Харків
380672338111
Дніпро
380672338111
Київ
380672338111

Пошук і допомога бізнесу в Польщі

Підбір партнерів по бізнесу на території Польщі 

Контакт нашего офісу в Польщі - телефон(48)575 315 111

Cайт -  http://nikitafirst.pl/

Почта - nikitafirstpl@gmail.com

Співробітники компанії Нікіта Перший здійснюють пошук партнерів для ведення Вашого бізнесу на території Польщі. Наша компанія здійснить допомогу в налагодженні бізнес-контактів при роботі з різними польськими підприємствами. Наші співробітники візьмуть до уваги всі Ваші побажання і врахують всі Ваші умови. Це як підбір бізнес-партнерів в певній заданій галузі, так і пошук контрагентів в зазначеному регіоні країни. Ми знайдемо для Вас бізнес-партнерів готових до роботи на постійних умовах, з розвиненою торгівельною інфраструктурою, високими показниками ефективності роботи.

Ми готові співпрацювати з бізнесменами з Польщі, України, Росії, Білорусії та Казахстану і надавати їм допомогу при налагодженні один з одним контактів і ділового партнерства з метою отримання вигод і досягнення цілей обох сторін.

 

Досвідчені фахівці нашої компанії нададуть Вам допомогу в таких питаннях:
 
 • Налагодженні контактів з бізнес-партнерами в сфері торгівлі;
 • Налагодженні контактів з бізнес-партнерами в інших сферах на території Польщі;
 • Пошуку інвесторів, виробників продукції, покупців товарів, постачальників сировини і матеріалів;
 • Здійснення пошуку підприємств, зацікавлених у співпраці з Вашою фірмою;
 • Відповідно до Вашого бажанням провести збір та перевірку Ваших бізнес-контактів;
 • Організації імпорту товарів з території Польщі або експорту товарів на територію Польщі;
 • Здійснення допомоги при розробці бізнес-пропозицій для ринку Польщі.


Також послуги компанії Нікіта Перший включають в себе збір всієї необхідної інформації щодо умов співпраці. Умови співпраці можуть включати такі дані: терміни поставки товарів, сировини, матеріалів, умови оплати, варіанти транспортування та інші.


Проведення всебічного аналізу даних

Сприяє об'єктивній оцінці і порівнянні можливостей різних компаній, а також вибору найбільш доцільного варіанта при досягненні кінцевої мети кожної з компаній.

 

У чому полягає робота компанії Нікіта Перший.

 
 • Наші співробітники проводять аналіз інформації щодо цін на конкретні товари або послуги, в яких зацікавлений наш замовник, по території всієї країни або в зазначеному її регіоні. Замовнику передається інформація разом з контактами фірм і підприємств, пропозиції яких можуть бути актуальні для нашого клієнта.
 • Наші фахівці здійснюють добірку даних щодо видів діяльності польських підприємств, що зацікавили замовника. Клієнту добірка передається разом з усією контактною інформацією, короткою характеристикою компанії, переліком всіх видів діяльності, а також іншої цікалячої його інформації. Оскільки наші співробітники безпосередньо спілкуються з представниками польських компаній, наша інформація є найбільш достовірною, точною і актуальною.
 • Співробітники компанії Нікіта Перший розробляють і розсилають всім потенційним клієнтам комерційні пропозиції компанії замовника. При бажанні клієнта від його імені можуть проводитися бізнес-переговори і підписання контрактів з польськими партнерами.
 • У разі співпраці з компанією Нікіта Перший, наші фахівці надають не посередницькі послуги, а саме всі дії пов'язані з координацією переговорів і угод між двома сторонами.

 

Просування Украиїнських компаній в Польщі і Європі

Просування українських компаній в Польщі і Європі, це одне з наших напрямків і дій, спрямованих зокрема, на підвищення важливості, видимості і збільшення обороту вашої компанії яка тільки входить на зарубіжні ринки. Спеціально для Вас ми пропонуємо професійні та комплексні пакети, які включають в себе організацію міжнародних ярмарків, спеціалізованих виставок сприяння українським компаніям і філіям за кордоном з усіх юридичних питань.

Також наша допомога передбачає створення рекламних кампаній для просування Ваших продуктів за кордоном, ми організовуємо міжнародні торговельні ярмарки і бізнес зустрічі, також в нашому арсеналі є багато інших методів. Просування Українських компаній і продуктів за кордоном, а також створення і проведення рекламних компаній за кордоном є безперечно важливм і часто гарантованим інструментом для економічного і комерційного успіху на закордонних ринках.

 

Пошук надійних ділових партнерів для українських компаній

Що ми пропонуємо?

Наш акцент робиться на правильній рекламі Українських компаній на іноземних ринках, де вони починають свою діяльність і шукають ділових партнерів.
Ми розуміємо, що все більше і більше компаній і підприємств з України відкриває нові кордони для бізнесу, для роботи і не тільки, також можна сміливо визначити що компанії виходять на нові горизонти для розширення пропозицій товарів і послуг, а також для того, щоб краще і легше рекламувати і продавати свої послуги потенційним клієнтам на зарубіжних ринках нахлдять на них в тому числі.
Ми є ідеальним рішенням для вас. Протягом багатьох років ми були визнані. "ЯК НАДІЙНА ФІРМА" - тобто, ми професіонали в пошуку потенційних зарубіжних і ділових партнерів зацікавлених у співпраці з вашою компанією.

Чому і навіщо потрібні бізнес партнери?

Перевага, ділових партнерів постійно зростає, крім того це ще й можливість знайти нових клієнтів на нових ринках праці за кордоном, зокрема в Польщі, Великобританії, Чехії, Німеччини та інших європейських країнах і в світі.
Наша пропозиція і оферта адресуванні всімУкраїнським компаніям, які планують почати операції на зовнішніх ринках і зацікавлені в пошуку потенційних клієнтів для своїх продуктів і послуг.
Користуючись нашими послугами, в залученні ділових партнерів на зарубіжних ринках ви отримуєте багато переваг як для себе, так і для компанії:

 • розширення ринків і, таким чином, збільшуєте репутацію компанії за кордоном.
 • ваше доходи збільшуються і це радує.
 • відкриється можливість вигідно пропонувати умови співпраці в рамках більш низьких цін (без логістики та доставки)

Чим ми відрізняємося. І чому обирають нас?

Ми відрізняємося багатьма якостями, але особливо уважно ставимося до індивідуальному підходу до кожного клієнта. Ми завжди орієнтовані на допомогу в кожному питанні часом не найпростішому: як знайти правильних бізнес партнерів з вашої галузі, ми підкажемо і допоможемо в області імпорту та експорту, в роботі з постачальниками, в переговорах з інвесторами і діловими партнерами для вашої компанії.
За запитом, ми можемо підготувати і повідомити вам про цінові критерії конкурентів, потенційних підрядників зацікавлених у встановленні контактів з вашою компанією, або дати їм Вашу контактну інформацію.
Ми даємо можливість створити правильні контакти між українськими компаніями і потенційними зарубіжними партнерами. Наші послуги для допомоги в пошуку ділових партнерів доступні для регіонів всієї України, також по всій Європі і в світі, зокрема, для Великобританії, Чехії, Німеччини, Польщі, Україні, Росії, Білорусі, Таджикистані, Азербайджану. Наш Польський офіс разом з нами займається веденням всіх клієнтів і оферт.

Зв'язуйтеся з нами по телефону +38 (067)-233-9-111 і наші експерти компанії дадуть відповідь на кожне питання максимально компетентно, або в Польщі (48)575 315 111

Буде складно. Краще переробити запрошення но нове приізвище.

NIKITA FIRST - ПРОВЕРКА ИНОСТРАНЦЕВ В СИСТЕМАХ : SIS - VIS - POBYT- SIRENA ПОДАЧА  АПЕЛЛЯЦИЙ  НА ...

Радимо вам звернутися до наших експертів. Ми маємо тривалий досвід в пошуку по усіх архівах Польщі необхідних данних. Цим ви суттєво прискорите...

Так. Ми можемо допомогти в підготовці документів на подачу на візи вашій родині а також з пошуком польским коренів. Наша компанія тривалий час...

Теоретично так. Але можуть буду проблеми на кордоні. Рекомендуємо спочатку знайти нового роботодавця а згодом змінити карту.

Ні. якщо він знає про рішення то воно вже повино буди в нього. В оригіналі . І тільки тоді він може вам сказати що рішення...

Експерти

Заказать визу

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 8888888888  .d8888b.  .d8888b.  888888888 
d88P d88P Y88b d88P Y88b 888
d88P 888 888 .d88P 888
d88P Y88b. d888 8888" 8888888b.
88888888 "Y888P888 "Y8b. "Y88b
d88P 888 888 888 888
d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P
d88P "Y8888P" "Y8888P" "Y8888P"


Уведіть код, зображений у стилі Ascii-Арт.

Эксперты

38 067 243 9 111
Запитай експерта
380672338111
Запитай експерта

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 .d8888b.  .d8888b.  8888888888  .d8888b. 
d88P Y88b d88P Y88b d88P d88P Y88b
888 888 888 d88P Y88b. d88P
888d888b. Y88b. d888 d88P "Y88888"
888P "Y88b "Y888P888 88888888 .d8P""Y8b.
888 888 888 d88P 888 888
Y88b d88P Y88b d88P d88P Y88b d88P
"Y8888P" "Y8888P" d88P "Y8888P"


Уведіть код, зображений у стилі Ascii-Арт.

Вертикальні вкладки