Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Ісландію

Ісландія. Ісландійскій Альтинг є найстарішим парламентом у світі. Пізніше острів, на якому проживало нечисленне населення і займалося в основному рибальством і випасом овець, потрапив під владу Норвегії і Данії. У 1874 році Ісландія отримала автономію, а в 1944 році - повну незалежність.

Ми з радістю допоможемо вам! Компанія Нікіта Перший!

 • Надаємо всі види послуг по туризму, допомогу в пошуку туру і візову підтримку для туристів, які прямують в Ісландію.
 • Подача за дорученням
 • Подача документів на візу в Ісландію - до Візового центру Норвегії. Візовий центр Норвегії в Україні, що знаходиться в Києві, Львові, Донецьку, Харкові.
 • Подача документів на візу здійснюється тільки особисто, якщо їдете в Ісландію перший раз. Якщо подаєте на візу в Ісландію другий і наступні рази, то подати Ваші документи може ваш друг або родич за дорученням, написаним від руки.

Республіка Ісландія не має власних посольств в Україні.

Посольство Норвегії в Києві надає допомогу з візових питань.

 

Видачі віз до Ісландії для українських громадян проводиться відповідно до правил норвезького візового режиму. Процес подачі заявки є таким самим, як для шенгенської візи до Норвегії. Заява розглядається у відповідності до вимог до шенгенських і норвезьким візами. Якщо ці вимоги не відповідають, заявка буде направлена в Службу імміграції Ісландії для подальшого розгляду.

Документ, що підтверджує Вашу мету відвідування Ісландії обов'язковий.

Норвезьке посольство вимагає оригінал запрошення від людини, яка запрошує з підписами ісландських державних органів або підтвердження від компанії або організації, в якій зазначена мета візиту.

У разі відвідування сім'ї необхідно надати документ, що підтверджує родинні зв'язки між господарем і заявником.

Будь ласка, зверніть увагу, що всі документи від запрошуючої сторони повинні бути направлено заявнику, а не в посольство.

 

Історія Ісландії

Ісландія - це острів, розташований на південь від Північного полярного кола, що означає, що влітку сонце світить тут майже 24 години, а взимку більшу частину дня темно. Північна Ісландія перебуває під впливом заморожуючого клімату Арктики і південні частини острова є під більш слабким теплим Північно-Атлантичним плином. Ісландію часто називають "Земля і Вогонь", тому що на ній немає нічого, крім вулканів і гейзерів змішуються в ландшафті льодовиками і землями вічних снігів.

Близько 870 років Ісландія була заселена прибульцями вікінгами. У 930 році був створений альтинг - ісландський парламент, який існує до цих пір, як найстарший парламент в світі. У тринадцятому столітті правління в цій країні належало Данії.

У 1904 році парламент створив автономію, в 1918 році Ісландія стала суверенною державою. Ісландія отримала повну незалежність 17 червня 1944 року. Гаряча вода навесні використовується для обігріву теплиць, де вирощуються круглий рік помідори і квіти. Ісландія має гарячі джерела, які, без сумніву, є дешевою енергією, але і туристична привабливість велика.

Щороку в Ісландію приїжджають все більше і більше туристів. Ісландія є бездоганною в відносинах природи, якої не зустрінеш в Європі. Незважаючи на відсутність лісів, тут є луки, струмки, красиві річки і озера, які складають незабутні краєвиди. Таким чином, якщо ви не зацікавлені в галасливих курортах та бурхливих містах, поїздка в Ісландію є ідеальним місцем для відпочинку в тиші і спокої.

Необхідні документи  для оформлення візи в Ісландію

СПИСОК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ короткострокової візи (МАКСИМУМ 90 ДНІВ) в Ісландію

 

 1. Титульний аркуш ( "Cover letter"), який Ви отримуєте на електронну пошту, як підтвердження реєстрації Вашої заявки на Візовому Порталі та призначення часу подачі документів
 2. Фотографія паспортного зразка, зроблена протягом останніх трьох місяців і приклеєна в правому верхньому кутку титульного аркуша.
 3. Закордонний паспорт
  • Дійсний закордонний паспорт протягом не менше трьох місяців після повернення в Україну і не більше 10 років з дати видачі паспорта. Переконайтеся, що в паспорті є принаймні одна вільна сторінка з позначкою "ВІЗИ / VISAS". У разі, якщо діти вписані в паспорт - по одній додатковій сторінці на кожну дитину + ксерокопії використаних сторінок.
  • Будь-які додаткові або використані паспорти + ксерокопії використаних сторінок
  • Внутрішній паспорт + ксерокопії сторінок з відмітками для громадян України •
 4. Довідка з місця роботи (для приватних підприємців) або навчання, що підтверджує дозвіл на відсутність заявника заяви на період його / її закордонної поїздки + неофіційний переклад на англійську мову
 5. Документи, що підтверджують стабільне матеріальне становище або доходи заявника. Це може бути один або декілька з наступних документів:
  • Довідка з банку про наявність коштів на рахунку
  • Або довідка від роботодавця із зазначенням розміру заробітної плати за останні 6 місяців
  • Або виписка з банківського рахунку про рух коштів
  • Або виписка (довідка) з карткового рахунки за останні 3 місяці
 6. Обов'язковий страховий медичний поліс для подорожей (СМПП) + ксерокопія першої сторінки.
 7. Заявники віком до 18 років додатково повинні надати наступні документи:
  • Свідоцтво про народження + ксерокопії
  • Оригінал і копію нотаріально завіреної заяви батька / матері про його / її згоду на виїзд дитини в Ісландію.
  • Або рішення суду про передачу прав на дитину одному з батьків + ксерокопії
  • Або свідоцтво про смерть одного з батьків + ксерокопії
  • Або довідка про те, що відомості про батька записані за вказівкою матері згідно ст.135 Сімейного Кодексу України + ксерокопії

 

За бажанням - для заявників, які хочуть, щоб їхні інтереси в процесі розгляду заяви представляла інша особа: Повинно бути подано доручення певною форми. Його можна отримати в Посольстві.

Будь ласка, зробіть позначку (√) навпроти мети Вашої поїздки в Норвегію і тих документах, що Ви надаєте:

 

Документи для візи для відвідування сім'ї в Ісландії

Відвідування друга / подруги / дівчата / хлопця

 • Анкета В
 • Підписане запрошення від члена сім'ї *
 • Оригінал Гарантійної форми для візитів ** з печаткою ісландського відділу поліції за місцем проживання запрошуючої сторони + ксерокопія
 • Документи, що підтверджують родинні стосунки
 • Копія сторінок паспорта члена родини , що засвідчують його / її легальне проживання в Ісландії
 • Докладний щоденний маршрут подорожі англійською мовою на окремому аркуші А4, включаючи витрати на подорож і список мандрівників.
 • Підтвердження броні готелю

 

Документи для туристичної візи в Ісландію

 • Анкета В
 • Підписане прохання від друга / подруги *
 • Оригінал Гарантійного форми для візитів ** з ісландського відділу поліції за місцем проживання запрошуючої сторони + ксерокопія
 • Копія сторінок паспорта друга / подруги зі штампами про в'їзд / виїзд з України / Білорусі / Молдови IV.

 

Документи на бізнес, культурну, участника конференції візу в Іслндію 

Бізнес (ділова зустріч, тренінг, семінар, наукова конференція, релігійна конференція, інтерв'ю, тренінг для моряків, водії і т. Д.) або культурна мета поїздки

 • Анкета А
 • Запрошення англійською мовою (в оригіналі, pdf або факсовий копія) від ісландської компанії із зазначенням реєстраційного номера компанії в Реєстраційному центрі підприємств (Brønnøysund Register Centre) і вказуючи мету візиту і термін перебування.
 • Лист англійською мовою від української компанії щодо мети поїздки та характеру зв'язків з норвезьким партнером.
Додаткові документи для для приватних підприємців:
 1. бізнес-реєстрація + ксерокопія
 2. виписка з банківського рахунку про рух коштів
 3. квартальний звіт 
Додаткові документи для моряків:
 1. ксерокопія посвідчення моряка
 2. ксерокопія трудової угоди
 3. запрошення, що підтверджує необхідність отримання ісландської шенгенської візи
Додаткові документи для водіїв вантажних автомобілів:

Письмове звернення національної асоціації перевізників в Україні для здійснення міжнародного автомобільного транспортування із зазначенням мети, тривалості та періодічностіпоіздок.

 1. Запрошення англійською мовою (в оригіналі, pdf або факсовий копія). Запрошення повинно містити настпуну иноформацию: список учасників, контактна інформація запрошуючої сторони, інформація про цілі і тривалість заходу. Повинні бути задекларовані витрати запрошення. •
 2. Лист англійською мовою від української сторони (організації, клубу, федерації), що містить наступну інформацію: a) список учасників (ПІБ, дата народження, вид діяльності під час поїздки) b) мета і тривалість поїздки. c) витрати української сторони. •
 3. Для учасників поїздки, які не мають історії подорожей, мають бути надані документи, що підтверджують їх кваліфікацію. •
 4. Супроводжуючий персонал (лікарі, масажисти, тренери, асистенти, спонсори) повинен надати документи, що засвідчує їхню професійну діяльність (трудова книжка, диплом про освіту) та спонсорську діяльність. * У разі відвідування Ісландії: засвідчений нотаріусом оригінал запрошення від Ісландської запрошення. ** У разі відвідування Ісландії: підтвердження доходів особи, що запрошує у вигляді квитанції про заробітну плату або довідки з банку з перекладом на англійську мову. Гарантійна форма в цьому випадку не надається.

ПРОХАННЯ НЕ КУПУВАТИ КВИТКИ ДО ТОГО, ЯК БУДЕ ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ПО ВІЗІ В ІСЛАНДІЮ.

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Ісландії

+380672338111
+380674338111

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 d888  8888888888  .d8888b.  8888888888 
d8888 d88P d88P Y88b d88P
888 d88P Y88b. d88P d88P
888 d88P "Y88888" d88P
888 88888888 .d8P""Y8b. 88888888
888 d88P 888 888 d88P
888 d88P Y88b d88P d88P
8888888 d88P "Y8888P" d88P


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки