Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Ефіопію

Ефіопія. 28 травня 1991 року ефіопський народний революційно-демократичний фронт зміг повалити авторитарного правителя Менгісту Хайле Маріама і, взявши під свій контроль Аддіс-Абебе.
У грудні 1994 року було ухвалено нову конституцію, у травні 1995 року провели парламентські вибори, а в червні того ж року провели вибори регіональної влади.

Ми з радістю допоможемо Вам! Компанія NIKITA FIRST!
Надає всі види послуг з туризму, допомогу в пошуку туру та візову підтримку для туристів, які прямують до Ефіопії.

Окремо оплачується пересилання документів 19 євро за 1 паспорт.
Окремо оплачується консульський збір у розмірі:

Ділова

одноразова терміном до 90 днів перебування) 20 доларів США або 640 руб.
багаторазова терміном на 3 місяці 30 доларів США або 960 руб.
багаторазова терміном на 6 місяців 45 доларів США або 1600 руб.


Туристична

одноразова терміном до 90 днів перебування 20 доларів США або 640 руб.
багаторазова терміном на 3 місяці - 30 доларів США або 960 руб.
багаторазова терміном на 6 місяців 42 долари США або 1280 руб.

Тривалість Visa

Для туристичних цілей бувають :

одноразові терміном до 90 днів
багаторазові терміном на 3 місяці
багаторазові терміном на 6 місяців

 

Для ділових цілей бувають:

одноразові строком до 90 днів
багаторазові строком на 3 місяці
багаторазові строком на 6 місяців

Для цілей транзиту бувають:

одноразові транзитні
дворазові транзитні

При виборі тривалості вам потрібно пам'ятати, що Visa діє з дати видачі, а не датою відвідування Ефіопії. Також не можливе перебування після закінчення дати, тому, будь ласка, уважно дивитися дату закінчення вашої visa.

Наприклад, якщо ви їдете в Ефіопію не більше 20 днів, Вам потрібно отримувати одноразову туристичну або ділову візу. Документи радимо подавати більш ніж за тиждень до вашого від'їзду, ви повинні взяти до уваги тривалість часу, який потрібен в посольстві для розгляду вашої заяви та прийняття рішення.

Якщо сума днів запланованого перебування перевищує 30 днів, ви повинні звернутися за багаторазовою на 3 місяці.
Якщо ви хочете залишитися в Ефіопії протягом тривалого періоду, вам доведеться звернутися до Ефіопського Головного Управління у справах імміграції офіс в Аддіс-Абебі для отримання дозволу на перебування в країні.

Для перетину кордону держави Ефіопія українцям необхідно мати візу. Візовий штамп у паспорті може бути проставлений безпосередньо після прибуття до Ефіопії в аеропорту Аддіс-Абеби або ж попередньо в консульській службі посольства Ефіопії. В обох випадках необхідний пакет документів, які рекомендується збирати заздалегідь, щоб уникнути затримок або відмови в розгляді вашої кандидатури для отримання візового штампа.
Щоб убезпечити себе від додаткових витрат часу і грошей у процесі збору та оформлення документів, ви можете скористатися послугами наших фахівців. З їхньою допомогою ви істотно заощадите час і фінанси, завдяки мінімізації ймовірності допущення помилки. У разі самостійного збору та оформлення документів великий ризик припуститися помилки, через що у візі може бути відмовлено, а повторна подача, відповідно, вимагає і повторної оплати консульського збору. Таким чином, залучення фахівців робить процес отримання візи в Ефіопію для українців простішим, швидшим і безпечнішим.

Пакет документів для отримання візи після прильоту

Отримання візи в Ефіопію після прибуття в Аддіс-Абебу - це нескладний процес. У міжнародному аеропорту столиці Ефіопії працює спеціальна служба, яка виставляє візовий штамп у паспорт новоприбулих іноземців.
Для отримання цього типу візи необхідний стандартний пакет документів, що включає:

закордонний паспорт, терміни дії якого закінчуються не пізніше настання призначеного терміну виїзду з території Ефіопії;
картку іммігранта, яка обов'язково має бути заповнена англійською мовою;
зворотний квиток в Україну або квиток на рейс, що продовжує маршрут прямування пасажира (транзитна віза);
документи, що підтверджують фінансову спроможність мандрівника - виписку з рахунку або банківської картки, довідку з місця роботи.
Останні два пункти необов'язкові. Ці документи потрібні в рідкісних випадках, у звичайній ситуації під час оформлення візи в Ефіопію після прибуття співробітники прикордонної служби вимагають лише пред'явлення закордонного паспорта та міграційної карти.
Процес оформлення візи здійснюється через спеціальне вікно в аеропорту Аддіс-Абеби перед початком паспортного контролю. Після перевірки необхідних документів на вільній сторінці закордонного паспорта проставляється особливий стікер, на який співробітники прикордонної служби на контрольно-пропускному пункті поставлять в'їзну печатку. Важливо пам'ятати, що тільки представник служби visa on arrival в аеропорту столиці Ефіопії має повноваження для видачі візи по приїзду. Будь-які наземні прикордонні переходи не мають у своїй структурі цієї служби, тому для їхнього проходження необхідне отримання візи через консульство.


Пакет документів для отримання візи в консульстві Ефіопії


Для тих українців, хто планує відвідування Ефіопії не через аеропорт Аддіс-Абеби, необхідно оформити візу через консульську службу посольства Ефіопії. Для цього необхідно зібрати пакет документів, що в обов'язковому порядку включає:

копію та оригінал закордонного паспорта, термін дії якого завершується не пізніше завершення періоду перебування на території Ефіопії;
візову анкету, вона може бути заповнена англійською або російською мовою;
2 чорно-білі або кольорові фотографії розміром 3х4 см;
дані про наявність броні в готелі. Замість броні готелю може бути надано запрошення від юридичної або фізичної особи, яке містить контактні дані особи, що запрошує, та мету в'їзду заявника і терміни його перебування на території держави;
документи, що підтверджують фінансовий добробут заявника - виписка з банківського рахунку або картки. Також для цієї мети підходить офіційна довідка від роботодавця з даними про заробітну плату, стаж, терміни роботи та оплачуваної відпустки.

Туристична віза


Для оформлення в посольстві туристичної візи в Ефіопію крім вищеописаних документів необхідно мати:

- медичну довідку про вакцинацію від жовтої лихоманки;
-довідку з місця навчання або місця роботи;
- підтверджену бронь авіаквитків;
-страховий поліс.

Приватна гостьова віза

Для українців, які бажають оформити гостьову візу в Ефіопію, необхідно, крім документів із загального списку, мати запрошення від приватної особи, яка легально проживає на території Ефіопії. У запрошенні міститься контактна інформація особи, яка запрошує, а також дані, що підтверджують її фінансову благонадійність. Дані про фінансовий добробут сторони, що приймає, необхідні в тих випадках, коли сторона, що приймає, бере на себе зобов'язання з фінансового супроводу поїздки заявника.


Робоча бізнес віза

Для оформлення ділової візи заявнику необхідно надати запрошення від компанії, що приймає його на території Ефіопії. У запрошенні містяться контактні та фінансові дані приймаючої сторони, а також терміни співпраці із заявником.

Віза для пенсіонерів
Пенсіонерам з України, які бажають відвідати територію Ефіопії, для отримання візового штампа необхідно передати до посольства, окрім усіх вищеописаних обов'язкових документів, ще й копію свого пенсійного посвідчення.

Документи для візи дитині
Під час оформлення візи для дитини через Посольство потрібно надати її свідоцтво про народження. Також до посольства необхідно надати дозвіл на виїзд дитини, якщо вона залишає межі України в супроводі третьої особи або тільки одного з батьків.

Наші фахівці надають свої послуги на етапі підготовки документів для передачі в посольство. Ви можете бути впевнені, що всі необхідні папери будуть зібрані, оскільки співробітники нашої організації відстежують всі останні зміни, внесені в законодавство. Також ними здійснюється перевірка правильності оформлення та заповнення документів і підготовка заявника до співбесіди в консульстві. За необхідності наші співробітники проводять консультаційні бесіди про основні правила в'їзду і виїзду з Ефіопії, медичні вимоги для перебування на території цієї країни та інші аспекти, про які слід дізнатися мандрівникові, перш ніж опинитися в незнайомій країні.

Для відвідування Ефіопії громадянину України необхідно отримати візу. Візовий документ в Ефіопію може бути оформлений двома способами: після прибуття в аеропорту Ефіопії або перед поїздкою в офіційному консульстві.

Вартість і терміни оформлення візи після прибуття


В'їзну візу для українців може бути видано на один місяць, три місяці або півроку. Вартість одноразової візи один місяць - 20 доларів. Тримісячна багаторазова віза обійдеться в 30 доларів, а піврічна багаторазова віза коштуватиме 40 доларів.
Обов'язкова умова - оплата має здійснюватися готівкою. Для офіційного підтвердження отримання візи необхідно мати квитанцію про оплату візового збору.


Вартість і терміни оформлення візи через консульство

Перша особливість отримання візи в Ефіопію для українців - відсутність необхідності подачі документів за попереднім записом. І навіть бути присутнім під час передачі документів зовсім необов'язково. Передача даних може бути здійснена через представників туристичного агентства або будь-яку людину, яка отримала офіційну довіреність.
Процес розгляду документів не займає багато часу. Здебільшого візовий штамп можна отримати вже через два дні після подачі паперів. У консульстві за попередньою домовленістю можна зажадати термінове оформлення візового штампа. Але ця послуга надається тільки після отримання схвалення від консула.
Термін дії візи - 3 місяці з дня видачі паспорта зі штампом. При цьому максимальний період безперервного перебування українців на території Ефіопії становить 30 днів.
Сума візового збору - 60 доларів. Візовий збір оплачується і дорослими, і дітьми.


Фактори можливої відмови в отриманні візи в Ефіопію

Є список причин, через які консул може відмовити у видачі візового штампа:

- наявність помилок в оформленні поданих документів, а також помилки перекладу української документації;
- відсутність документів зі списку обов'язкових;
- провал на співбесіді (співбесіду можуть призначити українцям, які виїжджають до Ефіопії на роботу, щоб переконатися в їхніх планах щодо повернення на Батьківщину після завершення трудового договору або контракту).
У більшості випадків відмова у видачі візи оголошується заявникам, які самостійно займаються оформленням усіх документів. Саме тому варто скористатися можливістю й отримати допомогу наших фахівців зі збору та перекладу документів, а також їхній супровід на всіх етапах отримання візового документа аж до вильоту в Ефіопію.

Віза в Ефіопію - гостоьова,туристична, бізнес

Віза в Ефіопію - гостоьова,туристична, бізнес

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Ефіопії

+380672338111
+380674338111

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
     d8888    .d8888b.    .d8888b.    .d8888b.  
d8P888 d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b
d8P 888 Y88b. d88P .d88P 888
d8P 888 "Y88888" 8888" 888d888b.
d88 888 .d8P""Y8b. "Y8b. 888P "Y88b
8888888888 888 888 888 888 888 888
888 Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P
888 "Y8888P" "Y8888P" "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки