Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Оман

Спеціалізуючись на отриманні віз в Оман, ми можемо сміливо сказати, що нам ця віза до снаги. Ви можете спати спокійно і розуміти, що ваш паспорт і ваша віза в надійних руках співробітників компанії NIKITA FIRST. Азіатські країни, такі як ОМАН завжди відрізняються особливим підходом в отриманні різного роду віз.

Оформлення візи в Оман завжди процес не простий, але дуже зрозумілий нам. Оформляємо візи різних категорій, а це можуть бути: туристичні візи в Оман, гостьові візи, робочі, візи з метою бізнес-візиту і також для робочих поїздок, якщо ви маєте намір працювати в цій країні.

Група наших фахівців, проконсультує вас з будь-якого з питань щодо процедури отримання Оманської візи, термінів її розгляду і багатьох інших питань.

____________

Оман. У 1970 році Кадус Ібн Саїд Аль Саїд усунув від правління свого батька, і відтоді править як султан. Розпочата за допомогою його програми реформа відкрила Оман для всього світу, допомогла зберегти давні традиції, добрі політичні та військові відносини з Великою Британією. Поміркована, незалежна зовнішня політика країни дала змогу зберегти добрі відносини з усіма країнами Близького Сходу.

Поїздку в Оман можна рекомендувати для батьків із маленькими дітьми. Найкраще їхати в зимові місяці, коли там відносно прохолодно - температура не перевищує 35 градусів. Влітку надто спекотно, температура перевищує 50 градусів, а мусонні опади та волога роблять її нестерпною. В Омані є щось для всіх. Більш активним і мобільним туристам можна побачити таємничі пам'ятки. Спокійнішим мандрівникам можна підібрати чистий і розкішний готель на березі океану, де завжди теплі й чисті води Аравійського моря не поспішаючи шумлять і заворожують спокоєм. Одним словом, ідеальне поєднання культурних пам'яток. І скрізь дуже безпечно подорожувати також із маленькою дитиною.

Султанат Оман, головні міста - Salalah, Nizwa, Sohar, Al Rustaq, Сур, Аль-Бураїмі, Musandam, офіційна мова - арабська і широке використання англійської. Прапор Оманський має прямокутну форму, виготовлений з вертикального блоку і складається з трьох частин. Третій прапора поруч із полюсом червоний, найвищий і містить емблему держави, три горизонтальні блоки мають рівні частки в наступних кольорах: білий зверху, червоний у середині та зелений колір у нижній частині.

Державний прапор Оману.

Він складається з двох мечів, які перетинають Оманський кинджал (Ханджар).
Площа земельної ділянки Оману близько 309500 км2, це переважно пустеля, зокрема кам'янисті рівнини та ділянки піщаних дюн. Географічне положення Оману. Оман розташований у південно-східній частині Аравійського півострова. Він оточений морем з двох боків, має спільні сухопутні кордони з Саудівською Аравією на заході, і з Єменом на півдні, і Об'єднаними Арабськими Еміратами на півночі.

Nabahana правила.

Історики сходяться на думці, що правило Бані Набхана (Nabhanis) в Омані тривало протягом п'яти століть. Воно охоплює понад два періоди, перший з яких був відомий як ранні епохи Набхані і тривав 400 років. Початок цей період бере зі смерті імама Мусси Джабер ібн Абу Аль-Маалі Мусса бін Нежад, у 1154 AD (549 AH), та закінчився зі зміною правителя із Сулейман ібн Сулейман ібн Музаффара Аль Набхані, знаменитого царя, на імама Мухаммада Бен Ісмаїл, який став правителем Оману в 1500 році нашої ери (906 АГ). Цей період був затьмарений вторгненнями і війнами, з якими Nabhanis довелося зіткнутися, як внутрішньо, так і зовні, на додаток до випадкових змін імамів.
 
Другий період, відомий як епоха пізнього Набхані, тривав з 1500 по 1624 AD (906 до 1034 AH). Він був відзначений різними подіями: такими, як зміна призначених імамів і боротьба за владу між Набханісом і оманськими племенами, які бажали захопити владу, проте найважливішою подією цього періоду була португальська окупація області оманського узбережжя, і можна сказати, що влада Набханіса залишилася обмеженою внутрішніми районами в окремі періоди, але вона розширювалася на узбережжі багато разів. В інших випадках, деякі бунтівні племена в боротьбі з Nabhanis змогли монополізувати контроль над узбережжям від влади держави.
 
Вік Nabahni, назва пов'язана з п'ятисотлітнім правлінням, був розглянутий безліччю істориків. Сучасні історики, використовуючи нейтральний науковий підхід, не приймають всі ці факти як істини, оскільки їм не вистачає емпіричних даних. Епоху Набхані було описано як епоху тиранії. Проте, не така велика різниця між могутніми царями, яких деякі вчені називали тиранами, Оману, і законно обраними імамовами. Ці заяви не слід сприймати як самозрозумілі істини. Так само, як є хороші правителі, є і корумповані правителі, і це стосується і бану Набхана.
 
Щодо міжнародних відносин Бані Набхана, вони мали позитивні та негативні сторони. До негативів належали іноземні вторгнення в Оман, численні розбіжності між оманцями, що призвело до недооцінки їхніми ворогами та вторгнень на їхню територію. Більшість із них прийшли з Персії, і Аль Satali згадує агресію персів в Омані за днів Набхані короля Muaammar бін Омар бін Набхан. Оманці, однак, змогли перешкоджати наступу.
 
Історія книги розповідає, що 1216 року нашої ери (660 AH), під час правління короля Набхані Абу Аль-Маалі Келен бен Набхана, король Ормузький Махмуд бен Ахмед Аль Кучі, розпочав атаку на Оман і взяв порт Qalhat. Він закликав короля Абу аль Маалі, і попросив його зібрати земельний податок з оманців і доставити йому гроші. Абу аль Маалі дав виправдання, що він був не в змозі контролювати весь Оман, і Al Kouchi потім запропонував вести свою армію й атакувати тих, хто відмовлявся платити податки. Коли Абу Аль-Маалі відчував непримиренність вторгнення короля, він почав благати його, щоб звільнити людей Оману за їхню нездатність заплатити необхідну суму. Ця робота, однак, була марною.
 
Коли король прибув до Ормузького Дхофара, він зустрів опір з боку населення, більша частина якого померла, і Hurmozian армія зайняла позиції в прибережних районах Дхофара, грабуючи та мародерствуючи ринки та будинки. Всі награбовані товари і гроші були розміщені на кораблях, і король наказав Hurmoz взяти третину своєї армії, щоб супроводжувати кораблі Калхат і перегрупуватися там, а він потім вирушив до Оману суходолом. Деякі Оманські джерела описують стосунки Nabhanis з іноземними державами, зокрема, політичні зв'язки, шляхом перерахунку відвідувань із сусідніми державами в зоні Перської затоки, Східної Африки та деяких азіатських царств.
 
За повідомленнями свого поета-лауреата, Al Satali, Nabhanis дійсними були тісні зв'язки з африканськими країнами Сходу; такими близькими були ці зв'язки, що коли він відвідав кілька африканських королівств у регіоні, він вихваляв трьох африканських правителів: Sbakht бен Алі, Bakhatan, та Ісхак ібн Омар. Незважаючи на всю цю інформацію, вік Набхані ще не повністю відкритий, але наявна інформація допомогла намалювати позитивну картину і характер відносин Nabhanis зі Східною Африкою.
 
Ці тісні зв'язки та імміграції, що визначили Набхані королів Східної Африки, та їхнє створення Набханського царства в Bat, найімовірніше, відбулися за часів правління короля Набхані Музаффара бен Сулеймана бен Набхана, або під час правління його сина Сулеймана ібн Музаффара. Він був батьком поета цареві, Сулейман ібн Сулеймана, який залишив Оман після того, як був повалений шах Нур Bbn Lukamh, король Ормузький. Поет король сховався в Королівстві Bat, і одружився з донькою свого короля Ісхак. 
_____________
 
! У зв'язку з мусульманськими релігійними і моральними нормами, рекомендованими відповідним одягом у громадських місцях. Це особливо сильно стосується жінок (не з'являтися в костюмах з оголеними плечима, у шортах, у дуже короткій сукні або спідницях, або з відкритою шиєю). Під час щорічного посту (Рамадан) від сходу до заходу сонця в громадському житті жителі Оману мають утримуватися від їжі, пиття та куріння. Крім того, радимо не входити до мечеті без гіда.

Список документів для отримання віз в ОМАН:

 • заповнена анкета;
 • 2 фотографії 3,5х4,5;
 • паспорт для виїзду за кордон + копія 1-ї сторінки паспорта;
 • копії 1, 2 і 11 сторінок загальногромадянського паспорта заявника;
 • медичний страховий поліс;
 • у разі подання ваших документів іншою особою - нотаріальна довіреність на цю особу.

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Оману

+380672338111
+380674338111

Да можете, для этого нужно направить запрос в королевскую полицию Омана для получения туристической или транзитной визы в...

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 .d8888b.  888888888  d888   .d8888b. 
d88P Y88b 888 d8888 d88P Y88b
.d88P 888 888 Y88b. d88P
8888" 8888888b. 888 "Y88888"
"Y8b. "Y88b 888 .d8P""Y8b.
888 888 888 888 888 888
Y88b d88P Y88b d88P 888 Y88b d88P
"Y8888P" "Y8888P" 8888888 "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки