0.789
Віза на Кіпр - NIKITA FIRST
Київ
380672338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Кіпр

nikita1.com

Візи для Українців та іноземців! NIKITA FIRST провідна Українська компанія - консультант з питань оформлення віз будь-якої складності. Оформлення віз є одним з основних напрямків діяльності компанії.

威而鋼

威而鋼有效壯陽4小時。如果吃威而鋼持續發熱超過6小時,建議評估或隨訪預約。出現不耐受和可能脫水的跡象,需要干預

nikita1.com Завдяки наявності власних офісів у всіх регіонах України, візова підтримка надається замовникам незалежно від їх місця знаходження. Знання особливостей візового законодавства будь-якої країни і багаторічний досвід роботи з посольствами різних країн в Україні
犀利士 藥局藥效長達36小時。透析可以清除血液中的犀利士藥物成分,並在腎臟功能喪失時控制液體水準。

Кіпр. Відпочинок на Кіпрі завжди навіть асоціативно уявляється з дорогим задоволенням і чимось дуже красивим.

Насправді це так і є. Вибравши готель, тур, що підходить Вашому фінансовому стану, неодмінно постає питання у відкритті візи.

 

Ми з радістю допоможемо вам! Компанія NIKITA FIRST!
надає всі види послуг з туризму, допомогу в пошуку туру та візову підтримку для туристів, які прямують до Кіпру.  
       
        

Візу на Кіпр громадяни України можуть отримати в електронній формі. Про це повідомили ЗМІ в Міністерстві закордонних справ України. Процедура відбуватиметься так: українці, які бажають оформити візу на Кіпр, повинні будуть заповнити візовий формуляр, який розміщено на сайті посольства Кіпру в Україні, і відіслати його на e-mail. Уся ця процедура абсолютно безкоштовна і не складна. Крім цього, посольство не вимагає жодних додаткових документів.

Обов'язковою умовою для отримання візи є наявність паспорта. Після позитивного рішення про відкриття візи, заявнику приходить підтвердження на електронну адресу. У листі буде вкладений документ, який потрібно роздрукувати та пред'явити в паспортному контролі республіки Кіпр разом із паспортом. Також у МЗС України наголошують, що за електронними візами можна в'їжджати тільки через аеропорти Ларнака і Пафосу і вилітати виключно з аеропортів України.

 

Кіпр - перша країна Євросоюзу, яка дозволила громадянам України в'їзд на територію своєї країни за електронними візами.
Такі ж спрощені умови для наших громадян діють для в'їзду до Мексики та Австралії.
Нагадуємо, що з 1 серпня 2012 року громадянам України віза до Туреччини не потрібна, і без шенгенської візи вони зможуть відвідувати грецькі острови Самос, Хіос, Кос, Родос, і Лесбос.

Існує три основних типи віз для в'їзду до Республіки Кіпр, залежно від мети поїздки і термінів перебування в цій державі - короткострокова, транзитна і національна віза. Найактуальнішими і найпоширенішими є саме короткострокові візи в Кіпр. Зі свого боку короткострокові візи бувають туристичні, ділові та гостьові залежно від мети поїздки на Кіпр. Тому, щоб відвідати острівну державу, жителям України потрібно буде відкрити кіпрську візу.
Консульство Республіки Кіпр розглядає подані документи тільки від тих туристів, які є законними громадянами України.

Віза на Кіпр не потрібна, якщо особа, яка подає документи, є громадянином однієї з тих країн, які входять до Євросоюзу, а також громадянином США або Канади. Власники одноразових шенгенських віз повинні в'їжджати на територію Кіпру безпосередньо із зони шенгенського покриття. Особи, які планують здійснити прибуття на Кіпр через аеропорти Пафосу та Ларнаки, можуть оформити візу (Pro-Visa) в електронному режимі, без особистої присутності в посольстві. Pro-visa являє собою попередню візу, яка заповнюється в онлайн режимі на сайті Посольства Кіпру в Москві.

 

Також існує безвізовий режим, який дає право на в'їзд таким громадянам України:

  • власникам дипломатичного паспорта;
  • громадянам України, які в'їжджають на територію Кіпру з метою працевлаштування;
  • громадянам, які мають свій власний бізнес або входять до числа співзасновників, а також тим, які мають у своєму розпорядженні об'єкти нерухомості;
  • громадянам, які уклали офіційний шлюб із жителями Кіпру, що мають підтверджувальний штамп і документ.

Туристи, які перебувають у державі довше встановленого візою терміну, автоматично стають грубими порушниками, і притягуються до сплати штрафу при виїзді з Кіпру. Сума штрафу визначається прикордонною службою, залежно від кожного окремого випадку. Так само прізвище туриста-порушника може бути внесено до так званого чорного списку міжнародного значення. Внаслідок чого наступні десять років туристу може бути відмовлено у відвідуванні будь-якої країни Євросоюзу.

 

Важливі місця на Кіпрі

Пафос - стародавня столиця Кіпру, підходить любителям за невеликі гроші відпочити на теплому морі.
Айя-Напа - популярний недорогий курорт поруч із містом Протарас - місцева Ібіца, молодіжний і тусовочний курорт.
Фамагуста (або Газімагуса, Магоса) вважається найбільшим містом Північного Кіпру.
Нікосія - столиця острова.
Лімассол - великий туристичний та економічний центр Кіпру.

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
  .d8888b.   888888888   8888888888   .d8888b.  
d88P Y88b 888 d88P d88P Y88b
.d88P 888 d88P 888 888
8888" 8888888b. d88P Y88b. d888
"Y8b. "Y88b 88888888 "Y888P888
888 888 888 d88P 888
Y88b d88P Y88b d88P d88P Y88b d88P
"Y8888P" "Y8888P" d88P "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки