Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Гамбію

Візові Експерти Гамбії компанія "Нікіта Перший"

Ми професійно допоможемо, на перший погляд в простих речах:

 • Перевіримо правильність оформлення запрошення, ваучера
 • Заповнимо візову анкету Гамбії, запишемо на подачу
 • Оформимо необхідний страховий поліс для Гамбії
 • Проконсультуємо по подачі у візовий центр або консульство Гамбії
 • Підготуємо ідеальний пакет документів з перекладами
 • Порадимо додатковий пакет документів
 • Допоможемо отримати документи з візового центру або консульства Гамбії, без вашої присутності.
 • Юридично проконсультуємо з усіх питань пов'язаних з Гамбією
 • Знайдемо перекладача, або гіда в Гамбії
 • Допоможемо з розумінням і розвитком бізнесу в Гамбії

Телефонуйте + 38-067-233-8-111 Пишіть на пошту 5283999@gmail.com

Консульський збір оплачується окремо і становить 1092 грн.

Інтереси Гамбії в Україні представляє посольство Великобританії.

Візи для громадян України необхідні і видаються консульством Республіки Гамбія в Києві, точніше сказати надають їх інтереси Візовий Центр Великої Британії та Північної Ірландії в Україні.

Візова інформація розміщена на сайті консульства.

Паспорт повинен бути дійсний не менше трьох місяців.

На в'їзді не потрібно показувати зворотний квиток. Прикордонні влади, проте, можу попросити показати фінанси готівкою купюрами, щоб переконатися, що у вас є все необхідне кількість фінансових коштів, щоб залишитися в Гамбії (зазвичай сума становить $ 100 в день). Міжнародні митні правила діють для всіх однаково.

Навіщо їхати в Гамбію?
 1. Всього шість годин з Європи на авіатранспорті
 2. Сонце і тепло цілий рік
 3. Красиві золоті піщані пляжі протяжністю в милі
 4. Одне з найбезпечніших місць у світі
 5. Свобода до подорожей
 6. Відмінні і різноманітні ресторани 7. Гарний і розвинений екотуризм
 7. Відмінне море
 8. Своєрідний культурний туризм

 

Робоча віза до Гамбії

 

Для того, щоб перебувати в Гамбії з метою працювати особам, які не є Гамбійцами, висувають вимогу отримання дозволу на зайнятість і вид на проживання для більш тривалого перебування в країні з цією метою. При собі потрібно мати посвідчення особи іноземця для кожного з членів їх сімей, які у віці 18 років або більше, вони також повинні мати при собі поки перебувають на території Гамбії.

ВНЖ і дозвіл на працевлаштування іноземців (посвідчення) має поновлюватися щорічно.

 

Транзитна віза через Гамбію

 

Варто бути уважним і ознайомитися з правилами в'їзду в контрольних пунктах країни. Так як для деяких пунктів буде важлива наявність у вас візи, а деякі з них проставлять вам штамп візи коли ви будете їхати в країну.

 

Історія Гамбії

Гамбія. У 1962 році в зв'язку з посилюється тенденцією незалежності країна отримала внутрішню автономію. Гамбія отримала повну незалежність 18 лютого 1965 року. В кінці семидесятого десятиліття Гамбія з сусіднім Сенегалом створили федеративну державу - Сенегамбия, яке проіснувало до 1989 року. На парламентських виборах в квітні 1992 року отримала більшість голосів Народно-Прогресивна партія, правляча в 1970 році, і Kairaba Jawara, її лідер, був переобраний президентом.

Пізніше вся Команда Jawary була арештована лідерами марксистського Руху за справедливість в Африці, і поміщена в в'язниці. І тільки в 1980 році вони були звільнені.

Гамбія є невеликою, красивою, і гостинною країною на узбережжі Західної Африки. Це також одна з найбільш захоплюючих в плані зростання і можливостей для бізнесу економіки. Оточена на півночі, сході та півдні з Сенегалом - це довгий, тонкий тропічний рай з видом на Атлантичний океан на заході, на те, що відомо як «Sunshine Coast».

Її головна річка, також названа Гамбія, приблизно 700 миль в довжину і проходить від моря в Банжул по майже по всій довжині країни. А також «The River» як найбільш примітна особливість країни включає в себе кілька чудових пляжів, ряд охоронюваних заповідників, і популярні торгові ринки.

В даний час чисельність населення складає 1,7 млн.

 

Гамбія - шлюз для Західної Африки

Гамбію часто називають «воротами в Західній Африці», так як до неї легко дістатися з Америки, Канади, і всього шість годин польоту з Європи. Процвітаюча індустрія туризму Гамбії має майже безперервне тепло і сонце за минулими сезонами, які сприяли розвитку її успішної туристичної індустрії. Відвідувачів країна приваблює своєю багатою культурою, різноманітними пейзажами та її гостинними людьми.

В Гамбії високий рівень готелів та апартаментів. Відвідувачі можуть вибирати з цілого ряду пам'ятних екскурсій, в тому числі і турів по селах по береговій зоні, круїзів ріками, спостереження за птахами, рибалку і верхову їзду. Ви можете знайти місця для відпочинку в оренду для проживання через сайти реклам в Гамбії.

 

Зростання і процвітання Гамбії

За останні кілька десятиліть, Гамбія і її столиця Банжул, зокрема, стали динамічним діловим центром залучення інвестицій як всередині країни, так і в усьому світі. Це стало можливим завдяки його стійкого зростання і стабільності, так як президент Джамме став президентом в 1994 році і уряд інвестував значні кошти в інфраструктуру країни, в тому числі її електроенергію, воду і дороги. Він також закликав інвестицій у виробництво, індустрію фінансових послуг, і зробив удосконалення освіти і охорони здоров'я.

Ми з радістю допоможемо вам! Компанія "Нікіта Перший"!

 1. Надає всі види послуг по туризму, допомога в пошуку туру і візову підтримку для туристів прямують до Гамбії.
 2. Оформивши з нами візу до Гамбії ви зробите правильний вибір.
 3. Ми зведемо нанівець всі непотрібні для вас витрати: часу, сил і фінансів.
 4. З нами просто оформити будь-яку візу в Гамбії.

Гамбія - мікродержава в Західній Африці (найменше у всьому Африканському континенті), відоме серед туристів своїм районом провінції Ополе. Країна пропонує екзотичні африканські пляжі і можливість помилуватися дикою природою, особливо птахами. Тут є багато курортних баз, а також національних парків. Як розваги можна відвідати різні атракціони, ресторани, кафе-бари.

 

Погода в Гамбії

Гамбія є країною зеленого кольору. Тут тропічний клімат з чітким відмінністю між собою сухий сезон і сезон дощів. Сухий сезон триває з листопада по травень. Дощ ллє найбільш інтенсивно в період з липня по вересень.

 

Медицина в Гамбії

Найбільший ризик для здоров'я під час поїздки до Гамбії є малярія, яка поширена по всій країні. Потенційно небезпечними захворюваннями можуть бути захворювання "брудних рук", таких, як холера.

Перед відвідуванням Гамбії необхідно зробити оплату візового збору.

Адреси та телефони офісів санітарної влади можна знайти на сайті державного санітарного нагляду.

 

Гроші в Гамбії

Грошова одиниця Гамбії - Далас (GMD - міжнародний символ), який ділиться на 100 bututu. Bututu практично відсутні в обороті. Легко обміняти як долар США, так і євро. В кінці 2006 року обмінний курс по відношенню до долара був 27,95 і 37,13 по відношенню до євро. Обміняти валюту можна в банках або деяких магазинах. На узбережжі і в туристичних центрах столиці і ви можете натрапити на банкомати, що приймають картки Visa, Visa Electron і інші.

 

Транспорт в Гамбії

Протяжність Гамбії становить близько 400 миль, і через глибокі ями на дорогах, час подорожі з одного кінця держави в інший може зайняти цілий день.

Автобус, мабуть, є найзручнішим способом подорожувати на довгі відстані. Всупереч теорії, на практиці кондиціонери часто не працюють, вікна не відкриваються і дорога займає дуже багато часу.

Хоча, мікроавтобус і менш зручний спосіб пересування, ніж автобус, він може бути швидше, ніж його старший брат. Це пов'язано з можливістю їздити по стороні дороги замість того, щоб повільної лавірувати між дорогою з ямами. Інша сторона цієї медалі - часті зупинки, так як мікроавтобуси зупиняються на вимогу пасажирів.

В'їзна віза до Гамбії

 

Необхідно заповнити заявку на візу і подати її разом з дійсним паспортом, двома фотографіями паспортного розміру і сплативши відповідні візові збори.

 • Заявки на візи повинні бути представлені в 3 примірниках.
 • Коли заявник проживає за межами юрисдикції видачі віз уповноваженої установи - заявка повинна бути передана директору з питань імміграції.

Для в'їзду в країну через різні прикордонні пункти пропуску наявність візи також обов'язково. В цьому випадку вона оформляється заздалегідь у Гамбії уповноваженому представництві країни при наявності перерахованих вище документів.

Віза дійсна протягом трьох місяців з дня видачі.

Візи видаються для одно- і багаторазового перетину кордону.

Громадяни наступних країн не потребують візи для Гамбії - Польща, Австралія, Бельгія, Фінляндія, ФРН, Великобританія, Нідерланди, Ісландія, Індія, Ямайка, Люксембург, Нової Зеландії, Швеція, за умови, що термін дії їх паспортів перевищує шість місяців.

Також потрібні документи:

 • Копія свідоцтва про вакцинацію від жовтої лихоманки (Сертифікат Всесвітньої організації охорони здоров'я).
 • Копія перебування в Україні - не відноситься до українських громадян.

Рекомендується вжити заходів проти малярії самостійно.

Вакцинація проти жовтої лихоманки, є обов'язковою для жителів областей, охоплених хворобою і повинна бути зроблена за десять днів до вильоту. Вакцинація може бути зроблена в філіях GosSanEpidService по всій країні.

 

Документи для Туристичної візи до Гамбії

 

Отримання візи можливо як заздалегідь, так і на кордоні. Віза оформляється особам, які прибули в країну авіа рейсом або тим, хто перебуває в складі туристичної групи, коли у них є наступні документи:

 • закордонний паспорт;
 • зворотний квиток;
 • туристичний ваучер або ж підтвердження бронювання апартаментів в готелі.

 

Особливості оформлення віз до Гамбії

 

Для поїздки в Гамбію українським громадянам необхідно отримати візу. Зважаючи на відсутність в Україні гамбійських посольства візу можна буде оформити після прибуття в міжнародному аеропорту «Банжулі».

Гамбію відносять до несприятливої з точки зору епідеміологічних показників країни, так як в ній присутній досить багато інфекційних і тропічних хвороб. Також особливу небезпеку становить поширення по всій її території тропічної малярії. Так, присутній вологий тропічний клімат країни впливає не прискорення передачі цього захворювання протягом всього календарного року. Щорічно також мають місце спалахи холери і туберкульозу. Наявний показник захворювання на СНІД прийнятно невисокий. Лікування СНІДу в країні безкоштовне.

 

Вимоги для в'їзду в Гамбії

 

Необхідно оформити міжнародний сертифікат про вакцинацію від жовтої лихоманки. І в обов'язковому порядку зробити щеплення від жовтої лихоманки, гепатиту А, В, менінгіту, черевного тифу.

Оформити візу можна через онлайн систему на сайті МЗС Гамбії.

 

Продовжити візу в Гамбію

 

Департамент імміграції займається продовженням візи, дозволами на роботу іноземцям, посвідченнями особи для іммігрантів, паспортів і посвідок на проживання для працюючих іноземців.

 

Охорона здоров'я в Гамбії

Перевірте з вашим лікарем заздалегідь до початку подорожі свій стан здоров'я і наявність у вас необхідних вакцинацій, щоб побачити, чи потрібні вам будь-які щеплення для цієї країни.

Заявники на візу повинні перевіряти наявність медичних центрів в їх власній країні. В цілому санітарно-епідеміологічну обстановку в Банжулі прийнято вважати незадовільною.

 

Страхування подорожей Гамбії

Відвідувачам Гамбії варто оформити комплексне страхування подорожей, що охоплюють наступне:

 1. Багаж
 2. Травми
 3. Смерть
 4. Хвороба
 5. Особисті речі
 6. Багаж пошкодження / втрата або затримка
Подорожі з домашніми тваринами до Гамбії

Необхідно надати довідку про стан здоров'я від ветеринарного лікаря, яка показує, що тварина здорова і недавно вакциновано проти чуми м'ясоїдних, гепатиту, лептоспірозу, вірусу сказу, і про те, що тварина є вільним від зовнішніх паразитів та інших заразних захворювань.

Протягом 72 годин з моменту прибуття в Гамбії, тварина повинна бути представлено у ветеринарну клініку в Абуко для фізичного огляду

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Гамбії

+380672338111
+380674338111

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 8888888888  .d8888b.  .d8888b.  .d8888b. 
d88P d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b
d88P .d88P 888 888 Y88b. d88P
d88P 8888" Y88b. d888 "Y88888"
88888888 "Y8b. "Y888P888 .d8P""Y8b.
d88P 888 888 888 888 888
d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P
d88P "Y8888P" "Y8888P" "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки