Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Замбію

Візові Експерти Замбії Компанія "Нікіта Перший" Ми професійно допоможемо, на перший погляд в простих речах:

 • Перевіримо правильність оформлення запрошення, ваучера,
 • Заповнимо візову анкети Замбії, запишемо на подачу,
 • Оформимо необхідний страховий поліс для Замбії,
 • Проконсультуємо по подачі у візовий центр або консульство Замбії,
 • Підготуємо ідеальний пакет документів з перекладами,
 • Порадимо додатковий пакет документів,
 • Допоможемо отримати документи з візового центру або консульства Замбії, без вашої присутності,
 • Юридично проконсультуємо з усіх питань пов'язаних з Замбією,
 • Знайдемо перекладача, або гіда в Замбії,
 • Допоможемо з розумінням і розвитком бізнесу в Замбії.

Телефонуйте + 38-067-233-8-111 Пишіть на пошту 5283999@gmail.com

Окремо оплачується пересилання документів 20 євро за 1 паспорт.

Окремо оплачується консульський збір у розмірі:

одноразова за 2 тижні - 50 доларів

Громадянам України в'їзд в Замбію спрощений (Список безвізових країн Українцям) але все ж щоб уникнути недорозуменій на кордоні радимо відкривати візу заздалегідь в Посольстві.

Як завжди для поїздки за кордон знадобиться закордонний паспорт і віза. Закордонний паспорт повинен бути дійсний не менше шести місяців після передбачуваної дати виїзду з Замбії і мати, принаймні, дві порожні сторінки.

Віза не може бути отримана в порту в'їзду і дійсна тільки до обмеженого періоду, зазначеного в терміні дії візи.

Візу необхідно попередньо оформляти в консульстві або посольстві Замбії у вашій країні (для українців - в Росії).

На тривалі багаторазові візи мандрівники повинні заздалегідь подати заявку в посольство Замбії або консульство.

Максимально можна запросити візу на 3 роки.

Наші експерти проконсультують з усіх візових питань щодо поїздок в Замбію і допоможуть правильно сформувати необхідний пакет документів для оформлення візи в Замбію. З нами не потрібно шукати тих, хто зможе вам перевести або легалізувати будь-який з документів, який важливий при розгляді запиту на візу, ми робимо все самостійно.

У нас є можливість працювати з усіма регіонами України та допомагати всім її мешканцям в оформленні візи в Замбію.

Оскільки подавати документи на візу в Замбію необхідно в її представництві на території Росії - ми візьмемо на себе відповідальність за пересилання документів і представимо їх до розгляду в Росії, і ви отримаєте вклеєну візу без зайвих самостійних поїздок.

 

Туристична віза в Замбію

Можна запитувати як одно- так і багаторазову за кількістю в'їздів.

Туристичні візи в Замбію в основному короткочасні.

Туристи, які відвідують країну протягом дня проїздом із сусідньої країни (такі, як ті, хто відвідує водоспад Вікторія із Зімбабве) можуть отримати за $ 20 день поїздки по візі на кордоні.

Організатори туру можуть організувати багаторазові візи і заздалегідь оформити їх для своїх клієнтів. Мандрівники мають право вимагати квитанцію і можуть повідомити про виявлені проблеми з імміграцією в Замбію в штаб-квартиру в Лусаці (біля готелю Інтерконтиненталь).

 

Гостьова віза в Замбію

Громадяни країн, яким потрібні отримати візи для в'їзду в Замбію з метою відвідування друзів або родичів, можуть отримати такі категорії віз в будь-якому порту в'їзду або в замбійських представництвах за кордоном.

Будь-які інші громадяни, які, можливо, побажають отримати такі візи завчасно можуть звернутися за ними до відділу з питань імміграції в Лусаці (Замбія).

 

Бізнес віза в Замбію

Іноземні громадяни як ділові відвідувачі, які приїздять в Замбію з метою ведення бізнесу мають право на безкоштовне перебування до тридцяти календарних днів з діловим візитом протягом дванадцяти місяців. Таким громадянам повинні бути видані візи в замбійських представництвах за кордоном або в пунктах в'їзду.

Бізнес відвідувач - це людина, яка приїздить в Замбію для участі в засіданнях, конференціях, організації ділових операцій і підписання контрактів і включає в себе:

 • Заморські працівники, які найняті роботодавцем з-за кордону або волонтери, які приїжджають в Замбію протягом короткого періоду, щоб працювати, пропонувати послуги, встановлювати або проводити ремонт або обслуговування іноземного обладнання;
 • іноземці, які приїздять в Замбію для консультування з розробки нових комп'ютерних систем або інформаційних технологій;
 • для надання будь-яких послуг, які складають раду, навчання за допомогою спостереження.

 

Студентська віза в Замбію

Для студентської візи потрібно буде отримати дозвіл на навчання і ВНЖ на час навчання. Дозвіл на дослідження і навчання надається іноземцю, який має намір вчитися в визнаних навчальних закладах в Замбії.

Визнаними навчальними закладами є ті, які зареєстровані в Міністерстві освіти і Міністерства науки і технологій.

Особам, які планують провести формальне навчання в освітніх установах зареєстрованих в Замбії слід подавати на студентський дозвіл до поїздки в Замбію.

Заявки повинні бути подані в головний відділ по імміграції в Замбії.

 

Порядок подачі заяви на дозвіл на навчання в Замбію

Тим, хто приїжджає вчитися в Замбію потрібен дозвіл на навчання. Заявники, які не є резидентами в Замбії повинні представити свої заявки в той час поки вони перебувають за межами країни.

Необхідні документи на візу до Замбії:
 • заявка (форма 20)
 • дві фото паспортного розміру
Збір супровідної документації:
 • Ксерокопії поточного паспорта;
 • Лист про прийняття від установи / школи;
 • Статус господаря, одного з батьків або опікуна, якщо такі є;
 • Рентгенівський знімок грудної клітини (перевірка на туберкульоз)
 • Написати супровідний лист в імміграційну службу
Для продовження візи в Замбію:
 • Супровідний лист від приймаючої установи
 • Оригінал дозволу
 • Доказ оплати
 • Заявка (форма 11)

 

Робоча віза в Замбію

Уряд Замбії вимагає, щоб всі особи, які мають намір працювати і проживати в Замбії, в тому числі для добровільної роботи, повинні бути в змозі показати поліції необхідні документи, в тому числі перевірки відбитків пальців з їх рідної країни.

Якщо ви отримуєте дозвіл на роботу, він обмежений строком дії Вашого паспорта. Якщо ви згодом заміните свій паспорт, ви повинні запитати у відділу імміграції Замбії продовження дозволу на роботу, заплативши за новий дозвіл на роботу, які будуть розміщені в новому паспорті.

Іноземні громадяни повинні планувати свої поїздки заздалегідь і відвідати посольство Замбії для ознайомлення з самої останньої інформацією про зміни візового режиму.

Дозвіл на працевлаштування, ВНЖ і віза дозволяє людині проживати, в'їхати і виїхати з Замбії, і працювати протягом терміну дії дозволу. Дозволи на роботу видаються Департаментом імміграції іноземців, що працює в Замбії. Процедури звернення за дозволом на працевлаштування докладно описаних нижче.

 

Заявка на дозвіл про зайнятість

Закон вимагає, щоб заявники забезпечили наявність їх дозволів на роботу і подавали його на розгляд в консульствах Замбії у себе в країні. Проте, державні службовці, волонтери, місіонери і інвестори можуть звертатися за дозволами вже в самій Замбії.

Наступні процедури повинні виконуватися:

Для зайнятих на основі бізнесу або підприємства в Замбії:

 • Заявка (форма 23)
 • Дві фото паспортного розміру
 • Сертифікат від поліції від країни заявника за його ПМЖ (показує, що заявник не має кримінальної судимості)
 • Сертифіковані фотокопії професійних сертифікатів
 • Завірені копії навчальних дипломів
 • Лист пропозиції роботи / контракту;
 • Ксерокопії паспорта

Транзитна віза через Замбію

Транзитні візи видаються громадянам, які потребують візи для в'їзду в Замбію та слідують транзитом з використанням наземного транспорту. Діє така віза протягом максимум семи днів.

День екскурсії по візі видається в пункті в'їзду туриста, який відвідує Замбію менше 24 годин і виїжджає через той же пункт.

 

Історія Замбії

Замбія країна відносно безпечна. Найбільшою загрозою є кишенькові злодії і бандити, що вчиняють розбій у великих містах, особливо в Лусаці.

Переповнений станції і ринки є місцями, де вам потрібно бути особливо обережними. Прогулянка після настання темряви в центрі міста Лусака – це шанс навмисно спокушати долю. Перш ніж вирушити в прогулянку в безпосередній близькості від Демократичній Республіці Конго необхідно проконсультуватися з місцевими жителями, так як ці місця, які іноді нападають бандформування з Конго. Також вважається небезпечний кордон з Анголою і Мозамбіком, де нібито в землі досі поховані предки племен майя.

Англійська є одним з декількох офіційних мов Замбії. Інші рідні мови групи банту, найбільш важливим (в Замбії існує 41 мова) є Бемба (на півночі), ньянджа (на сході) і Тонга (південь).

Замбія. З 1891 до завоювання Великобританією в 1923 році, території Північної Родезії перебували під владою Південно-Африканського співтовариства.

У двадцяті і тридцяті роки гірничо - видобувна галузь призвела до розвитку країни та викликала хвилі імміграції.

Після здобуття незалежності в 1964 році назва країни була змінена на Замбію.

Вісімдесяті і дев'яності роки привели до зниження цін на мідь, також тривала посуха вплинула на економіку країни, яка сильно постраждала.

Вибори в 1991 році закінчили однопартійну систему, але наступні вибори принесли ряд кричущих порушень.

Замбія трохи в глушині від популярних трас. Тим часом, країна багата пам'ятками, в основному, пов'язаних з природою. Парки Замбії не так просто розташовані як в Танзанії і Кенії, і дістатися до них нелегко. Водопаді тут два. Водоспад Вікторія на кордоні з Зімбабве і Kalambo Falls на півночі - унікальні у всій Африці.

 

Посольства Замбія в Україні немає

Інтереси українських громадян представляє посольство в Росії

Адреса 129110, м. Москва, просп. Миру, 52а

Тел +7 (495) 688-50-01

Факс +7 (495) 975-20-56

E-mail zambiana # online.ru

Ми з радістю допоможемо Вам! Компанія Никита Первый! Надає всі види послуг по туризму, допомога в пошуку туру і візову підтримку для туристів прямують до Замбію.

 

Як тільки людина визначить, що віна потребує візи, мету свого візиту і відповідний візовий збір для оплати, вона може слідувати наступних кроків, щоб подати заяву на візу. Ці кроки (документи) можуть бути або пережані до прибуття поштою до відповідної установи Замбії або отримані при прибутті в порт в'їзду.

Кроки для оформлення:

 • Заявка на отримання візи (форма 16) в двох примірниках (ксерокопії приймаються)
 • Закордонний паспорт, дійсний не менше 6 місяців після виїзду
 • Два фото паспортного зразка і підписані на зворотному боці кожної
 • Збір супровідної документації згідно категорії візи

Уряд Республіки Замбії вимагає щоб мандрівники принаймні мали дві порожні сторінки для візи в паспорті при в'їзді в Замбію. Так само мандрівники, що приїздять у Південну Африку повинні гарантувати, що їхні паспорти містять, щонайменше, дві абсолютно порожні (без печатки) сторінки для візи.

Південноафриканські імміграційна влада зазвичай відмовляється приймати заявки і документи від мандрівників, які не мають достатньо порожніх сторінок візи в їх паспортах.

Типи віз і необхідні збори

Одноразовий в'їзд – 50 США $

Дворазовий в'їзд – 80 США $

Багаторазовий в'їзд – 80 США $

Транзит – 50 США $

День екскурсії – 20 США $

Такі загальні принципи і процедури, але існують різні для окремих осіб.

 

Документи для Туристичної візи в Замбію

 

Якщо ви подорожуєте в туристичних цілях необхідно додатково подавати:

 • Політ або маршрут туру і / або копія авіаквитка
 • В рамках тур пакета, необхідно надати копію свідоцтва про подорожі
 • В рамках індивідуального подорожі, забезпечити копію авіаквитків або сертифіката подорожі, копії бронювання готелю або запрошення хостинг з повною контактною інформацією та копію його посвідчення особи.
 • Ви також повинні надати докази доходу, такі як копії останньої зарплати, а пенсії, і т.д або копію останньїо банківської виписки з рахунку для людей, які не мають роботи.

 

Документи для гостьової візи в Замбію

Якщо ви подорожуєте в особистих цілях візиту:

 • Запрошення та поточний статус імміграції хоста.

 

Документи для бізнес візи в Замбію

Якщо ви подорожуєте для бізнес цілей додатково:

 • Супровідний лист із зазначенням характеру передбачуваного бізнесу. Лист від компанії має бути із зазначенням підстав, розміщення і підтримка будь-яких додаткових витрат на проживання
 • Маршрут польоту або зворотний квиток (авіа)

 

Документи для студентської візи в Замбію

Якщо ви подорожуєте для навчання потрібно подавати:

 • Супровідний лист із зазначенням характеру з передбачуваного бізнесу
 • Маршрут польоту або зворотний квиток.

 

Документи для робочої візи в Замбію

 • Запрошення від роботодавця і ваш з ним контакт будуть доповненням до основних документів при подачі заявки на робочу візу в Замбію.
 • Підтвердження рівня вашої освіти або наявності досвіду, спеціалізації може бути також представлено в сертифікатах і посвідченнях при необхідності після запиту від посадових осіб уповноваженого органу Замбії в ході розгляду вашої заявки.
 • Для робочої візи потрібно отримувати дозвіл на роботу і ВНЖ, про що йшлося вище і в розділі особливості оформлення можна ознайомиться з етапами отримання ВНЖ в Замбії

 

Особливості оформлення віз в Замбію

Дозвіл для в'їзду в Замбію

Відвідувачам країни видається дозвіл як для іноземних відвідувачів, які мають намір відвідати зазвичай територію Замбії на термін, що не перевищує дев'яносто днів. Після закінчення початкових дев'яноста днів, якщо іноземець захоче залишитися довше, він може звернутися за дозволом на відвідування за додаткову плату, яка буде діяти протягом додаткового періоду в дев'яносто днів. Відвідувачі повинні відзначити, що заявка для видачі дозволу повинна бути зроблена за тридцять днів до закінчення перших дев'яноста днів.

Документи для оформлення дозволу для в'їзду і перебування в Замбії:
 • Заявка (форма 5)
 • Дві фото паспортного розміру
Зберіть з супровідної документації:
 • Засвідчені фотокопії паспорта
 • Банківська гарантія і зворотний квиток (авіа)
 • Лист від приймаючої вас сторони
Вимоги до документів для продовження дозволу:
 • Продовження листа від хоста
 • Оригінал дозволу
 • Оплата внеску
 • Повна заявка (форма 11)

 

Як отримати ВНП в Замбії?

ВНП - це дозвіл дає дозвіл на проживання власнику і видається:

 • особам, які були зазвичай і на законних підставах жителями Замбії за візами;
 • батькам, подружжю, неповнолітнім дітям і онукам;
 • тим хто працює або отримав дозволу інвестора.

А ПМП видається вже, принаймні, 10 і 3 років відповідно для тих хто працює та інвестує в Замбії.

 

Необхідні документи для оформлення ВНП в Замбії

 • Заявка (форма 4) у двох примірниках
 • Два фото паспортного розміру
 • Завірена копія свідоцтва про народження заявника.
 • Документальні свідчення про розлучення(якщо є).
 • Два відкликання як характеристика від осіб, які відомі заявнику протягом мінімального періоду трьох років (рекомендаційні листи).
 • Повна інформація про бізнес.
 • Завірена копія дійсного паспорта заявника.
 • Супровідний лист генерального директора імміграції
 • Подання документальних доказів на підтримку безперервного перебування в Замбії
 • Від 1963 документи повинні бути у вигляді рахунків за електрику, за воду, оплачені квитанції, реєстрації народжень, надходжень прибуткового податку; і т.д.
 • Завірена копія іноземця з його реєстраційної карти
Батькам, подружжя, неповнолітнім дітям і онукам прописаних в Замбії
 • документальні докази фінансової підтримки (матеріально залежним заявники)
 • Заявки (форма 4) для дорослих і (форма 5) для дітей у віці від 7- 15 років.
 • Два фото паспортного розміру;
 • Завірена копія свідоцтва про шлюб (якщо перебуває в шлюбі).
 • Ксерокопії попереднього і поточного паспорта;
 • Лист підтримки від батьків / опікуна / чоловіка;
 • Завірена копія іноземця з його реєстраційної карти
 • Супровідний лист від відділу імміграції
 • Доказ відносин (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб)
 • Виплата встановленої мита
Для власників дозволів на роботу, принаймні 10 років
 • Заявка (форма 4);
 • Два фото паспортного розміру;
 • Оригінал дозволу на працевлаштування;
 • Завірена копія іноземця з його реєстраційної карти
 • Два рекомендаційних листи
 • Супровідний лист генерального директора імміграції
 • Документальне підтвердження професійної або іншої кваліфікації.
 • Трудовий договір, якщо йому пропонують зайнятість в Замбії
 • Виплата встановленої мита
Для власників дозволу Інвестора для більш ніж 3-х років
 • Заявка (форма 4);
 • Два фото паспортного розміру;
 • Дозвіл на початкове інвесторство;
 • Протокол перевірки від відділу імміграції;
 • Банківський і аудиторський висновок (звіти)
 • Завірена копія іноземця з його реєстраційної карти
 • Податкові надходження
 • Виплата встановленої мита
Зміна проживання (Змінити Роботодавця) в Замбії
 • Заявка (Форма 9)
 • Оригінал дозволу
 • Професійні сертифікати
 • Лист розірвання відносин з попереднім роботодавцем
 • Лист з пропозицією від потенційного роботодавця
 • Виплата встановленого мита
Зміна проживання (Включення нового бізнесу і зміна компанії) в Замбії
 • Заявка (Форма 9)
 • Свідоцтво про реєстрацію,
 • Список директорів і оригінал в'їзної візи.
 • Останні банківські звіти
 • Виплата встановленої мита

 

Поради мандрівникам в Замбію

Ми радимо вам скористатися звичайними заходами безпеки в Замбії. Тренування та здоровий глузд і дивитися на предмет підозрілої поведінки, якщо ви були б у Австралії. Контролювати засоби масової інформації та інші джерела змін до місцевих умов подорожі.

Політичні протести відбуваються в Замбії. Ви повинні уникати натовпу, політичні мітинги і демонстрації, як вони можуть перерости в насильство. Ми радимо вам переглянути вашу потребу поїхати в прикордонних районах з Демократичною Республікою Конго через збройні злочинних угруповань, і прикордонних районах з Анголі і Мозамбіку через мін поблизу цих кордонів.

Рівень інфікування ВІЛ / СНІДом в Замбії є високим.

Збройне пограбування, викрадення автомобіля, дрібний злочин і зломи приміщень відбуваються по всій країні. Туристи можуть стати жертвами нападу злодіями, кишеньковими злодіями.

Ви повинні уникати обміну грошей в жвавих громадських місцях.

Ризики для безпеки збільшуються після настання темряви, особливо в туристичних районах і міських центрах. Намагайтеся не ходити поодинці або подорожувати після настання темряви. Коли Ви подорожуєте на машині, ви повинні тримати двері і вікна зачиненими завжди. Цінні речі повинні зберігатися поза увагою.

У зв'язку з високою поширеністю ВІЛ / СНІДу жертвам насильницьких злочинів, особливо зґвалтувань, настійно рекомендується негайно звернутися за медичною допомогою.

Водіння в Замбії може бути небезпечно, так як багато доріг в сільській місцевості перебувають в аварійному стані. Шкідливі звички водіння, в поганому стані транспортні засоби, пішоходи і тварини, блукаючі на дорогах з недостатнім дорожнім освітленням також представляє ризики безпеки під час водіння. Дорожньо-транспортні пригоди стаються регулярно уздовж основної догори в Лусаці. Поліцейські дорожні блоки є загальними і документи, що засвідчують особу, можуть бути запитані. При наймі автомашини, ви повинні переконатися, що вона оснащена двома металевими надзвичайними трикутниками з білими світловідбиваючими наклейками спереду і червоними світловідбиваючими наклейками ззаду. Водії стикаються з великими штрафами за недотримання цих вимог. При прийнятті автомобіля в Замбії, ви повинні отримати дозвіл на тимчасове імпорту (TIP) і придбати страховку на кордоні. Якщо ви не є власником автомобіля необхідно мати лист від власника дозволу на використання транспортного засобу в Замбії.

 

Коли їхати в Замбію?

Сезон дощів триває з листопада по квітень, коли затоплення може статися і дороги стають непрохідними.

Ви повинні стежити за місцевими засобами масової інформації для інформації, слідувати порадам влади і покинути область для більш високої точки на землі, якщо повінь погіршується і якщо це можна зробити безпечним чином.

 

Охорона здоров'я в Замбії

Купання в озерах і річках стає небезпечним через можливість нападу диких тварин і ризику зловити передаються через воду захворювань.

Малярія є ендемічним захворюванням в Замбії. Відвідувачі повинні прийняти протималярійних профілактичне лікування. Мандрівники, які захворіли на лихоманку або грипозної хворобою під час подорожі в області ризику зараження малярії, і до одного року після повернення додому, повинні поспостерігати у лікаря і розповісти лікаря свою історію подорожей і те, які протималярійні препарати вони брали.

Для отримання додаткової інформації про малярії, захисту від укусів комах, і протималярійних препаратів, будь ласка, відвідайте веб-сайт охорони здоров'я туристів.

Відвідувачі також можуть мати контракт з африканським трипаносомозом (сонна хвороба) від укусів мухи цеце, яка літає поблизу національних парків.

Часті спалахи холери відбуваються під час сезону дощів (кінець жовтня до середини березня) по всій країні, але навряд чи вплине на відвідувачів з іноземних громадян, якщо вони не їдять або п'ють в районах з сумнівних джерел води і гігієни.

Для отримання додаткової інформації про холеру, зверніться в інформації по холері на тому ж сайті охорони здоров'я.

Вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) і туберкульозу (ТБ) - несуть серйозні проблеми зі здоров'ям в Замбії.

Ризик тифу є високим в деяких районах Замбії, зокрема в Коппербелт. Черевного тифу легко запобігти, якщо вам уникнути антисанітарних прийомів їжі і напоїв і зробити щеплення.

Ми настійно рекомендуємо вам прийняти комплексну страховку, яка буде охоплювати будь-які зарубіжні медичні витрати, в тому числі медичну евакуацію, перед від'їздом. Завжди варто переконатися, що ваше страхування покриває необхідні вам нюанси по зонам і тривалості вашої поїздки в Замбію протягом всього часу, поки ви будете там і перевірте заздалегідь за яких обставин і заходах не буде включено покриття по вашій страховці.

Ми рекомендуємо Вам розглянути і провести необхідну вакцинацію, перш ніж ви почнете подорож. Ми оформимо вам страхування, яке допоможе убезпечити ваше перебування на час поїздки.

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Замбії

+380672338111
+380674338111

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 .d8888b.  d888   .d8888b.  888888888 
d88P Y88b d8888 d88P Y88b 888
.d88P 888 Y88b. d88P 888
8888" 888 "Y88888" 8888888b.
"Y8b. 888 .d8P""Y8b. "Y88b
888 888 888 888 888 888
Y88b d88P 888 Y88b d88P Y88b d88P
"Y8888P" 8888888 "Y8888P" "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки