Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Білорусь

Візові експерти Білорусі компанія Ніикіта Перший.

Ми професійно допоможемо, в таких речах:

 • Перевіримо правильність оформлення запрошення, ваучера.
 • Заповнимо візові анкети в Білорусь.
 • Оформимо необхідний страховий поліс для віз до Білорусі.
 • Проконсультуємо як подати  документи.
 • Приготуємо ідеальний пакет документів з перекладами.
 • Порадимо додатковий пакет документів.

Допоможемо отримати документи з консультва, без вашої присутності.

Пакети документів для різних категорій віз, можна розбити на кілька пунктів:

 

Туристична віза в Білорусь

 

Туристична віза дозволяє перебувати іноземцям в країні до 30 днів. Має на увазі під собою при отриманні вказівку повних контактних даних особи, яка запрошує, із зазначенням цілей і термінів перебування. Туристичні візи в Білорусь передбачають наявність підтвердження мети вашої поїздки. В Білорусь є безліч видів туризму, серед них і агроекотуризм, санаторно-курортний або оздоровчий туризм. Для таких видів відпочинку необхідно надавати запрошення від відповідної приймаючої вас організації.

 

Гостьова віза в Білорусь

 

Гостьову візу ви можете отримати при наявності у вас запрошення від приймаючої вас з Білорусі особи. Оформити її можна на 90 максимально допустимих днів перебування. Для гостьової візи важливим моментом буде підтвердження наявності у вас грошових коштів, необхідних для вашого потенційного перебування на території Республіки Білорусь або наявність спонсорського зобов'язання від запрошуючої вас особи.

 

Бізнес віза в Білорусь

 

В основному оформлюється на період до 90 днів. За кількістю в'їздів немає обмежень і можна запитувати для отримання будь-яку кратність. Така віза запитується при необхідності ведення діяльності на території Білорусі. Вона може бути оформлена керівникам і працівникам на підставі офіційного клопотання від компанії або представництва на території Республіки Білорусь. Також є можливість оформити довгострокову візу в Білорусь з максимальним обмеженням до року по своєму перебуванню на її території.

 

Робоча віза до Білорусі

 

Іноземцям, що прибувають з метою працевлаштування необхідні: віза на в'їзд (багаторазова ділова або робоча); отримання організацією-наймачем (виключаючи представництва іноземної організації) відповідного дозволу; отримання спеціального дозволу на працевлаштування (за винятком роботу в представництві іноземної організації і додатково в деяких інших випадках); реєстрація перебування по приїзду. Без дозволу іноземця немає можливості працевлаштувати на роботу в Ресбуліці Білорусь. Його оформляти необхідно звертаючись в МВС Республіки. Після прийому на роботу протягом 10 днів білоруський роботодавець повинен надати в МВС копію договору. Не варто забувати про те, що всім іноземним громадянам, що перебувають на території Республіки необхідно мати або відмітку про реєстрацію або дозвіл на тимчасове проживання.

 

Транзитна віза через Білорусь

 

Транзитна віза може бути видана строком з максимально граничним терміном для її використання, що не перевищує 1 року. І використовувати її можна на протязі 2 діб протягом цього періоду. Транзитну візу видають іноземцям з метою транзитного проїзду в іншу країну і при наявності у них підтверджуючих документів. По кратності для її отримання немає обмежень. Можна запитувати як одно-, дво- так і багаторазову візу.

 

Інші категорії віз до Білорусі

 

Навчання - оформляється на період до 90 днів перебування на підставі запрошення до проходження навчання, яке було завірено в МЗС.

ВНЖ оформляється вже по прибуттю іноземця.

Підтримки релігійних зв'язків - для її оформлення необхідно клопотання від приймаючої релігійного об'єднання, скріплене печаткою і обов'язково оформлено в установленому зразку, який можна знайти на офіційних сайтах. Видається також до 90 днів з можливістю оформити будь-яку кратність для в'їздів.

У приватних справах - оформляється на підставі запрошення судової повістки або документальних підтверджень того, що хтось з ваших близьких хворий і ви їдете з метою відвідати його. Максимально можна оформити з перебуванням до 90 днів і запросити багаторазову кількість в'їздів.

Білорусь.

Протягом століть через неї прокотилася армії Росії, Польщі, Литви та (під час Другої світової війни) Німеччини. Протягом сімдесяти років Білорусь була республікою в складі Радянського Союзу, а в серпні 1991 року стала незалежною, зберігаючи при цьому тісні політичні та економічні зв'язки з Росією. 25 грудня 1998 Президент Білорусі Олександр Лукашенко і Росії, Борис Єльцин, підписав угоду, покликану привести до ще тіснішої політичної, економічної і соціальної інтеграції цих країн, при збереженні суверенітету.

Експерти "НП" виходять з таких принципів:

 • Працюємо без посередників і тому можемо запропонувати то що необхідно туристу.
 • Наше завдання не просто отримати візу, а й простежити, щоб люди успішно дісталися і повернулися назад.
 • Крім самої візи, ми надаємо всі необхідні документи для успішного перетину кордону.
 • Маємо велику мережу партнерів по всьому світу.
 • З кожним, хто звернувся до нас, підписуємо договір, де чітко прописуємо всі деталі.
 • Надаємо всі необхідні чеки про оплату наших послуг.
 • Працюємо з усіма регіонами.
 • У разі необхідності, супроводжуємо туристів.

Перевага оформлення віз у нас.

 • Пропонуємо: виправдати ціну за якісні послуги,
 • Гарантію збереження документів,
 • Ви не витрачаєте свій час,
 • ВЧи не бігаєте по консульству або посольству,
 • Ви не переробляєте по 10 разів довідки і не витрачаєте свої нерви в банках

МИ - Візові Експерти:

 • Записуємо на подачу документів,
 • Пакет документів готуємо,
 • Страховку оформляємо,
 • Авіаквиток бронюємо,
 • Анкету заповнюємо,
 • Подаємо документи,
 • Приносимо вам паспорти з візами.

Вам залишається лише тільки планувати свій тур або поїздку.

 

Як оформити документи в містах України?

Допомога в оформленні візових документів здійснюється по всій Україні. Наші офіси і представництва знаходяться в багатьох регіонах України, а також за кордоном. Абсолютно не має ніякого значення ваше місцезнаходження. Якщо Вам незручно або немає часу, бажання особисто їхати до нас в офіс, можна передати документи будь-яким із запропонованих нами варіантів: кур'єрською поштою, поїздом, автобусом, або наш кур'єр приїде до Вас додому.

 

Оплата послуг нашої  компанії

Оплату послуг можна зробити як в одному з наших офісів, так і електронним переказом на карту. Також гроші можна передати кур'єром.

(Київ, Харків, Донецьк, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Вінниця, Донецьк, Житомир, Київ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків , Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Кам'янець-Подільський)

Вам достатньо зателефонувати нам по телефону +38 (067) 233-8-111 або написати лист на e-mail nikitafirstcomua@gmail.com і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом для обговорення всіх деталей Вашого візового питання.

Ми з радістю допоможемо вам! Ми надаємо всі види послуг по туризму, допомогу в пошуку туру і візову підтримку для туристів, що прямують до Білорусі.

 

Посольство Республіки Білорусь в Україні.

Адреса 01901, м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 3

Тел +38 (044) 537-52-00 Факс +38 (044) 537-52-13

Робочі години: пн - пт 9.00 - 18.00 четвер з 14.30 до 17.00

E-mail: ukr # belembassy.org

Консульський відділ Тел +38 (044) 537-52-03

Почесне консульство Республіки Білорусь в м Львів Адреса 79015, м.Львів, вул. Героїв УПА, 78 Тел (032) 237-42-07 E-mail belconslviv # ukr.net

 

Документи для туристичної візи в Білорусь

 

 • Заповнену одну візову анкету російською, білоруською або англійською мовою
 • Одне фото, розмірами 35х45 мм
 • Закордонний паспорт, термін дії якого не закінчується менше ніж за 90 днів від дати виїзду з Республіки Білорусь.
 • Дійсне медичне страхування для перебування на території країни на страхову на суму не нижче 10 000 євро. Страховка повинна покривати всі заплановані дні вашого перебування протягом терміну дії візи.
 • Документи згідно вашої категорії візи

Додаткові документи можуть надаватися на вимогу консульської особи.

 • Підтвердження сплати консульського збору.
 • Важливо надати клопотання від приймаючої вас туристичної організації, з зазначеними в ньому цілях, терміни, що надаються.
 • Також необхідна згода туриста на дотримання правил перебування на час його поїздки в Білорусь. За домовленістю віза може бути видана і на підставі копії оформленого належним чином клопотання про видачу вам візи і передана на розгляд в консульство. Підтвердження броні необхідно надавати для оформлення візи також. Зразок для клопотання доступний на офіційних сайтах. Тобто білоруські туристичні візи видаються при пред'явленні оригіналу туристичного ваучера, отриманого від будь-якого білоруського туроператора або туристичного агентства.

 

Докумети для гостьової візи в Білорусь

 

В гості до Білорусі можна поїхати виключно за наявності запрошення. Якщо вас запрошує родич - то необхідна і наявність документів, що підтверджують ваші родинні зв'язки з ним.

Для випадків коли ви були громадянином Білорусі, але змінили громадянство потрібно надати і копію свідоцтва відмови від громадянства Республіки Білорусь.

Також якщо заявник є неповнолітнім то буде потрібно копії сторінок від батьківських паспортів і в разі його самостійної подорожі (без офіційних опікунів), як і для інших типів віз - дозвіл на виїзд від батьків буде обов'язковим.

Отже, щоб отримати візу в особистих цілях іноземець повинен представити запрошення, оформлене від білоруска в міграційному відділі. Оригінал запрошення повинен бути переданий в посольство / консульство або консульська установа в Національному аеропорту. Також в цьому випадку ні факс або зроблена копія не приймаються.

Багаторазова віза видається при пред'явленні оригіналу запрошення для іноземців, відвідування близьких родичів.

 

Документи для бізнес візи в Білорусь

 

Необхідно надати оригінал і направити копію клопотання про відкриття вам візи відповідно до мети поїздки. Зразок такого клопотання доступний на офіційних сайтах і доступний для використання в якості зразка.

Також необхідно надати зобов'язання щодо дотримання іноземцем правил перебування на час поїздки.

Оформлення багаторазової довгострокової візи (максимальним періодом перебування обмеженим до року) вимагає надати документальне підтвердження необхідності багаторазових поїздок на територію Республіки Білорусь (угоду, договір передбачає це).

При необхідності консульство може попросити інші додаткові документи.

 

Документи для робочої візи в Білорусь

 

Видається віза на підставі клопотання від юридичної особи, або особи, що запрошує від представництва іноземної компанії. При наявності завіреного нотаріусом в республіці Білорусь дозволу на роботу для кожного конкретного іноземця. Або дозвіл на право працювати для іммігрантів, що приїхали. Пишеться клопотання від роботодавця за встановленим зразком.

 

Документи для транзитної візи через Білорусь

 

Необхідно прикладати документи, що свідчать про прямування в іншу країну - це може бути віза або для випадку, коли в країну проходження вам немає необхідності отримувати візу - то документи, які свідчать на підтвердження цілей проходження в неї.

В аеропорту "Мінськ" відкрита можливість безвізового транзиту через нього. Такий транзит можливий для пасажирів, у яких є дійсні документи на в'їзд в країну подальшого їх призначення, авіаквитки з підтвердженою датою їх подальшого вильоту з аеропорту. Тобто період перебування в аеропорту не перевищуватиме 24 годин. При необхідності можна в аеропорту оформити білоруську візу і залишити транзитну зону.

Кому потрібна віза до Білорусі:

 • Для громадян Росії і України в'їзд до Білорусі безвізовий.
 • Для в'їзду в країну громадянам інших держав буде потрібна віза.
 • Для в'їзду в країну громадянам Росії необхідний паспорт, закордонний або загальногромадянського зразка.

Сайт консульства Республіки Білорусь ввв.ukraine.belembassy.org

Кому не потрібна віза до Білорусі?
 
Не потрібно оформлення візи в Білорусь громадянам таких держав:

1. Всі країни СНД, крім громадян Туркменістану.

2. Венесуела (до 90 днів).

3. Туреччина (до 30 днів і не більше 90 днів на рік).

4. Куба (до 30 днів).

5. Македонія (до 30 днів).

6. Монголія (до 30 днів).

7. Сербія і Чорногорія (до 30 днів).

Також не потрібна віза власникам дипломатичних паспортів з таких країн:
 1. Аргентина.
 2. Бразилія.
 3. В'єтнам.
 4. Китай.
 5. Туреччина.
 6. Угорщина.
 7. Туркменістан.
 8. Іран.
 9. Індія.
 10. Словаччина.
 11. Румунія.
 12. Македонія.
Громадянам усіх інших країн для поїздок в Білорусь необхідно оформляти візу.
 
 

Оформлення візи в Національному аеропорту Мінськ

 
У Національному аеропорту Мінськ візи оформляє управління з питань в'їзду іноземців головного консульського управління МЗС Білорусі, куди й слід завчасно подавати документи з візової підтримки. При оформленні короткострокових віз слід здійснити подачу даних документів не пізніше ніж за три робочих дні до запланованої дати приїзду, при оформленні довготермінових віз - пізніше п'яти днів. Відповідні документи можуть бути подані в момент подачі всіх документів на візу тільки в разі тяжкої хвороби або смерті близького родича.
Починаючи з 8 грудня 2014 року в дію подача документів виключно при особистому зверненні заявника в інформаційному пункті на 1 поверсі аеропорту з 10.30 до 16.30 в будь-який робочий день.
Документи з візової підтримки іноземців для навчання, а також запрошення для приватних візитів, оформлення підрозділом по громадянству і міграції Міністерства внутрішніх справ Білорусі можуть надсилатися поштою.
Короткострокові візи для навчання можуть бути оформлені тільки при особистій присутності представника тієї організації, яка видавала запрошення на навчання.
 
 
Митні правила
 
Забороняється перевіз фізичною особою через кордон Білорусі (як вивезення, так і ввезення) без наявності законодавчо передбаченого дозволу:
 • Вогнепальної зброї, боєприпасів, військового спорядження, різних військових зразків;
 • Друкованих, аудіо та відеоматеріалів, а також інформації на інших носіях, які могли б зашкодити економічним і політичним інтересам країни, державної безпеки, а також моральним устремлінням або здоров'ю громадян країни;
 • Наркотичних, отруйних, отруйних, психотропних, радіоактивних, вибухових речовин;
 • Інших предметів, передбачених законодавством Білорусі.
 
 
Міграційна карта
У Росії і Білорусії діють міграційні карти для іноземних громадян єдиного зразка. При в'їзді на територію Білорусі російським громадянам не потрібно заповнювати міграційну карту. Всі інші громадяни третіх держав повинні заповнювати міграційну карту, яку необхідно буде пред'явити представнику прикордонних військ Білорусі в пункті перетину кордону країни. У момент виїзду з країни іноземець віддає свою міграційну карту представнику прикордонних військ Білорусі в пункті перетину кордону.
 
 
Громадянам, які мають проживають в Україні по візі
 
Всі іноземні громадяни, у яких є український вид на проживання, не звільняються від необхідності в оформленні білоруської візи при в'їзді на територію Республіки Білорусь. Виняток передбачено лише для громадян держав, що мають безвізовий режим з Білоруссю.
 
 
Країни міграційного ризику яким складно отримати візу в Білорусь

До країн міграційного ризику відноситься ряд держав, жителі яких з кількох причин не можуть відвідувати країну на загальних підставах.

Список країн міграційного ризику:

Азія Бруней, Бутан, В'єтнам, Індія, Індонезія, Йорданія, Іран, Ірак, Ємен, Камбоджа, Катар, Китай, Кувейт, Ліван, Лаос, Макао, Малайзія, Монголія, М'янма, Непал, ОАЕ, Оман, Пакистан, Палестина, Саудівська Аравія, Північна і Південна Корея, Сінгапур, Сирія, Тайвань, Таїланд, Туреччина, Філіппіни, Шрі - Ланка

Африка Алжир, Ангола, Бенін, Ботсвана, Буркіна - Фасо, Бурунді, Габон, Гамбія, Гана, Гвінея, Гвінея - Бісау, Джібуті, Єгипет, Замбія, Зімбабве, Кабо - Верде, Камерун, Кенія, Конго - Браззавіль, Конго - Кіншаса, Кот - д'Івуар, Лесото, Ліберія, Лівія, Маврикій, Мавританія, Мадагаскар, Малаві, Малі, Марокко, Мозамбік, Намібія, Нігер, Руанда, Свазіленд, Сенегал, Сомалі, Судан, Сьєрра - Леоне, Танзанія, Того, Туніс, Уганда, Цар, Чад, Екваторіальна Гвінея, Еритрея, Ефіопія, Південна Африка.

Австралія та Океанія Вануату, Східне і Західне Саме, Кірібаті, Папуа - Нова Гвінея, Мікронезія, Фіджі. Європа Албанія, Косово, Македонія

Північна Америка Барбадос, Беліз, Бермуди, Багами, Віргінські острови, Гаїті, Гваделупа, Гватемала, Гондурас, Гренада, Гренландія, Домінікана, Коста - Ріка, Куба, Мартініка, Мексика, Монтсерра, Нікарагуа, Панама, Пуерто - Ріко, Сальвадор, Ямайка.

Південна Америка Аргентина, Болівія, Бразилія, Венесуела, Гайана, Колумбія, Парагвай, Перу, Сурінам, Уругвай, Чилі, Еквадор.

 

Особливості віз до Білорусі

 

Тип візи залежить головним чином від числа перетинів кордону

 

Одноразова віза до Білорусі

 

Віза одноразова дійсна для максимум 30 днів і дійсна протягом одного в'їзду-виїзду з країни. Візовий штамп буде проставлятись при вході і виході з країни. Після одного використання віза буде недійсна.

 

Дворазова віза до Білорусі

 

Дворазова віза дозволяє побувати протягом двох поїздок на території Білорусі протягом трьох місяців.

 

Багаторазова віза до Білорусі

 

Багаторазова віза дозволяє протягом декількох разів перетинати кордон республіки. Віза дійсна протягом 3 місяців.

Білоруське законодавство передбачає три типи віз:

B - транзитна віза;

С - короткострокова віза, терміном дії до 90 днів 

D - довгострокова віза, терміном до одного року з правом перебування до 90 днів.

В'їзні візи можуть бути однократними, двократними і багаторазовими.

Можна отримати будь-який з цих типів віз або в білоруському посольстві (консульстві) або в Національному аеропорту Мінськ.

Закон вимагає, щоб іноземці представили ряд документів, таких як заповнені візові анкети, іноземні проїзні документи та інші документи підтримки (в залежності від мети візиту - запрошення, листів-підтверджень, і т.д.).

Процес видачі віз зазвичай займає п'ять днів (два дні термінових заявок за додаткову плату).

Починаючи з 22 серпня 2013 всі іноземці можуть також отримувати візи в Національному аеропорту Мінськ відповідно до відносно недавно прийнятої постанови Ради міністрів. Проте, цим послабленням візового режиму не вдалося випустити іноземних відвідувачів з усіх бюрократичних перешкод.

Документи візової підтримки повинні бути представлені в Міністерство закордонних відділу Приймальної (ФАД) консульського управління Міністерства закордонних справ заздалегідь: для короткострокових віз - не пізніше, ніж за 3 робочих днів до передбачуваної дати заїзду (5 днів - для довгострокових віз).

Запитувані кратність і термін дії візи завжди може змінити консульська особа, яке розглядає вашу заявку як в кращу сторону так і в гіршу.

У разі відмови сплачений вами раніше консульський збір не повертається. Причини відмови вам у візі службова особа не зобов'язана відкривати.

Продовжувати візу перебуваючи вже в Республіці Білорусь можливо. У такому випадку варто звертатися до відділу з питань громадянства і міграції за місцем вашої реєстрації як іноземця.

Важливо. Починаючи з 1 липня 2014 консульство Республіки Білорусь буде вимагати від усіх заявників на візи, щоб ті могли надати свідчення дійсного страхування їх подорожей. Страхування також потрібно від заявок, зроблених раніше, якщо віза починається з 1 липня 2014. В страховому свідоцтві повинні бути: інформація про дати, страховий номер, ім'я, а також інформація, що страховка покриває медичні витрати і репатріацію. Там також повинен бути логотип / друк страхової компанії разом з ім'ям і контактною інформацією страховика.

Терміновий розгляд документів у Консульстві

Терміново розглянути вашу візову заявку можуть в консульських установах у вашій країні і мінімальна кількість часу необхідна на оформлення візи займає всього 2 робочих дня.

Запрошення від громадянина Республіки Білорусь вважається дійсним протягом 90 днів.

 

Багаторазові візи в Білорусь

 

Коли протягом останніх 3 років іноземцю були оформлені довгострокові візи для ділових поїздок то він може подавати на отримання візи в Білорусь на 2 роки, але з максимальним перебування в країні до 90 днів на рік. Також введено спрощення для даних випадків, що їм не потрібно надавати документи знову, якщо вони мають намір отримувати ту ж саму категорію візи заново.

 
 

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Білорусі

+380672338111
+380674338111

Так, ми надаємо допомогу в оформленні данного типу запрошення. Стосовно оформлення туристичних віз до Білорусі варто знати, що...

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 .d8888b.  .d8888b.  .d8888b.  8888888888 
d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P
Y88b. d88P Y88b. d88P Y88b. d88P d88P
"Y88888" "Y88888" "Y88888" d88P
.d8P""Y8b. .d8P""Y8b. .d8P""Y8b. 88888888
888 888 888 888 888 888 d88P
Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P d88P
"Y8888P" "Y8888P" "Y8888P" d88P


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки