Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Тринідад і Тобаго

Тринідад і Тобаго. Острів перейшов під контроль англійців у дев'ятнадцятому столітті, а здобув незалежність у 1962 році. Завдяки природному видобутку нафти і природного газу, країна є однією з найбільш процвітаючих країн Карибського басейну. Триває розвиток туризму, особливо на острові Тобаго.

Ми з радістю допоможемо Вам! Компанія NIKITA FIRST!
Надає всі види послуг з туризму, допомога в пошуку туру для туристів, які прямують в Тринідад і Тобаго.

Країна Тринідад і Тобаго створена з двох великих островів, завдяки яким і отримала свою назву, більші острови складаються з кількох дрібніших островів. Загальна площа країни 5128 км2, з яких переважну більшість становить острів Тринідад - один із найбільших островів у Карибському регіоні (4768 км2). Столиця Порт-оф-Спейн. Завдяки їхньому унікальному розташуванню в районі Карибського басейну, Тринідад і Тобаго має населення понад мільйон осіб (1,3 млн. відповідно до останніх оцінок). Проте етнічний склад населення справді вражає, оскільки тут живуть нащадки європейців, африканців, азіатів і вихідців з Південної Америки. Нині можна відзначити дві найбільші етнічні групи - негрів та індіанців.

Колонізацію острова Тринідад почали іспанці, але це було лише через сто років після відкриття острова Колумбом. Згодом, однак, острів був швидко взятий під прапор Британії. Серйозний інтерес до Тобаго був лише у ХVII ст - за острів змагалися як британці так і французи, голландці, але що ще цікавіше, були також спроби захопити острів Курляндським герцогством. Не забувайте, що також інтереси до острова викликали всюдисущі в Карибському морі пірати, які в Тобаго знайшли ідеальну базу для набігів на інші країни в цьому регіоні.
Наприкінці вісімнадцятого і початку дев'ятнадцятого століття почався бурхливий розвиток плантацій цукрової тростини, бавовни та індиго на островах. Країна здобула незалежність у шістдесятих роках дев'ятнадцятого століття.

Як долетіти до Тринідаду і Тобаго

Під час польоту до Тринідаду і Тобаго з України, можлива пересадка в Парижі або Амстердамі. Інші варіанти включають рейс із Франкфурта, Лондона або Цюриха, який триватиме протягом восьми годин. Якщо ви прибуваєте на острів на елегантному круїзному судні - воно підходить до порту Порт-оф-Спейн.

Умови та клімат у Тринідад і Тобаго

Тринідад і Тобаго є квінтесенцією краєвидів Карибських островів - білі піщані пляжі, коралові рифи, тропічні ліси, водно-болотні угіддя, дика природа (близькість до материка робить флору та фауну більш різноманітною, ніж на інших островах), а зручності для туристів. Тринідад пов'язаний з материком групою підводних гір, але висота найбільшої гори острова не перевищує 1000 м.

Цього достатньо для формування водоспадів і таємничих печер. Не менш цікаві природне озеро (Pitch Lake), грязьові вулкани, характерні для місць, де є родовища нафти. Хоча, як і решта островів у Карибському морі, тут теплий екваторіальний клімат, нечасті циклони, що робить їх абсолютним раєм для туристів цілий рік.

Тринідад і Тобаго часто згадується як сутність Карибського моря - приїхавши сюди, ви маєте шанс на деякий час, усамітнитися від усіх, щоб зрозуміти, якими вони є, люди Карибського басейну, що живуть тут щодня. Ви знайдете тут пальми, чудові пляжі, блакитне море і дивовижно синє небо. Крім того, Тринідад і Тобаго пропонує широкий вибір вражаючих місцевих ландшафтів і визначних пам'яток, що характерні для островів Карибського басейну, але водночас є досить оригінальними саме для цих місць.

Відпочинок та екскурсії в Тринідаді і Тобаго

Перебуваючи в Тринідад і Тобаго ви просто не можете втратити можливість дізнатися більше про тутешню чудову природу. Піші прогулянки в джунглях, звісно, дають вам великий досвід (наприклад, у Тобаго Forest Reserve), особливо, якщо ви хочете поспостерігати за птахами - їх незліченна безліч тут. Варто відвідати Asa Wright Nature Centre & Lodge і Sanctuary CaroniBird у Тринідаді, а також Літл-Тобаго (крихітний острів, на якому живуть тільки птахи).

Щоб скупатися в морі, немає нічого кращого, ніж знайти величезний природний басейн Тобаго, який називається Buccoo Reef. Інші види спорту, якими можна займатися в регіоні, звісно є вітрильний спорт і спортивна риболовля. На землі, ви можете грати в гольф або теніс, і кататися верхи на коні. Менш популярний тут крикет і хокей.

Що стосується найбільш важливих пам'яток, безумовно, варто відвідати стару частину столиці, де колоніальна архітектура перемежовуються з новими будівлями. Я не думаю, що ви маєте ігнорувати друге за величиною місто в Chaguanas, яке є швидко зростаючим мегаполісом, музей авіації Chaguaramas військової історії, ви зможете дізнатися про багату історію цієї країни. Також зверніть увагу на старі форти на Тобаго - Форт-Кінг-Джордж і Форт Беннет.

Розваги та кухня в Тринідаді і Тобаго

У Тринідаді і Тобаго безумовно не буде нудно - є багато музичних фестивалів, концертів і культурних заходів. Звісно, найвідомішим є карнавал у лютому, який може легко конкурувати зі святкуваннями карнавалу в Бразилії. Під час карнавалу луною всюди лунає музика каліпсо, ПОПР, оточена танцями, співом і барвистими костюмами.

На Тринідад і Тобаго ви не матимете проблем із пошуком ресторанів, що пропонують інтернаціональну кухню, не гріх спокуситися і стравами з місцевих кулінарних традицій. Дуже популярним способом швидко перекусити на островах є бургер з акулою.

Житло в Тринідаді і Тобаго

Розкішні курорти можна знайти на обох островах, хоча Тобаго, ймовірно, на цей вид туризму більше орієнтовані. У Тринідаді ми матимемо ширший вибір, і у зв'язку з більшою територією, пропонує курорти багатші. Так само, як і в інших місцях у Карибському морі, у вас є можливість орендувати віллу або квартиру, де матимете повну свободу, щоб розслабитися.

Експерт

+380672338111
+380443575111

Поиск по сайту

Консультант по Тринідад і Тобаго

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 888888888   888888888    .d8888b.    .d8888b.  
888 888 d88P Y88b d88P Y88b
888 888 888 Y88b. d88P
8888888b. 8888888b. 888d888b. "Y88888"
"Y88b "Y88b 888P "Y88b .d8P""Y8b.
888 888 888 888 888 888
Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P
"Y8888P" "Y8888P" "Y8888P" "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки