Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Бенін

Візові Експерти Беніну компанія "Нікіта Перший"

Ми професійно допоможемо, на перший погляд в простих речах:

 • Перевіримо правильність оформлення запрошення, ваучера
 • Заповнимо візову анкету Беніну, запишемо на подачу
 • Оформимо необхідний страховий поліс для Беніну
 • Проконсультуємо по подачі у візовий центр або консульство Беніну
 • Підготуємо ідеальний пакет документів з перекладами
 • Порадимо додатковий пакет документів
 • Допоможемо отримати документи з візового центру або консульства Беніну, без вашої присутності
 • Юридично проконсультуємо з усіх питань пов'язаних з Беніном
 • Знайдемо перекладача, або гіда в Беніні
 • Допоможемо з розумінням і розвитком бізнесу в Беніні

Телефонуйте + 38-067- 233-8-111 Пишіть на пошту 5283999@gmail.com

Окремо оплачується консульський збір 100 доларів США

Візи необхідні для всіх мандрівників, крім громадян Економічного співтовариства країн Західної Африки (ЕКОВАС).

Громадянам України також потрібно отримувати візи в Бенін. Ніяких спрощень для візового режиму між цими країнами поки не передбачено.

Наші експерти допоможуть вам оформити візи в Бенін для термінових, коротких і тривалих, багаторазових візитів.

Ми оформимо вам страховку за оптимальну вартість і надамо можливість її продовжити онлайн, коли ви вже в дорозі.

З нашими експертами і юристами вам не знадобитися шукати третіх осіб для переказів або запевнень документів необхідних для оформлення вам візи - ми робимо все самі.

В не залежності від категорії вашої візи будь-яку візу в Бенін можна запланувати на перебування в країні від 1 дня до 1 місяця або на більш тривалий період до 3 або 6 місяців або ж до 365 днів. З перебуванням до 30 днів можна запитати лише дворазовий в'їзд, а понад - вже і багаторазовий, але підтвердив необхідність документально.

 

Туристична віза в Бенін


За кратності в'їздів можна запросити одно і дворазові візи на період до 1 місяця перебування в країні. Багаторазову туристичну візу в Бенін ви отримаєте, коли будете запитувати її на період від 3 до 6 місяців. Важливо буде надати туристичний ваучер для оформлення такої категорії візи.

При здійсненні туристичної поїздки в цю країну варто подбати про страхування і провести заздалегідь вакцинації.

Митні обмеження не відхиляються від загальноприйнятих стандартів.

Українські громадяни, які подорожують в Бенін повинні мати дійсну візу для подорожі та відпочинку. Ви можете отримати її в дипломатичних і консульських представництвах Бенін (найближчий знаходиться в Москві) або на кордоні Беніну.

 

Бізнес віза в Бенін

 

Бізнес візу можна запросить мінімально на 7 днів (одноразова за кількістю в'їздів), 1 місяць (одно і дворазова) і від 3 до 6 місяців (багаторазова).

Термін дії бізнес візи визначається терміном дії запрошення, але остаточне рішення про термін дії візи залишається за консулом.

Для того, щоб отримати багаторазову візу в Бенін необхідно підтвердити в запрошенні необхідність багаторазового в'їзду іноземця на територію Беніну.

Про необхідні документи для її отримання можете ознайомитися на нашому сайті.

 

Робоча віза в Бенін

 

Для перебування більше трьох місяців отримання ВНЖ в Беніні є обов'язковим.

Візові експерти нашої компанії допоможуть вам в оформленні бенінської візи і проконсультують як отримати дозвіл на працевлаштування в Беніні в найкоротші терміни (мінімально - один тиждень).

Разом з нашими візовими експертами працюють і сильні юристи, співпраця яких є досить злагодженою і професійною. Ви можете сміливо до нас звертатися за допомогою в отриманні робочої візи в Бенін - з будь-якої точки, де ви знаходитесь ми допоможемо вам оформити візу в необхідні вам терміни.

 

Транзитна віза через Бенін

 

Транзитну візу можна запросити від 1 дня по часу необхідного для перебування і до року з можливістю отримання багаторазового транзитного проїзду через країну

Загальними основними документами будуть:

 • Закордонний паспорт, дійсний протягом, принаймні, ще 6 місяців
 • 1 фото паспортного зразка
 • Заповнена візова анкета згідно категорії візи
 • Квиток на транспорт (авіа)
 • Підтвердження бронювання проживання в готелі
 • Медичне страхування
 • Обов'язкова вакцинація від жовтої лихоманки і рекомендується провести профілактичне лікування від протималярійних хвороб.

Для автомобілів з тимчасовим поїздкам в Бенін (необхідні документи)

 • Митна книжка
 • Міжнародні водійські права
 • Міжнародна страхова карта

 

Документи для Туристичної візи в Бенін

 

Крім основних документів потрібно подати:

 • туристичний ваучер затверджений від МЗС Беніну
 • доказ оренди місця проживання або підтвердження бронювання готелю
 • квиток туди і назад або маршрут прямування
 • сплата консульського збору відповідно до категорії та кратності візи

 

Документи для гостьової візи в Бенін

 

Крім основних документів

 • потрібно подати аналогічні документи, що і для тур візи, але замість тур ваучера подається запрошення від родичів або друзів в Беніні. І якщо ви будете проживати у них на час вашої поїздки - то вам не потрібно пред'являти бронювання номерів в готелі.

При необхідності прикладають спонсорський лист, коли заявники не в змозі оплатити свою поїздку самостійно (аналогічно і для туристичної візи).

 

Документи для бізнес візи в Бенін

 

Крім основних документів потрібно прикладати лист від компанії.

 

Документи для робочої візи в Бенін

 

Для залучення іноземців африканські роботодавці повинні попередньо отримати від МЗС дозвіл на залучення і використання іноземної робочої сили відповідно з інших країн.

А ось уже сам іноземний залучений співробітник безумовно повинен отримати ще й дозвіл працювати в Беніні від Міграційної служби.

Ми також надаємо професійну допомогу при отриманні віз для бізнес, ділових і партнерських взаємин з організаціями в Беніні.

Тобто вам для бізнес візи потрібно буде отримати документ, який надає собою дозвіл на перебування в країні з бізнес візитом.

Також іноземець після перетину кордону в обов'язковому порядку повинен пред'явити приймаючій його стороні свій паспорт і міграційну карту. І вже далі приймаюча сторона направляє безпосередньо до органів міграційного обліку характерне повідомлення про потенційний факт прибуття іноземця в країну.

Особливості оформлення віз в Бенін

 

Можна оформити візу за 24 години, починаючи від моменту подачі документів і заявки на її отримання в консульство.

Вартість візи в Бенін варіюється в залежності від тривалості вашого перебування в країні, проводитися готівкою або грошовим переказом, підлягає сплаті в Консульстві Беніну.

Вам знадобиться мати сертифікат про вакцинацію від жовтої лихоманки, щоб відвідати Бенін, вся решта щеплень робляться за бажанням мандрівників.

 

Візи в Бенін

 

Візи необхідні для всіх мандрівників, крім громадян ЕКОВАС.

Місцевою владою було зроблено кілька змін у візовій політиці в останні роки. Так візи не видають на кордоні або по прибуттю в аеропорт. Будьте впевнені, що ви отримали візу в посольстві або консульстві Беніну до поїздки.

 

Поради мандрівникам в Бенін

Котону для мандрівників небезпечний тим, що там відбувається маса дорожньо-транспортних пригод та грабежів, так що варто бути обережними.

У Уіде, найкраще уникати доріг і просуватися вздовж узбережжя в будь-який час доби. Місцеві діти, а іноді і дорослі, будуть кричати "Yovo! Yovo!» (Це означає "біла людина") до нескінченності. Як правило, вони не заподіють вам шкоди, але це зробить вашу подорож виснажливим.

Пляжі вздовж узбережжя - дони – не вважаються безпечними для купання через сильну течію. Краще дотримуйтеся плавання в басейні готелю або лагуні.

В Беніні місцеві чоловіки можуть бути неохайними і надавати свою увагу жінкам-мандрівникам. Особливо вас можуть нервувати військові та інші офіційні особи, які використовують свою владу, щоб отримати більше часу в Вашій компанії, ніж це необхідно. Завжди залишайтеся ввічливими.

 

Коли їхати в Бенін?

Листопад-лютий: Тепла і суха погода. Спостереження за дикою природою знаходиться в розквіті, ви можете побачити туманне небо.

Лютий-травень: Самий жаркий період , після зимового періоду. Блакитне і світле небо і рідкісні дощі на півдні.

Лютий-жовтень: Зазвичай абсолютно дощовий період і неприємно вологий. Стихійні лиха, сувора погода і клімат на півдні, в дощові сезони з квітня по липень і з вересня по жовтень йде сезон дощів, а на півночі - з червня по вересень. Під час сезону дощів, повені можуть також відбуватися, викликаючи серйозні ушкодження інфраструктури, в тому числі мостів і доріг, і порушуючи трафік.

Бенін також відчуває пориви сезонних вітрів, який дме і переносить досить велику кількість піску і пилу в повітрі, і все це з грудня по березень.

У деяких районах Беніну видимості можуть бути обмежені в цей час. Є сильні океанські течії вздовж узбережжя, де багато хто може втопитися, що відбувається щороку. Якщо стихійне лихо сталося, дотримуйтесь порад місцевої влади.

 

Як дістатися в Бенін?

Міжнародний аеропорт в Котону є основним шлюзом Беніну або ж можна скористатися наземним транспортом - автобусними сполуками або ж своїм транспортом.

Водіння в Бенін може бути небезпечним через погані дорожні умови і перевантажених транспортних засобів.

Більшість доріг за межами Котону - ґрунтові і погано збережені. Пішоходи і тварини часто йдуть по дорогах.

Вам слід уникати водіння в нічний час з-за недостатнього освітлення вулиць.

Поліція періодично проводить перевірку автомобілів на тимчасових дорожніх блоках з метою поліпшення безпеки дорожнього руху та скорочення кількості викрадень автомобілів. Вас можуть попросити показати особисту ідентичність і реєстраційні документи на транспортний засіб.

Брак палива поширений в сільських районах на півночі Беніну.

Свідки ДТП, як відомо, сильно реагують по відношенню до осіб, більш прийнятною як винних в його пригоді.

Наземні перевезення в Нігерію небезпечні недалеко від кордону з Бенін / Нігерії через неофіційні контрольно-пропускних пунктів і бандитизму на шосе. В Беніні немає надійного громадського транспорту. Ви повинні уникати поїздок в таксі і міжміських автобусах, так як вони знаходяться в поганому стані і часто перевантажені.

Піратство і озброєний розбій на морі є проблемою в прибережних районах Беніну. Міжнародне морське бюро видає звіти про піратство на своєму сайті.

Віза і інші в'їзні та виїзні умови (наприклад, валютні, митні та карантинні правила) можуть бути змінені в короткий термін. Зверніться до найближчого посольства або консульства Беніну для найбільш актуальної інформації.

Ви можете перекласти на нас оформленні вашої візи і не витрачати ваші зусилля, час і додаткові витрати на з'ясування інформації щодо візових правил для в'їзду.

Бенін зарахований до Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в якості ендемічної країни по жовтій лихоманці. Жовта лихоманка є серйозним і потенційно смертельним захворюванням, яке можна запобігти за допомогою вакцинації. Ми настійно рекомендуємо, щоб всі мандрівники були заздалегідь до поїздки в Бенін вакциновані проти жовтої лихоманки.

 

Інформація для туристів прямують до Бенін

Бенін дуже консервативне суспільство, і ви повинні дбати, щоб не образити його громадян. Ви повинні запитати у місцевих жителів дозволу, перш ніж робити фотографії з них. Запити на «подарунки» від чиновників, щоб полегшити адміністративні питання, має бути ввічливо і твердо відкинуті щоб уникнути подальших розглядів в інших питаннях.

 

Страхування для подорожі в Бенін

Комплексне страхування вашої поїздки включає в себе: покриття від крадіжки, втрати (документів, речей і іншого) і медичних проблем. Ми настійно рекомендуємо оформляти саме таке страхування. Деякі страхові спеціально виключають небезпечні види діяльності зі страхового покриття (мотоспорт, походи та ін.). Отже, варто запам'ятати, що завжди потрібно читати дрібний шрифт. Переконайтеся, що політика охоплює при необхідності надання швидкої допомоги або аварійний політ додому. Поцікавтеся заздалегідь чи можуть відшкодувати вам пізніше ваша страхова проведені закордонні витрати на охорону здоров'я в Беніні.

При страхуванні з нами - ми розповімо про все, що вам необхідно і оформимо ту страховку, яка буде відповідати вашим додатковим побажанням. З нами страхування подорожей є і швидко оформляється з необхідним вам покриттям для поїздки. Його можна розширити онлайн в будь-який час - навіть якщо ви вже на дорозі.

Ми радимо вам проявляти високу ступінь обережності в Беніні через високий рівень злочинності. Ви повинні звернути пильну увагу на вашу особисту безпеку під весь час вашої подорожі. Контролювати засоби масової інформації та інші джерела про можливі нові загрози вашої безпеки.

Різного роду злочини, в тому числі пограбування і угони автомобілів, регулярно відбуваються в Беніні, особливо в Котону і регіонах, що межують з Нігерією.

Найшвидший, найдешевший і найнадійніший спосіб проїзду між містами і всередині них, на таксі-мотоциклах, відомих як "zemidjans". Їх водії можуть бути визначені по кольоровим сорочкам (жовті в Котону, в Порто-Ново в фіолетові, і т.д.). Якість кожного мотоцикла дуже різна, падіння і невдачі не є рідкістю. Важливо, щоб ви домовилися про ціну за проїзд з водієм перед поїздкою.

Також їздять автобуси і мікроавтобуси. Крім того, є лінії залізничних колій від Котону до Парака.

Економіка Беніну і досі залишається слаборозвиненою і залежить від сільського господарства, виробництва бавовни і торгівлі між регіонами. Бенін планує залучити незабаром ще більше іноземних інвестицій в свою економіку і має намір приділяти більше уваги сфері туризму, також має намір почати сприяти розвитку все нових систем в харчовій і сільськогосподарській продукції, а також буде сприяти розвиткові нових інформаційних і комунікаційних технологій. Вже є план програми якому слідує уряд країни.

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Беніну

+380672338111
+380674338111

Так, зможемо вам допомгти в її оформленні. Туристична віза в Бенін може бути оформлена на період до 30 днів і 15 днів після...

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 888888888  .d8888b.  .d8888b.  .d8888b. 
888 d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b
888 .d88P .d88P 888
8888888b. 8888" 8888" .d88P
"Y88b "Y8b. "Y8b. .od888P"
888 888 888 888 888 d88P"
Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P 888"
"Y8888P" "Y8888P" "Y8888P" 888888888


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки