Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в ОАЕ

Візові експерти ОАЕ NIKITA FIRST Ми професійно допоможемо, на перший погляд у простих речах:

 1. Перевіримо правильність оформлення запрошення, квитків.
 2. Заповнимо візову анкету ОАЕ.
 3. Оформимо необхідний страховий поліс.
 4. Проконсультуємо щодо подачі на візу в ОАЕ.
 5. Приготуємо ідеальний пакет документів з перекладами.
 6. Порадимо додатковий пакет документів.

Оформлення візи в ОАЕ можна довірити фахівцям або ж зайнятися цим питанням самостійно.

Варто звернути увагу, що отримання візи має низку особливостей, а точніше, обмежень для громадян, які молодше 30 років.
Так, наприклад, документи громадян, як жінок, так і чоловіків, які на момент відкриття візи не досягли 30-річного віку, розглядаються в консульстві суворіше. Крім вищевказаних документів, жінкам, які не досягли 30-річного віку і подорожують без чоловіка, необхідно подати в консульство свідоцтво про шлюб. Крім того, якщо така жінка надає підтвердження броні в готелі 2 * або 3 *, їй необхідно внести депозит у розмірі 1500 у.о., який буде вилучено у вигляді штрафу в разі, якщо ця жінка не залишить у встановлений термін країну, тобто на термін закінчення дії візи.

За термінами віза оформляється від 2 до 5 робочих днів, але варто врахувати, що у громадянина Арабських держав вихідними днями виступають п'ятниця і субота, в той час як у нас субота і неділя.

У дев'ятнадцятому столітті, відповідно до договорів за умови контролю закордонних справ і національної оборони, до рук Великої Британії було віддано адміністративне правління Перською Затокою, на узбережжі якої розташовані Емірати. У 1971 році Перська затока складалася з Абу-Дабі, Адман, Аль-Фуджейра, Ришард, Дубай, Умм-аль-Кувейн, які об'єдналися в Об'єднані Арабські Емірати. У 1972 році до них приєднався емірат Рас-аль-Хайма. ВВП на душу населення в Об'єднаних Арабських Еміратах високий і наближається до рівня ВВП найбільш розвинених країн Західної Європи. Багаті родовища нафти та поміркована позиція у зовнішній політиці відіграли важливу роль у регіоні.

Об'єднані Арабські Емірати є шалено багатою арабською країною. Потрапивши в цю країну, можна повною мірою відчути себе персонажем східної казки. Тутешній клімат дає змогу цілий рік ніжитися в яскравих променях сонця, а достаток і сервіс фешенебельних готелів просто не можуть залишити вас байдужими. Також ОАЕ виступає зоною безмитної торгівлі.

МИТНІ ПРАВИЛА

Там немає обмежень на ввезення і вивезення грошей. У разі імпорту становитиме понад 40 тисяч. AED, або еквівалентну суму в іноземній валюті чи дорожніх чеків необхідно заповнити декларацію. Особи віком до 18 років, мають право подати в суму не більше 40 тисяч . AED або її еквівалент в іноземній валюті чи дорожніх чеків. Митні правила не відхилятимуться від загальноприйнятих стандартів. Для ОАЕ можна не тільки принести: матеріал, що містить непристойні та шкідливі для мусульман митні речі, наркотики та лікарські препарати (під страхом покарання за довгу в'язницю навіть для найменшої кількості) , психотропних препаратів (це не повинно бути жодних індивідуальних рецептів - навіть для найпоширеніших седативних або діастолічного) , відеокасети, що містять контент, який суперечить звичаям або диктату ісламу. Імпорт алкогольних напоїв (до 2 вміст ло вище 22%-ного спирту та 2 л вина) здебільшого зумовлений маючи відповідний дозвіл, виданий поліцією особам віком понад 18 років (немусульманам). Ця умова не є достатньо суворою.

Нижче ви зможете ознайомитися з основним списком документів для отримання візи в ОАЕ:

 1. АНКЕТА: Ретельно прочитайте умови, зазначені в анкеті, ВСЮ інформацію вкажіть у подробицях російською мовою, підпишіть і відскануйте (анкету треба роздрукувати та заповнити всі пункти від руки).
 2. ФОТОГРАФІЯ 3×4: Сканкопія кольорова, у дуже високій роздільній здатності, обов'язково на білому тлі. (формат JPEG).
 3. ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ: Перша сторінка паспорта, відсканована у ДУЖЕ високій якості, кольорова. Оригінал закордонного паспорта НЕ ВИМАГАЄТЬСЯ. Якщо ж з Вами їдуть діти, доповніть пакет сканкопією вашого паспорта, де добре видно, що вони вписані та вклеєні в паспорт (формат JPEG). ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: фотографувати першу сторінку паспорта НЕ ТРЕБА, тільки лише сканкопія!
 4. ВАЖЛИВО: Закордонні паспорти, подовжені, не приймаються в роботу. Закордонний паспорт має бути дійсний щонайменше 6 місяців з моменту закінчення поїздки.
 5. ВНУТРІШНІЙ ПАСПОРТ: Потрібні сканкопії всіх сторінок, де є відмітки.
 6. КВИТОК.
 7. СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ І ВНЖ (посвідка на проживання): Потрібно надавати нерезидентам України. (формат JPEG).

Скановані копії мають бути чіткими, якісними, у форматі JPEG, окремими, підписаними англійською мовою, файлами.

Порядок отримання візи

Після отримання нами повного набору документів - вам буде виставлено рахунок для оплати послуг і зборів.
Тільки після оплати рахунку всі документи відразу ж подаються в Імміграційну службу.
Після завершення роботи по візі, вам необхідно буде роздрукувати бланк-візу (можна і чорно-білу) і зберегти її у себе протягом усієї подорожі.

Терміни розгляду

Час опрацювання та розгляду документів: від 3-х робочих днів, але варто згадати, що в П'ятницю та Суботу Імміграційна служба ОАЕ не працює.
Зверніть увагу: час розгляду заяв для відкриття візи може бути збільшено візовим офіцером з індивідуальних причин на невизначений період.

Візи для дітей (які не досягли 16-річного віку) та осіб, які потребують супроводу

Документи для дітей, які подорожують за особистим проїзним документом, подаються на підставі абсолютно таких самих документів, як і під час подачі дорослих. Для цього додаткові документи і довідки додавати батькам не потрібно.

Туристам до 24 років (дівчатам особливо) та старшим за 65 років, повинні подорожувати, і також подавати для візи у супроводі своїх родичів.

Просимо звертати увагу:

У разі, якщо турист перебував в ОАЕ понад 14 днів, то наступний запит на відкриття візи може бути надісланий в ОАЕ не раніше, ніж через 30 днів з моменту вильоту з країни.

Імміграційна служба ОАЕ не пояснює відмову, і консульський збір не повертається!

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по ОАЕ

+380672338111
+380674338111

На основі посвідки про тимчасове проживання в Україні громадянин Нігерії може надавати заяву на оформлення візи в...

Ні, ми можемо допомогти отримати лише туристичну візу, адже питанням оформлення робочої візи в ОАЕ займається ваш роботодавець і...

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 .d8888b.  888888888  d888   d888  
d88P Y88b 888 d8888 d8888
.d88P 888 888 888
8888" 8888888b. 888 888
"Y8b. "Y88b 888 888
888 888 888 888 888
Y88b d88P Y88b d88P 888 888
"Y8888P" "Y8888P" 8888888 8888888


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки