Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Туніс

Туніс. Українським громадянам потрібна віза в Туніс, незалежно від країни проживання. Незалежно від країни, де починається поїздка, можуть в'їжджати без візи до Тунісу тільки туристи, які перебувають у групових поїздках, організованих туристичними агенціями, за умови, що вони перетинають кордон із групою, відповідно до списку пасажирів авіаліній.

Повернення має бути зроблено на тій самій основі. Туристи які їдуть до Тунісу індивідуально - повинні мати візу.
Особливо це стосується тих, хто прибуває на поромі в Туніс.

Транзитні візи діють протягом 24 годин повітрям і 48 годин у дорозі землею.
Візи видаються дипломатичною і консульською владою Тунісу в Росії.

Максимальний термін дії візи становить три місяці.

У разі продовження перебування, необхідно надати бронювання готелю або запрошення зі згодою туніської сторони.
Загалом перебування туриста не може бути більшим, ніж 3 місяці.
При в'їзді не потрібно мати зворотний квиток або певної суми грошей на час вашого перебування.
Паспорт має бути дійсний не менше трьох місяців, ніж зазначені дати повернення з Тунісу.

Будь-яке механічне пошкодження документів, закордонного паспорта, порушення особистої інформації, віз або штампів може призвести до обтяжливих пояснення або анулювання проїзду кордону.
 

Іноземцям, яким необхідно отримати візу і які хочуть відвідати Туніс, необхідно отримати одну з двох наступних віз:

- Транзитна віза:
Дає можливість перетнути територію Тунісу і перебувати в країні не більше 7 діб. Ця віза видається дипломатичними представництвами і прикордонними постами при транзиті.

- В'їзна віза:
Дозволяє в'їжджати на територію Тунісу і перебувати протягом терміну, який не перевищує 90 діб. Даний тип візи видається дипломатичними та консульськими службами за кордоном. У виняткових випадках віза може видаватися заочно Головним управлінням національної безпеки в Тунісі іноземцям, які проживають у країнах, у яких відсутні дипломатичні або консульські представництва Тунісу.

Туніс є безпечною країною.

Однак, у зв'язку з ситуацією в регіоні, рекомендується зважати на неправдиві відомості Міністерства закордонних справ щодо безпекових умов у Тунісі, для прояснення ситуації радимо зв'язуватися з посольством України в Тунісі.
Туніські міста не особливо небезпечні, але часто трапляються кишенькові крадіжки, особливо на базарах, площах, а також у громадському транспорті, і нальоти на туристів. Тому необхідно уникати безлюдних місць, і дуже людних, коли штовхають і т.д., не брати з собою оригінали документів (тільки копію паспорта), і великі суми грошей. Якщо ви втратите гроші, посольство може виступити посередником у контакті з вашою родиною або друзями в Україні. В особливих випадках (якщо немає іншої можливості передання грошей) Консульство України в Тунісі може заплатити туристу суму, яку попередньо сплатять його родичі або друзі в Міністерстві закордонних справ на рахунок в Україні. Ми не рекомендуємо подорож у небезпечні регіони, що межує з Алжиром.

Список документів необхідних для візи в Туніс:

 1. Запрошення
 2. бронь авіаквитка,
 3. 2 чорно-білих фото 3х4,
 4. копія 1 сторінки закордонного паспорта,
 5. Закордонний паспорт оригінал
 6. Анкета заповнена,
 7. Консульський збір 60 дол.
 8. Наші послуги 160 євро + 20 євро за пересилання 1го паспорта
 9. Оформлення візи в Туніс 4-5 робочих днів
   

Примітка:

Громадяни Австралії та ПАР (власники звичайних паспортів) можуть отримати візи на прикордонних постах Тунісу.
Громадяни країн колишнього СРСР (крім Вірменії), Польщі, Чеської Республіки, Словаччини та Угорщини звільняються від отримання в'їзних віз до Тунісу, якщо вони їдуть у рамках групової туристичної поїздки. Ще однією умовою для громадян країн колишнього СРСР є прямий переліт із країни СНД.

Необхідні документи для в'їзду на територію Тунісу і візовому режимі:

1) 1-й випадок: в'їзд до Тунісу з дійсним національним паспортом громадянина Франції:
Цей документ дозволяє своєму власникові в'їжджати до Тунісу в рамках організованої групової туристичної поїздки. Однак, даний громадянин повинен обов'язково пред'явити документ, що підтверджує резервацію готелю в Тунісі і зворотний квиток. Також необхідно мати достатню суму грошей у валюті для покриття власних витрат під час перебування в Тунісі.

2) 2-й випадок: в'їзд до Тунісу з національним паспортом громадянина країни Європейського Союзу:
Пільги надаються представниками державної влади Тунісу тільки громадянам Франції, Італії, Бельгії, Швейцарії, Німеччини та Голландії, дозволяючи їм в'їжджати на територію Тунісу на підставі дійсного посвідчення особи в рамках організованої групової туристичної поїздки та якщо вони підпадають під вимоги, викладені в першому випадку.

3) 3-й випадок: в'їзд до Тунісу з дійсним посвідченням особи та паспортом громадянина Франції, термін дії якого вже закінчився:
У рамках звичайної індивідуальної поїздки пред'явнику двох документів не дозволяється в'їзд до Тунісу через прикордонні пости. Винятком може бути тільки в'їзд за посвідченням особи громадянина Франції в разі організованої групової туристичної поїздки.

4) 4-й випадок: в'їзд до Тунісу з дійсним посвідченням особи та паспортом громадянина Тунісу, термін дії якого вже закінчився:
Кожен громадянин Тунісу може в'їжджати в Туніс, пред'являючи посвідчення особи громадянина Тунісу або паспорт громадянина Тунісу, термін дії якого вже минув.
Однак, для виїзду на територію Тунісу необхідно пред'явити дійсний паспорт.

5) 5-й випадок: в'їзд до Тунісу неповнолітніх з подвійним громадянством:
Неповнолітній громадянин Тунісу може в'їжджати на територію Тунісу з паспортом громадянина Тунісу (дійсним або таким, термін дії якого вже сплив), з консульською перепусткою або з проїзним документом одного зі своїх батьків, в який він вписаний. Однак, в'їзд на територію Тунісу неповнолітнього іноземного громадянина вимагає пред'явлення дійсного паспорта або паспорта одного з його батьків, в який він вписаний, або дійсного посвідчення особи (у випадку організованої групової туристичної поїздки для громадян однієї з країн, що користується цим привілеєм згідно з випадком №2), або будь-якого іншого проїзного документа, що дає змогу повернутись у країну видачі цього документа.

6) візовий режим для іноземців, які бажають в'їхати до Тунісу:

Поиск по сайту

Консультант по Тунісу

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 .d8888b.  .d8888b.  .d8888b.  .d8888b. 
d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b
888 Y88b. d88P .d88P 888 888
888d888b. "Y88888" 8888" Y88b. d888
888P "Y88b .d8P""Y8b. "Y8b. "Y888P888
888 888 888 888 888 888 888
Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P
"Y8888P" "Y8888P" "Y8888P" "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки