Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Камерун

Візові Експерти Камеруну компанії "Нікіта Перший" Ми професійно допоможемо, на перший погляд в простих речах:

 • Перевіримо правильність оформлення запрошення, ваучера,
 • Заповнимо візову анкети Камеруну, запишемо на подачу,
 • Оформимо необхідний страховий поліс для Камеруну,
 • Проконсультуємо по подачі в консульство Камеруну,
 • Підготуємо ідеальний пакет документів з перекладами,
 • Порадимо додатковий пакет документів,
 • Допоможемо отримати документи з консульства  Камеруну, без вашої присутності,
 • Юридично проконсультуємо з усіх питань пов'язаних з Камеруном,
 • Знайдемо перекладача, або гіда в Камеруні,
 • Допоможемо з розумінням і розвитком бізнесу в Камеруні.

Телефонуйте + 38-067-233-8-111 Пишіть на пошту 5283999@gmail.com

Окремо оплачується пересилання документів 20 євро за 1 паспорт.

Окремо оплачується консульський збір у розмірі:

одноразова за 2 тижні - 100 доларів США

Українські громадяни, які подорожують в Камерун повинні мати дійсну візу. Ви можете її отримати в дипломатичних і консульських представництвах Камеруну в Москві.

Особи, які претендують на отримання візи повинні мати при собі паспорт, принаймні з 6-місячним терміном дії. Слід також надати фінансові ресурси для життя під час перебування в Камеруні, і зворотний квиток або запрошення.

Перелік документів, які будуть надані на оформлення візи до Камеруну залежить від мету свого візиту. Митні обмеження не відрізняються від тих, які зазвичай використовуються.

 

Туристична віза в Камерун

Дана віза має на увазі під собою можливість перебування для туристів від 1 до 90 днів. По кратності можна запитувати отримання і мультивізи на цей же термін.

Варто ознайомитися і дотримуватися правил прийнятих для перебування в країні (для безпечного перебування і власного охорони здоров'я). Щеплення робити обов'язково незалежно від терміну перебування в країні.

 

Гостьова віза в Камерун

Видається при наявності у вас запрошення, яке подається в оригіналі. Гостьову візу можна запросити для короткотермінового перебування.

При знаходженні в країні варто дотримуватися правил безпеки. Для гостьової візи потрібно вказати ваше місце проживання, якщо запрошуюча вас особа не вказує, що розмістить вас у себе.

 

Бізнес віза в Камерун

Категорію бізнес візи можна запросити з перебуванням рівним в 90 днів для фактичного знаходження в країні або максимально до 180 днів з підтверджуючими документами про таку необхідність тривалості перебування (Підтверджується в запрошенні).

 

Студентська віза в Камерун

Для стажування можна також запросити візу з більш тривалим перебуванням, яка дозволить перебувати в країні до 90 або максимально до 180 днів. Студентські візи запитуються в основному на 180 днів перебування при наявності запрошення з навчального закладу.

 

Робоча віза в Камерун

Як і бізнес віза, робоча має на увазі наявність запрошення, документів про діяльність роботодавця, запрошення на вас в країну для роботи, дозволу на роботу. Від вас можуть запросити будь-які документи додатково, які будуть виступати за підтвердження досвіду, освіти в конкретній галузі на яку ви їдете працювати (сертифікати, посвідчення та ін.) Або підтвердження укорінення у вашій країні, як гарантію того, що ви по закінченню візи виїдете з країни.

 

Транзитна віза через Камерун

Транзитна віза видається при наявності документів, що підтверджують продовження проїзду в третю країну - візу або бронювання квитків, запрошення (якщо туди немає необхідності отримувати візу). Основні документи також треба подавати.

Візу варто запитувати заздалегідь.

Камерун - країна в Центральній Африці, що розвивається. Вона пропонує безліч природних та культурних пам'яток, але тут не вистачає сучасних туристичних об'єктів.

Є порт і комерційний центр Дуала, так найбільше місто контрастує з відносним затишшям внутрішнього Яунде (столиці).

Камерун офіційно двомовний. Французький домінує як мова освіти і уряду в усіх регіонах, за винятком південного заходу і північного заходу, де широко поширена англійська. Більшість освічених людей і співробітники великих готелів можуть говорити на обох мовах.

У лютому 2008 року, соціальні і політичні розбіжності призвели до громадянських заворушень. Однак, з цього часу країна привела себе в відносну стабільність і мир. Злочини і раніше завдавали серйозного клопоту у всьому Камеруні.

Камерун провів вибори свого сенату і органів влади в 2013 році без інцидентів.

Країна вражає своєю неординарністю і поєднанням багатьох чинників різного в єдине ціле.

Для поїздки за кордон, ви повинні мати в розпорядженні дійсні проїзні документи. Подумайте про це заздалегідь, тому що буде дуже незручно якщо доведеться відкласти або скасувати поїздку через те що ваші документи не в порядку.
Посвідчення особи буде достатнім для деяких країн або регіонів, а інші зажадають паспорт з візою і свідоцтво вакцинації, поки ви будете на шляху до Камеруну.
Інформація про умови в'їзду і проїзних документів, пов'язаних для поїздок з особистих причин, туризму, бізнесу або сім'ї.

 • Посвідчення особи (паспорт) з мінімально дійсним часом, на яке цей документ повинен бути дійсний протягом перебування - це 6 місяців за датою виїзду з Камеруну.

Ви також можете отримати інформацію від вашого агента, який надає вам подорож, авіакомпанії або в посольстві (консульстві) в країні або регіоні призначення.

 • Дві заповнених для поїздки в Камерун форми візи (належним чином заповнені і підписані). Неправильно заповнені в Камерун візові анкети можуть затримати обробку вашої візи.
 • Два останніх фото розміром 4 х 4 см паспортного зразка, кольорові на світлому фоні. АБО - ви можете завантажити фото на паспорт через форму замовлення, коли ви розміщуєте заявку на візу, замість надання фізичних паспортних фотографій.
 • Дійсний паспорт, віза, свідоцтво про вакцинацію проти жовтої лихоманки, і поточні записи імунізації необхідні для вступу в Камерун.

Від 5 травня 2014 року людям різного віку, які проживають в Камеруні понад чотири тижні може знадобитися, щоб показати доказ вакцинації проти поліомієліту при виїзді з Камеруну. Поліомієліт вакцина повинна бути отримана від чотирьох тижнів і 12 місяців до дати виїзду з Камеруну і повинна бути офіційно задокументована в жовтій карті по вакцинації.
Вам можете бути відмовлено у в'їзді, якщо вам не вистачає належної документації для в'їзду в країну.
Візи аеропорту не доступні, так що краще отримати візу до поїздки в Камерун.
Камерун не визнає подвійного громадянства. Натуралізовані громадяни іншої країни походженням з Камеруну повинні в’їжджати в Камерун, використовуючи свої паспорти тієї країни, і повинні бути обережні до можливої ворожості з боку посадових осіб щодо зміни їх громадянства.
Відвідайте веб-сайт посольства Камеруну для самої останньої інформації візового режиму. Ви повинні отримати саму останню інформацію про вимоги в’їзду з цього сайту або безпосередньо з посольства Республіки Камерун, або зв'яжіться з нашим візовим експертом для подальших консультацій.
На даний момент не відомо про будь-які обмеження на вїзд з ВІЛ / СНІД для відвідувачів та іноземних жителів в Камеруні.
Довіреності та свідоцтва необхідні при подачі на візу підлягають легалізації.
Свідоцтво про вакцинацію від жовтої лихоманки і поліомієліту необхідно отримати до виїзду в країну.
Квитки для подорожі повинні бути заброньовані і надані до розгляду (авіа). Аналогічне стосується і бронювання номерів в готелі.


Документи для Туристичної візи в Камерун


Потрібно буде надати крім основних документів:

 • Копія квитка в обидва боки або докладний опис маршруту.
 • Копії банківських виписок.
 • Копія туристичного ваучера, туристичної організації в Камеруні.
 • Підтвердження про вакцинацію проти жовтої лихоманки.

 

Документи для гостьової візи в Камерун

Потрібно буде надати крім основних документів:

 • лист запрошення,
 • документи про вашу фінансову самостійність і незалежність на час перебування в країні або спонсорський лист,
 • якщо вас запрошують родичі - документи, що підтверджують родинні стосунки,
 • при виїзді неповнолітніх - дозвіл від офіційних опікунів на виїзд без батьків

 

Документи для бізнес візи в Камерун

Потрібно буде надати крім основних документів

 • Запрошення від роботодавця з описом мети і необхідності вашої поїздки, із зазначенням бажаної проведеної вами тривалості.
 • Підтверджуючі документи зі свого боку про ведення певного роду діяльності і наявності права вас запрошувати.

 

Документи для робочої візи в Камерун

Необхідні такі документи, крім основних:

 • Копія квитка в обидва боки або маршрут вашого перебування та місця розташування на час роботи.
 • Копії банківських виписок.
 • Офіційний лист-запрошення в Камерун, в якому пояснюється мета поїздки і вказані дати подорожі.
 • Візовий збір.

 

Документи для транзитної візи через Камерун

Для транзитної візи в Камерун необхідні наступні документи:

 • Основні запитувані документи.
 • Копія квитка в країну проходження або підтвердження маршруту слідування.
 • Дійсна віза в країну подальшого призначення (або інші підтверджуючі документи в тих випадках, коли віза не потрібна).
 • Візовий збір.

Особливості візи в Камерун

Ваш запит на отримання візи розглядається 3 дні. Якщо ви живете в Камеруні, або хочете відвідати Камерун, вам рекомендується бути в курсі місцевих політичних і соціальних подій, які могли б сигналізувати про нестабільність для країни.

 

Страхування подорожей в Камерун

Непередбачені обставини зустрічаються частіше під час поїздки.

Перед від'їздом перевірте наявність відповідного у вас страхування у вашої страхової компанії або вашого турагента. Уважно вивчіть область покриття страховки або умови, які пропонуються і подивіться, що б вони відповідали вашим потребам. Двічі перевірте правильність Вашого страхового поліса. Це, як правило, обмежується тримісячним перебуванням за кордоном.

Якщо ви плануєте поїздку більш ніж на три місяці, ви можете, в більшості випадків, продовжити термін дії вашого терміну згідно з політикою сплативши додатково страхові внески.

Але можете покластися на нас в оформленні страховки - ми підготуємо необхідний вам страхування при оптимальній вартості.

Настійно рекомендується зробити страховку до вильоту. Приватний ринок пропонує різні покриття для страхування. Важливо вибрати собі страхову компанію, яка зареєстрована як акредитована для поїздок в Камерун.

 

Охорона здоров'я при поїздці в Камерун

Було б шкода, якщо Ваша поїздка завдала шкоди вашому здоров'ю. Чи то через клімат, висоти або вашого загального стану, деякі регіони можуть вам піднести такий сюрприз.

Якщо ви сумніваєтеся, проконсультуйтеся попередньо перед виїздом з лікарем.

 

Вакцини та препарати, які потрібні перед від'їздом до Камеруну

Деякі країни вимагають подання міжнародного сертифікату про вакцинацію проти деяких захворювань, в тому числі жовтої лихоманки. Це зобов'язання не повинно бути виконано перед виїздом, але при в'їзді ви зробите вакцинацію в примусовому порядку. Однак, надати вам прийняти деякі інші запобіжні заходи, які застосовуються також в повсякденному житті у вашій країні, ніхто не буде заважати.

Інші (ризик малярії, черевного тифу, гепатиту А чи В, і т.д.), більш конкретно стосуються країни, а іноді і в ній, області, в якій ви подорожуєте

Нарешті, деякі стихійні лиха (повені, землетруси і т.д.) можуть викликати раптові епідемії. У зв'язку з цим, краще ознайомитися з порадами для подорожуючих в Камерун.

Пам'ятайте, що якщо ви вибираєте тип поїздки в останню хвилину, ви також повинні мати всі необхідні щеплення. Деякі заходи будуть ефективними лише тоді, коли вони будуть проводитися кілька днів чи кілька тижнів, перш ніж ви почнете подорожувати.

Міжнародний сертифікат вакцинації (жовта картка) буде доставлений лікарем або уповноваженим медичним центром адміністрування про наявність у вас щеплення. Вони також повідомлять Вам про інші запобіжні заходи, які необхідно розглянути.

Контактні дані медичних центрів можна знайти на сайті посольства. Перша інформація про вакцини та інші поради по техніці безпеки може бути отримана по телефонній службі Інституту тропічної медицини Антверпена або на їх веб-сайті ввв.itg.be.

Ось короткий огляд найбільш поширених щеплень.

Ця інформація не замінює поради, які тільки лікар може надати вам на основі вашого загального стану і країни, в яку ви їдете.

 

Жовта лихоманка

Це вакцинація, іноді прийнята обов'язковою, але часто вказується, що повинна бути проведена не пізніше, ніж за 10 днів до вильоту і термін її дії становить 10 років. Якщо ви приїхали з країни, яка постраждала від жовтої лихоманки, довідки про вакцинацію часто також потрібно.

 

Холера

Існують пероральні вакцини, які виключно ефективні. Уже в 1973 році було вирішено, що вакцинація не потрібна будь-якому мандрівникові. Проте, подорожуючим з деяких африканських країн як і раніше потрібно надавати сертифікат про вакцинацію. Для цих країн, для того, щоб уникнути проблем на африканських межах і аеропортах, свідоцтво про вакцинацію може служити протипоказанням, а в деяких випадках - може бути корисним.

Що стосується запобіжних заходів, ми радимо вам застосовувати заходи щодо запобігання діареї у мандрівників, також миття рук і дезінфекцію питної води.

лікуванні діареї, дуже важливо для профілактики проводити лікування від зневоднення. Можна використовувати спеціальні сольові розчини, що продаються в аптеках. Краще, щоб уникати анти-діарейних симптомів, і купити в місцевих аптеках препарати, але вони часто виявляються неефективним або небезпечними.

 

Менінгіт + C + W135 + Y

Ця вакцина показана для африканського пояса менінгіту в період з грудня по кінець червня, більш для Саудівської Аравії, що вимагає вакцинації проти менінгіту для паломників, що йдуть в Мекку.

Ін'єкції слід зробити, принаймні за 10 днів до вильоту і термін її дії становить 3 роки.

 

Дифтерія і правець

Імунітет проти цих двох захворювань повинен бути збережений і продовжений кожні 10 років.

 

Гепатит А

Передається в основному через шлунково-кишковий тракт (напої, продукти харчування і деякі молюски), є ендемічним захворюванням в країнах, які стикаються з проблемами в галузі суспільної охорони здоров'я (гігієна).

Як правило, всі мандрівники в Африці, Азії або Латинської Америки, повинні бути вакциновані проти гепатиту А, незалежно від обставин і від тривалості перебування.

 

Гепатит В

Захворювання передається переважно статевим шляхом (приблизно в 2 рази з 3), крові і слини. Іноді голковколювання, пірсинг, татуювання або під час операцій, що виконуються в антисанітарних умовах. Так що будьте обережні, коли мають бути підприємливі поїздки з підвищеним ризиком травми (далекі експедиції, екстремальні види спорту, і т.д.). Це захворювання є набагато серйознішим, ніж в минулому.

Імунізація здійснюється двома ін'єкціями з 1-місячним інтервалом, з наступним продовженням через 6 місяців. Захист, як правило, призначено для життя. Поліомієліт Це єдина обов'язкова вакцина для дітей. Нагадуємо, що зрілому віці рекомендується, якщо ви їдете в Африку чи Азію.

 

Черевний тиф

Він передається при споживанні зараженої їжі або води. Вакцинація рекомендується, якщо ви подорожуєте в поганих гігієнічних умовах, принаймні за 15 днів до від'їзду. Вона дійсна протягом 3 років.

 

Малярія

Немає ефективної вакцини проти малярії. Хвороба передається через укус (і досить одного!)комара, активного між заходом і сходом сонця. Настійно рекомендується використовувати засоби від комарів, які містять ДЕТА, спати під просоченими від комарів навісами, носити довгий одяг і приймати профілактичний продукт для короткострокового перебування. Малярія є ендемічним захворюванням в більш ніж ста країнах.

Лікування (профілактика) повинна бути запущена до вильоту і раніше протягом деякого часу після вашого повернення в вашу країну.

Залежно від призначення і загальний стан вашого здоров'я, ваш лікар скаже вам найбільш підходящий вид лікування.

 

Лихоманка денге

Це захворювання розширюється в Латинській Америці та Азії, воно також знаходиться в різних африканських країнах. Денге вірусна інфекція передається через комарів (Stegomyia), які кусають в основному протягом дня і раннім вечором. Симптоми: висока температура, м'язові і суглобові болі і висип. Від неї немає вакцини. Так як це захворювання небезпечне і виключно смертельно, важливо негайно звернутися до лікаря при виявленні симптомів і захисту від комарів. Денге зустрічається в міських і сільських місцевостях.

 

Чикунгунья

Лихоманка чикунгунья є вірусною інфекцією, що передається через комарів, які кусають протягом дня (особливо на світанку і заході) в жарку пору року. Симптоми: висока температура, м'язові і суглобові болі і почервоніння шкіри. Захисні заходи включають в себе використання коштів від комарів, які містять ДЕТА, нічліг під просоченими від комарів навісами і носіння довгого одягу. Немає специфічного лікування або вакцини. Чикунгунья є в міських і сільських місцевостях.

 

H1N1 грип

Якщо ви належите до однієї з груп ризику (див ввв.influenza.be), вам настійно рекомендується, призначити зустріч з вашим лікарем, щоб допомогти вам зробити щеплення проти грипу A / H1N1, і що, переважно зробити заодно тиждень до від'їзду. Подорож, медичні центри і вакцинації в Камеруні Ви можете зв'язатися з цими центрами, так як вони визнані для отримання санітарних рад для подорожі, вони готові виконувати щеплення і видати необхідні сертифікати.

Правила безпеки перебування в Камеруні

Будьте обережні в Камеруні. Гігієна. Будьте обережні до місцевих умов гігієни та характерно уникайте «екзотичних» певних продуктів. Ці фактори, в поєднанні з високими температурами, часто відповідальні за класичні захворювання, присутні в цьому середовищі. У деяких країнах, де гігієнічні стандарти відрізняються, ніж у вас, це займе кілька запобіжних заходів: переконайтеся, що якість питної води та уникайте кубів льоду. Якщо ви сумніваєтеся, приймайте тільки пляшки мінеральної води або кип'ятіть воду і фільтруйте. Якщо необхідно, додайте дезінфікуючий засіб.

Не їжте сирі овочі або фрукти, які були вимиті і очищені НЕ вами.

Утримайтеся від деяких закусок сирих молюсків, сирих або недоварених яєць, свіжого сиру або вершків і інших заморожених десертів. Принаймнеі, перевірте умови зберігання.

У районах, схильних до ризику (епідемії), ретельно мийте руки перед їжею, використовуючи дезінфікуючий мило насправді.

Запобіжні заходи для маленьких дітей

Будьте обережні з дітьми в жаркому кліматі. У разі діареї у них - їм необхідно пити багато води, тому що вони можуть бути схильні до зневоднення протягом декількох годин.

Не соромтеся звернутися до лікаря у разі виникнення проблем; ресурси вашої подорожі в аптеці не може замінити консультацію.

 

Питання безпеки в Камеруні

Всі країни та регіони не є безпечними. Ви можете потрапити в скрутну ситуацію при подорожі і в популярних містах. Це може включати в себе дрібні злочини, але також викрадення і навіть теракти.

З підйомом піратства, ви також повинні бути обережні при русі на море.

Найкраще вам дізнатися заздалегідь про ситуацію в області безпеки в регіоні який ви хочете відвідати.

Ми готові допомогти зробити вам візу і максимально убезпечити ваше перебування там.

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Камеруну

+380672338111
+380674338111

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
   d8888  d888    d8888  d888  
d8P888 d8888 d8P888 d8888
d8P 888 888 d8P 888 888
d8P 888 888 d8P 888 888
d88 888 888 d88 888 888
8888888888 888 8888888888 888
888 888 888 888
888 8888888 888 8888888


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки