Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Габон

Візові Експерти Габону компанія "Нікіта Перший"

 • Ми професійно допоможемо, на перший погляд в простих речах:
 • Перевіримо правильність оформлення запрошення, ваучера
 • Заповнимо візову анкету Габон, запишемо на подачу
 • Оформимо необхідний страховий поліс для Габону
 • Проконсультуємо по подачі у візовий центр або консульство Габону
 • Підготуємо ідеальний пакет документів з перекладами
 • Порадимо додатковий пакет документів Допоможемо отримати документи з візового центру або консульства Габону, без вашої присутності
 • Юридично проконсультуємо з усіх питань пов'язаних з Габоном
 • Знайдемо перекладача, або гіда в Габоні
 • Допоможемо з розумінням і розвитком бізнесу в Габоні

Телефонуйте + 38-067- 233-8-111 Пишіть на пошту 5283999@gmail.com

Окремо оплачується пересилання документів 20 євро за 1 паспорт.

Окремо оплачується консульський збір у розмірі:

одноразова visa to Gabon - 100 Євро

Для відвідування Габону громадянам України необхідна віза.

 

Туристична віза в Габон

 

Туристична віза не передбачає можливість працевлаштування та навчання під час її дії. Вона передбачена для поїздок з метою туризму.

Розглядати заявку можуть до 3 тижнів. Спочатку для даної категорії візи не передбачено продовження. Термін дії закінчується до того терміну, коли віза закінчується. Наприклад, на три місяці віза означає, що ви повинні за три місяці з дати видачі візи для в'їзду відправлятися в Габон (хоча фактичний термін перебування в Габоні може бути обмежений до 30 днів або менше. Точний термін дії візи буде написаний на вашій реальної візі.

 

Гостьова віза в Габон

 

Гостьова віза в Габон не передбачає можливість працевлаштування на час перебування за такою категорією візи. Її немає можливості продовжити (тільки у виняткових обставинах).

За терміном дії вона обмежена терміном дії запрошення.

Терміни розгляду заявок обмежуються в 3 тижні.

 

Бізнес віза в Габон

 

Період дії візи буде обмежений дією запрошення. Бізнес візу немає можливості продовжувати. Її можна відкрити на три місяці максимальним терміном. Бізнес віза не надає права працевлаштовуватися, лише тільки перебувати в країні по конкретно описаним цілям в запрошенні.

Вказувати контактні дані бізнес партнера необхідно.

 

Робоча віза в Габон

 

Робоча віза передбачає собою наявність запрошення від роботодавця, в якому будуть вказані його координати.

Візи можна запитувати як одне так і багаторазові.

 

Транзитна віза через Габон

 

При перетині кордону необхідно пред'явити закордонний паспорт з візою, квитки в третю країну проходження, оригінал сертифікату про щеплення від жовтої лихоманки, заповнену французькою або англійською мовою міграційну картку.

Рекомендовано, але не обов'язково, мати сертифікат про вакцинацію проти віспи, дійсний від 14 днів до 3 років.

 

TWOV (Транзит без візи) в Габон

 

 1. TWOV не допустимо для біженців та осіб без громадянства.
 2. TWOV допустимо для мандрівників, які продовжують свою поїздку в третю країну тим же рейсом, або першим же рейсом після висадки в Габоні протягом найближчих 24 годин, якщо вони мають квитки з зарезервованими місцями і іншими документами для їх подальшої поїздки.
  • Мандрівникам, що зупинився на ніч буде дозволено покинути аеропорт, але їхні паспорти будуть у імміграційних властей до їх від'їзду (проте, це не поширюється на громадян Лівану).
 3. TWOV допустимо для громадян України лише тоді, коли вони, вилітають протягом 24 годин і не залишають зону аеропорту; крім того, вони повинні мати квитки з зарезервованими місцями і документами в, необхідних для їх подальшої поїздки.

Необхідні документи для оформлення візи в Габон

 

На візу в Габон необхідно подати документи:

 • Заповнена та роздрукована візова анкета (з офіційного сайту)
 • Закордонний паспорт (дійсний ще 6 місяців після закінчення дії запитуваної візи і наявність в ньому порожніх сторінок для запису)
 • Кольорове фото
 • Поліс медичного страхування
 • Броні авіаквитків і номерів в готелі ( підтвердження передоплати)
 • Для тих, хто їде в гості або по туристичній візі - довідка з місця роботи і те, що за вами залишається ваше робоче місце (підписана і з печаткою роботодавця)
 • Запис про вакцинацію від жовтої лихоманки

Для дітей також подається:

 • Копія свідоцтва про народження
 • Дозвіл на виїзд від офіційних опікунів, якщо ті, не їдуть разом з дитиною

Лист-запрошення для візи в Габон

 • Оригінал листа-запрошення від компанії для відвідування заявником країни. Цей лист повинен:
 1. Бути на фірмовому бланку
 2. Включати ім'я заявника
 3. Вказувати мету подорожі
 4. Вказувати кількість в'їздів і період необхідний для перебування за візою
 5. Включати прийняття фінансової відповідальності за заявником
 6. Бути підписано в оригіналі
 7. Печатка від фірми
 8. Вказувати внизу дату

 

Документи для Туристичної візи в Габон

 

Крім основних документів потрібно подавати турваучер від фірми, яка організовує вам поїздку і перебування в Габоні з описом дат вашого періоду перебування і місць перебування.

Для самостійних мандрівників - бронювання в готелях і детальний маршрут перебування в країні.

 

Додаткова інформація для подорожуючих в Габон

 

Подорожуючі повинні мати:

 • ваучер готелю або запрошення, видане спонсором; і
 • в'їзні та виїзні квитки; або
 • дозвіл на в'їзд в Габон, передане до прибуття в Головне управління документації та імміграції в Габоні (проте, це не поширюється на громадян Габону і Південної Африки).

Можна подавати і Електронну заявку на Е-visa в Габон (хттп: //evisa.dgdi.ga/).

Так всього в 4 кроки ви подасте заявку на отримання електронної візи в Габон. Варто лише зазначити кратність в'їздів і тривалість вашої поїздки, заповнити реєстраційні дані про вас і прикріпити необхідні документи відповідно до категорії візи і відправити запит на її отримання. Перевіряючи статус заявки на цьому ж сайті - ви будете в курсі прийнятих рішень по розгляду вашого запиту. Час обробки заявок на електронні візи в Габон становить 72 години.

Відповідно візу на 1 місяць ви можете продовжити ще на 2, а візу на 2 місяці - максимально на 1.

Візи на 3 і 6 місяців не продовжуються.

 

Документи для гостьової візи в Габон

 

Крім основних документів надають на розгляд і запрошення від приватної особи і додатково до нього копію документів, що засвідчують особистість того, хто вас запрошує відвідати Габон.

Коли особа, що вас запрошує - ваш родич - то необхідно докласти і документи про родинні зв'язки.

Якщо особа, що вас запрошує виступає спонсором вашої поїздки - спонсорський лист.

Посольство або консульство завжди має право попросити і додаткові документи.

 

Документи для бізнес візи в Габон

 

Подавати необхідно основні документи і бізнес запрошення від бізнес-партнерів в Габоні. Ви можете вдатися до кур'єрської службі для подачі документів і заявки на візу.

Додатково подаєте і документи по реєстрації приймаючої вас компанії, свідоцтво реєстрації компанії. Також має бути передбачено і подано у вигляді копії свідоцтва про податковий облік компанії, приймаючої заявника. І вказано, що компанія бере на себе витрати по вашому перебуванню.

 

Документи для робочої візи в Габон

 

Лист-запрошення від компанії із зазначенням підтримки вашої поїздки і всіх додаткових витрат по перебуванню. Цей лист повинен бути адресований вашим роботодавцем в Габоні.

Документи про діяльність компанії і її реєстрації.

Також має бути передбачено і подано у вигляді копії свідоцтва про податковий облік компанії приймаючої заявника, реєстраційні документи (свідоцтво про реєстрацію компанії).

Особливості оформлення візи в Габон

 

Віза і інші в'їзні та виїзні умови (наприклад, валютні, митні та карантинні правила) можуть змінитися в короткий термін. Зв'яжіться з найближчим посольством або консульством Габону для найбільш актуальної інформації.

Габон не має дипломатичного представництва в Україні. Для українців його найближчі посольства в Російській Федерації.

Спалах лихоманки Ебола, як вірусу хвороби (EVD) в західній Африці є найбільш серйозною проблемою в історії. З метою запобігання поширенню захворювання в Габоні влада скасувала всі вхідні рейси з або через країни, які постраждали від EVD. Для отримання більш докладної інформації про спалах та інші обмеження для поїздки і профілактичних заходів, можна побачити за даними про спалах лихоманки Ебола в Західній Африці в бюлетені для подорожі на офіційних сайтах.

Габон включений в список Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в якості ендемічної країни з жовтою лихоманкою. Жовта лихоманка є серйозним і потенційно смертельним захворюванням, якого можна запобігти за допомогою вакцинації. Допустимі довідки про вакцинацію від жовтої лихоманки і холери необхідні для поїздки в Габон.

Деякі авіакомпанії можуть попросити пасажирів пред'явити дійсний сертифікат про вакцинацію від жовтої лихоманки, перш ніж будуть готові допустити на борт рейсів з країни. Для отримання більш докладної інформації про жовтої лихоманки, в тому числі вимог повторного в’їзду, дивіться інформацію на сайті Департаменту охорони здоров'я.

Переконайтеся, що ваш паспорт має принаймні шість місяців законної дії з планованою датою повернення в вашу країну походження або фактичного проживання.

 

Злочини в Габоні

Дрібне злодійство поширене по всьому Габон, в тому числі кишенькові крадіжки, крадіжки гаманців і транспортні зломи, особливо в місцях великого скупчення людей, таких як ринки, транспортні вузли та туристичні райони. Насильницькі злочини, в тому числі пограбування та розбійні напади також відбуваються, особливо в містах Лібревіль і Порт-Жантіль. Опір під час атаки може привести до подальшого насильства. Ви повинні уникати прояву багатства, так як це може привернути увагу.

Викрадення автомобіля, злодійство і грабіж захоплення і насильницькі інциденти на дорозі відображають загальну картину люті ранніх нападів на іноземців в Габоні.

Ми рекомендуємо подорожувати з замкненими дверима, вікнами і цінності ховати з очей.

Ризики для безпеки зростають, коли ви ходите поодинці або в нічний час, особливо у віддалених районах і на пляжах.

Через поширеності ВІЛ / СНІДу, жертвам насильницьких злочинів, особливо зґвалтувань, настійно рекомендується негайно звернутися за медичною допомогою.

 

Безпека в Габоні

У листопаді та грудні 2014 року, було кілька політичних демонстрацій по всьому Габону, в тому числі в столиці Лібревілі і Порт-Жантіль.

Ви повинні уникати демонстрацій, натовпу і мітингів, так як вони можуть перерости в насильство.

 

Тероризм в Габоні

Існує низька загроза тероризму в Габоні. Тероризм є загрозою всьому світу.

 

Гроші та коштовності в Габоні

Кредитні карти і дорожні чеки не широко поширені в Габоні, за винятком великих готелів.

Були доповіді про шахрайство з кредитними картами і інтернет-шахраями, що відбуваються в Габоні.

Будьте особливо обережні при знятті грошей в банкоматах, так як ви можете бути мішенню злодіїв.

 

Стихійні лиха в Габоні

Сезон дощів з жовтня до середини грудня і від середини лютого до травня - це період, коли відбувається повінь. Протягом цього періоду деякі дороги стають непрохідними (без використання приводу на чотирьох-колісного автомобіля). Ви повинні стежити за місцевими метеорологічними зведеннями, особливо під час цих періодів.

Якщо стихійне лихо сталося, дотримуйтесь порад місцевої влади.

 

Страхування в Габоні

Ми настійно рекомендуємо вам прийняти комплексну страховку, яка буде охоплювати будь-які зарубіжні медичні витрати, в тому числі для медичної евакуації, або захисту перед від'їздом. Переконайтеся, що ваше страхування охоплює необхідне покриття для вас, так, що б протягом усього часу поки ви будете далеко ви були впевнені, що перевірили, що потрібні обставини і заходи включені в вашу страховку і ви може на неї покластися в разі непередбачених обставин.

Пам'ятайте, незалежно від того, яким здоровим і підтягнутим ви б не були, якщо ви не можете дозволити собі страховку, ви не можете дозволити собі подорожувати. Ваш уряд не платитиме за медичні витрати мандрівника за кордоном або медичні витрати на евакуацію. Важливо враховувати своє фізичне і психічне здоров'я перед поїздкою за кордон.

Ми рекомендуємо Вам розглянути питання щеплення перед поїздкою. Принаймні мере, за вісім тижнів перед від'їздом, щоб призначити зустріч з вашим лікарем або клінікою перед подорожжю для основної перевірки здоров'я, і щоб обговорити ваші плани поїздок і будь-які наслідки для вашого здоров'я, особливо, якщо у вас вже є медичні показання.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) надає інформацію для мандрівників, щоб ті могли залишатися здоровими.

Медичні установи в Габон обмежені в великих містах і дуже прості або недоступні в сільській місцевості. Передоплата звичайно потрібна, і нездатність заплатити часто відкладає ваше лікування. У разі серйозного захворювання або нещасного випадку, медичної евакуації до місця призначення з відповідними медичними установами буде необхідна. Витрати для медичної евакуації будуть значними.

 

Подвійне громадянство Габону

Подвійне громадянство юридично визнано в Габоні. Проте, офіційні особи можуть бути обмежені в своїй здатності запропонувати консульські послуги, якщо місцева влада вважає вас за громадянина Габону.

Ви повинні використовувати ваш внутрішній паспорт під час подорожі, і завжди зв'язуватися з владою України поки ви за кордоном (вказуючи зміну місця розташування), щоб мінімізувати ризики. Громадянство визначається тільки національним законодавством, і рішення про визнання подвійного громадянства повністю залежить від країни, де ви знаходитеся, коли ви шукаєте консульську допомогу.

Україна не визнає подвійного громадянства.

Наша порада про здоров'я для мандрівників в Габон:

У Габоні були відзначені спалахи:

 • Кір: Глобальне оновлення - 16 липень 2015
 • Поліомієліт (поліомієліт): Глобальний - 2 липня 2015
 • Денге: Глобальний - 26 червень 2015

Проконсультуйтеся з лікарем або відвідайте клініку перед подорожжю переважно за шість тижнів до від'їзду.

 

Оформлення візи в Габон, документи для візи в Габон

 

Габон в 1885году Франція приєднала до своєї імперії і вся колоніальна територія країни в 1910 році, увійшла до складу Французької Екваторіальної Африки.

У 1958 році, Габон отримав автономію в рамках Французького Співтовариства, два роки по тому, знайшов повну незалежність.

Перший президент незалежної держави Габон став Л. Мба, він скасував опозиційні партії UDSG (Union Démocratique, Socialiste Gabonaise) і ввів систему однопартійний правління.

У 1990 році в результаті політичного протистояння опозиції і тиску громадської думки, була відновлення багатопартійна система, вибори були відновлені. В результаті, вперше за тридцять років урядом стали люди, що складається з представників в минулому опозиції.

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Габону

+380672338111
+380674338111

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
   d8888    d8888  .d8888b.  888888888 
d8P888 d8P888 d88P Y88b 888
d8P 888 d8P 888 Y88b. d88P 888
d8P 888 d8P 888 "Y88888" 8888888b.
d88 888 d88 888 .d8P""Y8b. "Y88b
8888888888 8888888888 888 888 888
888 888 Y88b d88P Y88b d88P
888 888 "Y8888P" "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки