Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Іспанію

Іспанія. У шістнадцятому і сімнадцятому столітті Іспанія була потужною імперією. Проте, після розгрому Армади в 1588 році поступово почала втрачати контроль над морями в Англії. Промислова революція прийшла в Іспанію з великим запізненням. Стара імперія була позаду Англії, Франції та Німеччини. Під час обох світових воєн, Іспанія залишалася нейтральною. У другій половині ХХ століття стала відігравати все більш важливу роль на міжнародній арені. Найбільша проблема - це сепаратизм басків Іспанії та безробіття.

Ми з радістю допоможемо вам! Компанія NIKITA FIRST надає всі види послуг з туризму, допомогу в пошуку туру та візову підтримку для туристів, які прямують до Іспанії.

Іспанія - країна з палким темпераментом, батьківщина такого захопливого своєю небезпекою, але в той же час дуже видовищного дійства - кориди, а також пристрасного, нестримного і неприборканого танцю фламенко. Ви можете сповна відчути жар притаманний народному колориту цієї країни, відкривши візу в Іспанію. Крім того, країна насичена як історичними цінностями, яким неодмінно варто приділити особливу увагу, так і великою кількістю чудових пляжів.

Для перебування в Іспанії не більше дев'яноста днів протягом шести місяців, мають бути виконані такі вимоги:

Паспорти або проїзні документи мають бути дійсними протягом усього часу запланованого перебування.

Громадянам будь-якої держави Європейського Союзу, Швейцарії, Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейну достатньо лише національного посвідчення особи або паспорта. У випадку з неповнолітніми, національні посвідчення особи повинні також супроводжуватися письмовою згодою батьків.

Шенгенська віза дає змогу власникові подорожувати країнами Шенгенської зони, а відтак не дає змоги отримати доступ до територій, що не належать до вищезгаданої зони (Велика Британія, Ірландія, Румунія, Болгарія та Кіпр).

Підстави для відкриття віз визначаються метою візиту


Відпочинок або приватних візит.

Підставою для відкриття туристичної або гостьової візи може бути:
- приватний лист-запрошення від приватної особи
- доказ підтвердження бронювання готелю
- бронювання квитків у дві сторони.

Для підтвердження фінансових коштів, іноземці, які бажають перебувати на іспанській території, мають довести, що вони мають у своєму розпорядженні 64,14 євро на день на особу, і у всіх випадках загальний мінімум 577,26 євро на особу.


Подорож з професійною, політичною, науковою, спортивною, релігійною чи іншою метою.

Підставою для відкриття візи з перерахованими вище цілями може бути:

- запрошення від компанії або організації для участі в нарадах, переговорах, тощо комерційного, промислового або іншого характеру.
- документ, що підтверджує існування комерційних, промислових чи інших відносин.

 

Поїздки з метою навчання або професійної підготовки.

Підставою для відкриття візи з метою навчання або професійної підготовки може бути:

- документ про реєстрацію в навчальному закладі для участі в теоретичних або практичних освітніх навчальних програмах.

- сертифікати, що свідчать про прийняття на курси
- в окремих випадках, потрібно надати медичні сертифікати.

Кандидати не повинні входити до списку Шенгенської інформаційної системи [SIS] або до Національного реєстру як особи, яким заборонено в'їзд до Шенгенської зони.
До такої категорії можуть належати:

- особи, раніше депортовані або повернуті в іншу країну з Іспанії або будь-якої шенгенської країни.
- особи, які ведуть діяльність, що суперечить інтересам Іспанії, діяльність, спрямовану проти прав людини, або пов'язану зі злочинними організаціями.
- розшукувані за злочинну міжнародну діяльність.

Кандидати не повинні становити небезпеку для здоров'я населення, громадського порядку, національної безпеки або міжнародних відносин Іспанії.

Порядок отримання візи не такий вже й простий. Документи необхідно подавати за 15 календарних днів, однак, не раніше, ніж за три місяці до початку поїздки. Варто зазначити, що Іспанія входить до числа 27 країн - учасниць Шенгенської зони. Виходячи з цього, отримавши візу, Ви маєте право на вільне пересування в межах Шенгенської зони, іншими словами, можете відвідати території інших країн - членів Шенгенської угоди.

Консульський збір становить 35 євро. Отримання візи в Іспанію можливе як з особистою співбесідою в консульстві, так і без неї. Процес розгляду документів, як правило, становить близько семи днів. Але, якщо подача відбувається без особистої співбесіди в консульстві, то процес може зайняти близько одинадцяти днів.

Наша компанія з радістю допоможе вам зібрати всі необхідні документи, а також відкрити візу в Іспанію.
Якщо ви відчуваєте гостру нестачу вільного часу, наші фахівці виконають все без вашої присутності і в найкоротші терміни.

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 888888888    .d8888b.    .d8888b.    .d8888b.  
888 d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b
888 888 Y88b. d88P 888
8888888b. .d88P "Y88888" .d88P
"Y88b .od888P" .d8P""Y8b. .od888P"
888 d88P" 888 888 d88P"
Y88b d88P 888" Y88b d88P 888"
"Y8888P" 888888888 "Y8888P" 888888888


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки