Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Багамські острови

Багами. Острів, що належить до архіпелагу Багамських островів, виявлених 1492 року К. Колумбом. Спочатку він був включений в іспанські володіння. У 1719 році, після важких боїв, Багамські острови були захоплені англійцями, які, прихопили їх до рук і взяли владу над островами до 1973 року. 10 червня 1973 року Багами стали незалежними, але в рамках Британської Співдружності, тобто під правлінням Англії. З 1995 року губернатором Багам став Орвілл Тернквест, тоді як прем'єр-міністр, з 1992 року, Hubert Александр.

Ми з радістю допоможемо вам! Компанія NIKITA FIRST!
Надає всі види послуг з туризму, допомогу в пошуку туру та візову підтримку для туристів, які прямують на Багамські острови.

Інтереси Багамських островів в Україні представляє посольство Великої Британії.

Багамські острови

Багамські острови, мабуть, найострівніша країна у світі, звісно після Індонезії та Філіппін, але в будь-якому разі, вона може похизуватися тим, що містить у собі 700 островів та острівців. Найбільшим і найважливішим з них є Нью-Провіденс. Нассау - столиця Багамських Островів, торговий і культурний центр Багамських Островів, а також найбільше місто Багамських Островів. Населення Нассау становить 210 832 осіб.

Загальна площа - майже 14 000 км2, а населення близько 330 тисяч жителів. Атлантичні острови в давнину були частим притулком для піратів. Ці місця особливо полюбляють Чорна Борода, Каліко Джек і Енн Бонні та Мері Рід. Сьогодні це насамперед притулок для туристів, які бажають сховатися від зайвих очей, як наприклад для зірок Голлівуду. На жаль, на острові досі часті випадки контрабанди наркотиків і незаконних фінансових операцій. Слід також зазначити, що саме сюди Христофор Колумб прибув 1492 року, переконаний, що приплив до Індії.

Сьогодні, ви не мусите подорожувати протягом кількох місяців, щоб дістатися до Багамських островів. Достатньо просто сісти в літак в аеропорту в Лондоні, і після 8 годин польоту прилетіти в Нассау. Якщо вилітати з Маямі політ займе всього 35 хвилин.

Між островами, звісно ж, ходять пороми, але ви також можете вибрати рейс в одного з місцевих перевізників. Острови розташовані в природній зоні виникнення вітрів, тому клімат м'який, вологий, теплий (температура коливається в межах 25-30 C).

На жаль, влітку і восени (з червня по жовтень) існує небезпека ураганів. Усі острови не піднімаються високо над рівнем моря (найвища вершина, що знаходиться на пагорбі, на Острові Кет - гора Алверни Бурхливе, знаходиться всього на 63 метрах над рівнем моря).

Багамські острови без перебільшення вважають раєм на землі. Води, що оточують острови, дуже чисті (видимість близько 60 м). Тому підводні прогулянки дають змогу сповна насолодитися красою океану, а дослідження підводних вапнякових печер і коралових рифів, що простягаються навколо островів, залишать незабутні враження. Навіть якщо ви з якихось причин не хочете пірнати з кисневим балоном на глибину, ви можете вирушити в круїз на човні зі скляним дном, і в такий спосіб насолоджуватися красою глибокого моря.

Багами є раєм для серфінгістів, що навіть згадується в пісні Beach Boys, яка є вінцем доказу, що це так. Багамські острови пропонують унікальну можливість випробувати на практиці спортивну риболовлю, або отримати професійні уроки гольфу. Любителі птахів не можуть не відвідати національний парк на острові Великий Багама (Lucayan National Park), де можна помилуватися чудовими фламінго, дроздами Карибського басейну і місцевими видами папуг, і не відвідати острів Inagua, який є природним середовищем існування всіх цих птахів.

Ви можете відвідати один з численних музеїв, присвячених історії цієї країни і походженням людей з цієї країни, особливо піратів, або пройти по стопах Хемінгуея (на острові Біміні). У столиці Багамських островів можна відвідати Straw Market, ринок, де продають вироби із соломи, пальмового листя (це місцеві традиційні ремесла, особливо туристи купують сумки і капелюхи) і рибний ринок (там також можна походити по магазинах).

Не менш захопливо дослідити оборонні форти і храми вісімнадцятого століття та будинки в колоніальному стилі, історичний Bay Street, головну пішохідну вулицю міста. На дрібніших островах, досі святкується обряди Obeah. Це релігійні та магічні практики, отримані з культури Західної Африки (велика частина рабів, завезених на острови, привезена звідти). Це дуже популярні на Багамських островах Junkanoo традиції. Барвистий парад танців на вулиці в традиційних костюмах, організованих з нагоди великих свят (наприклад, Новий рік).

На островах відбуваються фестивалі, пов'язані з їжею, як-от Фестиваль крабів або Свято Ананаса - це ще одна нагода для проведення заходів під звуки каліпсо, ПОПР і стилю "граблі-і-лом", де характерним "інструментом" є пила.

Досить складно знайти традиційні страви Карибського басейну в їхньому первісному вигляді, вона дедалі більше адаптована під смаки американських та європейських туристів. Звичайно, ви можете знайти невеликі ресторани поблизу для корінного населення, але це складніше, ніж знайти якийсь фаст-фуд, піцу або суші-бар.

Деякі готелі на Багамських островах є найдорожчими готелями у світі (25 тисяч Доларів на добу), але можна знайти і готелі за скромнішим бюджетом. Вибір складається з дуже пристойних тризіркових готелів, гостьових будинків, і особистих апартаментів прямо на пляжі, і багато чого іншого. Можливості практично безмежні. На Багамських островах ви зможете виконати свою мрію про багатство і безтурботне життя.

Рекомендований список документів для туристичної поїздки на Багами
 
1. Закордонний паспорт, у якому є хоча б 1 ЧИСТИЙ з обох боків ЛИСТ  
2. Попередній паспорт або його копії (якщо є)
3. 1 свіже фото 3,5 х 4,5 см на світлому фоні (80% обличчя)
4. Консульський збір за піврічну візу - 1092 грн., за річну або дворічну візи - 3780 грн. (оплачується у візовому центрі під час подачі)
5. Довідка з місця роботи із зазначенням обійманої посади, терміном на цій посаді, заробітною платою за останні 6 місяців, фразою про збереження робочого місця та окладу на час поїздки + банківська довідка по зарплатному рахунку (якщо є). Довідка має бути на фірмовому бланку із зазначенням фактичної та юридичної адрес.
Для студента - довідка з вишу + копія студентського квитка та залікової книжки + фінансові документи батьків (пункти 5-10) + спонсорський лист від батьків (нотаріально завіряти не потрібно).
6. Документи про додаткові доходи (документи по СДП: свідоцтво про реєстрацію, свідоцтво про реєстрацію платника податків, свідоцтво про сплату податків, звіти суб'єкта малого підприємництва, довідка з банку про наявність рахунку та залишку на рахунку + роздруківка руху грошей за рахунком, копії контрактів...)
7. Копія документів про наявність рухомого/нерухомого майна
8. Копія свідоцтва про шлюб/розлучення
9. Копія свідоцтва про народження дитини
10. Довідка з банку із зазначенням залишку на рахунку + роздруківка руху грошей за рахунком за останні 3-6 місяців
 
Рекомендований список документів для туристичної поїздки на Багами для дитини (до 18 років):
 
 • дитячий проїзний документ (дитина також може бути вписана в паспорт одного з батьків)
 • консульський збір
 • 1 свіже фото 3,5 х 4,5 см на світлому фоні (80% обличчя)
 • копія свідоцтва про народження
 • довідка зі школи
 • якщо дитина подорожує одна або з одним із батьків - нотаріальний дозвіл на поїздку від обох або одного з батьків
 • документи батьків (пункти 5-10)

_________________________

ВЕРСИЯ НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ

Рекомендуемый список документов для туристической поездки на  Багамы

1. Загранпаспорт, в котором есть хотя бы 1 ЧИСТЫЙ с обеих сторон ЛИСТ 
2. Предыдущий паспорт или его копии (если есть)
3. 1 свежее фото 3,5 х 4,5 см на светлом фоне (80% лица)
4. Консульский сбор за полугодовую визу - 1092 грн., за годовую или двухгодовую визы – 3780 грн. (оплачивается в визовом центре при подаче)
5. Справка с места работы с указанием занимаемой должности, термином на этой должности, заработной платой за последние 6 месяцев, фразой о сохранении рабочего места и оклада на время поездки + банковская справка по зарплатному счету (если есть). Справка должна быть на фирменном бланке с указанием фактического и юридического адресов.
Для студента – справка из вуза + копия студенческого билета и зачетки + финансовые документы родителей (пункты 5-10) + спонсорское письмо от родителей (нотариально заверять не нужно).
6. Документы о дополнительных доходах (документы по СДП: свидетельство о регистрации, свидетельство регистрации плательщика налогов, свидетельство об уплате налогов, отчеты субъекта малого предпринимательства, справка из банка о наличии счета и остатка на счету + распечатка движения денег по счету, копии контрактов …)
7. Копия документов о наличии движимого/недвижимого имущества
8. Копия свидетельства о браке/разводе
9. Копия свидетельства о рождении ребенка
10. Справка из банка с указанием остатка на счету + распечатка движения денег по счету за последние 3-6 месяцев

Рекомендуемый список документов для туристической поездки на  Багамы для ребенка (до 18 лет):

 • детский проездной документ (ребенок также может быть вписан в паспорт одного из родителей)
 • консульский сбор
 • 1 свежее фото 3,5 х 4,5 см на светлом фоне (80% лица)
 • копия свидетельства о рождении
 • справка со школы
 • если ребенок путешествует один или с одним из родителей – нотариальное разрешение на поездку от обоих или одного родителя
 • документы родителей (пункты 5-10)

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Багамські островам

+380672338111
+380674338111

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 .d8888b.  8888888888  .d8888b.  d888  
d88P Y88b d88P d88P Y88b d8888
888 d88P .d88P 888
888d888b. d88P 8888" 888
888P "Y88b 88888888 "Y8b. 888
888 888 d88P 888 888 888
Y88b d88P d88P Y88b d88P 888
"Y8888P" d88P "Y8888P" 8888888


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки