0.811
Віза в Швейцарію - NIKITA FIRST
Київ
380672338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Швейцарію

nikita1.com

Візи для Українців та іноземців! NIKITA FIRST провідна Українська компанія - консультант з питань оформлення віз будь-якої складності. Оформлення віз є одним з основних напрямків діяльності компанії.

威而鋼

威而鋼有效壯陽4小時。如果吃威而鋼持續發熱超過6小時,建議評估或隨訪預約。出現不耐受和可能脫水的跡象,需要干預

nikita1.com Завдяки наявності власних офісів у всіх регіонах України, візова підтримка надається замовникам незалежно від їх місця знаходження. Знання особливостей візового законодавства будь-якої країни і багаторічний досвід роботи з посольствами різних країн в Україні
犀利士 藥局藥效長達36小時。透析可以清除血液中的犀利士藥物成分,並在腎臟功能喪失時控制液體水準。

Швейцарія дивовижна країна в багатьох відношеннях, розташована в самому серці Європи. Країна знаменита безліччю природних і не тільки пам'яток на порівняно невеликій території. Крім того, кожне місто, розташоване у Швейцарії, вирізняється власною культурою, історією та колоритом. Незалежність і нейтралітет Швейцарії вже давно визнано найбільшими європейськими державами і тому країна уникала участі в обох світових війнах. У зв'язку з політичною та економічною інтеграцією в Європу в другій половині ХХ століття, а також роллю Швейцарії в різних організаціях системи Організації Об'єднаних Націй та наявною концепцією нейтралітету, країна може втратити свою валюту.

Ми з радістю допоможемо вам! Компанія NIKITA FIRST!
надає всі види послуг з туризму, допомогу в пошуку туру та візову підтримку для туристів, які прямують до Швейцарії.

 

Як отримати візу до Швейцарії?

Щоб отримати візу до Швейцарії слід неодмінно пройти обов'язкову процедуру оформлення документів у посольстві,
яка, як правило, займає від двох до чотирьох робочих днів. Слід також відзначити той факт, що особиста присутність і співбесіда в консульському відділі посольства під час оформлення найчастіше не потрібні, за винятком окремих випадків.
Крім подання на розгляд пакета документів, для отримання потрібно сплатити консульський збір.

Зверніть увагу, що Швейцарія, починаючи з 2008 року, входить до складу Шенгенської зони, у зв'язку з цим, посольство Швейцарії почало видавати шенгенські візи до Швейцарії, які дають право на вільне пересування всіма країнами-учасницями Шенгенської угоди. Шенгенські візи, які були в інших посольствах, дають право на перетин кордону Швейцарії будь-яким транспортом і дозволяють перебувати на її території в період дії візи.
Для відкриття гостьової візи громадянину України потрібне офіційне письмове запрошення особи, яка проживає у Швейцарії або є громадянином Швейцарії.

 

Гостьова віза до Швейцарії.

Якщо запрошена людина здійснює подорож уперше, то вона має особисто з'явитися до Посольства Швейцарії в Україні для заповнення анкети - формуляра та подачі документів. Водночас їй видається бланк гарантійного зобов'язання, що надсилається до Швейцарії стороні, яка запрошує. Це гарантійне зобов'язання, за яким сторона, що запрошує, виступає гарантом, заповнюється і підписується нею особисто, подається до кантонального або комунального органу для подальшої перевірки та ухвалення рішення. Тільки після видачі кантональним органом резолюції це гарантійне зобов'язання подається до відповідного кантонального органу з питань міграції. У разі повторної поїздки в ту саму країну особи, яка запрошує, повторення процедури не є необхідним.


Разом із зазначеними вище заявник подає такі документи:

страховий поліс міжнародного зразка (від нещасного випадку/хвороби) з покриттям мінімум 30 тисяч євро,
квитанцію про бронювання авіаквитка в обидва кінці.

Щойно Посольство отримає відповідь щодо гарантійного зобов'язання (через електронну систему), заявник приходить особисто до Посольства по візу. Для отримання гостьової візи з метою приватної поїздки заявник має подати до Посольства Швейцарії в Україні повний пакет документів.

Візи до Швейцарії бувають:

 • туристичні
 • гостьові
 • ділові
 • транзитні
 • навчальні
 • робочі

Крім цього візи діляться на: короткострокові одноразові, дворазові та багаторазові.

Візьміть до відома, що цей перелік необхідних для відкриття візи до Швейцарії документів не є вичерпним і може бути змінений і доповнений залежно від кожного конкретного випадку оформлення візи.

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 .d8888b.  .d8888b.    d8888  .d8888b. 
d88P Y88b d88P Y88b d8P888 d88P Y88b
888 .d88P d8P 888 Y88b. d88P
.d88P 8888" d8P 888 "Y88888"
.od888P" "Y8b. d88 888 .d8P""Y8b.
d88P" 888 888 8888888888 888 888
888" Y88b d88P 888 Y88b d88P
888888888 "Y8888P" 888 "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки