосовано)
 • довідка з місця роботи,
 • довідка з банку,
 • страховий поліс на суму 30 000 євро,
 • інші документи, які ви хочете подавати згідно категорії візи.

Наведено не весь список необхідних документів, повний список уточнюйте у візовому відділі Компанії "НИКИТА ПЕРВЫЙ"

Всі заявники повинні прийняти той факт, що є певний погоджений між країнами список документів, які найбільш повно готовий задовольнити візовим і імміграційним правилам для відвідування Соломонових островів.

 

Вимогидо перекладів документів для візи на Соломонові острови

У разі, якщо у вас є документи, які були складені не англійською або валлійською, то тоді вам необхідно буде зробити і надати їх повний переклад, який може бути виконаний безпосередньо незалежної перевіркою в відділі британських віз і імміграції (UKVI). Кожен переклад обов'язково включає підписану особисто заяву від перекладача, яка підтверджує, що переклад в точності відображає вихідний документ. Ця заява має бути датована повної датою і включати в себе повне ім'я та контактні дані перекладача. Їх також надають в Британський візовий центр.

 

Основні документи, необхідні для отримання візи на Соломонові острови

 • Закордонний паспорт, термін дії якого проставлено ще, як мінімум, на 6 місяців з моменту в'їзду;
 • анкета (англійською мовою);
 • фото;
 • документи, що підтверджують наявність коштів, достатніх для фінансування поїздки. Це можуть бути:
  • виписки з банківських рахунків,
  • довідки про зарплату,
  • документи з податкової інспекції на підтвердження матеріального благополуччя;
 • медична страховка (рекомендований до оформлення міжнародний зразок, який передбачає покриття на випадок евакуації з території островів повітряним шляхом, так як медичне обслуговування досить обмежене на островах);
 • старий закордонний паспорт (для випадків, якщо такий є);
 • запрошення від приймаючої заявника боку, з обов'язковою умовою, що в ньому повинні бути обов'язково вказані терміни майбутньої поїздки, зазначено обов'язково назва готелю в якому заявник буде перебувати на час цієї поїздки, необхідно буде вказати і перерахувати всіх учасників поїздки а також вказати дати їх народження і відповідно номера закордонних паспортів;
 • також важливим моментом буде надати підтвердження про бронювання місця проживання в готелі;
 • оригінал і копію квитків в обидва кінці.

Варто звернути увагу на те, що довідки про обмін валюти або готівку не зможуть виступати як підтвердження фінансового благополуччя. Сюди ж не належать і документи на рухоме і нерухоме майно, але наявність наданих копій за цими документами значно збільшує факт отримання вами візи.

У довідці з місця роботи на бланку з вказаними координатами підприємства, займаної вами посади та окладу (є передбачений бажаний мінімум) обов'язково повинен бути підпис директора підприємства, головного бухгалтера, а також довідка завірена печаткою.

Індивідуальним приватним підприємцям потрібно буде подавати і ксерокопію свідоцтва про реєстрацію а також про те, що вони поставлені на облік в податкових органах.

Непрацюючим пенсіонерам - ксерокопія пенсійного посвідчення, довідка з місця роботи тієї особи, яка оплачує супутні витрати по поїздці, або в іншому випадку надати виписку з банківського рахунку, і відповідно, заяву підписану цією особою про те, що той вона має намір і буде оплачувати витрати щодо подальшого перебування на території Соломонових островів пенсіонера.

Для студентів - студентський квиток, довідка з місця їх навчання, довідка з місця роботи тієї особи, яка має намір і буде оплачувати майбутні витрати по поїздці, заява від даної особи про те, що вона бере на себе витрати щодо подальшого перебування на Соломонових островах студента.

Для школярів - це буде довідка зі школи і, відповідно, довідка за місцем роботи тієї особи, яка оплачує витрати по майбутній поїздці, заява від цієї ж особи про те, що вона має намір і стане оплачувати витрати щодо подальшого перебування на території Соломонових островів дитини.

 

Поїздка з дітьми на Соломонові острови

Для отримання візи дитині у віці до 18 років або ж внесення його в візову позначку до одного з його офіційних опікунів потрібно надати копію його свідоцтва про народження і завірену нотаріально згоду на виїзд дитини від супроводжуючого його батька / матері.

У разі якщо ж дитина подорожує без опікунської супроводу (наприклад, з метою навчання), потрібно подавати завірену нотаріально довіреність від обох опікунів на самостійний перетин кордонів дитиною.

У разі, коли один з офіційних опікунів загинув, або позбавлений батьківських прав, або ж зник безвісти а також його місцеперебування не відомо і ніякий зв'язок з сім'єю не підтримується, потрібно буде подати відповідні документи. Це можуть бути: свідоцтво про смерть (завірену нотаріально копію) або ж довідку з органів внутрішніх справ, або книжку матері-одиначки.

 

Документи на туристичну візу на Соломонові острови

Для туристичної поїздки по відповідній категорії візи на Соломонові острови необхідно підтвердити свою мету туристичного напрямку запрошенням від будь-якого з комплексів для відпочинку на островах, які з радістю нададуть вам і туристичну програму для відпочинку та нададуть бронювання місця вашого подальшого проживання. Ви можете або забронювати туристичну програму від тур. компанії або ж підготувати маршрут самостійно, але при подачі документів підкріпити його необхідними бронюваннями на проживання, круїзний відпочинок, програмами дайвінгу, в яких ви б хотіли взяти участь, відвідинами минулих військових територій і т.п. Все це потребує документального підтвердження вашого потенційного перебування в подальшому, що б ви могли мати підстави для отримання туристичної візи на Соломонові острови.

 

Документи на бізнес візу на Соломонові острови

Варто надати крім основного пакету документів наявність бронювання готелю, квитків і виписки з банківського рахунку і також надати:

 • Супровідний лист від компанії-роботодавця на англійській мові або з доданим до нього перекладом про направлення конкретного працівника на дану територію у відрядження, із зазначенням певної мети для виконання щодо майбутньої поїздки, джерела його фінансування та особистих даних заявника
 • Приймається саме запрошення від приймаючої заявника сторони на території Соломонових островів із зазначенням мети майбутньої поїздки, джерела його фінансування та особистих даних апліканта у формі оригіналу, факсу або ж сканкопіі.

 

Документи на транзитну візу на Соломонові острови

Транзитна віза на Соломонові острови не потрібна виключно в тому в разі, коли виїзд з країни відбувається саме в день прибуття і за умови, що відвідувач островів не має наміру покинути територію транзитної зони аеропорту.

Для безвізового транзиту на Соломонові острови необхідна наявність певного ряду документів, що підтверджують легальність в'їзду в наступну країну, і як доповнення, відповідно, квитків по всьому подальшому маршруті транспортування.

Для іноземців, які прибувають на острови для посадки в місцевих портах на круїзні судна або ж яхти, передбачено правило, що ті повинні мати при собі квиток на судно або, як другий варіант, виписку з суднової ролі, яка буде підтверджувати резервування для них місця на судні або яхті.

Термін оформлення візи на Соломонові острови

Оформлення візи на Соломонові острови займає період часу по її розгляду уповноваженими органами від 4 днів до 3 тижнів, тому як сам запит направляється безпосередньо в імміграційну службу Соломонових островів.

По термінах дії максимально віза відвідувача видається на 6 місяців або 1 рік.

 

Медичне страхування перебування на Соломонових островах

Організовуючи свою поїздку варто брати до уваги віддаленість медичних пунктів. Так, для іноземних відвідувачів рекомендують оформляти собі медичну страховку, яка в разі необхідності зможе покрити транспортування повітряним шляхом.

 

Безпека на Соломонових островах

Варто також убезпечити себе і зробити необхідні щеплення від жовтої лихоманки, проти малярії, тифу, гепатиту, тропічної лихоманки, легіонельозу, філяріоза.

Щеплення прийнято робити і дітям, які старше 1 року.

Варто дотримуватись санітарних правил і проводити необхідну фільтрацію води перед вживанням.

Варто пам'ятати, що дана територія не є в нинішній час досить безпечною, так як є деякі передумови до цивільних збройних конфліктів.

Тим, хто має намір відвідати острова з туристичною метою і хочуть зробити пам'ятні фото рекомендуємо попередньо ознайомитися з внутрішніми правилами і порядками на островах, щоб уникнути виникнення конфліктної ситуації.

Важливим моментом буде безпека ваших коштів і особистих речей. Обмін грошей на вулиці не бажаний.

Перш ніж відвідувати групу островів з вулканами варто ознайомитися з їх місцем розташування і бути в курсі того, чи була помічена за ними. На території островів досить багато гарячих джерел і часто проходять землетруси, відповідно варто бути завжди уважними до цих моментів, і зовсім не важливо з якої з категорій віз ви перебуваєте на даній ділянці островів.

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Соломоновим островам

+380672338111
+380674338111

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 888888888  888888888  .d8888b.  .d8888b. 
888 888 d88P Y88b d88P Y88b
888 888 Y88b. d88P .d88P
8888888b. 8888888b. "Y88888" 8888"
"Y88b "Y88b .d8P""Y8b. "Y8b.
888 888 888 888 888 888
Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P
"Y8888P" "Y8888P" "Y8888P" "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки