Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Тайвань

Тайвань і Китай зазнав поразки у війні 1895 року і це змусило Китай віддати Тайвань Японії. Острів повернувся в Китай незабаром після Другої світової війни. Після перемоги комуністів у Китаї 1949 року, втекли на Тайвань 2 млн націоналістів, які стали урядом. Протягом наступних п'ятдесяти років, уряд зазнав поступової демократизації. Так само залишаються невирішені проблеми Тайваню з Китаєм і в кінцевому підсумку возз'єднання не може призвести до об'єднання країни.

Щоб відвідати Китайську республіку Тайвань, громадянам України необхідністю стане відкриття візи в Тайвань.
Оскільки на території України офіційного представництва цієї країни немає, візу оформляє Тайбейсько-Московська Координаційна комісія з культурних та економічних питань.  Тайвань має колоніальну назву Формоза, що в перекладі з португальської означає "Прекрасний острів".  
Якщо Ви хочете відвідати цю цікаву країну, з метою ознайомлення з її загадковою культурою, природою, або просто відпочити на берегах Тайванської протоки, потрібне оформлення "туристичної візи до Тайваню" Отримати цей тип візи можна за допомогою бронювання готелю, власне вона ж є (запрошенням). Туристичні візи можуть бути одноразовими (до двох тижнів перебування).
 
Якщо характер поїздки діловий, налагодження бізнесу, пошук нових партнерів, підвищення кваліфікації тощо, ідеальним варіантом буде "бізнес віза". Обов'язковим оформленням бізнес візи є офіційне запрошення з Тайваню, оформлене компанією або ж бізнес партнером. Також цей тип візи дає змогу здійснювати багаторазові переїзди в країну.
За наявності друзів, родичів, які проживають на законних підставах у республіці Тайвань, відкривається гостьова віза, з її допомогою можна безперешкодно відвідувати своїх близьких на всій території Тайванської держави. Обов'язковою умовою отримання гостьової візи є офіційне запрошення від особи, яка проживає в Тайвані, друзі родичі (якщо такі є).
 

Віза в Тайвань громадянам Росії

Компанія «Микита Перший» займається оформленням віз. Якщо ви є громадянином Росії, і вам потрібні послуги візових експертів в Україні, фахівці нашої компанії готові вам допомогти.
Наша компанія має великий досвід у відкритті віз.

Швидка обслуга Тайванської візи

Співробітники нашої компанії оформляють візу в Тайвань громадянам Росії. Оформлення візи проводиться в найкоротші терміни. Як правило, оформлення візи займає тривалий час, але не в цьому випадку. Оперативність оформлення документів для поїздки в іншу країну - це одне з головних переваг нашої компанії. Оформлення візи займе всього кілька днів. Віза буде зроблена у відповідності з усіма правилами, що діють в оформлення документів для поїздки в іншу країну.

Фахівці нашої компанії є висококласними професіоналами своєї справи і відповідально підходять до роботи. Наші співробітники знають всі нюанси оформлення візи для поїздки в Тайвань.

У нас ви можете замовити візу в Тайвань в Москві, наша компанія має офіс в столиці Росії.

 

Для чого потрібна Тайванська віза?

Все більше Росіян відвідують Тайвань. Причини цих візитів можуть бути різними.

Ми може зробити візу для туристичної поїздки в Тайвань. Якщо ви хочете відпочити в китайській провінції, ми підготуємо необхідні документи для поїздки.

Тайвань - стала одним з ділових центрів. У цій китайській провінції укладаються угоди, вирішуються робочі питання, тому все більше росіян їдуть в Тайвань у справах. Ми допоможемо організувати бізнес-візит в китайську провінцію. Ваша робоча поїздка відбудеться в запланований час, віза буде оформлена вчасно.

Якщо ви плануєте гостьовий візит, наші фахівці максимально зроблять візу для вашої поїздки в Тайвань.

З якої б причини вам ні знадобилася Тайванська віза, ми оформимо її, і ви зможете поїхати в китайську провінцію у справах, в гості або на відпочинок.

Оформлення документів - це дуже серйозна і відповідальна справа і ми це розуміємо. Наша компанія завжди виконує взяті на себе зобов'язання, ми все справах вчасно і пропонуємо високоякісне обслуговування. Ми гарантуємо збереження ваших документів.

Ми даємо впевненість в тому, що документи будуть оформлені вчасно. Ви можете укласти офіційний договір з нашою компанією.

Наша компанія пропонує послуги досвідчених візових експертів, які зможуть оформити візу в Тайвань швидко і грамотно. Надайте комплект документів необхідних для оформлення візи в Тайвань, і ми все зробимо. Ми позбавимо вас від довгої бюрократичної процедури, пов'язаної з оформленням документів для поїздки в іншу країну. Ви гарантовано отримаєте візу в Тайвань. Оплату можна здійснити частинами.

Віза в Тайвань українцям

Відпочинок у Тайвані став дуже популярним. Дедалі більше українців обирають Тайвань для того, щоб цікаво провести час у відпустці. У Тайвань громадяни України часто їздять і з робочих питань. Бізнесмени з усього світу, зокрема і з України, прилітають до Тайваню для укладення ділових угод.

Тайвань - це дуже розвинена і прогресивна провінція. Відпочинок у Тайвані відрізняється високим комфортом, туристична інфраструктура дуже розвинена, багато розкішних готелів. Навіть найдосвідченішим туристам сподобається поїздка до Тайваню, маса приємних вражень гарантована.

Для того щоб вирушити в подорож або в бізнес-поїздку до Тайваню потрібна віза.

Швидке оформлення візи

Наша компанія допоможе терміново отримати візу в Тайвань українцям у Києві. Наші експерти мають великий досвід в оформленні віз до Тайваню.

Процедура оформлення візи самостійно непроста справа, але якщо Ви звернетеся до нас, Вам не доведеться бігати по інстанціях і витрачати нерви, наші менеджери зроблять все для Вашого комфорту. Підготовка візи, як правило, займає багато часу, але не в цьому випадку. Для того щоб оформити візу, нам потрібен мінімальний пакет документів.

Ми можемо оформити візу за запрошенням на два тижні. Можна оформити багаторазову візу, якщо Ви плануєте відвідувати Тайвань часто.   

Документи для отримання візи в Тайвань

Для того щоб вирушити до Тайваню Вам потрібно буде заповнити нескладну анкету.

Надати дві фотографії розміром 3,5х 4,5 см.
Копії українського паспорта.
Довідку з організації, в якій Ви працюєте за останні шість місяців.
Довідку з фінансової установи, в якій вказано залишок матеріальних засобів на вашому рахунку.
Ми оформимо візу в Тайвань швидко і дешево. Ми працюємо надійно. З нами не виникне жодних проблем, Ви зможете отримати візу в Тайвань у найкоротші терміни.

 
1.      Дійсний закордонний паспорт (термін його дії має бути понад 6 місяців)
 
2.      Дві кольорові фотографії (3cmх4cm)
 
3. одна заповнена анкета російською мовою або англійською мовою
 
4.      Довідка з роботи із зазначенням посади та щомісячного окладу.
 
5.      Копія запрошення тайванської організації
 
6.      Копія свідоцтва про реєстрацію тайванської організації
 
7.      Копія посвідчення особи керівника тайванської організації або особи, яка підписала запрошення.
 
Термін розгляду до 2 робочих днів
Оплата за візу здійснюється в доларах США!
 
Важливо знати про безпеку в Тайвані
 
Тайвань, порівняно з іншими місцями в регіоні, як правило, безпечна країна, але ви маєте бути обережними в громадських місцях (ринках, магазинах тощо). Будь-які цінні речі і документи зберігати в сейфі готелю і нести тільки необхідні для покупок суми грошей, і завірені копії документів із собою. Рекомендується користуватися послугами міського таксі, які коштують дорого. Острів є місцем інтенсивної сейсмічної активності. Небезпека землетрусу є значною.  Проливні дощі під час тайфунів, які відбуваються з квітня по жовтень, спричиняючи зсуви ґрунту, швидкий підйом води в струмки і річки та повені це все чекає на вас. Під час тайфуну не повинні виходити з дому або покидати готель. Приготуйте ліхтарик, батарейки, свічки, воду та продукти харчування на найближчі 2 або 3 дні. У зв'язку з виникненням стихійних лих або інших серйозних небезпек рекомендується прослуховувати повідомлення англійською мовою на місцевій радіостанції Radio Taiwan міжнародного співтовариства (ICRT) - FM 100,7 МГц (північна і південна частина острова) і FM 100,1 МГц (середня частина).

Виза в Тайвань -  гостевые, бизнес, туристические

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Тайвани

+380672338111
+380674338111

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
  d888     .d8888b.   888888888    .d8888b.  
d8888 d88P Y88b 888 d88P Y88b
888 Y88b. d88P 888 Y88b. d88P
888 "Y88888" 8888888b. "Y88888"
888 .d8P""Y8b. "Y88b .d8P""Y8b.
888 888 888 888 888 888
888 Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P
8888888 "Y8888P" "Y8888P" "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки