Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Румунії

Оформлення даних віз - процедура проста і зрозуміла нам, існує як у всіх консульствах порядок подачі і отримання румунських віз, і час розгляду. НЕ варто бігати і витрачати час.
Ми зробимо все швидко і професійно.
Піки Карпат, прекрасні пляжі Чорного моря і зачаровують архітектурою середньовічні міста Румунії ваблять до себе багато туристів. Країна яка безсумнівно повинна бути запланована в Вашому туристичному маршруті. Визначною пам'яткою головною є Трансільванія і Граф Дракула з легенд і казок минулого. Все це робить поїздку до Румунії неповторною, ви отримаєте прекрасні емоції від подорожі по барвистому історичного минулого.

Румунія. Радянські окупації після другої світової війни призвели до зречення короля, а в 1947 році, до створення республіки румунського народу. Довгострокові правління президента Ніколає Чаушеску в 1980-х, стали особливо жорстокими.
Наприкінці 1989 року його усунули від влади і стратили. Комуністи становили більшість в уряді до 1996 року.
З 29 березня 2004 року Румунія є членом НАТО, а з 1 січня 2007 року входить до Європейського союзу.

Ми з радістю допоможемо вам! Компанія NIKITA FIRST! надає всі види послуг з туризму, допомогу в пошуку туру та візову підтримку для туристів, які прямують до Румунії.
 

Для того щоб відвідати Румунію і в'їхати на територію цієї країни, необхідна віза в Румунію.
Для громадян України видачею румунських віз займаються дипломатичні консульства та консульські установи в Україні.

Ви маєте враховувати, що Румунія не входить до шенгенської зони, хоча і є країною - учасницею Євросоюзу. Тому для в'їзду в Румунію необхідно оформити короткострокову візу в Румунію, на період до 90 днів.
На оформлення візи в Румунію йде п'ять-десять робочих днів.

Але в разі необхідності оформлення термінової візи,

Команда фахівців нашої компанії готові надати вам компетентну допомогу в оформленні найважливішого документа, а саме візи, щоб ви могли безперешкодно здійснити заплановану поїздку до Румунії. Наша туристична компанія вже не перший рік успішно працює в даній сфері послуг, і ми з упевненістю можемо гарантувати, що звернувшись по допомогу в компанію "Нікіта Перший", ви не тільки заощадите час, який могли б бути змушені витратити на виснажливі черги в консульствах, але також і забезпечимо вас усією необхідною й актуальною інформацією з приводу оформлення візи в Румунію, щоб ви з легкістю отримали необхідну вам візу.

Зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним вам способом! Вас професійно проконсультують і, пройшовши певну процедуру та оформивши всі необхідні документи, ви отримаєте необхідну візу.

 

Список необхідних документів для оформлення візи до Румунії:

 • закордонний паспорт терміном дії не менше 6 місяців;
 • паспорт (копія);
 • 2 фотографії на білому тлі;
 • заповнена анкета (анкета туриста, яка розміщена у нас на сайті);
 • довідка з місця роботи (оформлена на бланку фірми, з печаткою, де буде вказана ваша посада, оклад за останні 6 міс., бажано також наявність фрази, що на час вашої поїздки зберігається робоче місце);
 • довідка з банку або тревел чеки;
 • копія квитків (або водійські права, тех. паспорт, Грін карта);
 • для пенсіонерів - пенсійне посвідчення;
 • для дітей - свідоцтво про народження, довідка з навчального закладу, довіреність на виїзд дитини за межі України, якщо вона супроводжується з одним із батьків.


Мультивіза в Румунію

Для того щоб в'їхати на територію Румунії, необхідна віза. Для громадян України видачею румунських віз займаються дипломатичні місії та консульські установи в Україні. Ви маєте враховувати, що Румунія не входить до шенгенської зони, хоча і є країною - учасницею Євросоюзу.

Тому для того, щоб відвідати Румунію, Вам необхідно оформити візу, на оформлення якої йде п'ять-десять робочих днів. Але в разі необхідності оформлення термінової візи, ми можемо допомогти її отримати за один день!

На сьогодні, однаково як для звичайних туристів, які часто подорожують, так і для дуже зайнятих бізнесменів, немає часу, та й бажання довго і виснажливо займатися підготовкою документів до відкриття короткострокових віз.

Тому, якщо у Вас є необхідність часто бувати в Румунії, то вам не потрібно для кожної окремої поїздки оформляти візу. Ви значно заощадите свій час і сили, оформивши багаторазову візу.

Багаторазова (або мультивіза) в Румунію дає змогу перетинати кордони своєї території, без обмеження в кількості разів. Є мультивізи з піврічним або річним коридором.

Команда фахівців нашої компанії готові надати вам компетентну допомогу в оформленні найважливішого документа, а саме візи, щоб Ви могли безперешкодно здійснити заплановану поїздку до Румунії.

Наша туристична компанія вже не перший рік успішно працює в даній сфері послуг, і ми з упевненістю можемо гарантувати, що звернувшись по допомогу в компанію "Нікіта Перший", Ви не тільки заощадите час, який могли б бути змушені витратити на виснажливі черги в консульствах, але також і забезпечимо вас усією необхідною та актуальною інформацією з приводу оформлення візи в Румунію, щоб Ви з легкістю отримали необхідну вам візу.

Зв'яжіться з нашими менеджерами в будь-який зручний для Вас спосіб! Вас професійно проконсультують і, пройшовши певну процедуру та оформивши всі необхідні документи, отримаєте необхідну Вам візу.


Список необхідних документів для оформлення Мультивізи в Румунію:

 • закордонний паспорт терміном дії не менше 6 місяців;
 • український паспорт (копія);
 • 2 фотографії на білому тлі;
 • Заповнена анкета (анкета туриста, яка розміщена у нас на сайті);
 • довідка з місця роботи (оформлена на бланку фірми, з печаткою, де буде вказана ваша посада, оклад за останні 6 міс., бажано також наявність фрази, що на час Вашої поїздки зберігається робоче місце);
 • довідка з банку або тревел чеки;
 • копія квитків (або водійські права, тех. паспорт, Грін карта);
 • для пенсіонерів - пенсійне посвідчення
 • для дітей - свідоцтво про народження, довідка з навчального закладу, довіреність на виїзд дитини за межі України, якщо вона супроводжується з одним із батьків;


Транзитна віза через Румунію

Перетин території Румунії без наявності транзитної візи Румунії можливий за наявності короткострокових Шенгенських віз і довгострокових шенгенських віз або ж ВНП на Кіпрі, за наявності Болгарської візи, всіх типів віз або ВНП у країнах шенгенської угоди чи посвідки на проживання Швейцарії, Ліхтенштейні.
У такому разі допустимий термін перебування в Румунії може досягати не більше п'яти днів (для кожного в'їзду)

Якщо у вас авіапереліт, і наступний рейс заплановано в найближчі 24 години, в цьому випадку допустимий безвізовий транзит.
Протягом цього часу Ви не можете залишати зону конролю в аеропорту.
В інших же випадках транзитну візу в Румунію слід оформити заздалегідь.
Для цього необхідне оформлення транзитної візи категорії В:

Список необхідних документів:

 • Закордонний паспорт терміном дії не менше ніж 3 місяці
 • копія першої сторінки закордонного паспорта, а також сторінки, на яких є чинні візи;
 • 2 актуальних на світлому тлі фото 3,5х4,5 см.
 • Анкета, яку необхідно заповнити англійською або румунською мовою, а також особисто підписати.
 • На дітей, слід заповнити окрему анкету;
 • квитки (електронні квитки або підтвердження броні) по всьому маршруту прямування.
 • Якщо у Вас дворазовий перетин кордону Румунії, Вам необхідно надати бронь квитків туди і назад;
 • віза в країну, куди запланована поїздка;
 • довідка з місця роботи (оформлена на бланку фірми, з печаткою, де буде вказана ваша посада, оклад за останні 6 міс., бажано також наявність фрази, що на час Вашої поїздки зберігається робоче місце)
 • підтвердження фінансового забезпечення поїздки за кордон (тревел-чеки або виписка з банківського рахунку);
 • Медичний поліс, який покриває суму, не менше 30 тисяч євро).

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Румунії

+380672338111
+380674338111

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 .d8888b.  d888  888888888  d888  
d88P Y88b d8888 888 d8888
Y88b. d88P 888 888 888
"Y88888" 888 8888888b. 888
.d8P""Y8b. 888 "Y88b 888
888 888 888 888 888
Y88b d88P 888 Y88b d88P 888
"Y8888P" 8888888 "Y8888P" 8888888


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки