Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Того

Візи потрібні для всіх, крім громадян Економічного співтовариства
західноафриканських держав (ECWAS).

Куди тільки не заносила доля жителів України з волі випадку або як заздалегідь спланований захід. Для тих, хто бажає досліджувати всі найзатишніші куточки планети обов'язковим до відвідування буде держава Того. Це маленька країна, розташована на заході африканського континенту. Для її відвідування як туриста, запрошеного гостя або працівника українцю необхідно отримати візу. Величезний плюс полягає в тому, що отримання візи українця для перебування на території Того може здійснюватися двома способами:

за попереднім зверненням до Посольства;
безпосередньо після прибуття в Того.
У кожного з варіантів є свої переваги і недоліки, важливо заздалегідь визначити мету поїздки, після чого вибрати спосіб отримання візи буде в рази простіше.Отримання візи через посольство

Наприклад, перша проблема перед українцем, який вирішив оформити візу в Посольстві, виникає практично відразу. Річ у тім, що на території України немає Посольства Того, а інтереси цієї держави представляє Посольство Беніну, яке розташоване в Москві. Відповідно, для отримання документів доведеться відвідати столицю Російської Федерації, що може бути не зовсім зручно з огляду на час або обмежені кошти.
На щастя, для оформлення документів особистої присутності заявника в Посольстві не потрібно, достатньо передати всі необхідні папери через кур'єра або довірену особу. Такою довіреною особою може стати співробітник нашої компанії. Користуючись такою послугою, ви можете бути на 100% упевненими в тому, що папери буде передано до Посольства цілими й неушкодженими. Якщо ж співпрацювати з нами з самого старту оформлення візи, то в Посольство напевно потрапить правильно зібраний пакет документів, що автоматично максимально підвищує шанс на отримання візи в Того. Віза, отримана в Посольстві, дає змогу українцеві перебувати на території Того протягом 3 місяців.Отримання візи на кордоні

Другий спосіб отримання візи не вимагає поїздок в іншу країну або занепокоєння щодо збору потрібного пакета документів. Віза оформляється безпосередньо на кордоні під час прибуття заявника на територію Того. Вартість такого документа - 20 доларів США. Головний мінус такого методу - термін дії візового документа, виданого на кордоні, становить лише 7 днів. Саме тому такий тип візи використовують здебільшого туристи, адже тижня достатньо для огляду основних визначних пам'яток Того.

Громадянин України може отримати візу в Того двома способами - подавши документи до посольства Беніну в Москві, яке офіційно представляє Тоголезьку Республіку, або ж оформити безпосередньо після прибуття в країну. У разі подачі документів у посольство необхідно зібрати стандартний пакет, що включає в себе:

- закордонний паспорт, термін дії якого закінчується щонайменше через 3 місяці після виїзду з території Того;

- 3 примірники візової анкети, заповненої російською або французькою мовою;

- 3 фотокартки паспортного зразка, зроблені нещодавно, у форматі 3,5х4,5 см;

- сертифікат міжнародного зразка про проходження вакцинації проти жовтої лихоманки.

Якщо всі документи передано в посольство в належному вигляді, а запит на отримання візи затверджують, у закордонний паспорт заявника проставляють візовий штамп. Така віза дійсна протягом 90 днів. Мінімальний термін оформлення візи в посольстві - 3 дні. Усі перераховані вище документи обов'язкові для отримання будь-якого типу візи. Але в кожному випадку пакет доповнюватиметься специфічними документами.
 

Туристична віза в Тоголезьку Республіку

Крім стандартного пакета документів для отримання туристичної візи потрібно буде передати в посольство підтвердження броні готелю й авіаквитків. Також знадобитися оформлення страхового поліса.
 

Бізнес віза в Тоголезьку Республіку

Крім вищеописаного стандартного набору документів, охочі вирушити в Того для вирішення ділових і бізнес-питань мають надати до посольства документ-запрошення в країну від організації або компанії, з якими планується обговорення справ або укладення бізнес-домовленостей. Цей різновид візи забороняє вести робочу діяльність українцям на території Того.
 

Робоча віза в Тоголезьку Республіку

Бажаючим поїхати в Того на роботу, слід отримати в компанії, де вони планують працювати, спеціальне запрошення на офіційному бланку, в якому вказуються всі контактні дані компанії, а також терміни працевлаштування заявника.
 

Віза для моряків

Моряки, які прибули в аеропорт міста Ломе, а потім прямують у порт Ломе для посадки на борт їхнього робочого судна, мають право перебувати в Того без оформлення візи. Єдиною умовою їхнього законного перебування на території республіки є те, що представники фірми-агента супроводжують їх від аеропорту до корабля.
 

Гостьова віза в Тоголезьку Республіку

Цей тип візи передбачає обов'язкову наявність у пакеті документів, що передаються в посольство, запрошення від приватної особи. Таке запрошення може надати людина, яка офіційно проживає в Того. Основна інформація, що відображається в запрошенні, - контактні дані сторони, що запрошує, а також підтвердження або відмова фінансового супроводу поїздки заявника.
 

Оформлення візи в Тоголезьку Республіку для пенсіонерів і дітей

Стандартний пакет документів для пенсіонерів доповнюється тільки копією пенсійного посвідчення. Для дітей до 16 років обов'язково надається свідоцтво про народження, а також нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини з території України від батьків. Діти до 16 років не отримують власний візовий штамп, а вписуються у візу матері.
 

Оформлення візи в аеропорту

У жителів України також є можливість оформлення візи в Того безпосередньо після прибуття в аеропорт у місті Ломе. Термін її дії становить 7 днів, і для її отримання необхідно надати:

- заповнену французькою або англійською мовою візову анкету;

- 2 фотографії паспортного зразка, зроблені нещодавно, у форматі 3,5х4,5 см;

- зворотний квиток і посадковий талон;

- сертифікат міжнародного зразка про проходження вакцинації проти жовтої лихоманки;

- квитанцію про оплату візового збору в розмірі 10 тисяч франків КФА.

Отримавши візу на 7 днів в аеропорту, заявник має право подовжити її в Службі у справах іноземних громадян і паспортних питань, яка також розташована в місті Ломе. Вартість продовження візи становитиме 75 доларів США.
 

Особливості відвідування Того

Незважаючи на те, що Тоголезька Республіка зараз користується великою популярністю серед охочих відвідати західну частину Африки, ця країна приховує в собі чимало неприємних сюрпризів, про які варто дізнатися докладніше ще на етапі оформлення документів. Подібна обережність дасть змогу зберегти здоров'я і захиститися від безлічі небезпек, які таїть у собі Африка.

 

Медичні рекомендації

З телевізора і новинних сайтів у мережі регулярно лунають новини про черговий збройний конфлікт, що розгортається на території Африки, але ця історія точно не про Того. Головна небезпека перебування на території цієї держави - ризик заразитися численними тропічними захворюваннями, серед яких найнебезпечнішим є жовта лихоманка. Саме тому кожен іноземець, який в'їжджає на територію Того, має бути вакцинований. Наявність щеплення слід продемонструвати в Посольстві, надавши разом з основним пакетом документів, необхідним для оформлення візи, спеціальний сертифікат. Цей сертифікат міжнародного зразка, тому може бути використаний у майбутньому для отримання дозволу на в'їзд і в інші африканські країни.

Лікарі настійно рекомендують, крім щеплення проти жовтої лихоманки, зробити також щеплення проти холери та малярії, адже ці захворювання також дуже активні в Того, хоча і наявність таких щеплень не обов'язкова й не може служити забороною для в'їзду.

Туристична віза до Тоголезької Республіки видається виключно за наявності медичного страхового поліса.

Умови для перетину кордону Того громадянами України

Під час перетину кордону Того іноземці повинні пред'являти міграційну карту, в якій міститься детальна інформація про того, хто в'їжджає, - паспортні та контактні дані, адреса фактичного проживання, дані про пункт прибуття і в'їзду з Того. Також необхідно вказати місце проживання на території Того - підтвердження броні готелю або інформацію із запрошення. В обов'язковому порядку в міграційній карті слід вказати мету в'їзду на територію Тоголезької республіки.


 

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Того

+380672338111
+380674338111

Режим в'їзду: Візовий. Віза в Того для громадян України оформлюється в аеропорті після прибуття. 

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
  .d8888b.    .d8888b.       d8888    .d8888b.  
d88P Y88b d88P Y88b d8P888 d88P Y88b
Y88b. d88P 888 888 d8P 888 .d88P
"Y88888" Y88b. d888 d8P 888 8888"
.d8P""Y8b. "Y888P888 d88 888 "Y8b.
888 888 888 8888888888 888 888
Y88b d88P Y88b d88P 888 Y88b d88P
"Y8888P" "Y8888P" 888 "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки