Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Візи до Африки

 
 
 
Африка - колиска цивілізації і земля контрастів, є абсолютно унікальною. Який інший континент може похвалитися такими природними ресурсами і подібним різноманітністю етнічних груп, які населяють його? З пустелі на північ континенту Магрибу (так називали країни Північної Африки) до саван в Ботсвані Африка вражає своєю оригінальністю. Саме в Африці, де більш ніж три мільйони років тому вчився ходити людина в вертикальному положенні, існує цілий ряд народів, племен і мов, які практично неможливо зрозуміти.
 
Протягом майже 500 років залишався загадковим континент Африки, відомий тільки як широкий пояс суші уздовж Середземноморського узбережжя. І тільки в 1487 році, коли португальський мореплавець Бартоломео Діаш досяг мису Доброї Надії, Африка відкрилася для європейців. Європейці стали розширювати свій вплив, починаючи з торгових центрів до узбережжя. Навіть сьогодні, назви окремих ділянок узбережжя Західної Африки вказують на основні товари, які привернули увагу колоніальних держав: переліку узбережжя, Кот-д'Івуар, Голд-Кост. Берег Слонової Кістки.
 
Як другий за величиною континент, Африка займає п'яту частину земної поверхні на Землі, або 30300000 км ², включаючи острова. Континент Африки є унікальним з точки зору розташування, так як він проходить через 0 ° меридіан, екватор і тропіки. В Африці є майже всі кліматичні зони і ландшафти світу. Третина Африки займає найбільша пустеля в світі - Сахара. Вона відокремлює "білу Африку", населену переважно арабами, від "чорної Африки", населеної банту народами і суданськими народами. Розташування 4/5 поверхні в тропіках Африки дуже впливає на навколишнє середовище. Весь континент має клімат жаркий за винятком невеликих ділянок височин. Для природи і економіки має важливе значення періодичність, що відбувається тут сухих і дощових сезонів.
 
Національні кордони, встановлені європейськими колонізаторами рідко збігаються з фактичним переважаннями етнічних підрозділів на континенті, а це означає, що політична карта Африки постійно змінюється. Штучно об'єднані території держав-членів або племен часто призводять до воєн. Ці ситуації призводять до безперервних етнічних конфліктів. Це призводить до того, що Африка є найбіднішим континентом на земній кулі, а злидні призводять до епідемій - таких, як малярія і СНІД. Також в Африці велика частина населення страждає від недоїдання або навіть голоду. За останнє десятиліття, Африка зазнала хвилю демократизації і внутрішньої фіксації. Незважаючи на ці перетворення, Африка залишається регіоном, що сильно залежить від міжнародної допомоги.
 
Велика розмаїтість континенту надають понад 1000 мов і діалектів народом Африки. У континенті проживає понад 165 етнічних груп. Етнічні громади часто обмежуються кількома племенами, нараховуючи іноді лише кілька тисяч чоловік. Кожне плем'я має свою власну релігію і ритуали. Ці культи називаються анімізм, які охоплюють близько 150 мільйонів африканців. Анімізм часто змішують з ісламом і християнством, і щеплені на континенті колонізаторами.
 
Всі африканські країни (крім Марокко) утворюють Африканський союз, створений на місці колишньої Організації африканської єдності, чия діяльність була спрямована на досягнення таких цілей, як зміцнення єдності і солідарності африканських країн, поглиблювати всебічну політичну і економічну співпрацю між ними, забезпечення умов для швидкого розвитку ці країни, викорінення колоніалізму і расизму та запобігання конфліктам між африканськими країнами і всередині них.

Експерти

+380672338111
+380443575111

Візові питання

Иностранцы, желающие получить визу в Украину, могут без проблем подавать свои документы в украинские посольства или консульства...

Необходимо подаваться апееляция на отмену депортациию. Быстро этот вопрос не решить, так как в вашем случае необходимо подать...

Система SIS действует на все страны Шенгенского соглашения. Поэтому с большой долей вероятности при подаче на другую Шенгенскую...

Ні. якщо він знає про рішення то воно вже повино буди в нього. В оригіналі . І тільки тоді він може вам сказати що рішення...