Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Болгарію

C 1-березня 2017 року консульство Болгарії в Києві, видає візи для вікової групи від 17 до 35 років на - 30 днів.

Візові Експерти Компанії "Нікіта First":

Ми професійно допоможемо, на перший погляд в простих речах:

 • Перевіримо правильність оформлення запрошення, ваучера.
 • Заповнимо візові анкети Болгарії.
 • Оформимо необхідний страховий поліс.
 • Проконсультуємо по подачі у візовий центр Болгарії
 • Приготуємо ідеальний пакет документів з перекладами.
 • Порадимо додатковий пакет документів.
 • Допоможемо отримати документи з візового центру, без вашої присутності.

До оформлення візи, важливо зрозуміти, які саме документи Вам необхідно підготувати. Нижче розглянуті основні категорії віз.

 

Туристична віза в Болгарію


Назва цієї візи говорить сама за себе. Головним документом при оформленні цієї категорії візи може бути резервація готелю, запрошення від туристичної болгарської компанії. Такі візи видаються на пів року з перебуванням до 90 днів, з дворазовим або багаторазовим в'їздом.

 

Гостьова віза в Болгарію


Для поїздки в Болгарію з метою відвідування родичів або друзів, необхідно надати в посольство Болгарії запрошення (крім стандартних документів). У запрошенні повинна бути інформація про особу, яка запрошує, особу, яку запрошують, терміни перебування.

 

Бізнес віза в Болгарію


При оформленні бізнес візи в Болгарію, необхідно, разом із стандартним пакетом документів надати ділове запрошення від приймаючої болгарської компанії, оформлене в міграційній службі. Запрошення повинно містити максимально точну інформацію про характер візиту, терміни перебування, паспортні дані заявника на візу. Бізнес візи мають тривалі терміни дії (від 180 днів) і дають право багаторазового в'їзду.

 

Транзитна віза через Болгарію


Основним документом при оформленні болгарської транзитної візи (крім стандартного набору документів) є бронювання квитків. Якщо Ви подорожуєте на своєму автомобілі, потрібно надати копію тех. паспорта на автомобіль та страховий поліс на автомобіль, тобто грін кард.

 

Групова віза в Болгарію


Групова віза до Болгарії або організований туризм Видається особам, котрі є громадянами однієї держави і сформували групу до подачі заяви на надання візи. Групові туристичні візи дають право на одноразовий в'їзд і перебування терміном не більше 30 днів. Групові одноразові або дворазові транзитні візи дають право на одноразовий або дворазовий проїзд через територію Болгарії. Склад і чисельність групи в ході перебування та виїзду за межі Болгарії змінюватися не повинні.

 

Груповий або організований туризм


Цей тип візи відноситься до тих аплікантів, які хочуть відвідати Болгарію з метою групового або організованого туризму (туризм проходить в складі групи). Даний тип візи для тих аплікантів, які підготують і подадуть документи через певний акредитоване туристичне агентство.

Варто пам'ятати: Тільки акредитовані туристичні агентства мають право подавати документи в Візові Центри країни призначення. Ця віза дає право українцям і громадянам інших країн, які проживають легально в Україні, відвідати країну протягом обмеженого періоду часу, що не перевищує 90 календарних днів в 6 місяців.

 

Подача документів на отримання візи в Болгарію. Особливості

 

При подачі пакета документів до Візового Центру представник обраного вами туристичного агентства, за допомогою якого ви хочете здійснити в'їзд, повинен мати при собі документи: довіреність на подачу заяви і пакета документів, оформлену на бланку агентства і з зазначеної інформацією: паспортні дані представника, паспортні дані всіх туристів, дати вильоту всіх туристів. Дану довіреність необхідно надати при отриманні паспортів. Якщо аплікант хоче подати документи на отримання багаторазової візи обмежувальним терміном на 1 рік, потрібно до пакету документів додати копію попередньої візи в Болгарію на 6 календарних місяців.

Маючи діючу шенген візу (багаторазовий в'їзд, без обмеження територіально), аплікант може поїхати в Болгарію з терміном перебування до 90 календарних днів протягом підлозі року без відкриття візи в разі наявності:

 • Дійсною короткостроковій шенген візи і візи Кіпру, Хорватії і Румунії.
 • Національної візи (категорія Д) однієї з країн Шенген угоди або Кіпру, Хорватії і Румунії.
 • ВНЖ в одній з країн шенген союзу або Кіпру, Хорватії і Румунії.

Заявник не може перебувати в країні більше днів, ніж ті, які вказані у візі. Дні місцезнаходженням не буде відніматися з візи.

Візова підтримка при отриманні групової туристичної візи в Болгарію

Купуючи туристичні послуги по оформленню візи ви позбавляєте себе можливих незручностей і помилок, які можуть виникнути у вас, якщо ви займетеся цим самостійно і отримуєте ряд позитивних моментів. Для вас надано - індивідуальний підхід в туристичних послугах (готель, транспортні пересування, екскурсії та супутні моменти). Після підписання договору на надання туристичних послуг ваше запрошення (на ваше ім'я) реєструють замість вас в Посольстві або Консульстві країни-в'їзду. Після проведення оплати переліку надаваних акредитованої туристичної фірмою послуг. Ви отримуєте готову візу.

 

Інші категорії віз в Болгарію

 

 • Для власників нерухомості
 • Для культурної, спортивної діяльності або для навчання
 • Для службової поїздки
 • Для організованого туризму

 

Болгарія. Туристичний сезон. Місце відпочинку.

Туристичний сезон проходить влітку і офіційно представлений в чорноморському місті Балчик. Болгарія очікує зростання 5-8 відсотків в числі іноземних туристів влітку. Сподівається, що доходи в цьому секторі, який є одним з найприбутковіших перевищить торішні, підходячи до понад 3 млрд євро. У той же час частка іноземних туристів очікується, що буде відрізнятися на різних ринках, як однієї з великих передбачається бути близько 15-20 відсотків російських і українських громадян. Рішення болгарського уряду визнати національні шенген візи українських громадян значно полегшило видачу віз для своїх громадян. Туристичне міністерство очікує, що число туристів збільшиться таким чином. У той же час відмічено зростання близько 15 відсотків українських туристів з початку цього року.

Болгарія останнім часом стала широко популярною серед румунських туристів, які обирають для себе відпочинок серед курортів Північного Причорномор'я в великих масштабах протягом літніх місяців. Дані Болгарської асоціації готелів і ресторанів показують, що 1 млн. Румунських туристів відвідують цю країну щорічно, але у неї є потенціал, щоб залучити більше 500000.

Місто Балчик є одним з улюблених місць для північних сусідів країни. Він поєднує в собі природні, культурні та історичні пам'ятники в красивій манері. Практично сезон ніколи не закінчується тут, так як курорт працює з 40 - 60 відсотків свого потенціалу і в зимовий час, що і доводить амбіції в регіоні, для того, що б перетворитися в туристичний напрямок на весь рік.

Успіх старту літнього сезону дуже залежить від внутрішнього ринку.

 

Де в Болгарії провести свою відпустку в цьому році?

Опубліковані нещодавно дані Національного статистичного інституту для недавніх років відзначили 20-відсоткове зростання наших співвітчизників, що грає на користь відпочинку в Болгарії. Ця тенденція повинна збережеться, і болгари очікують дуже успішний літній сезон на думку галузевих експертів. Нормальний туристичний сезон - це той, на який власники готелів найчастіше говорять як закінчується влітку вздовж берегової лінії Чорного моря. Сектор завжди очікує результатів, які схожі на торішні, або невелике збільшення в 3 -4 відсотка щорічно.

Дані показують різні результати для окремих місяців влітку 2014 року. Таким чином, наприклад, у великих курортах по південному Чорноморському узбережжю зареєстровано зниження відвідувань в порівнянні з липнем, але відбулося зростання в серпні. У той же час, за попередніми даними, більше зростання було зареєстроване цього літа зі східного боку, в основному з Росії і України, але там було свого роду затримання, оскільки західні європейці не дуже переймалися.

Всесвітня туристична організація прогнозує ще на початку року затримку росту подорожей по всьому світу, включаючи Європу.

Тим не менш, у даний час результати показують, що існує стійкий інтерес до Болгарії і чорноморських курортів привітав ряд іноземних туристів, як і в останній рік.

Декілька північних курортів були стурбовані, більшість власників готелів і туроператорів передбачали туристичний зростання у 2 -3 відсотка і доходів , близьких до таких, як з минулого року. Галузеве об'єднання зазначає, що скромне зростання обумовлене, головним чином, до східних ринків. Міністерство економіки підкреслило зростання туризму, але й низьку якість послуг. Це факт, що протягом останніх трьох років росіяни і українці, здавалося, найбільш численні гості на чорноморських курортах, випередять німців. Ця тенденція, як очікується, буде зберігатися і пізніше.

Дані про туристичні візи, виданих росіянам і протягом перших трьох місяців літа показали зростання в середньому на 10 - 15 відсотків. Україна є ще одним ринком в цьому роді. Власники готелів стверджують, що вони вітали на 20 відсотків більше українців влітку 2013, ніж румунів, з іншого боку, здається, одних із самих захоплених влітку гостей в цій країні. Вони буквально окупували курорти цього літа. Число туристів з Польщі та Чехії, як очікувалося, зросли, але остаточні дані будуть повідомлені після закінчення сезону.

Західноєвропейські туристи стурбовані - ті, хто користувався не були гострими шанувальниками чорноморських курортів кілька років тому. Їх кількість останнім часом зареєстровано незначне зниження. Згідно провідних туроператорів число німецьких туристів на узбережжі цього літа було схоже на число минулого року. У той же час власники готелів стверджували, що вони вітали менше британських і скандинавських гостей.

Чи буде туристичний сезон більше в цьому році? Південне узбережжя знаменує собою прогрес, як Сонячний берег зареєстровано зростання туризму цього літа завдяки щорічній зустрічі Союзу австрійських пенсіонерів. Це були сотні, і вони стали аплодувати Чорному морю, заявивши, що вони повернуться влітку наступного року. У той же час північні і малі курортні міста відзначали половинчастий початок весни, чекаючи активного сезону. Ситуація залишається схожою у вересні. Більшість літніх готелів очікують, щоб закрити свої двері в кінці місяця, хоча деякі з них будуть працювати протягом перших двох тижнів жовтня. Власники готелів покладатися на їх чудові курорти і конгрес за програмами туризму, для того, щоб продовжити свій сезон.

Візові експерти компанії Микита Перший, легко оформляємо Болгарські візи в найкоротші терміни. Болгарія давно стала полюбилася для Росіян країною, чисті пляжі, пост-радянських відлуння, нормальні ціни. Складнощі в оформленні Болгарських віз особливих немає. Але якщо Ви, зайняті люди з жорстким робочим і життєвим графіком, то безсумнівно похід і процедура отримання візи в Болгарію трохи виб'є Вас з колії. Ми допомагаємо в оформленні різних типів віз, але в основному це звичайно туристичні терміном перебування 180-90. Також допоможемо Вам вирішити питання в отриманні термінової Болгарської візи навіть протягом 1-го дня. Як це часто буває: вчора ще думали відпочивати в Єгипті, а сьогодні вирішили літати завтра в Софію, і квиток дешевший і погода чудова, залишається питання в візі. Це питання ми вирішимо.


Подача документів для болгарської візи проводиться в Посольстві, Генеральному консульстві на території Росії або в візових центрах країни. Але слід зазначити, що поїздки в Болгарію, особливо в сезон, є досить популярними. Таким чином, при самостійній подачі документів заявники можуть зіткнутися з неприємними моментами, пов'язаними з великим скупченням народу, довгими чергами і т.п. Ви можете звернутися за допомогою в оформленні візи до Болгарії в компанію Микита Перший. Висококваліфіковані фахівці нашої компанії самі вирішать всі виниклі питання, від Вас буде потрібно тільки передача необхідних документів нашому співробітнику.
Безпосередньо перелік документів буде дещо відрізнятися в зв'язку з різними типами необхідних віз.

Візи в Болгарію розділені на наступні типи.

 

Туристична віза в Болгарію - від 50 євро


Всім громадянам держав СНД, включаючи Росію, для поїздок в Болгарію потрібна віза. Болгарія - країна Європейського Союзу, однак, вона не є учасником Шенгенської угоди. Таким чином, наявність візи Болгарії не дає можливості в'їзду на територію зони Шенгену. Хороша новина в тому, що громадянам, які мають багаторазові шенгенські візи, дозволено в'їжджати на територію Болгарії. Якщо ж російські громадяни не мають шенгенської візи, але бажають відвідати Болгарію, тоді доведеться підготувати необхідні документи і зайнятися оформленням необхідної візи. Відзначимо, що приємним моментом для туристів з Росії з так званими «чистими паспортами» буде надання їм піврічний мультивізи. Якщо ж візити до Болгарії були і раніше, то консульство видає річну мультивізу.

В'їзні короткострокові болгарські візи.Турістіческая короткострокова visa в Болгарію видається на термін в 90 днів і дає право на перебування в країні протягом 30 або 90 днів, а також на дворазовий в'їзд на територію Болгарії. У свою чергу бізнес віза в Болгарію має термін дії також в 90 днів і дає право на перебування в 30 днів, однак на відміну від туристичної візи в Болгарію не дає права на дворазовий в'їзд на територію країни.
Необхідність в оформленні таких віз виникає у громадян, які планують поїздку до Болгарії у зв'язку з туристичним подорожжю, відвідинами друзів або родичів, для лікування, з метою ведення бізнесу, спорт або культурний обмін.

 

Імміграційні болгарські візи


Необхідність в оформленні таких віз виникає у громадян, які планують отримання посвідки на проживання в Болгарії: постійне або тривале (на термін, що перевищує рік).

Можливість здійснення в'їзду на територію Болгарії з шенгенською візою
Будь-яка діюча віза типу С або національна типу D (або вид на проживання), яку видало одне з держав шенгенської зони, дозволяє російським громадянам перетинати болгарський кордон з транзитної метою або перебувати на болгарській території в межах терміну дії даних віз, не оформлюючи додатково візу в Болгарію. Важливо запам'ятати, що загальний час перебування в Болгарії не повинно бути більше 90 днів на півріччя.


Важливим моментом є той факт, що при таких поїздках шенгенська віза повинна бути багаторазовою або хоча б дворазової.

Одноразові візи не надають можливості відвідування Болгарії.
Термін перебування на болгарській території на підставі шенгенської візи не буде братися до уваги під час обчислення кількості днів, можливих для знаходження в шенгенській зоні.
Російські громадяни, які мають і болгарську і шенгенську візу, повинні здійснювати своє переміщення через кордон Болгарії тільки по візі Болгарії.

Можливість здійснення в'їзду на територію Болгарії з візами Румунії, Хорватії та Кіпру
Починаючи з липня 2014 роки для російських громадян, які мають діючі візи (як довгострокові, так і короткострокові) або вид на проживання Румунії, Хорватії та Кіпру передбачені нові можливості. Вони можуть вільно здійснювати транзит через болгарську територію або перебувати в країні з приватними, туристичними цілями в межах терміну дії даних віз, не оформлюючи додатково візу до Болгарії. Важливо тільки пам'ятати, що термін перебування на болгарській території не повинен бути більше 90 днів протягом кожного півріччя.

Гостьова віза в Болгарію - від 50 євро
Бізнес віза в Болгарію - від 200 євро
Студентська віза в Болгарію - 35 євро
Робоча віза в Болгарію- 150 євро
Транзитна Болгаріская віза - від 50 євро


Необхідність в оформленні таких віз виникає у громадян, які планують транзитне переміщення через болгарську територію протягом 24 годин. Віза дозволяє переміщатися за межі аеропорту і перебувати в Болгарії не довше зазначеного часу. Росіянам немає необхідності в оформленні цієї візи в разі, коли у них передбачається проміжна пересадка на території держави або ж пересадка буде на інший рейс, але вони не будуть залишати зону аеропорту.

Групові болгарські візи
Необхідність в оформленні таких віз зумовлена ​​для туристичних груп. Така група повинна формуватися заздалегідь, до моменту подачі заяви, з громадян однієї країни. Оформляють таку візу не довше ніж на 30 днів, може бути одноразовою або дворазовою. Кількість осіб групи і її склад не може змінюватися під час перебування в Болгарії і при перетині її кордону.

 

Інші Болгарські візи

 

 • Возз'єднання з сім'єю
 • Віза нареченої Болгарії
 • Віза росдственніка
 • Віза для поїздки на могилу
 • Віза для імміграції

Візові документи для візи в Болгарію

Типи віз для в'їзду в Болгарію

 1. транзитний аеропорт (тип візи "А");
 2. для короткострокового перебування і транзитного (тип візи "С");
 3. тривалого перебування (віза типу "D").

Документи необхідні для отримання візи в Болгарію це:

 • закордонний паспорт
 • фотографія 3.5 х 4.5
 • український паспорт (копії)
 • копія ваучера від турфірми
 • страховий поліс

Процес отримання візи в Болгарію досить простий, але все-таки варто бути уважним, щоб напевно отримати бажану візу. Віза може бути як на 30 днів, так і на 90 днів. Зараз посольство Болгарії ставить мультивізи на 90 днів.

 

Документи для групової візи в Болгарію

 

Для громадян України, які подають заяву на категорію Груповий / Організований туризм список документів наступний:

 1. Візова анкета на кожного заявника російською або болгарською. Ім'я та прізвище - латиницею і підписана особисто аплікантом. За неповнолітніх - підписує батько / офіційний опікун.
 2. Одна кольорова фотографія. Розмір 35 мм x 45 мм. Білий фон. Не старше 6 календарних місяців.
 3. Паспорт / інший проїзний документ.
 4. Закордонний паспорт.
 5. Копія першої сторінки дійсного паспорта 3 місяці після дати закінчення терміну візи виданий не більше 10 років і мати 2 вільні сторінки. Подовжені паспорти не приймуть.
 6. Медична страховка. Страхування в 30,000 Євро. Дійсна по території Європи і на весь термін поїздки.
 7. Ваучер.

Необхідні документи індивідуально від ситуації заявника:

 1. Для пенсіонерів: пенсійне посвідчення / довідка з ПФ України.
 2. Для студентів: Студентський квиток або довідка з навчального закладу.
 3. Для іноземних громадян: Вид на проживання.
 4. Для неповнолітніх аплікантів (до 18 років):
 • Свідоцтво про народження.
 • Копії паспортів батьків (перші сторінки).
 • Дозвіл на виїзд від батьків, які не поїдуть разом з ним (нотаріально завірений).

Документи подаються в ксерокопіях (виняток закордонний паспорт).

В оригіналі довідки:

 • з банку
 • з роботи
 • квитанція обміну валюти
 • з навчального закладу

Візовий збір для громадян України складе - 35 €.

Сервісний збір - 22 € (діти до 6 років.)

Процедура отримання візи нескладна, вам необхідно заздалегідь записатися на подачу в візовий центр, після цього зібрати необхідні документи, приготувати правильно анкету, зробити ваучер, виписати страховку яка покриває поїздку в Болгарію.

 
Візи різні в залежності від мети поїздки і час перебування на території країни діляться на:
 • транзитні
 • бізнес
 • туристичні короткострокові
Консульський збір за оформлення термінової за своєю вартістю відрізняється в два рази.
 
Основний перелік документів для болгарської візи:
 1. Візова анкета. Підписувати анкету слід особисто заявником. Заповнені повинні бути всі графи.
 2. Закордонний паспорт. Вимоги такі: термін дії ще хоча б 3 місяці після повернення з країни, без яких би то не було пошкоджень (брудний, пом'ятий, з рваними сторінками, що відклеюються фотографіями, сліди від води і т.д.), з обов'язковим підписом власника паспорта. Також потрібно ксерокопія його першої сторінки.
 3. Фотографія. Кольорова, розмір 35 на 45 мм, зроблена на світлому фоні. Обов'язкова і на дітей, вписаних в паспорт батьків.
 4. Медична страховка, яка діє в європейських державах протягом всієї поїздки з сумою на покриття не менше, ніж 30 тисяч євро.
 5. Підтвердження достатніх для перебування в Болгарії грошових коштів. Розрахунок: по 50 євро на кожен день для однієї людини, але не менше 500 євро на весь час поїздки. Надається виписки з банківських рахунків, дорожні чеки, довідки про покупку валюти і т.д.
 6. Підтвердження факту бронювання авіаквитків (або залізничних) або безпосередньо самі квитки. Або документи на авто: копії водійських прав, реєстраційного свідоцтва, Грін карти, а також передбачуваний маршрут, викладений у вільній формі.
 
Порядок подачі документів на оформлення візи до Болгарії
З метою прискорення процесу подачі підготовлених документів та заяви на болгарську візу рекомендується складати їх в такому порядку:
 1. Анкета.
 2. Закордонний паспорт.
 3. Копія його першої сторінки.
 4. Документи щодо цілей поїздки.
 5. Страховка.
 6. Проїзні документи.
 7. Довідка, видана за місцем роботи.
 8. Документи щодо фінансових коштів.
 9. Інші додаткові документи.
 
Додатковий перелік документів на оформлення візи до Болгарії
 
В'їзні короткострокові болгарські візи
З туристичною метою (організований туризм):
 • Повний список туристичної групи;
 • Ваучер відправляє туристичного оператора.
 
З туристичною метою (неорганізований туризм):
 • Підтвердження наявності заброньованого місця в готелі;
 • Підтвердження бронювання квитків в Болгарію і назад.
 
З приватним візитом:
 • Лист-запрошення, складене болгарським фізичною особою (в оригіналі плюс копія);
 • Близьким родичам потрібне документальне підтвердження родинних зв'язків.
 
З бізнес-візитом:
 • Лист-запрошення, складене болгарським юридичною особою за встановленим зразком (в оригіналі плюс копія);
 • Довідку з місця роботи російського громадянина за встановленим зразком;
 • Ксерокопія контракту, який підтвердить ведення спільного бізнесу.
 
Для лікування:
 • Довідка з медичної організації за встановленим порядком (із зазначенням плану лікування);
 • Історія хвороби в російській медичної організації.
 
Для спортивних заходів:
 • Лист-запрошення, надане Міністерством молоді та спорту Болгарії або мером відповідного муніципалітету.
 
В рамках культурного обміну:
 • Лист-запрошення, надане Міністерством культури Болгарії або мером відповідного муніципалітету.
 

Транзитні болгарські візи

 
 • Квитки по маршруту подорожі;
 • Віза в країну проходження російського громадянина;
 • Якщо віза не потрібна, тоді документи по мети поїздки: бронювання місця в готелі, запрошення, документи на володіння нерухомістю в Болгарії і т.д.
 
Болгарські візи для орендарів нерухомості:
 • Ксерокопія акту, що підтверджує володіння нерухомим майном;
 • Договір оренди (у оригіналі плюс копія) і дозвіл власника на проживання. Завіряється у нотаріуса;
 • Документальне підтвердження оплати власником нерухомого майна всіх необхідних податків і зборів за минулий рік.
 
Болгарські візи для власників нерухомості і фірм в Болгарії:
 • Ксерокопія акту, що підтверджує володіння нерухомим майном;
 • Нотаріальне завірення даної ксерокопії акта, яке здійснюється консульським відділом болгарського Посольства, розташованим в Москві або Генеральним консульством, розташованому в Санкт-Петербурзі. Допускається запевнення ксерокопії акта нотаріусом в Болгарії.
 
Болгарські візи для дітей:
 
 • Окрема візова анкета (незалежно вписана дитина в паспорті у батьків чи ні) плюс документи по списку;
 • Свідоцтво про народження (рекомендується мати і оригінал);
 • Довіреність на виїзд дитини з країни, завірена нотаріусом від одного з батьків (якщо поїздка здійснюється з кожним з батьків) або від обох батьків (якщо поїздка здійснюється з третіми особами);
 • Якщо один з батьків відсутній, необхідні відповідні документи. Наприклад, ксерокопія книжки матері-одиночки, свідоцтво про смерть тощо
Всім дітям з 14 років оформляється особистий закордонний паспорт.
На всіх дітей з 6 років, вписаних в паспорті батька, вклеюється фотографія.
 
Згода російських громадян на обробку їх персональних даних
Законом «Про персональні дані» передбачається необхідність кожному російському громадянинові, який бажає отримати болгарську візу, в підписанні «Згоди на обробку персональних даних». Документ необхідно заповнити заявником особисто і підписати. Замість неповнолітніх дітей підпис ставлять батьки або особи які їх замінюють. Даний документ прикладають і подають разом з усім пакетом документів на болгарську візу.
 
Громадяни яких країн найчастіше відвідують Болгарію як туристи?
Доходи Болгарії від туризму може досягти 3 млрд євро, за умови, що літній сезон йде гладко, експерти Міністерства економіки, енергетики і туризму прогнозу. Приріст туристичних відвідувань країни спостерігається. У зв'язку з цим, міністерство в значній мірі спирається на зростання інтересу російських і українських туристів. Судячи з застереженням для болгарських курортів цього літа, в перспективі очікується 20-процентне збільшення відвідувачів з Росії.
 
У лютому Рада міністрів вирішив, що Болгарія буде визнавати шенгенські візи для громадян третіх країн. Таким чином, будь-який іноземець, який вже має шенгенську візу, можуть використовувати його, щоб прибути в Болгарії. До речі, Росія і Україна - країни-активісти за кількістю туристів в Болгарії. У 2011 році країну відвідало майже 500 тисяч російських і українських туристів. Більш того, багато росіян і українці купують будинки і квартири на узбережжі і всередині країни, щоб використовувати їх в якості другого будинку або дачі. Але найчисленніша в Болгарії є румунські туристи.
 
Вони вибирають курорти на Чорноморському узбережжі, залучені прекрасними пляжами, низькими цінами і близькістю до болгаро-румунського кордону. По-друге, після румунів займають відвідувачі із сусідньої Греції, а потім німецькі туристи, які приймають Болгарію в якості традиційного літнього відпочинку. Хороша кореляція між якістю і ціною є одним з наших головних козирів для залучення туристів з-за кордону, вважають експерти. Інший актив є красивим і все ж незаймана природа Болгарії, яка високо цінується іноземними туристами. Дослідження, проведене Міністерством економіки серед іноземних туристів в болгарських курортах показує, що ще один дуже важливий фактор, що визначає їх вибір, щоб провести свою відпустку в Болгарії болгарська кухня. В цьому відношенні, болгарські тарифи дуже гарні на світовому туристичних ринках. Те ж саме відноситься до високоякісних болгарським винам і можливостей для так званих винних турів.
 
 
Виявляється, однак, що образ Болгарії в якості цілорічного туристичного напрямку як і раніше не користується популярністю за кордоном. Використання грошей з фондів ЄС на рекламні ролики і рекламні фільми, які були зроблені і представлені на найбільш переглядаються загальноєвропейських каналах, таких як Euronews, Eurosport, Discovery і інші з метою реклами не тільки відомого узбережжя Чорного моря, але і можливості для гірського відпочинку, сільського туризму, спа-центри та курортології, культурних і історичних маршрутів, і т.д. Міністерство також зареєстрував величезний інтерес до національного туризму (в їх числі понад 450 туристичних об'єктів). Що робить Болгарію особливо привабливою з допомогою різноманітної інформації, що пропонується на різні види туризму в Болгарії, про болгарську кухню, спосіб життя та історії. Також ви можете використовувати як варіант інтерактивну карту, де кожен може намалювати маршрут свого власного туру по Болгарії. Ці гарні практики в національній рекламі сприятимуть поліпшенню Болгарії туристичного іміджу на високо конкурентному світовому ринку. П'ять нових проектів для розвитку болгарського туризму повинні бути реалізовані в найближчому майбутньому, які будуть фінансуватися в рамках регіонального розвитку ОП. Їх загальна вартість перевищує 10 мільйонів євро. Частина цих коштів буде виділено на спеціальних рекламних кампаній в таких країнах, як Росія, Німеччина, Україна, Польща, Швеція і т.д. Близько 3 мільйонів євро будуть витрачені на ще однієї масивної рекламної кампанії Болгарії в ефірі телеканалів таких як Euronews, Eurosport, National Geographic, Discovery та ін....

Осoбливості віз в Бoлгарію

 

Oформлення більшості категoрій віз в Бoлгарію можливо і без особистої присутності при поданні документів. Дoкументи для візи рекомендується подавати за деякий час до дати запланованої поїздки. Для виключення затримок документів в посольстві рекомендуємо пoдавати документи за 10-15 днів, але не раніше ніж за 2.5-3 місяці дo дати виїзду. Розглядають документи не більше 15-ти робочих днів. Залежить це від сезону і напливу туристів.

 

Термінове розглядання документів у візовому центрі Болгарії:

Що це означає і на якій підставі це мoжна зробити?

Більшість посольств надають варіанти розгляду ваших дoкументів на візу в терміновому  пoрядку. У кожному окремому посольстві, консульстві або Візoвому Центрі існують свoї правила для оформлення термінової візи. Одним посольствам вистачає одного лише бажання заявника або надання квитків з найближчими датами пoїздки. Інші вимагають більш вагомі причини для обробки і розгляду вашої заяви в терміновому порядку.

У випадку з Болгарією, все простіше. При терміновому оформленні необхідно буде тільки заплатити збільшений консульський збір як за дорослих, так і за дітей.

 

Термінове оформлення візи в Болгарію

Як отримати Болгарську візу за 1 день?

Завдання не з простих, але здійсненне. Консульський збір при оформленні термінової болгарської візи відрізняється в два рази.

Популярні методи для переконання посольства в важливості термінової поїздки, якщо ваша причина не входить в стандартний перелік вагомих причин:

 • дзвінки напpяму в посольство від приймаючої сторони
 • дипломатично чітко і правильно складені листи на адресу посольства з поясненням необхідності прискорити процедуру видачі візи
 • додатковим ходатайством в посольство від високопоставлених осіб, як наприклад: листи або дзвінкі.

 

Багаторазові візи в Болгарію

Мультивіза в Болгарію - це віза що дозволяє багатократно (кількість в'їздів неoбмежено) перетинати територію держави, що видала візу.

Багатократний в'їзд ставлять для більшості типів віз, (в тому числі і для туристичної) за винятком транзитної. Максимальне можлива загальна кількість днів перебування в півріччі складає 90 днів.

 

Болгарська національна віза

При наявності болгарської національної візи у вас з'являється право транзитного проїзду по Румунії на термін до 5 днів. Громадян України наявність болгарської в'їзної візи позбавляє необхідності відкривати тразитну румунську візу

 

Особливості оформлення візи в Болгарію

 
Болгарія країна вільного вітру і теплого піску. Кращі готелі Болгарії тільки у нас на сайте.Оптімальние пропозиції туроператорів Болгарії. Вибір максимально комфортного відпочинку в Болгарії.
 
За допомогою нашої компанії Ви можете:
 • забронювати готель в Болгарії,
 • купити авіапереліт в Болгарію,
 • купити автобусний квиток до Болгарії
 
Кому не потрібна віза в Болгарію?
Візи для в'їзду в Болгарію не потрібно оформляти громадянам таких держав: США, Канада, країни Європейського Союзу, Ізраїль, Австралія і кілька інших країн. Повний список опублікований на сайті болгарського Міністерства закордонних справ.
 
Які терміни оформлення візи в Болгарію?
Звичайні транзитні і короткострокові візи в основному оформляються в рамках 4-6 робочих днів. Термін оформлення термінових одноразових віз (і транзитних і короткострокових) становить 48 годин.
 
 
Нова болгарська віза при наявності діючої попередньої
Якщо в паспорті заявника є болгарська візу, у якій підходить до завершення термін дії, то подача документів на нову візу може здійснюватися не раніше 7 днів до моменту завершення терміну дії попередньої візи. Початком дії нової болгарської візи може служити дата наступного дня після завершення терміну дії попередньої візи. Категорично заборонено в'їзд на болгарську територію по одній віз, а виїзд - по інший візі.
 
Відмова в болгарській візі для росіян
Слід зазначити, що ситуація коли росіяни отримують відмову в болгарській візі є рідкістю. Найчастіше тут проблем не виникає. Видача болгарських віз росіянам за статистикою мають найкращі показники. Але все-таки може бути скасований. І для цього є вагомі підстави. Такі як:
 • Неправильний вибір потрібного типу візи. Але фахівці компанії Микита Перший повністю виключають можливість труднощі у виборі візи.
 • У разі самостійної подачі документів може виявитися недостача одного або навіть декількох потрібних документів. Під наглядом досвідчених візових експертів Микита Перший цей випадок повністю виключається.
 • Неправильне зазначено підставу візиту. І за цим пунктом уважно простежать наші співробітники.
 • Якщо в поточному році громадянин Росії вже три рази відвідував Болгарію.
 • Якщо минулий візит до Болгарії склав менше 7 днів.
Якщо відмова у візі стався - консульський збір повернуто не буде.
 
 
Які категорії громадян звільняються від сплати консульського збору?
 • Діти, які не досягли 6-річного віку (не залежно, вписані вони в батьківському паспорті);
 • Інваліди та громадяни, які здійснюють їх супровід;
 • Батьки, діти і подружжя громадян Болгарії та Європейського Союзу;
 • Батьки, діти і подружжя громадян Росії, які легально проживають в Болгарії;
 • Школярі і студенти, а також супроводжуючі їх громадяни в разі, коли візит до Болгарії носить навчальну (освітню) мета;
 • Учасники гуманітарних візитів (похорон родича, термінове лікування тощо)
 • Учасники міждержавних програм наукового, культурного, спортивного, освітнього обміну та т.п .;
 • Спрямовані в службове відрядження державні службовці органів центральної, місцевої та регіональної влади (для цього потрібно пред'явити лист, що підтверджує мету поїздки, оформлене відповідним болгарським або російським міністерством або агентством)
 
Що потрібно громадянам інших держав, які проживають в Україні?
 
 • Ксерокопія паспорта заявника з громадянством рідної країни. Потрібні сторінки з прізвищем, ім'ям та по батькові, датою народження, а також з фотографією.
 • Ксерокопія реєстрації заявника на території Росії. Її термін дії повинен бути не менше, ніж дата поїздки. Тобто в день повернення в Росію з Болгарії реєстрація не повинна бути простроченої.
 • Ксерокопія паспорта громадянина Росії тієї особи, у якого зареєструвався виїжджає до Болгарії заявник. Потрібні сторінки з прізвищем, ім'ям та по батькові, а також його прописка.
 
Болгарія - туризм темного призначення
 
Існує вид туризму, який Болгарія наполегливо намагаються не помічати. Це той, що називається темний туризм, який насправді є прибутковою галуззю в усьому світі. Десятки тисяч любителів темного туризму подорожують по країнах що б зануритися в моторошну атмосферу покинутих міст, покинутих в'язниць, концтаборів та інших місць, які звичайний турист ніколи б відвідав. Кращі місцями для таких похмурих подорожей є колишні соціалістичні країни. У багатьох з них є спеціально організовані екскурсії, щоб занурити відвідувачів в реаліях комунізму. Але немає таких турів в Болгарію. Не варто йти в Чорнобиль, щоб випробувати справжню похмурість атмосфери. Можна просто піти в північно-західну частину Болгарії, де вони неминуче відчують смуток і тугу, оглядаючи пустельні міста і села, які зникли символи комунізму і занедбані заводи. Там немає нічого більш привабливого для любителів темного туризму.
Справа в тому, що, коли справа доходить до його соціалістичного спадщини, Болгарія поводиться як сором'язлива дівчина. На думку корінних болгар, вони самі соромляться свого комуністичного минулого і зробити все можливе, щоб забути його або заховати його.
Швидше за все, ми насправді не переглянули наше минуле і не бачимо його як історію. Воно як і раніше пов'язано з сьогоденням. Коли іноземці відвідують Національний музей історії в Софії, вони запитують, чому історія Болгарії не відображено до 1944, а потім знову починається з пером Георгій Пирванов, який підписав угоду щодо членства в ЄС. Колекція історичних музеїв не включає 45-річну історію -Період тоталітаризму. Люди задаються питанням, де їх соціалістична минуле? У пояснення цьому буде, що це було занадто рано, і, по крайней мере від 80 до 100 років має пройти, перш ніж болгари стануть в змозі оцінити період і не має сенсу для них.
 
 
Проте, темні туристи - в основному шведи, бельгійці, французи і американці не нудьгували в Болгарії, тому що там є багато чого, щоб побачити і сфотографуватися. Іноземці в захваті від занедбаної промисловій зоні міста Перник - один раз процвітаючого центрі болгарської металургійної промисловості. Не кажучи вже про північно-західній частині Болгарії, яка вважається офіційно найбіднішим регіоном в ЄС.
Тилу розвинена промислова область соціалістичної Болгарії і була спустошено під час перехідного періоду. Чи будуть ці темні туристичні об'єкти символізувати 45 років тоталітарного правління або бути ознакою останніх 25 років хворобливого переходу до демократії, це питання до вас, щоб вирішити. Соціалістичний тур включає в себе монумент пам'ятника Радянської Армії в центрі Софії, греблі, побудовані в середині ХХ століття, який проковтнув цілі села з їх церквами та іншими. Туристи із задоволенням відвідують типові квартири в конкретному будинку, панелі і магазини характеризується типовою соціалістичної атмосферою порожнечі. Але коли туристи запитують про відвідини музею соціалізму вони залишаються розчаровані, дізнавшись, що немає такого музею в Болгарії.
Туристи, якби могли відвідати колишній концтабір на острові Дунаю Белене, але представники муніципалітету не дають дозволу. У Болгарії є ідеї для перетворення сайту на туристичну визначну пам'ятку, або, по крайней мере, для створення виставки фотографій і архівів що не збереглися табірних приміщень. Іноземці звикли, знати, що така інформація не повинна бути прихована. В інших посткомуністичних країнах існує широко поширена думка, що історію слід пам'ятати, для того, щоб не повторювати. Ці країни витрачають зусилля для збереження місця, яке нагадує про недавнє минуле.
Люди, які жили на іншій стороні залізної завіси, як і раніше дивляться на болгарів, як «колишню соціалістичну країну». Вони хочуть зрозуміти, як болгари вижили 45 років в однопартійному суспільстві, яка характеризується політичними репресіями, цензурою, плановою економікою з забороною на приватну власність, державну безпеку, і так далі. Виявляється, що не тільки комунізм піднімає цікавість туристів, а й роки перехідного періоду. Занедбані села з одним або двома жителями на тлі красивих пейзажів, пустельні міста з зубчастими блоками панелі, колишні заводи перетворилися на руїни ... Це може залучити любителів темного туризму і принести гроші державі. Це може статися тільки, якщо болгарам, нарешті, вдасться дистанціюватися від років соціалізму і показати дрібку фантазії і почуття гумору ... Болгарія має сильну присутність в найбільш популярних спеціалізованих сайтах для темних поїздок, і це всього лише питання часу, щоб переглянути наше недавнє минуле .
 
 
Трохи з історії.
 
Тодор Живков в 1954 році він був обраний секретарем ЦК ККП, рік по тому, Болгарія підписали Варшавський договір. 17 листопада 1989 Петар Младенов, з розпадом комуністичної системи в Європі і антикомуністичних настроїв у країні, був наступником Жівкова.В 1991 року перші вільні вибори виграла антикомуністична опозиція. 19 січня 1992 відбулися перші вільні президентські вибори, в яких главою держави було обрано Żelju Żeljew.22 І в 1997 році він став президентом. У 2001 році на парламентських виборах перемогу здобула Національна партія, на чолі якої був колишній цар Болгарії Симеон II, який провів більшу частину свого життя у вигнанні в Іспанії, і позжне буде призначений главою правітельства.Болгарія і її регіон Сонячний берег є одним з найпопулярніших і красивих регіонів в стране.Ето рай для туристів, кожен знайде щось для себе. Нічне життя, прекрасні пляжі, мальовничі вулиці і райони.В регіоні є водні види спорту, є також аквапаркі.Ідеальное місце для відпочинку для сімей з дітьми та сімейних пар.

 ВИЗЫ-ТУРИЗМ

 
СРОК ОФОРМЛЕНИЯ  ДЛИТЕЛЬНОСТЬ
ЦЕНА.ЕВРО
 

Подготовка документов
 
1 день  любой
50 
Заказать

Туризм на 8 дней
 
7 дней  
7 дней
 
150
Заказать
Туризм на 15 дней 7 дней
14 дней
 
185
Заказать

Туризм на 20 дней


 7 дней
 
21 день
215
Заказать


ВИЗЫ-ГОСТЕВЫЕ

 
СРОК ОФОРМЛЕНИЯ  ДЛИТЕЛЬНОСТЬ
ЦЕНА.ЕВРО
 

Подготовка документов
 
1 день  любой
50 
Заказать


 
7 дней  
7 дней
 
150
Заказать
  7 дней
14 дней
 
185
Заказать

 


 7 дней
 
21 день
215
Заказать


ВИЗЫ-БИЗНЕС

 
СРОК ОФОРМЛЕНИЯ  ДЛИТЕЛЬНОСТЬ
ЦЕНА.ЕВРО
 

Подготовка документов
 
1 день  любой
50 
Заказать


 
7 дней  
7 дней
 
150
Заказать
  7 дней
14 дней
 
185
Заказать

Туризм на 20 дней


 7 дней
 
21 день
215
Заказать


ВИЗЫ-УЧЕБА

 
СРОК ОФОРМЛЕНИЯ  ДЛИТЕЛЬНОСТЬ
ЦЕНА.ЕВРО
 

Подготовка документов
 
1 день  любой
50 
Заказать


 
7 дней  
7 дней
 
150
Заказать
  7 дней
14 дней
 
185
Заказать

 


 7 дней
 
21 день
215
Заказать


ВИЗЫ-РАБОТА

 
СРОК ОФОРМЛЕНИЯ  ДЛИТЕЛЬНОСТЬ
ЦЕНА.ЕВРО
 

Подготовка документов
 
1 день  любой
50 
Заказать


 
7 дней  
7 дней
 
150
Заказать
  7 дней
14 дней
 
185
Заказать

 


 7 дней
 
21 день
215
Заказать

 ВИЗЫ-ТРАНЗИТ

 
СРОК ОФОРМЛЕНИЯ  ДЛИТЕЛЬНОСТЬ
ЦЕНА.ЕВРО
 

Подготовка документов
 
1 день  любой
50 
Заказать


 
7 дней  
7 дней
 
150
Заказать
  7 дней
14 дней
 
185
Заказать

 


 7 дней
 
21 день
215
Заказать


ВИЗЫ-ДРУГОЕ

 
СРОК ОФОРМЛЕНИЯ  ДЛИТЕЛЬНОСТЬ
ЦЕНА.ЕВРО
 

Подготовка документов
 
1 день  любой
50 
Заказать


 
7 дней  
7 дней
 
150
Заказать
  7 дней
14 дней
 
185
Заказать

 


 7 дней
 
21 день
215
Заказать

 

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Болгаріїї

+380672338111
+380674338111

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 .d8888b.  8888888888  .d8888b.  888888888 
d88P Y88b d88P d88P Y88b 888
888 d88P 888 888 888
.d88P d88P Y88b. d888 8888888b.
.od888P" 88888888 "Y888P888 "Y88b
d88P" d88P 888 888
888" d88P Y88b d88P Y88b d88P
888888888 d88P "Y8888P" "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки