Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Мексику

Мексика.

Батьківщина першонаселених індійських цивілізації, яка протягом трьох століть перебувала під владою іспанії, здобула незалежність на початку дев'ятнадцятого століття. Девальвація песо 1994 року призвела до порушень в економіці країни та призвела до найбільшого за останні понад п'ятдесят років спаду.

Попри це триває економічне піднесення. Економічні та соціальні проблеми, пов'язані здебільшого з низькою заробітною платою, несправедливим розподілом доходів і низьким соціальним прогресом можливостей індіанців, що мешкають здебільшого в бідних південних провінціях країни.

Рекомендації щодо правил поведінки в Мексиці.

Під час підготовки до виїзду в Мексику, радимо ознайомитися з наявними відомостями про країну, умовами перебування в ній та її законодавством.

При виїзді до Мексики, на тимчасове проживання наполегливо рекомендуємо взяти з собою апостильовані (легалізовані для Коста-Ріки) копії всіх особистих документів (свідоцтво про народження, шлюб, розірвання шлюбу, дипломи, атестати, довідки про непритягнення до кримінальної відповідальності).

У разі самостійного виїзду неповнолітніх дітей у згадану країну необхідно також узяти з собою апостильований (легалізований для Коста-Ріки) дозвіл батьків на в'їзд-виїзд із неї. Пам'ятайте, що Мексика є країною, законодавство якої передбачає візовий в'їзд для громадян України. Тому для в'їзду на її територію обов'язково треба оформити візу у відповідних дипломатичних представництвах.

Перед виїздом до Мексики радимо уважно перевірити строки дії Вашої візи, а також кількість дозволених вам в'їздів на територію цієї країни та загальний строк дозволеного вам перебування в ній. Пам'ятайте, що перебуваючи на території Мексики Ви повинні неухильно дотримуватися законодавства цієї країни. Незнання місцевих законів не звільняє від відповідальності за їх порушення.

Міністерство закордонних справ України та дипломатичні установи України за кордоном у жодному разі не розділяють відповідальність за вчинений громадянином України злочин або правопорушення. Після прибуття до місця тимчасового (понад 3 місяці) або постійного проживання в Мексиці радимо звернутися до консульського відділу Посольства України в Мексиці (м. Мехіко) з метою реєстрації (тимчасовий/постійний консульський облік).

Прийняття на тимчасовий консульський облік у Мексиці.

Взяття на тимчасовий консульський облік у Мексиці не є обов'язковим, однак допоможе відшукати вас у разі, якщо вас терміново розшукують члени вашої сім'ї в Україні, передати вам будь-яке повідомлення або допомогти в разі надзвичайних подій у країні перебування (землетрус, пожежа та ін.), а також значно полегшить процедуру оформлення вам, у разі потреби, документів на повернення в Україну.

Водночас повідомляємо, що Законом України "Про громадянство України" від 18.01.01. р. не передбачено обов'язку громадян України ставати на тимчасовий консульський облік, а також не передбачено відповідальності за неперебування на такому обліку. У разі затримання або обмеження вашої свободи в будь-якій формі, вимагайте невідкладної зустрічі з консулом України.

Перебуваючи в Мексиці, уважно стежте за вашими речами, коштовностями, грішми, авіаквитками та документами. Ніколи і нікому не віддавайте ваш паспорт, тримайте його завжди при собі, бажано не в сумочці, а у внутрішній кишені. У разі втрати або вилучення паспорта негайно звертайтеся до Консульського відділу Посольства України в Мексиці (м. Мехіко), де можна отримати посвідчення особи на повернення в Україну.

Перебуваючи в Мексиці обов'язково майте при собі телефони та адреси Посольства України в Мексиці!

Перед виїздом за кордон обов'язково залишайте інформацію про місце вашого перебування за кордоном (повну і точну адресу, номери стаціонарних або мобільних телефонів, за якими з вами можна зв'язатися) вашим рідним і друзям в Україні, а також адресу, номери телефону або факсу роботодавця.

Пам'ятайте! Щоб не стати жертвою секс-бізнесу та злочинних угруповань, уникайте неправдивих оголошень у газетах, підозрілих або надто заманливих пропозицій з працевлаштування з боку невідомих Вам людей, агентств тощо. Якщо Ви стали жертвою торговців людьми, повідомте про це Посольство України в Мексиці. Крім того, з порушеного питання можна звертатися до Міжнародної організації з міграції (МОМ) у м. Київ, яка допомагає жертвам торгівлі людьми та сексуальної експлуатації і сприяє поверненню громадян України на батьківщину, за телефонами +38(044) 490-56-80, +38(044) 490-56-81, +38(044) 490-56-82, +38(044) 490-56-84.

Консульські установи та посадові особи не можуть виконувати обов'язки адвокатів, консультантів, туристичних агентів, перекладачів тощо, не надають матеріальну допомогу, не видають гроші в борг, не платять за послуги та інші рахунки, і, в разі порушення законів країни перебування, консул не може звільнити від відповідальності. Слід пам'ятати, що консул не уповноважений надавати послуги з вашого працевлаштування, отримання дозволу на проживання або іноземного громадянства.
За законодавством України інформація, що надається Посольству, є конфіденційною. Посольство може її оприлюднити лише за вашої згоди і лише особам, яким надали на це повноваження.

Кожен громадянин України, який перебуває за кордоном, може звернутися до консульської установи України по допомогу.

Це можна зробити таким чином:

 • виклик консула особисто або до будь-якого співробітника консульської установи України, або передати інформацію через третю особу, гуманітарну організацію;
 • особисто прийти на консульський прийом;
 • звернутися факсом або поштою. У зверненні мають бути зазначені прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, контактний телефон (факс), громадянство та викладено, за можливості - детально, суть проблеми. Зазначене звернення має бути підписане заявником із зазначенням дати;
 • надіслати своє звернення електронним зв'язком на адресу консульства;
 • звернутися до будь-якої офіційної установи або до неурядової правозахисної організації з проханням передати відповідну інформацію консулу України.

Політика безпеки та криміногенна ситуація в Мексиці

Щороку Мексику відвідують мільйони туристів з усього світу. Місця підвищеної злочинності та насильства присутні в багатьох регіонах цієї країни. Туристи завжди мають бути насторожі, особливо відвідуючи прикордонні зі США регіони. У боротьбі зі злочинністю Уряд Мексики використовує сили як федеральної поліції, так і військових. У країні встановлено численні блокпости, які, як правило, охороняються військовими. Найбільш криміногенними вважаються такі штати, як Мічоакан, Тамауліпас, Чіуауа, Сіналоа і Коауїла, а також міста Ногалес, Сьюдад Хуарес, Нуево-Ларедо, Монтеррей і Матаморос.

Задля особистої безпеки громадянам України, які в'їжджають до Мексики, рекомендується:

 • не виставляти напоказ цінні речі, як то: комп'ютерну техніку, фото-/відеокамери, ювелірні прикраси, а також мати при собі великі суми грошей;
 • у разі пограбування, не чинити опір, оскільки нападники, зазвичай, озброєні вогнепальною зброєю, яку, не вагаючись, застосовують у разі опору жертви;
 • не мандрувати наодинці, а звернутися до перевіреного туристичного оператора, перебуваючи в країні, залишатися в групі, переміщатися караваном із двох або більше автомобілів, тримаючись головних автошляхів та основних туристичних центрів;
 • не зупинятися в готелях, які не відповідають необхідним вимогам безпеки;
 • утримуватися від здійснення міжміських поїздок у темний час доби;
 • бути обережним під час виходу із закладів, що пропонують послуги бездротового інтернету (останнім часом у таких місцях почастішали пограбування);
 • не зупиняти на вулицях Мексики перше-ліпше таксі, натомість краще викликати радіо-таксі або замовити в готелі безпечне таксі;
 • стежити за особистими речами і паспортами під час посадки в автобуси (не тримати їх на спині в рюкзаку);
 • жінкам слід бути особливо обережними, якщо вони перебувають у Мексиці самі, та уникати перебування на вулицях у вечірній/нічний час без надійного супроводу;
 • перебуваючи за кермом автомобіля, уникати публічного використання мобільних телефонів, дорогих годинників, які можуть потрапити в поле зору потенційних злочинців, або залишати цінні речі в салоні автомобіля.

Рівень злочинності в Мексиці досить високий і продовжує зростати. Злочини на вулицях, від кишенькових крадіжок до озброєних нападів, є серйозною проблемою більшості великих міст країни, в тому числі столиці. Кількість убивств у Мексиці значно зросла останніми роками, в основному, через діяльність наркокартелів. Крім того, продовжують траплятися випадки викрадення людей, зокрема дітей.

Медичні та соціальні послуги в Мексиці

Медичне обслуговування іноземців на території Мексики, Гватемали, Панами та Коста-Ріки здійснюється на платній основі. Соціальне державне страхування не поширюється на іноземців. Таким чином, громадяни України, перебуваючи на території зазначених країн, повинні або мати страховий поліс, або оплатити послуги з надання невідкладної медичної допомоги.

Митні питання в Мексиці

На міжнародних авіарейсах дозволяється ввозити в Мексику, без сплати митних зборів:

 • одяг і предмети особистого користування (до Мексики на загальну суму до 3 тис. дол. США, до Панами - до 2 тис. дол. США);
 • книги, газети, буклети для некомерційних цілей;
 • нові товари вартістю до 300 дол. США (для Коста-Ріки і Гватемали - 500 дол. США);
 • товари вартістю до 300 дол. США, придбані в магазинах "Duty Free Shop" (для Коста-Ріки та Гватемали - 500 дол. США).

Обов'язковому декларуванню підлягає ввезення валюти (готівкою або іншими способами) на суму понад 10 тис. дол. США.

Без відповідного дозволу заборонено ввезення неконсервованих фруктів і овочів, садових квітів і рослин, фруктові, декоративні та лісові дерева або їхні частини, цибулини, насіння, ґрунт; комах, равликів, бактерій, грибів; кішок, собак та інших свійських тварин, екзотичних тварин, птахів, бджіл тощо; м'ясо будь-якого тваринного походження, м'ясні продукти, ковбасу, ковбаси, ковбасу, ковбаски; м'ясо будь-якого тваринного походження, ковбасу, ковбаски, ковбаски, ковбаски, ковбаски, ковбаски, ковбаски. м'ясо будь-якого тваринного походження, ковбасні вироби, шинку, молочні продукти, біологічні речовини, сироватки, вакцини та продукти для харчування тварин, продукти бджільництва (мед, віск тощо).

Вимоги щодо ввезення домашніх тварин (собак, котів):

1. Повна інформація про власника (ПІБ, країна походження, транзитні країни, місце проживання).

2. інформація про тварину: порода, стать, дата народження, розмір, вага, масть, особливі ознаки.

3. Сертифікат про щеплення проти сказу для тварин, не старших за три місяці. У разі, якщо тварина віком менше 3-х місяців або родом із країни вільної від сказу (або такої, де щеплення проти сказу заборонене), це має бути підтверджено відповідним сертифікатом, виданим офіційним санітарним органом країни походження.

4. Зоосанітарний сертифікат, виданий офіційним санітарним органом країни походження, в якому має бути зазначено, що:

до моменту поїздки тварина не виявляла ознак інфекційно-заразних або паразитарних захворювань властивих для даного виду;
якщо тварина походить з країни, яка офіційно заявила перед Міжнародним епізоотичним бюро про наявність на своїй території випадків африканської кінської чуми та/або лихоманки Рифт-Валлі (ЛРВ), власник тварини має підтвердити, що в місці походження тварини та в радіусі 50 км довкола не було зареєстровано випадків цих захворювань протягом останніх 12 місяців або що тварина не перебувала в зонах ризику.

Тварини, які відповідають вищезазначеним вимогам не проходитимуть ввізний карантин, у разі виникнення підозри наявності у тварини інфекційно-заразних захворювань або захворювань високого ступеня ризику. Генеральне управління здоров'я тварин залишає за собою право ізолювати тварину та вжити відповідних санітарних заходів.

Щодо правил ввезення інших видів до Мексики необхідно отримати консультацію в Генеральному управлінні здоров'я тварин Мексики (Dirección General de Salud Animal, ubicada en Calle Municipio Libre No. 377, Col. Santa Cruz Atoyac, Del. Benito Juárez CP 03310 México, DF Tels. 5905-1000 Ext. 51037).

 • Паспорт закордонний
 • Cканована копія першої сторінки
 • Фотографія 3.4 сканована (або оригінал)
 • Анкета
 • Укр паспорт копії 1стр 2 стор і прописки
 • Авіаквиток

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Мексике

+380672338111
+380674338111

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 888888888  .d8888b.  .d8888b.  .d8888b. 
888 d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b
888 888 888 .d88P
8888888b. .d88P .d88P 8888"
"Y88b .od888P" .od888P" "Y8b.
888 d88P" d88P" 888 888
Y88b d88P 888" 888" Y88b d88P
"Y8888P" 888888888 888888888 "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки