Харків
380672338111
Дніпро
380672338111
Київ
380672338111

Віза в Нігерію

Хоча Нігерія - країна, пов'язана з високим рівнем злочинності, пограбуваннями та викраденнями для відвідування її іноземцями не бракує. І це тому, що вона має багаті нафтові родовища, також вона багата на безліч туристичних визначних пам'яток, які відвідують як групи так і індивідуальні туристи. Щоб в'їхати на територію Нігерії українцям необхідно отримати візу з метою: туристичної, бізнес, або робочої поїздки, що б дозволити собі як іноземцю там працювати чи з іншої причини легально перебувати в цій країні.

Цікаво, що Нігерія є країною з ймовірно найбільш обмежувальними нормами, що регулюють видачу віз для іноземців в цілій в Африці. Заявка повинна бути завершена через онлайн форму і, крім того, необхідно буде відвідати посольство і чекає відверта розмова з консулом.

Поїздка в Нігерію - це поїздка в найбільш густонаселеній африканської країни. Ми надаємо інформацію для туристів і людей, що їдуть туди працювати. У Нігерії населення налічує майже 160 млн жителів у цій країні, в ТОО час більшій частині Африки, так як Лагос є третім за чисельністю населення містом в Африці до Кіншасі і Каїрі. Незважаючи на прекрасні пляжі і цікаві пейзажі, Нігерія - країна не орієнтована на туризм. Крім того, ця країна вважається небезпечним і мало-пізнаною, особливо для білих туристів. Федеративна Республіка Нігерія є країною, в Західній Африці на Гвінейській затоці.

Столиця країни з 1991 року - Абуджа (Абуджа). Найбільш важливими містами в районі столиці є: Лагос (столиця до 1991 року), Порт-Харкорт, Ібадан, Кано, Ілорін Аба і Онітша. Для економічного і промислового центру країни налічується населення близько 10 мільйонів жителів Лагоса. Лагос є як міжнародний аеропорт (найбільший в Нігерії) відкриває можливість доїхати до багатьох європейських міст (Париж, Амстердам, Франкфурт, Стамбул), а також виступає як національний, який пропонує з'єднання з іншими містами в Нігерії, в тому числі в столиці Абуджі.

Околиці Лагоса - нігерійської провінції на честь якої і є назва країни - Нігерії, імені річки Нігер, яка протікає крізь цю країну і тече в затоку Гвінея. Нігерія має широкі родовищ нафти і прибуток від їх - є початком роботи і важлива складова національного доходу країни. Звідси наявність в країні міжнародних нафтових компаній, таких як Shell або Texaco. У цих корпораціях і інших компаніях, що надають послуги, пов'язані з видобутком і переробкою нафти працює багато співробітників з США і Європи, але і в тому числі і російських.

 

Туризм в Нігерії

Організований туризм розвинений слабо, в багатьох областях просто його не існує. Проте, все частіше і частіше в цій країні з'являються послуги для індивідуальних туристів.

Ми підібрали інформацію потрібну для обох як індивідуальних туристів так і людей, які відвідують країну у справах. Ви можете отримати туристичну візу в Нігерію в її консульських і дипломатичних представництвах за її кордоном, для громадян України звертатися потрібно до Посольства в Києві. У сусідні країни від Нігерії ви повинні будете перевірити вимоги і правила, перш ніж ви підете на вашу маршруту подорожі, так як правила часто змінюються. Детальна інформація про отримання візи в Нігерію для українських громадян на території України наведена нижче. Найостанніші дані про отримання візи повинні бути на сторінці посольства.

 

Процедура отримання візи до Нігерії в Україні

Вам буде необхідно зробити два візити в посольство Нігерії. Протягом першого - подача документів і розмова з консулом, які після проходження їх дають дату другого візиту, в ході якого ви повинні забрати паспорт з візою, якщо всі документи в порядку, і вам не відмовили в візі. Перед першим візитом повинна бути заповнена візова анкета на сайті. Потім ви переводите гроші за через он-лайн оплату в рахунок в Нігерії (простим рішенням є оплатити за допомогою кредитної карти, ви повинні вибрати для оплати за допомогою кредитної карти онлайн і ввести номер карти).

Ціна залежить від типу візи, на яку ви претендуєте на отримання. Будьте впевнені, щоб зробити кольорову роздруківку цього платежу, тому що вам доведеться представити його в посольство. Потім ви повинні будете з'явитися в посольстві на призначену вам дату. Візит в посольство обов'язковий, і ви повинні на нього з'явитися особисто (ви не можете подати документи третьою стороною).

 

Туристична віза в Нігерію

Туризм, туристична база Нігерії. Країна має різноманітну поверхню - тобто, південна частина низинних прибережних зон і центральну і північну гірську як височина і навіть (висоти до 2000 м над рівнем моря). Нігерію також перетинає і дві великі річки Нігер і Бенуе, які потрапляють разом в Гвінейській затоці, щоб сформувати дельту. Від імені річки Нігер приходить ім'я всієї країни - Нігерії.

Нігерія також має гарну берегову лінію засіяну пляжами, які, на жаль, не використовуються для туристів. А вище - місця для туристів з незайманою природою. Нігерія не країни орієнтована на туризм, і тому ви не зможете подивитися тут організованих груп туристів, як в Кенії і Танзанії. Проте, вони, схоже, коли готові відвідати ці країни окремо. У великих містах, тепер ви можете орендувати автомобіль з водієм і досліджувати околиці. Околиці Лагоса - нігерійської провінції в Нігерії, де є деякі цікаві національні парки і водоспади, але немає організованого туризму, що робить індивідуальний туризм практично засудженим до груповий. Розміщення в Нігерії дуже погане. Особливо, якщо ви мрієте про стандарт, до якого ви звикли в Європі. У великих містах, так, є готелі з високим міжнародними стандартами, але ціни дуже високі. Наприклад, ціна за ніч в 4 -звездного готелю Лагос над 300USD, і 3-зірок 200USD. У провінції ми платимо трохи дешевше - близько 100USD для 3-зірковий готель, але це також важко знайти готель. У дорогих готелів можуть використовувати кредитні карти, то краще, щоб це були найпопулярніші VISA або MasterCard. Досить поширені в Нігерії готелі з харчуванням від електромережі, вони знаходяться подалі від великих міст гірше. Що може бути краще готелі мають свої власні генератори (агрегати), які активуються в разі збою живлення держави? В результаті, після короткої перерви в готелі є електричні розетки і лампочки спалахують знову. Уникайте знімати кімнату в безпосередній близькості від цього блоку так як буде смердіти вихлопними газами і дуже голосно. До іншим категоріям віз в Нігерію відносяться візи: бізнес-відвідувачів, транзит STR (За умови регуляризації) ТПР (Тимчасовий дозвіл на роботу), офіційні дипломатичні Про необхідному пакеті документів для їх отримання громадянами України ви можете ознайомитися у нас на сайті.

 

Основні необхідні документи для візи в Нігерію

Документи повинні бути підготовлені для подання в консульський відділ посольства Нігерії з метою отримання візи:

 • Візова заявка
 • Два (2) фото на них підписано ваше ім'я на звороті, має бути відповідно до вимог до фото
 • Паспорт (дійсний не менше шести місяців з передбачуваною датою вступу до Нігерії)
 • Для категорій бізнес, TWP, СТО та транзитних віз потрібно подавати документи згідно профілю компанії
 • Свідоцтво про вакцинацію (тобто медичне підтвердження з підтвердженням бронювання готелю, як документ який буде необхідним що б не робити щеплення при в'їзді в Нігерію)
 • Медичний звіт про стан психічного здоров'я потрібен для всіх типів віз крім туристичної і гостьовий.
 • Бронювання квитків у авіакомпанії
 • Запрошення або виклик (від приватної особи або турагентства в разі приватних поїздок або компанії)

У разі таких поїздок необхідно також лист від компанії, яка приймає вас за кордоном (англійською мовою).

Підтвердження оплати за візи по "он-лайн підтвердження оплати" - оплата за допомогою кредитної карти онлайн (краще мати кольорову роздруківку на підтвердження оплати)

 

Туристична або гостьова віза в Нігерію

Їхати в гості можна по категорії туристичної візи, однак вказувати як особа, що запрошує ваших друзів, родичів мул організацію, яка вас запрошує.

Туристична і гостьова віза не дає права працювати в країні


Документи для гостьової та туристичної візи в Нігерію

 • Дійсний паспорт з запасом в мінімум 6 місяців за терміном дії
 • Туди і назад авіаквитки
 • Доказ фінансової самостійності
 • Докази для проживання в готелях
 • Прийом ІК (імміграції) відповідальності від особи, яку запрошують.

 


Бізнес або ділова віза в Нігерію

Розрахована для ділових людей, інвесторів бажаючих поїхати в Нігерію для здійснення відповідної діяльності. Термін перебування такої візи розширюється, але зазвичай запитують 90 днів перебування

 • закордонний паспорт
 • Дійсна віза в подальший пункт призначення за межами Нігерії
 • Підтверджені від Авіакомпанія квиток до кінцевого пункту призначення
 • докази фондів

 

Робоча віза в Нігерію

Потрібно отримати дозвіл на тимчасові роботи (ТПР) і оформити тоді вже робочу візу.

Для цього надати крім основних документів:

 • Підтвердження від авіакомпанії на квитки туди і назад
 • Прийом ІК (імміграції) відповідальності від особи, яку запрошують.

 

Транзитна віза Нігерії

Запросить документи від моряків, пілотів або осіб, які транзитом перетинають країну:

 • закордонний паспорт
 • Дійсно віза в подальший пункт призначення за межами Нігерії
 • Підтверджені від Авіакомпанії квиток до кінцевого пункту призначення
 • Докази фінансової самостійності

 

Нігерія - отримання візи

Після перевірки повноти вищенаведених документів і їх правильності, консул організовує для вас другий візит, в ході якого ви повинні забрати паспорт з візою, якщо всі документи в порядку, і не відмовили в візі.

Забрати закордонний паспорт з візою можна не особисто, але вона включає в себе уявлення письмового дозволу для людини, яка отримує і краще б це заздалегідь узгодити з консулом під час першого візиту.
Далі відбувається отримання закордонного паспорта з візою.

Вимоги щодо в'їзду в Нігерію


Для в'їзду в Нігерію вам потрібна віза (туристична, бізнес, дозволяє працювати).
Жоден з них, навіть турист не отримає її на прикордонних переходах і в аеропортах.


При в'їзді в країну потрібно буде заповнити картку, яку приймає прикордонник (в карті підходить ваше ім'я, дата народження, мета перебування, транспортні засоби, які прибули, прилетіли, адреса під час перебування, і т.д.). При виїзді з країни ми заповнюємо схожу картку, що дозволяє вихід і також передається співробітнику імміграційної служби.


Там немає питань про грошові кошти які ввозяться (по крайней мере, в аеропортах), але розміри по ввезеної іноземної валюти повинні бути оголошені на вході, якщо ви плануєте їх вивезти.


Під час паспортного контролю слід звернути увагу на поставив співробітник імміграційної служби дозвіл на в'їзд штамп і чи є у нього правильна дата. Без цього штампа в паспорті можна очікувати неприємностей від чого завгодно.

 

Віза іноземцям в Нігерію

Іноземці прибувають в країну відповідно до національних правил реєстрації в Нігерії. Якщо ви живете в готелі організовують прийом для вас він передасть копію вашого паспорт і займеться реєстрацією в країні. Якщо ви подорожуєте досить часто, то ви повинні підтвердити своє місце розташування після прибуття в Нігерію найближчим імміграційний відділ.
Більшість відвідувачів Нігерії іноземці (особливо європейці) відвідують землі в аеропорту Лагоса, і, таким чином, починають свій шлях після Нігерії. Моряки використовують перевірку - в портах, таких як Нігерія, Лагос. Є також наземні прикордонні переходи з сусідніми країнами, такими як Чад, Нігер, Бенін і Камерун.


Головне - не фотографувати військові об'єкти, державні установи та аеропорти. Таким чином, після прибуття ви не повинні порушувати правила країни, відповідні відомства можуть на це зреагувати.

 

Інформація про здоров'я, щеплення, медичне обслуговування в Нігерії

В цілому, по Нігерії є високий ступінь ризику санітарно-епідеміологічного та це пов'язано з її розташуванням в екваторіальній зоні і низьким рівнем охорони здоров'я та поганою гігієною. Основні захворювання, якими можуть заразитися в цій країні включають в себе хвороби: жовта лихоманка, тиф (в народі відомий як черевний тиф), малярія, холера, вірусний менінгіт і СНІД.


Відмітки в медичній книжці про щеплення і таблетках від малярії є обов'язковим в Нігерії. Звичайно ризик зараження залежить від того, де ви знаходитесь в Нігерії і які санітарно-гігієнічні умови, в яких ви перебуваєте.

Медичне обслуговування доступно тільки в декількох окремих лікарень для іноземців. За винятком дипломатів знаходиться на низькому рівні. Точно так же, рівень медичного обслуговування в Нігерії далекий від світових стандартів і будь-яких серйозних лікувань і операцій, оскільки їх планувати виконувати краще в Європі.

Загалом, звернення до лікаря можливо тільки в великих містах і воно досить дорого (бл. $ 100 за відвідування). У провінціях є дуже обмежена допомога для місцевих жителів і туристів, з якими трапилося щось поки той туди потрапив.
Біля входу в Нігерії у вас можуть попросити показати звіт про вакцинацію. Насправді, це відноситься до всіх білих, що входять в зону Нігерії. Таким чином, необхідно взяти з собою буклет з дійсними вакцинаціями проти жовтої лихоманки, тому що це той, що як основне перевіряється.
Інші щеплення не потрібні, щоб перетнути кордон, але необхідні, щоб повернутися здоровим. Чим довше ви плануєте залишитися, і чим далі від цивілізації, яка Лагос і інших великих міст, тим більше ви повинні отримати щеплення.

 

Рекомендовані щеплення в Нігерію

 • Гепатит (тобто .. Жовтуха)
 • Гепатит B (так звана жовтяниця)
 • Жовта лихоманка (є обов'язковою і перевіряється на кордоні!)
 • Дифтерія, правець, поліомієліт
 • Черевний тиф (черевний)
 • сказ
 • менінгіт

Існує також серйозний стиснув малярії, для яких не існує вакцинації, але є таблетки. Таблетки слід почати приймати на кілька десятків днів до поїздки в зонах ризику малярії і через кілька днів після від'їзду таких місцях.
Не пийте водопровідну воду або використовуйте цю воду що б чистити зуби (крім як для високопродуктивних готелів, які мають свої власні фільтри для води). Для питної і чистити зуби, варто використовувати тільки бутильовану воду, яка, на щастя, легко доступна до покупки в місцевих магазинах.

 

Мінімально візові заявки від українців в Нігерію можуть бути розглянуті Посольством Нігерії за 1-2 робочих дня.

Експерт

Поиск по сайту

Замовити візу в Нігерію

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 .d8888b.  d888   .d8888b.  d888  
d88P Y88b d8888 d88P Y88b d8888
888 888 888 888 888
.d88P 888 Y88b. d888 888
.od888P" 888 "Y888P888 888
d88P" 888 888 888
888" 888 Y88b d88P 888
888888888 8888888 "Y8888P" 8888888


Уведіть код, зображений у стилі Ascii-Арт.

Консультант по Нігерії

Так, ми можемо вам допомогти у оформленні бізнес візи в Нігерію громадянину Литви. Вкажіть коли саме він планує подавати докумети...

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
 .d8888b.  d888   d888  888888888 
d88P Y88b d8888 d8888 888
.d88P 888 888 888
8888" 888 888 8888888b.
"Y8b. 888 888 "Y88b
888 888 888 888 888
Y88b d88P 888 888 Y88b d88P
"Y8888P" 8888888 8888888 "Y8888P"


Уведіть код, зображений у стилі Ascii-Арт.

Вертикальні вкладки