0.977
Візи в Сент-Кіттс і Невіс
Київ
380672338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Сент-Кіттс і Невіс

nikita1.com

Візи для Українців та іноземців! NIKITA FIRST провідна Українська компанія - консультант з питань оформлення віз будь-якої складності. Оформлення віз є одним з основних напрямків діяльності компанії.

威而鋼

威而鋼有效壯陽4小時。如果吃威而鋼持續發熱超過6小時,建議評估或隨訪預約。出現不耐受和可能脫水的跡象,需要干預

nikita1.com Завдяки наявності власних офісів у всіх регіонах України, візова підтримка надається замовникам незалежно від їх місця знаходження. Знання особливостей візового законодавства будь-якої країни і багаторічний досвід роботи з посольствами різних країн в Україні
犀利士 藥局藥效長達36小時。透析可以清除血液中的犀利士藥物成分,並在腎臟功能喪失時控制液體水準。

Сент-Кітс і Невіс розташований у східній частині Карибського моря. Держава складається з двох островів, а саме - Сент-Кітс і Невіс. Населення всієї країни всього 50 тис. осіб, а площа 261 км2 . Сент-Кітс і Невіс найменша серед держав у західній півкулі.  Сент-Кітс і Невіс входить до складу країн Британської Співдружності, і державу очолює королева Великої Британії.

Ми з радістю допоможемо вам! Компанія NIKITA FIRST!
Надає всі види послуг з туризму, допомогу в пошуку туру та візову підтримку для туристів, які прямують до Сент-Кітс і Невіс.

Карибські острови, Сент-Кітс (або Сент-Крістофер) і Невіс розташовані в регіоні Малих Антильських островів, а разом вони становлять найменшу з країн Центральної Америки, і називаються Федерацією Сент-Кітс і Невіс (але главою держави, як і раніше, є британська королева), столиця держави - Бастер - розташована на острові Сент-Кітс. Загальна площа країни 261 км2. Населення близько 42 500 жителів.

Обидва острови мають дуже багату історію, тому що вони є однією з найстаріших французьких, а потім англійських колоній. Острів Невіс був дуже важливий для адмірала Нельсона, тому що саме тут він зустрів свою майбутню дружину Фанні Брайс. Другий з островів був важливим пунктом оборони для Королівського військово-морського флоту, а також важливим економічним центром через свої родючі землі.

Кліматичні умови в Сент Кітс і Невіс

Обидва острови гористі, вулканічного походження. Найвищий пік держави (згаслий вулкан) розташований на острові Сент-Крістофер Mount Liamuiga, з висоти 1156 м над рівнем моря. Як і на інших островах цього регіону, клімат тут тропічний, вологий. І, звичайно ж, острови Сент-Кітс і Невіс прекрасні своїми піщаними пляжами.

Відпочинок та екскурсії в Сент Кітс і Невіс

На островах більш розвинений туризм для охочих відпочити з комфортом, і мало залишилося місць для тих, хто любить живу незайману природу. Обидва острови пропонують повний спектр водних видів спорту: вітрильний спорт, серфінг, підводне плавання (з переглядом коралових рифів, затонулих кораблів і розвідки підводної спелеології), плавання, катання на водних лижах і каяках. Крім того, ви також можете взяти тур у гори, прокат гірських велосипедів або екскурсію на конях.

На Невісі, безумовно, варто відвідати ботанічний сад, який є одним із найбільших колоній пальм у регіоні. Найкрасивіший пляж на острові Сент-Кітс знайдений у затоці Frigate Bay, де також є додаткові солоні озера та пагорби, і називається він Turtle Beach.

Особливо корисною є вузькоколійна залізниця, яка веде на острови Сент-Кітс, що проходить через старі поля цукрового очерету, який раніше було використано тільки для транспортування рослин колекції.

Що стосується визначних пам'яток, то розташовані вони за межами вищезгаданої фортеці Брімстон. Найбільш важливими є Англіканська церква Святого Григорія і церква св. Барнабі, з найцікавіших будівель слід відзначити грузинський будинок, Будинок уряду, і колишню будівлю Казначейства.

Розваги та кухня Сент Кітс і Невіс

У Карибському басейні, ймовірно, немає місця, де ви не могли б почути музику і ввечері танці. Навіть у найбільшій оазі природи є принаймні один бар, який пропонує можливість для жителів цього регіону просто дихати музикою. Найпопулярніший стиль, звісно, каліпсо, ПОПР, сальса та джаз. Найважливіше свято на островах пов'язане насамперед із музикою та вуличними парадами, карнавалами, що відбуваються з 17 грудня до 3 січня. 

Щодо місцевої кухні, вона вписується в тенденцію ogólnokaraibski - в основі страв згадуються лише птахи та риба, але й м'ясо кіз розводять тут. Національною стравою є тушкована коза, приготована з плодами хлібного дерева, папайя та помідорами і подається з локшиною.

Житло та готелі в Сент Кітс і Невіс

На обох островах можна знайти повний спектр готелів. Є економ-варіанти, а є і номери-люкс, розкішні п'ятизіркові готелі, особняки. Тут є можливість орендувати приватний будинок або квартиру за доступними цінами з усіма необхідними умовами.

Ця крихітна невелика держава в Центральній Америці відкриває можливості для фантастичного свята - ви можете правильно розслабитися, і тут не буває нудно завдяки величезній кількості пам'яток і багатій історії держави.

Сент-Кітс і Невіс вражає своєю красою та величністю. Саме тут Ви можете помилуватися вулканічними горами, кораловими заростями підводного світу, джунглями, різноманітними пляжами, мальовничими рівнинами. І, незважаючи на таку пишність природи, тут доволі високий рівень медичного обслуговування, цивілізації, а також чудово розвинута інфраструктура, що, однак, ніяк не вплинуло на екологічний стан островів.

Більшу частину островів займають тропічні ліси, які просто не можуть залишити туристів у байдужості до себе. Гірська частина острова знаменита "смарагдовими" луками, плантаціями цукрової тростини, а також садами з екзотичними фруктами.

На островах Сент-Кітс і Невіс розташовано 9 сіл, у яких у різний час відбуваються різноманітні фестивалі та свята, тож, коли б Ви не приїхали, Ви завжди потрапите на якийсь цікавий захід!

Інтереси Сент-Кітс і Невіс в Україні представляє посольство Великої Британії.

Експерт

380672338111
380674338111
Запитати експерта

Поиск по сайту

Консультант по Сент-Кіттс і Невіс

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
  d888        d8888   8888888888      d8888  
d8888 d8P888 d88P d8P888
888 d8P 888 d88P d8P 888
888 d8P 888 d88P d8P 888
888 d88 888 88888888 d88 888
888 8888888888 d88P 8888888888
888 888 d88P 888
8888888 888 d88P 888


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки