Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Індонезію

Індонезія оголосила про свою незалежність в 1945 році. У 1975 році окупувала португальський Східний Тимор.
В даний час є проблеми у країни але їм допомагає МВФ, зокрема підтримують реформи по реструктуризації і рекапіталізації банківського сектора, демократизації політичного життя. Існують також претензії і звинувачення влади в корупції, імовірно присутні порушення прав людини в армії, контролюється роль релігії і військових в країні.
Індонезійські війська покинули Східний Тимор.
Індонезія починається від індонезійського архіпелагу, що охоплює Азію, Австралію, Індонезію, омивають їх Тихий і Індійський океани. Індонезія складається з більш 17000 островів, з яких близько 6000 - населення острова. Індонезія є найбільшим островом країни.
Основними островами Індонезії є: Суматра, Ява, Борнео, Нова Гвінея. Невеликі острови і найпопулярніші для Українців це Балі і Ломбок.

Ми з радістю допоможемо Вам! Компанія Никита Первый! Надає всі види послуг по туризму, допомога в пошуку туру і візову підтримку для туристів прямуючих до Індонезії.


Необхідні документи для візи в Індонезію

Потрібно надати на оформлення:

 • оригінал закордонного паспорта;
 • копія закордонного паспорта;
 • копія внутрішнього паспорта;
 • 2 фотографії 3,5х4,5;
 • копія викуплених квитків в обидві сторони;
 • документ, що підтверджує мету візиту Індонезії (запрошення або заброньований готель).


Типи віз в Індонезію залежать від мети відвідування країни.

 1. Одноразова бізнес віза в Індонезію
  • Одноразова бізнес віза використовується для відвідування конференцій, семінарів, але не використовується для роботи і тривалість її 3 місяці після дати видачі. Максимальна тривалість перебування становить 60 днів, і ця віза може бути продовжена в Індонезії за підтримки вашої сторони, що запрошує.
 2. Багаторазова бизне віза в Індонезію
  • Багаторазова бізнес віза дає можливість відвідувати Індонезію безліч разів протягом одного півріччя, і ви можете перебувати в країні під час одного візиту не більше 60 днів. Цей тип візи не може бути перетворений в робочу візу і не може бути продовжений.
 3. Віза з метою відвідання членів сім'ї в Індонезії. Дана віза дійсна протягом трьох місяців з дачі видачі, і її можна продовжити в Індонезії.
 4. Одноразова туристична віза в Індонезію


Одноразова туристична віза є дійсною протягом трьох місяців з дати видачі. Вона надається особам, які мають намір відпочити в Індонезії не більше 60 днів.


УВАГА!
Щоб уникнути незручностей, рекомендується подавати документи на візу в Індонезію не менше, ніж за 7 днів до планованої поїздки.
Будь ласка, зверніть увагу, що найменший термін, за який може бути видана віза - це 2 робочих дня.
Підтвердіть, що ви здорові. Дійсні Міжнародні сертифікати від віспи, холери та жовтої щеплення потрібні лише від жителів заражених районів.


Митні правила Індонезії

Митні правила дозволяють провести не більше одного літра алкогольних напоїв, 200 сигарет або 50 сигар або 100 грамів тютюну, а також розумне кількість духів на дорослого. Фотокамери, відеокамери, портативні радіоприймачі, касетні магнітофони, біноклі та спортивне обладнання допускаються, якщо вони вивозяться на виїзді. Вони повинні бути оголошені в митниці.
Забороненими товарами є вогнепальні зброї, наркотики, приймачі. Фільми попередньо записані на відеокасетах і лазерних дисках повинні бути екранізовані цензурною радою. Не існує яких би то обмежень на ввезення або вивезення іноземної валюти і дорожніх чеків. Проте, імпорт і експорт індонезійської валюти, перевищує Rp.100 млн. заборонений.

Особливості оформлення візи в Індонезію

Розмір аеропортового збору на внутрішніх і міжнародних маршрутах
Аеропортовим збором в Rp.150.000 обкладаються адміністрацією аеропорту пасажири на міжнародних маршрутах і Rp.40.000 - для тих, хто на внутрішніх маршрутах.
Для того щоб відвідати Індонезійську державу громадянам України потрібно відкрити візу в Індонезію.


Індонезійські візи бувають різних типів, в залежності від характеру і терміну перебування на території країни: національні, короткострокові, і транзитні.
Великою популярністю користуються саме короткострокові візи.


Якщо мотив поїздки носить мандрівний характер, з метою ознайомлення Індонезійській культури, природи, народу і так далі, найбільш підходящим варіантом буде "туристична віза".
Якщо мета поїздки носить діловий характер, ідеальним варіантом стане відкриття "бізнес візи".
Наявність родинних або ж дружніх зв'язків на території Індонезійського держави, які проживають на законних підставах, забезпечить вам отримання гостьової візи. Після офіційного запрошення запитуваної сторони слід оформити "гостьову візу". Дані типи віз бувають одноразові (одна поїздка) і багаторазові (необмежену кількість поїздок в період дії візи).
Також при в'їзді в Індонезію заповнюється імміграційна декларація, яку слід зберегти протягом усього терміну перебування для того щоб пред'явити на митному контролі при від'їзді з країни.

Згідно з новими законами Індонезії, кожен турист, який прилітає, незалежно від національності та мети поїздки, а також заздалегідь оформленої візи, або купленої по прильоту (якийсь ряд країн, має право на отримання візи безпосередньо після посадки літака в аеропорту Індонезійського держави) повинен пройти обов'язкову процедуру митного контролю, яка в себе включає: миттєву фотографію (туристу необхідно стати в зону квадрата, де його сфотографує камера) і відбитки пальців на спеціальному сканері. Тільки після цього туристи отримують штамп в паспорт.


Балі - один з найкрасивіших острів Індонезії! Балі - це тропічний острів, дикі джунглі, покрита зеленою рослинністю місцевість. На березі турист знайде рай побачивши створених кільцями островів, оточених золотими піщаними берегами.
Це найбагатший острів Індонезії, улюблений туристами з-за доброзичливих людей, красивих видів, блакитних фантастичних лагун.
Екваторіальний клімат забезпечує високу температуру, ідеально підходить для досвідчених купальщиків, які хочуть повернутися з гарною засмагою.
Ліси, що ростуть на острові є хорошим місцем для піших прогулянок і дозволяють сховатися глибоко в джунглях.


Пам’ятки острова Балі

Це не тільки курорти, але найбільше пам'ятники - храми, культові споруди і села, яких ще не досягла цивілізація. Знаменитість місцевого ландшафту - це поселення в глибині тропічного лісу, яке має свій власний храм.

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Індонезії

+380672338111
+380674338111

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 d888   d888   .d8888b.  .d8888b. 
d8888 d8888 d88P Y88b d88P Y88b
888 888 .d88P 888 888
888 888 8888" Y88b. d888
888 888 "Y8b. "Y888P888
888 888 888 888 888
888 888 Y88b d88P Y88b d88P
8888888 8888888 "Y8888P" "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки