Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Коста-Ріку

Коста-Ріка. Хоча ця країна і є аграрною, тут високий рівень життя і добре розвинений туризм. Першими Коста-Ріку заселили іспанці в першій половині 16 століття, а 1821 року країна стала незалежною державою.

Процедура отримання візи в Коста-Ріку

ГРОМАДЯНАМ СНГ ДЛЯ В'ЇЗДУ В КОСТА-РИКУ БЕЗ КОНСУЛЬСЬКОЇ ВІЗИ НЕОБХІДНО МАТИ:

Або візу США, Євросоюзу, Шенген, або візу Канади, Південної Кореї чи Японії терміном дії на момент в'їзду в Коста-Ріку не менше 3 місяців і закордонний паспорт, чинний на момент в'їзду в Коста-Ріку не менше 6 місяців.
Якщо таких віз у Вас немає, то необхідно отримати дозвіл на в'їзд від Міграційного Департаменту Коста-Ріки.

ГРОМАДЯНАМ СНД ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ НЕОБХІДНО НАДАТИ ТАКІ ДОКУМЕНТИ
1. Документи
ЗАВІРЕНІ З АПОСТИЛЕМ ІСПАНСЬКОЮ МОВОЮ
- нотаріальна копія закордонного паспорта
- довідка з місця роботи
- виписка з банку про рух на рахунку за останні 3 міс і залишок
- свідоцтво про власність
- довідка про несудимість за останні 10 років
- печатка АПОСТИЛЯ на всіх документах має бути перекладена іспанською мовою

Усі документи мають бути перекладені нотаріально на іспанську мову, включно з печаткою "апостиля".

2. Документи
ІСПАНСЬКОЮ МОВОЮ БЕЗ ЗАСВІДЧЕННЯ
- закордонний паспорт
- бронь квитка
- анкета. Висилаємо анкету в додатку
- 1 фото кольорове 3х4
- запрошення

Документи пересилаються в Коста-Ріку в Міграційне Управління. У разі позитивного рішення Ви отримаєте візу.

Наразі площа держави Коста-Ріка становить 51 тисячу км2, а населення понад 4,5 млн. людей. Столиця країни - Сан-Хосе. Дивовижним фактом цієї країни є довжина узбережжя, яка становить 1290 км, що говорить про величезну кількість фантастичних пляжів.

У країні є кілька аеропортів, включно з аеропортом у столиці, але, як правило, туристи вважають за краще скористатися аеропортом у Ліберії, у північно-західній частині країни, недалеко від кордону з Нікарагуа. Аеропорти в Коста-Ріці зазвичай приймають рейси зі Сполучених Штатів Америки (таких як Майамі і Ньюарк), Канади (Торонто) і Панама-Сіті.

Кліматичні умови

Коста-Ріка характеризується тропічним і субтропічним кліматом, можна чітко розрізнити сухий сезон, який триває з грудня по квітень і характеризується великим потоком туристів, і сезон дощів, з травня по листопад. Температура тут дуже висока - від 23 до 37 °C, проте високо в горах можна зустріти сніг. Найвищою точкою країни є Chirripo, що розташована за 3819 м над рівнем моря. Гірські хребти, які включають понад сто активних вулканів, розташовані в центральній частині країни. Чим ближче до моря, тим більше розгладжуються рівнини, і туристи можуть насолодитися прекрасними пляжами. На додаток до загрози, що походить від вулкана, Коста-Ріка є також вразливою країною до руйнівних сил ураганів і землетрусів, які, на щастя, рідкісні. 

Відпочинок та екскурсії 

Коста-Ріка відома своїми тропічними джунглями і морем, яке пропонує вам чудові умови для серфінгу, і, звісно, дайвінгу. На особливу увагу заслуговує Національний парк Кахуіта - це територія коралових рифів, що охороняється.

Звичайно, відпочиваючи в Коста-Ріці, варто відвідати столицю країни Сан-Хосе. Тут є безліч музеїв та історичних будівель, таких як пошта, Correos, колишній палац соди, Casa Amarilla (Жовтий дім), Національний музей (колишній гарнізонний Bellavista), Національна бібліотека - бібліотека Nacional Мігеля Обрегона Лізано, церква Ла-Мерсед Собор (Кафедральний собор). Також знаменною є вся територія Амона, де мешкала аристократія мешкала, а зараз тут безліч готелів і кафе.

Варто також вирушити до найпопулярніших парків у Коста-Ріці - Мануель Антоніо парк у Puntarenas області Norte, вам потрібно лише пам'ятати, що в понеділок, парки зачинені. Іншим яскравим прикладом є Біологічний заповідник Боске Nubloso Монтеверде, де є "туманний ліс". Також необхідно відвідати місто Ла-Фортуна-де-Сан-Карлос. Тут розташований 70-метровий водоспад Catarata де-ла-Фортуна, а також популярні гарячі джерела, такі як Tabacon Хот-Спрінгс.

Розваги та кухня в Коста-Ріці

Під час відвідин Коста-Ріки маєте безперечно спробувати страви місцевої кухні. Вам не доведеться турбуватися про смак страви - їжа тут доволі м'яка на смак, на основі рису, бобів та овочів, яловичини, курки та риби. Відомою стравою тут є "Arroz Con Pollo", просто рис із куркою, що часто замовляють у ресторанах на сніданок. Типовою стравою вечері тут слугує "Касадо" або курка в соусі з рисом чи бобами, зі смаженою чи печеною картоплею.

Якщо ви думаєте про те, як спалити зайві калорії, Коста-Ріка з радістю пропонує вашій увазі танці на дискотеках з живою музикою. Також найрозповсюдженішими видами розваг є казино та джаз-бари. Звісно, більшість із місць, які оживають ночами, розташовані у столиці Коста-Ріки, а також у головних міст регіонів.

Житло

Коста-Ріка є країною, повністю розробленою в плані туризму, тож жодних проблем у пошуку хороших готелів тут немає. Також ви можете орендувати будинок або квартиру - особливо привабливий варіант, якщо ви їдете з компанією друзів.

Коста-Ріка - це воістину дивовижна країна, яка особливо добре відома в Польщі як напрямок туристичних поїздок, і, безумовно, варта того, щоб у ній побувати.

Щодо безпеки та криміногенної ситуації в Республіці Коста-Ріка.

Щороку Коста-Ріку відвідують майже два мільйони туристів з усього світу. Загалом ситуація в цій мирній (Коста-Ріка не має власних збройних сил з 1948 р.) країні відносно спокійна. Останнім часом випадки нападу як на представників місцевого населення, так і на іноземних туристів, з метою пограбування, стають дедалі частішими. Щоб не стати жертвою місцевого криміналітету, слід постійно залишатися пильним, утримуватися від піших прогулянок на самоті, не мати при собі на вулиці великих сум грошей, ювелірних прикрас, коштовних годинників, дорогих фотокамер.

Заходи безпеки в Коста Ріці

З огляду на те, що в багатьох інцидентах метою грабіжників, серед іншого, було поцупити посвідчення особи іноземців, туристам дозволяється мати при собі лише ксерокопії першої сторінки паспорта і сторінки з візою та відміткою про перетин кордону Коста-Рики, залишивши оригінал паспорта в сейфі готелю або в іншому надійному місці. Однак слід мати на увазі, що представниками імміграційної служби Коста-Ріки на регулярній основі, переважно в центральних барах м. Сан-Хосе, проводяться рейди з виявлення нелегальних мігрантів. Якщо громадянин України буде затриманий під час однієї з таких перевірок і матиме при собі лише ксерокопію паспорта, від нього вимагатимуть підтвердити свою особу оригіналом документа. Тобто, у випадках здійснення перельотів усередині країни або здійснення подорожей на значну відстань від готелю проживання, рекомендується мати при собі оригінал паспорта.

Однією з поширених шахрайських "схем" є ситуація, коли грабіжники підкладають цвях під колесо припаркованого автомобіля, стежачи потім за його рухом. Щойно колесо спускається, а жертва з'їжджає на узбіччя дороги, злочинці пропонують свою технічну "допомогу", після якої з автомобіля зникають будь-які речі. За аналогічних обставин, громадянам України, які подорожують територією Коста-Ріки, рекомендується не зупинятися на дорозі, а за можливості дістатися до людного місця і власноруч замінити колесо, при цьому уважно стежити за своїми речами.

Особливо громадянам України рекомендується не залишати цінних речей та особистих документів в автомобілях, навіть закритих. З огляду на неодноразові звернення наших співвітчизників, у яких, саме за таких обставин було викрадено паспорти, слід мати на увазі, що на території Коста-Ріки наша держава не має дипломатичної чи консульської установи, Посольство України, що акредитоване, - Посольство України в Коста-Ріці, за сумісництвом, розташоване в м. Мехіко. З огляду на це, у разі втрати громадянином України, який перебуває в Коста-Ріці, свого паспорта, процес видачі свідоцтва на повернення в Україну ускладнюється.

Переміщення по Коста-Ріці

На території Коста-Ріки рекомендується використовувати лише ліцензійні таксі - в аеропорту такі таксі мають помаранчевий колір, у місті - червоного кольору з жовтими трикутниками та номером таксі на дверцятах. У разі використання міжміських автобусів не рекомендується залишати сумки з особистими речами в багажному відділенні автобуса.

Купівля нерухомості в Коста-Ріці
 
У разі, якщо громадянин України має намір придбати нерухомість на території Коста-Ріки, до підписання відповідного контракту рекомендується отримати консультацію у перевіреного юридичного радника, а також ґрунтовно проаналізувати всі правові аспекти угоди. Водночас слід пам'ятати, що узбережжя (50 метрів від лінії високого припливу) належить державі і є відкритим для всіх, але там заборонено продавати що-небудь або будувати. Будівництво ж на відстані наступних 150 метрів від цієї зони можливе лише за наявності згоди місцевого муніципалітету.
 
Для виклику допомоги в надзвичайних ситуаціях у Коста-Ріці діє служба 911. У разі дорожньо-транспортної пригоди транспортні засоби мають залишатися на місці, доки представник дорожньої поліції та страховий агент документально не зафіксують цей випадок.

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Коста-Ріці

+380672338111
+380674338111

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
  .d8888b.   8888888888  888888888       d8888  
d88P Y88b d88P 888 d8P888
888 d88P 888 d8P 888
888d888b. d88P 8888888b. d8P 888
888P "Y88b 88888888 "Y88b d88 888
888 888 d88P 888 8888888888
Y88b d88P d88P Y88b d88P 888
"Y8888P" d88P "Y8888P" 888


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки