Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Візи в Азію

Азіатскій континент дивує і вражає з багатьох причин. Перш за все размірами -  найбільший в світі континент, займає одну третину поверхні суші земної кулі (більш 44,2 млн. Км2). Азія настільки величезна, що деякі з її регіонів віддалені від моря на відстань понад 2500 км.

Кромі того, Азія сильно фрагментована - острови і півострови займають ¼ її поверхні. Звертає на себе увагу також добре розвинена берегова лінія. Геологічна будова і рельєф дуже різноманітний, є і фрагменти старого докембрийского щита (наприклад Декана), а також молодий підйом гірських хребтів Гімалаї і Каракорум. Азія має найбільшу різноманітність висот на Землі: тут найвищий пік (мис Еверест 8848 м) і найглибша западина на землі (Мертве море -405 м нижче рівня моря). Філіппінський жолоб біля берегів Філіппін має майже 10,5 км в глибину.

Площа настільки величезна, що, природно, відбивається на кліматичних умовах. В Азії є всі кліматичні зони, від полярної на півночі Сибіру до вологої екваторіальній зони в Індонезії. Рослинність має яскраво виражену зональну систему. Азія є батьківщиною багатьох культур: цукрового очерету, рису, пшениці, апельсини, лимони і багато овочів. Основною культурою є рис (вирощують на більшій території Китаю, Індії і Південно-Східної Азії). Значна частина населення Азії проживає в сільській місцевості завдяки розвиненому сільському господарству, хоча на півдні і південно-східної Азії все більше і більше людей мігрує в міста.
Азія - густо населений континент, де проживає близько 60% світового населення, в основному, в Китаї та Індії. Найбільший сегмент щільності населення-південна частина контінента- відділений від слабо заселеній області Центральної Азії і високих гір Гімалаї на Півночі. В результаті, міське населення стикається з проблемою перенаселення. У Сеулі, Бангкок, Джакарта, Мумбаї, Калькутті і деяких китайських містах населення перевищило 5 мільйонів.
Населення, яке значно збільшилося за останні роки, природно, призводить до культурного і релігійного різноманіття. Коли великі і старі вогнища цивілізації в Азії були ліквідовані, на їх місце прийшли світові релігії існуючі досі: іудаїзм, що виник на початку другого тисячоліття до нашої ери, що прийшов з північної частини Аравійського півострова, пізніше християнство, домінуюче поки в Європі, на Індійському субконтиненті з середини I тисячоліття до нашої ери розвивається буддизм і індуїзм, а вже конфуціанство, даосизм в Китаї і поширення ісламу від Аравійського півострова - з сьомого століття.
Рівень економічного розвитку країн Азії дуже різноманітний. В Азії розташовані як найбідніші так і найбагатші країни в світі. Крім розвинених економічних держав (Японія) і динамічно розвиваючихся "економічних тигрів" (Сінгапур, Тайвань, Південна Корея) є надзвичайно відсталі країни, віднесені до найбідніших у світі Східний Тимор, як страждає від голоду Північна Корея і полонений в давньої громадянській війні Афганістан.
Азіатські країни об'єднані в структури: міжнародні (Організація Об'єднаних Націй), промислові (Організація країн-експортерів нафти), регіональні (Ліга арабських держав, Асоціація держав Південно-Східної Азії і Східної Європи) і ідеологічний Рух Холодна війна.

Експерти

+380672338111
+380443575111

Візові питання

Иностранцы, желающие получить визу в Украину, могут без проблем подавать свои документы в украинские посольства или консульства...

Необходимо подаваться апееляция на отмену депортациию. Быстро этот вопрос не решить, так как в вашем случае необходимо подать...

Система SIS действует на все страны Шенгенского соглашения. Поэтому с большой долей вероятности при подаче на другую Шенгенскую...

Ні. якщо він знає про рішення то воно вже повино буди в нього. В оригіналі . І тільки тоді він може вам сказати що рішення...