Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Візи до Південної Америи

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Південна Америка - це четвертий за величиною континент, включає в себе землі, розташовані на південь від Панами; займає 13% поверхні суші Землі.
Південна Америка на південь простягається далі, ніж будь-який з інших континентів. Охолоджені зони включають в себе землі, розташовані далеко на півдні, в Аргентині і Чилі, і високі частини гір.
 
Анди - найдовший гірський хребет на Землі, і на другому місці після вершини Гімалаїв. Тягнеться більш ніж на 7100 км уздовж західного узбережжя Континенту, від Карибського моря на півночі до Вогняної Землі на півдні. Між Андами і Тихим океаном понад 1600 км, на південь від Еквадору до північній частині Чилі. Самим сухим місцем на Землі вважається частина суші в пустелі Атакама (в деяких її регіонах ніколи не випадали опади). На континенті, в даний час три регіони, розташовані на півночі височини "Великі ноги", в основному, нежилі, характеризується глибокими, вузькими, лісистими долинами. Бразильське плоскогір'я в східній частині континенту є регіоном, в якому проживає більшість бразильців. Її західні ділянки переходять в луки як саванні - в Мату-Гросу. У південній частині континенту починається височина Патагонія.
 
Низовина Амазонскую покриває вологий екваторіальний ліс (джунглі), де мешкають різні види комах, мавпи, папуги. На південь, чим далі від Aмазона, джунглі стають менш доступними, від лісистих лугів (Гран Ча-то) і - далі на південь - до родючих долинах річок Парана і Парагвай. На північ від низовини Амазонській в басейні саван лежать високотравні савани Оріноко Льянос. Найбільшою країною в регіоні є Бразилія - ​​живе в ній половина населення Південної Aмeрікі. «Дахом» в Південній Америці вважається Болівія - 1/3 країни лежить вище 1500 м над рівнем моря. Уругвай і Аргентину розділяє гирлі річки Ла-Плата, важливий торговий шлях, що з'єднує внутрішню частину континенту зі світом.
 
Чилі є найбільшим виробником і експортером міді. У Бразилії, де кава є головною статтею доходу, також виробляють цукор, какао, збирають фрукти і екстракти, добувають олово. У Перу видобувається мідь, свинець і цинк.
 
Сучасні жителі Південної Америки є нащадками європейців, африканців і корінних народів - індіанців. Бразильці розмовляють португальською, а в більшості інших країн говорять по-іспанськи. Є також багато місцевих діалектів, особливо в басейні Амазонки і північних Андах - до них відносяться аймара, гуарані і кечуа.
 
В даний час багато хто з корінних народів Південної Америки їдуть в міста. Там, працюючи за невелику зарплату, заселяють нетри. Південні американці, аборигени - вирощують на невеликих ділянках маніоку і овочі. Села розкидані. Кожній родині належала чимала площа для полювання. Джунглі, однак, надмірно вирізані, все більше число його жителів залишилися без будинку. У минулому столітті в Америці оселилися також інші європейці, і навіть прибулі з Азії: в Аргентині - італійці, в Патагонії - валлійці (уельсці), на західному узбережжі, особливо в Перу - японці. Велика частина населення живе недалеко від узбережжя, особливо в таких містах, як Ріо-де-Жанейро, Сан-Паулу, Буенос-Айресі та Ліме.Основная релігія в Південній Америці - католицизм.
 
Перед прибуттям європейців корінні американці створили Великі цивілізації. Останньою великою імперією була імперія інків, основна частина знаходилася в районі теперішнього Перу.
Незабаром після відкриття Америки Колумбом в 1492 році, Папа розділив нові землі між Іспанією і Португалією. Португальці отримали території нинішньої Бразилії, а іспанці - решту континенту. Протягом декількох років іспанські та португальські власті підкорили всю Південну Америку. На початку дев'ятнадцятого століття іспанські колонії боролися за незалежність. У 1825 році Португалія визнала незалежність Бразилії. Більшість сучасних жителів цього континенту є нащадками білих поселенців і індіанських жінок.

Експерти

+380672338111
+380443575111

Візові питання

Иностранцы, желающие получить визу в Украину, могут без проблем подавать свои документы в украинские посольства или консульства...

Необходимо подаваться апееляция на отмену депортациию. Быстро этот вопрос не решить, так как в вашем случае необходимо подать...

Система SIS действует на все страны Шенгенского соглашения. Поэтому с большой долей вероятности при подаче на другую Шенгенскую...

Ні. якщо він знає про рішення то воно вже повино буди в нього. В оригіналі . І тільки тоді він може вам сказати що рішення...