Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Індію

Індія приблизно у 1500 році нашої ери належала до індо-європейських племен, що займали Пенджаб і розміщувалися вглиб Індійського субконтиненту. Об'єднання династії Andragupta Маур'їв відбулося в низці індійських штатів у четвертому столітті до нашої ери і зайняло більшість з індійського субконтиненту. З восьмого століття починається навала мусульман, які наприкінці десятого століття утворюють султанат, що базується в Газні. У середині шістнадцятого століття, прийшли англійці, французи, в результаті діяльності комерційних компаній в Індії.

Ми з радістю допоможемо Вам! Компанія NIKITA FIRST!
Надає всі види послуг з туризму, допомогу в пошуку туру і візову підтримку для туристів, які прямують до Індії.

Громадянам України, так як і громадянам інших країн світу, для в'їзду на територію держав Південної Азії, зокрема Індії, потрібна віза. Візу можна отримати залежно від цілей поїздки, наприклад, туристична та гостьова віза в Індію
видається на півроку, і перебувати в країні дозволяється всі 180 днів. Бізнес віза оформляється в особистій присутності заявника в Посольстві. Звичайна одноразова віза в Індійську державу, надається на термін три місяці, дія якої півроку з моменту видачі. У разі частого відвідування країни, передбачена віза з триразовим в'їздом на територію Індії. Громадяни України можуть користуватися правом вільного переміщення по всій території Індії, за винятком деяких районів, закритих від вільного відвідування туристів.

У разі необхідності відвідування цих місць, особам, які перебувають на території Індії, потрібно звернутися до місцевої імміграційної служби та отримати спеціальний дозвіл. Також обов'язковим документом при отриманні візи на 6 місяців є довідка, що підтверджує відсутність вірусу ВІЛ-інфекції, після чого віза може бути продовжена до одного року. Також при отриманні бізнес візи в Індію, заявнику доведеться подбати про офіційне запрошення з боку Індійської республіки і грамотно обґрунтувати своє перебування в індійській державі у консула України. Необхідними документами для отримання візи є паспорт і бронь, також адреса перебування. У разі наявності попередньої візи в Індію, наступну візу можна відкрити тільки через два місяці після закінчення терміну першої.

 
Трохи про завоювання Індії


У вісімнадцятому столітті англійці почали завоювання внутрішніх районів країни. У 1885 році був заснований Індійський національний конгрес і розроблений план національно-визвольного руху. 1930-1933 посилилися рухи за незалежність Індії, в той час як колоніальна влада плекала ворожнечу між індусами та мусульманами.1942 Конгрес США ухвалив резолюцію про незалежність Індії. 1947 року Індія була розділена на дві незалежні держави: Індію та Пакистан.1948-1949 між двома країнами розгорілася війна через Кашмір. Боротьба за Кашмір тривала 1948-1949 і 1971 роках. З 1950 року Індія є незалежною республікою з демократичним союзом, членом Британської Співдружності Націй.
1973-1975 Економічна криза викликала невдоволення владою І. Ганді, який 1975 року запровадив надзвичайний стан. 1977-1979 управління країною і партією влади перебрала на себе опозиція. 1980 року, знову при владі був конгрес. У 80-х роках активізували діяльність сепаратистських сикхів (сикхи), які вимагали створення незалежної держави в Пенджабі - Khalistanu.

Індія розташована в Південній Азії, займає більшу частину індійського субконтиненту. Населення Індії перевищило 1 млрд, це найбільш густонаселена країна, що посідає друге місце у світі після Китаю. Столицею є місто Нью-Делі. Найбільші міста: Бомбей, Делі, Калькутта, Мадрас, Hajdarabat. Туристів, які відвідують Індію, приваблюють у ній різноманітні культури, краєвиди, історичні місця, золоті пляжі, високі гори та різні релігії. Подорож до Індії не найдорожча, за терпиму для бюджету суму можна оселитися в хорошому готелі, і побачити безліч визначних пам'яток: Гімалаї, Делі, Ганг, Орісса, Раджастхан, Мумбаї, і казковий Гоа.


Гоа

Колишня португальська колонія, яка є сьогодні частиною західного узбережжя Індії Гоа. На сьогоднішній день, все в місті збереглися в португальському стилі, що нагадує про провінційне містечко з іспанською або португальською мовами. Індуси живуть у Гоа сьогодні, історія цього місця широка і тут ви можете знайти безліч церков і монастирів різних стилів. Гоа славиться своїми піщаними пляжами, теплим кліматом і відкритими людьми.


Пляжі Індії

Кандолім пляж добре відомий, рай для любителів водних видів спорту, катання на лижах і парашуті.

Agonda пляж користується популярністю серед хоробрих плавців у морі, які не проти зустріти дельфінів.

Calangute - Baga пляж навпаки, сповнений курортів, хороших ресторанів, кафе і магазинів.

Anjuna пляж, відомий з 60-х років ХХ століття, оскільки на пляжі люблять ходити хіпі, пляж, повний скель і стрімчаків.

На пляжах Гоа, особливо в Agonda, процвітає клубне життя, а також незаконний обіг наркотиків.

 

Екскурсії по Індії

Якщо говорити про екскурсії, або що побачити в Індії? То напевно найбільш відомими є відомі цікавості "священних корів", які насправді ходять туди, куди вони хочуть, роблять, що хочуть, і ніхто не має права їм заважати. Більш шокуючим для європейців є святі садху, які часто блукають світом голими, з доброю посмішкою. Ці люди, що присвятили себе повністю релігії, відкидають і все матеріальне - одяг, мийні засоби і навіть механічний транспорт. Індія оточена великою повагою і ви не повинні висміювати країну. Жінки в Індії дуже красиві і часто ходять у національних костюмах. Європейські жінки не повинні слідувати моді, але обов'язково руки і ноги покриті, зокрема, в областях, пов'язаних з будь-якою культурою.

Починаючи з 1 квітня 2014 року Консульські робочих днів повинні дотримуватися тільки на три дні на тиждень, тобто з понеділка, середи та п'ятниці. Заявники та індійські громадяни, які претендують на паспорт, PIO карти, атестації і т.д. Тому , рекомендується не застосовувати у вівторок і четвер .
Всі заявники онлайн VISA рекомендується проявляти обережність і залишаються
пильність щодо підроблених веб-сайтів для додатків інтернет- VISA.

Починаючи з 2 грудня 2013 року (понеділок), за додаткову плату в розмірі $ 2 (Два долари США тільки / -) буде виплачуватися всіма заявниками Visa на додаток до плати Visa вже встановленому для різних типів Visa. Всі заявники на візу просять приносити точну зміну .

Посольство працює з 09:00 до 11:30 години в понеділок, середу і п'ятницю (10:30-11:30 для туроператорів). Паспорти, після завершення запитуваної послуги, можуть бути зібрані з 16:30 і 17:00 на дату, зазначену на квитанції Fee. Збори за візову службу приймаються в посольстві готівкою в доларах США. Наскільки це можливо, точна сума може бути розцінена в платіжній лічильника . Для будь-якого роз'яснень або додаткової інформації , будь ласка, зателефонуйте або по електронній пошті відповідно до інформації в контакт з нами.

Пересидіти тобто залишитися поза терміном дії візи є серйозним порушенням візового режиму і може призвести до відмови у візі в майбутньому.

Інтернет система Visa

Посольство Індії, Київ розпочало онлайн прийом документів на візу з набранням чинності з 1 травня 2013 р. Інтерактивний додаток можна заповнити за наступним посиланням . :
вввв. indianvisaonline.gov.in/visa

У рамках нової системи, кандидати вводитимуть інформацію в електронну форму, наявну на вищезгаданому веб-сайті, завантажуватимуть цифрову фотографію відповідно до інструкцій, наведених на сайті, братимуть роздруківку заповненої форми, що генерується у форматі PDF, прикріплюватимуть паспортний розмір та гарну якість фотокартки, підписуватимуть форму і приводитимуть її до посольства Індії разом із усіма іншими відповідними документами.

Зверніть увагу, що форми заяв без належним чином завантаженої цифрової фотографії заявника, прийматися не будуть біля прилавка посольства.
Посольство Індії, Київ припинив приймати старі форми візи.

Окрема форма віза повинна бути заповнена на кожну дитину, яка подорожує з батьками і чиє ім'я входить до паспорта батьків. Новий машинозчитуваної візи наклейка видається без підпису і печатки з посольства.

Анкета заява на видачу візи

Візи можуть бути вклеєні як особисто в Посольстві Індії в Києві, так і безособово.
Це зазвичай займає два робочі дні видавати візи. У наступних випадках обробка заявок займе більше часу:
Іноземні громадяни, які проживають, відвідують Україну.
Де зазор з Індії є обов'язковим.
Відвідувачі зони обмеженого доступу.
Деякі випадки, коли документи, можливо, буде потрібно перевірити.
Зверніть увагу, що кожна заява розглядається індивідуально і час, необхідний для видачі віз буде змінюватися від випадку до випадку.

Відвідувачі обмежених / територій, що охороняються, в Індії таких областях, як Аруначал-Прадеш, Маніпур, Мізорам, Нагаленд, Сіккім, деякі райони Хімачал-Прадеш, Частини Джамму і Кашміру та Раджастхану потребують спеціальних дозволів, і для цього додаткову форму необхідно заповнити. Будь ласка, зв'яжіться з Консульським відділом цього посольства, якщо ви хочете встановити, чи будь-яке з місць, яке ви маєте намір відвідати, потрапляє до категорії обмежених / ООПТ.

Конкретні візи видаються для різних цілей. Основні типи віз, що видаються, є Туристична віза, бізнес віза, студентська віза, віза Зайнятість і В'їзна віза. Будь ласка, зв'яжіться з Консульським відділом Посольства Індії, Київ для отримання додаткової інформації, якщо ви відвідуєте Індію для інших, ніж туризм цілей, таких як журналістика, конференцій, йога, добровільної праці, альпінізму або інших експедицій. Візова анкета, однак, те ж саме, хоча в деяких випадках може знадобитися для заповнення додаткових форм.

Туристична віза (ТВ)

Туристи, які бажають відвідати Індію, як правило, отримують короткострокові туристичні візи, які набувають чинності з дати видачі. Туристичні візи не розширюються і неконвертуються. Туристичні агентства , які повинні відвідати Індію часто можуть бути надані туристичні візи на більш тривалий термін .

Об'єкт дозволу колективної посадки для групових туристів до Індії.
Іноземні туристи в групах по чотири або більше, які прибувають повітряним або морським шляхом, авторами якого є індійські туристичні агенції, які затверджені Міністерством туризму, урядом Індії та з попередньо проведеним маршрутом, можуть отримати дозвіл колективного приземлення на термін, що не перевищує 60 днів, із багаторазовим встановленням, щоб вони могли відвідати сусідню країну. Для того, щоб скористатися цим об'єктом, турист або туристична агенція занепокоєна в обов'язковому заповнити заявку онлайн на сайті. Повний список членів групи, поряд з друкованими віз і їх маршрут повинен бути представлений туристом або туристичного агентства з FRRO / СРО зацікавленими 72 годин заздалегідь. Турист або туристичне агентство повинно також дати зобов'язання провести групу, згідно з маршрутом і розширити подальшу впевненість, що жодна людина не буде дозволено випадають з групи, в будь-якому місці.

Бізнес-віза (БВ)

Бізнес-Візи, як правило, видають на термін до одного року (US $ 200). Проте, багаторазові візи Бізнес Візи на термін до двох років можуть бути видані технікам/експертам, які прямують до Індії у відповідності до двосторонніх угод або спільного підприємства проєктів, що мають схвалення уряду. Лист від української компанії пояснюючи інформацію щодо діяльності компанії, характеру бізнесу з індійською компанією та тривалості ділової візи та листи-запрошення від індійської компанії (факс/електронна пошта приймається) мають бути подані. Лист-запрошення від індійської компанії також повинні бути надіслані факсом/електронною поштою їм безпосередньо в посольство Індії заздалегідь.
У більшості випадків, пов'язаних недержавного сектору одиниць (без блоків живлення), було б необхідно надати копію свідоцтва про реєстрацію компанії відповідно до Закону фірм або докази його реєстрації в Державному департаменті промисловості або відповідної Ради зі сприяння експорту.
Лист від української компанії та лист-запрошення від індійської компанії повинні бути представлені у двох примірниках.

Студентська віза (СТВ)

Студентські візи можуть бути отримані на письмового підтвердження про зарахування до визнаних університетів/установ в Індії. Лист про допуск від визнаного навчального закладу із зазначенням тривалості курсу, необхідного у всіх випадках. Лист фінансової гарантії від батьків з їхнього паспорта/I. Карти і деталі своєї професії повинні бути представлені заявником. Посольство може отримати будь-який інший документ, щоб задовольнити про фінансову стійкість заявника.

Транзитна віза (ТЗМ)

Транзитні візи дійсні протягом 15 днів з дати видачі візи і повинні бути отримані до вильоту. Транзитні візи не можуть бути отримані від імміграційних лічильників у портах в'їзду в Індії. Свідоцтвом подальшої подорожі до місця призначення за межами Індії не вимагається. Віза в країну призначення має бути отримана до подання заяви про транзитну візу. Підтверджені квиток на країну призначення також повинні бути підготовлені для Транзитної візи. Транзитна віза дійсна для зупинок до 72 годин протягом 15 днів з дати видачі. Ця віза видається тільки для зміни рейсів по дорозі в іншу країну. Свідоцтвом подальшої подорожі за межами Індії не вимагається.
Моряки надаються транзитні візи приєднатися до своїх суден в Індії на їх книжки моряка, і вони повинні мати при собі дійсний закордонний паспорт з ними.

Робоча віза (EV)

Робоча віза видається на виробництво трудового договору з боку роботодавця в Індії, який повинен вказати всі умови зайнятості в Індії, зокрема термін дії договору, зарплату, проживання, медичну, податок на прибуток і т.д. Зарплата повинна бути щонайменше US $ 25,000 / - або більше на рік на EV.
У більшості випадків, пов'язаних недержавного сектору одиниць (без блоків живлення), було б необхідно надати копію свідоцтва про реєстрацію компанії відповідно до Закону фірм або докази його реєстрації в Державному департаменті промисловості або відповідної Ради зі сприяння експорту.
Плата залежатиме від тривалості візи. Копія зазначених документів мають бути надіслані до Місії заздалегідь.
Іноземців, які отримали робоча віза, повинні зареєструватися в себе з реєстрації іноземців Office (СРО) / Іноземці Регіональний Офіс реєстрації (FRRO) в Індії протягом 14 днів тільки їх першого приїзду.

Журналісти Акредитовані Прес організації та газет можуть подати заявку на журналіста візи. Їх застосування повинно супроводжуватися листами від своїх роботодавців , що дають інформацію про призначення Журналіст було довірено . Як правило, вони повинні були б чекати згоди від відповідних органів в Індії. Таким чином, додаток для журналістів Visa супроводжується всіма необхідними документами повинні бути представлені в Місії принаймні, за шість тижнів до запланованого вильоту .

Віза журналіста (БВ)

Журналісти, які протікають на гастролі висвітлювати події або знімати документальні фільми і т.д. , доведеться заповнити додаткові форми, на якій є документального фільму, сценарію, підприємства та перелік обладнання, що делегація буде здійснювати.

В'їзна віза (XV)

Довгострокові/В'їзні візи видаються особам індійського походження, їхньому подружжю та дітям для тривалістю до п'яти років. "X" Візи також допустимо для членів сімей іноземців, які були випущені для зайнятості або бізнес-віз. Це, однак, надається залежно від мети візиту і права на індивідуальній основі до випадку.

Віза на Конференцію (CV)

Лист-запрошення від організатора конференції, всі необхідні зазори від уряду Індії поряд зі спонсорським листом від роботодавця повинні бути представлені.
Зверніть увагу, що особи, які займають довгострокові візи (того дії до шести місяців), як правило, не очікується, що залишатимуться в Індії понад шість місяців протягом кожного візиту. Будь ласка, зверніться до розділу далі вниз за вимогою реєстрації на реєстрації іноземців Управління ( СРО ) / Іноземці Регіональний Бюро реєстрації ( FRRO ) в Індії.
Реєстрація з іноземцями бюро реєстрації (для) / Іноземці Регіональний Бюро реєстрації (FRRO)

Особи індійського походження проведення багаторазові в'їзні X-візи, які відвідують Індію, щоб зустрітися родичам або на соціальні потреби, зобов'язані зареєструватися в СРО / FRRO протягом 14 днів першого прибуття, тільки якщо вони мають намір залишатися безперервно протягом більше шести місяців. Ця реєстрація не потрібна під час першого візиту після видачі візи. Наступні подорожі, використовуючи ту саму візу, не потребують реєстрації. Діти віком до 16 років звільняються від цієї вимоги. Всі інші відвідувачі Індії, в тому числі індійського походження, що займає будь-яку іншу категорію візи, дійсної протягом більше шести місяців, повинні реєструватися в СРО/ FRRO протягом 14 днів після прибуття до Індії.

Переклеювання візи

Плата US $ 5, це для передачі п'ятирічної візи, виданої цієї місії, від простроченим паспортом до нового паспорта. Обидва з простроченим терміном придатності і нові паспорти повинні бути представлені в оригіналі разом з окремою заявкою
____________________

ВЕРСИЯ НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ

Анкета заявление на выдачу визы

Визы могут быть вклеены как лично в Посольстве Индии в Киеве, так  и безлично.
Это обычно занимает два рабочих дня выдавать визы. В следующих случаях обработка заявок займет больше времени :
Иностранные граждане , проживающие, посещающие Украину.
Где зазор из Индии является обязательным.
Посетители зоны ограниченного доступа.
Некоторые случаи, когда документы , возможно, потребуется проверить .
Обратите внимание, что каждое заявление рассматривается индивидуально и время, необходимое для выдачи виз будет меняться от случая к случаю .

Посетители ограниченных / охраняемых территорий в Индии таких областях, как Аруначал-Прадеш , Манипур, Мизорам , Нагаленд, Сикким, некоторые районы Химачал-Прадеш, Части Джамму и Кашмира и Раджастхана нужны специальные разрешения и с этой целью дополнительной формой должна быть завершена . Пожалуйста, свяжитесь с Консульским отделом этого посольства , если вы хотите установить, является ли любое из мест вы намереваетесь посетить попадают в категорию ограниченных / ООПТ.

Конкретные визы выдаются для различных целей . Основные типы виз, выданных являются Туристическая виза , бизнес виза , студенческая виза , виза Занятость и Въездная виза . Пожалуйста, свяжитесь с Консульским отделом Посольства Индии , Киев для получения дополнительной информации , если вы посещаете Индию для других , чем туризм целей, таких как журналистика, конференций , йога, добровольного труда , альпинизма или других экспедиций . Визовая анкета , однако, то же самое , хотя в некоторых случаях может потребоваться для заполнения дополнительных форм .

Туристическая виза (ТВ)

Туристы , желающие посетить Индию как правило, получают краткосрочные туристические визы , вступает в силу с даты выдачи . Туристические визы не расширяемых и неконвертируемые . Туристические агентства , которые должны посетить Индию часто могут быть предоставлены туристические визы на более длительный срок .

Объект разрешения коллективного посадки для групповых туристов в Индию.
Иностранные туристы в группах по четыре или больше, прибывающих воздушным или морским путем , авторами которого индийских туристических агентств , утвержденных Министерством туризма , правительство Индии и с предварительно проведенной маршруте может быть выдано разрешение коллективного посадки на срок, не превышающий 60 дней , с многократной установки , чтобы они могли посетить соседнюю страну . Для того , чтобы воспользоваться этого объекта , турист или туристическое агентство обеспокоен в обязательном заполнить заявку онлайн на сайте. Полный список членов группы , наряду с печатными виз и их маршрут должен быть представлен туристом или туристического агентства с FRRO / СРО заинтересованными 72 часов заранее. Турист или туристическое агентство должно также дать обязательство провести группу , согласно маршруту и расширить дальнейшее уверенность, что ни один человек не будет позволено выпадают из группы, в любом месте .

Бизнес-виза (БВ)

Бизнес Визы , как правило, выдается на срок до одного года ( US $ 200). Тем не менее, многократных виз Бизнес Визы на срок до двух лет могут быть выданы техникам / экспертов , идущих в Индию в соответствии с двусторонними соглашениями или совместного предприятия проектов, имеющих одобрение правительства . Письмо от украинской компании объясняя информацию о деятельности компании , характера бизнеса с индийской компанией и продолжительности деловой визы и письма-приглашения от индийской компании ( факс / электронная почта принимается) должны быть представлены . Письмо-приглашение от индийской компании также должны быть отправлены по факсу / электронной почте им непосредственно в посольство Индии заранее.

В большинстве случаев , связанных негосударственного сектора единиц ( без блоков питания ) , было бы необходимо предоставить копию свидетельства о регистрации компании в соответствии с Законом фирм или доказательства его регистрации в Государственном департаменте промышленности или соответствующего Совета по содействию экспорту .
Письмо от украинской компании и письмо -приглашение от индийской компании должны быть представлены в двух экземплярах .

Студенческая виза ( СТВ )

Студенческие визы могут быть получены на письменного подтверждения о зачислении в признанных университетов / учреждений в Индии. Письмо о допуске от признанного учебного заведения с указанием продолжительности курса , необходимого во всех случаях. Письмо финансовой гарантии от родителей с их паспорта / I. Карты и детали своей профессии должны быть представлены заявителем . Посольство может получить любой другой документ , чтобы удовлетворить о финансовой устойчивости заявителя.

Транзитная виза ( ТЗМ)

Транзитные визы действительны в течение 15 дней с даты выдачи визы и должны быть получены до вылета. Транзитные визы не могут быть получены от иммиграционных счетчиков в портах въезда в Индии. Свидетельством дальнейшего путешествия к месту назначения за пределами Индии не требуется. Виза в страну назначения должны быть получены до подачи заявления о транзитной визы . Подтвержденные билет на стране назначения также должны быть подготовлены для Транзитная виза . Транзитная виза действительна для остановок до 72 часов в течение 15 дней с даты выдачи . Эта виза выдается только для смены рейсов по пути в другую страну . Свидетельством дальнейшего путешествия за пределами Индии не требуется.
Моряки предоставляются транзитные визы присоединиться свои суда в Индии на их книжки моряка , и они должны иметь при себе действительный заграничный паспорт с ними .

Рабочая виза (EV)

Рабочая виза выдается на производство трудового договора со стороны работодателя в Индии который должен указать все условия занятости в Индии , в том числе срок действия договора , зарплата , проживание , медицинская , налогу на прибыль и т.д. Зарплата должна быть не мере US $ 25,000 / - или более в год на EV.
В большинстве случаев , связанных негосударственного сектора единиц ( без блоков питания ) , было бы необходимо предоставить копию свидетельства о регистрации компании в соответствии с Законом фирм или доказательства его регистрации в Государственном департаменте промышленности или соответствующего Совета по содействию экспорту .
Плата будет зависеть от длительности визы. Копия указанных документов должны быть направлены в Миссии заранее.
Иностранцев, получивших рабочая виза , должны зарегистрироваться в себя с регистрации иностранцев Office ( СРО ) / Иностранцы Региональный Офис регистрации ( FRRO ) в Индии в течение 14 дней только их первого приезда.

Журналисты Аккредитованные Пресс организации и газет могут подать заявку на журналиста визы. Их применение должно сопровождаться письмами от своих работодателей , дающих информацию о назначении Журналист было доверено . Как правило, они должны были бы ждать согласия от соответствующих органов в Индии. Таким образом, приложение для журналистов Visa сопровождается всеми необходимыми документами должны быть представлены в Миссии по крайней мере, за шесть недель до запланированного вылета .

Виза журналиста (БВ)

Журналисты , протекающие на гастроли освещать события или снимать документальные фильмы и т.д. , придется заполнить дополнительные формы , на которой есть документального фильма , сценария, предприятия и перечень оборудования , что делегация будет осуществлять .

Въездная виза (XV)

Долгосрочные / Въездные визы выдаются лицам индийского происхождения , их супруги и детей для продолжительностью до пяти лет. "X" Визы также допустимо для членов семей иностранцев, которые были выпущены занятости или бизнес-виз . Это , однако, предоставляется в зависимости от цели визита и права на индивидуальной основе к случаю .

Виза на Конференцию(CV)

Письмо-приглашение от организатора конференции , все необходимые зазоры от правительства Индии наряду с спонсорское письмо от работодателя должны быть представлены .
Обратите внимание, что лица, занимающие долгосрочные визы ( того действия до шести месяцев ) , как правило, не ожидается, оставаться в Индии более шести месяцев в течение каждого визита . Пожалуйста, обратитесь к разделу далее вниз по требованию регистрации на регистрации иностранцев Управления ( СРО ) / Иностранцы Региональный Бюро регистрации ( FRRO ) в Индии.
Регистрация с иностранцами бюро регистрации ( для) / Иностранцы Региональный Бюро регистрации ( FRRO )

Лица индийского происхождения проведение многократные въездные X- визы , посещающие Индию, чтобы встретиться родственникам или на социальные нужды , обязаны зарегистрироваться в СРО / FRRO в течение 14 дней первого прибытия , только если они намерены оставаться непрерывно в течение более шести месяцев . Эта регистрация не требуется во время первого визита после выдачи визы. Последующие путешествия , используя тот же визы не требуют регистрации . Дети в возрасте до 16 лет освобождаются от этого требования. Все остальные посетители Индии , в том числе индийского происхождения , занимающее какую-либо другую категорию визы, действительной в течение более шести месяцев должны регистрироваться в СРО / FRRO в течение 14 дней после прибытия в Индию.

Переклеевание  визы

Плата US $ 5 , это для передачи пятилетнего визы, выданной этой миссии , от просроченным паспортом в новый паспорт . Оба с истекшим сроком годности и новые паспорта должны быть представлены в оригинале вместе с отдельной заявке

Плата Visa та додаткові збори

Візові збори поверненню не підлягають і можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Посольство Індії, Київ залишає за собою право на надання та прийняття рішення щодо типу/тривалості візи незалежно від зборів, що були подані в момент прийняття заяви. Надання візи не дає право на в'їзд до Індії і підлягає розсуду імміграційної влади.

Візовий збір

Тип дії візи мито в доларах США
Туристична віза до 6 місяців $ 40
До одного року $ 65
До 5 років $ 130
Бізнес-віза До одного року $ 200
До 5 років $280
Транзитна віза до 15 днів
Одномісний / двомісний Вступ $ 20
Студентська віза До 5 років $ 75
Усі інші типи віз, тобто конференція, зайнятість, журналіст, В'їзні візи тощо. До 6 місяців $ 80
До одного року $ 120
До 5 років $ 200

1 . Спеціальний дозвіл потрібен для відвідування зони обмеженого доступу, як Аруначал-Прадеш, Маніпур, Мізорам, Нагаленд, Сіккім, деякі райони Хімачал-Прадеш, частини Джамму і Кашміру та Раджастхану.
2 . Громадяни Афганістану, Аргентини, Бангладеш, Корейської Народно-Демократичної Республіки Корея, Ямайка, Мальдіви, Маврикій, Монголії, ПАР і Уругвай не стягується жодних візових зборів, але вони зобов'язані сплачувати 10 доларів США як плату за обробку.
3 . Громадяни США зобов'язані платити додаткову суму в розмірі 20 доларів США в якості внеску.
4 . Плата колись заплатив не повертається.
5 . Після того, як віза видається без змін/зміни не можливі.
6 . Повний візовий збір оплачується за кожну дитину, чиє ім'я входить у паспорті батьків і подорожує з батьком.

Загальні візові вимоги

Оригінал паспорта, дійсний щонайменше шість місяців
Правильне візовий збір - Плата за візової служби приймаються в посольстві готівкою в доларах США. Будь ласка, зверніть увагу , що підроблених грошових знаків , прийматися не будуть
Одна остання фотографія паспортного розміру (п'ять фотографій у випадку громадян Пакистану)
Підтверджувальні документи, у разі необхідності
Усі громадяни України, які претендують на візу, повинні представити копію закордонного паспорта, а також національного паспорта (перша сторінка та реєстраційна сторінка) разом із заявкою. Інші іноземці, які проживають в Україні, пропонується представити копію свого закордонного паспорта разом із посвідкою на проживання/реєстрації, виданої українським урядом.
Виписка з банку за останні 2 місяці на ім'я заявника або дорожніх чеків, показуючи достатньо коштів для покриття витрат на поїздки до Індії.
Копія Авіаквитки повернення замовлення / польоту.
Інформація про розташування для перебування в Індії (бронювання готелів, включаючи локальний хост)
Прийняття додатка Visa і візові збори в посольстві не гарантує видачу віз. Візовий збір не повертається в разі відмови у візі.

Вимоги до цифрової фотографії для онлайн-заявки

Інтернет Індія візи дозволяє Заявник завантажити цифрову фотографію себе, щоб заповнити онлайн заявку візовий . Цифрова фотографія для завантаження разом з додатком Visa повинні відповідати наступним вимогам:

Формат - JPEG
Мінімальний розмір 10 КБ
Максимальний 300 Кб
Висота і ширина Фото повинні бути рівні. Мінімальні розміри 350 пікселів (ширина) х 350 пікселів (висота).
Максимальні розміри 1000 пікселів (ширина) х 1000 пікселів (висота) .
Фото повинні представити повне обличчя відкритим, вид спереду, очі
Центр голова в кадр і справжнім повної головки від верхньої частини волосся вниз підборіддя
Фон має бути простий світлий або білий фон
Немає тіні на обличчі або на тлі
Без меж
Фото має бути цифрова версія фізичної фотографії

Вимоги до фізичної фотографії мають бути наклеєні на друкованій формі заявки

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
  .d8888b.   8888888888   .d8888b.   888888888  
d88P Y88b d88P d88P Y88b 888
Y88b. d88P d88P 888 888
"Y88888" d88P 888d888b. 8888888b.
.d8P""Y8b. 88888888 888P "Y88b "Y88b
888 888 d88P 888 888 888
Y88b d88P d88P Y88b d88P Y88b d88P
"Y8888P" d88P "Y8888P" "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки