Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Акротірію і Декелію

Увага - Оформлення через консульський відділ Великої Британії.

Візові експерти Акротірі і Декелії компанія "Никита Первый": Ми професійно допоможемо

- Перевіримо правильність оформлення запрошення, ваучера.

- Заповнимо візову анкети для Акортірі.

- Оформимо необхідний страховий поліс.

- Проконсультуємо по подачі у візовий центр Акротірі і Декелії.

- Приготуємо ідеальний пакет документів з перекладами.

- Порадимо додатковий пакет документів.

- Допоможемо отримати документи з візового центру, без вашої присутності.

Телефонуйте + 38-067-233-8-111 Пишіть на пошту 5283999@gmail.com

Інтереси Акротірі і Декелії в Україні представляє посольство Великобританії.

Пакети документів для різних категорій віз, можна розбити на кілька пунктів:

Туристична віза в Акротірі і Декелія:

Місто Акротірі є одним з найважливіших стародавніх пам'ятників на острові Санторіні. Він розташований на південній стороні острова, і місто було знайдено практично неушкодженим, вкрите шарами попелу. Вчені вважають, що це місто було зруйноване в результаті виверження вулкана Санторін приблизно у 1650 р до н.е.

Чудовий освітній тур з професійним гідом, познайомить Вас з великим об'ємом інформації. На наш погляд, Акротірі краще, ніж Помпеї - і на 1600 років старше! Його варто відвідати, і Ви не пошкодуєте, якщо візьмете курс для відвідування цього місця.

Гіди з Акротірі дуже інформативні, за ціною включають в себе підбір і перебування в готелі.

Різних пам'яток там предостатньо, музеї і додаткові прогулянки по місцевості заповнюють час перебування на острові і знайомлять з великою кількістю подробиць про історію місцевості. Ви дійсно будете насолоджуватися візитом.

Будьте розумним мандрівником і навіть для отримання туристичної візи не забувайте оформити страховку.

Перш ніж вирушити за кордон, зробіть наступне:

- організуйте собі всебічну туристичну страховку і перевірте, що обставини і діяльність відповідають вимогам щодо перебування на території в'їзду;

- напишіть свої контактні дані третім особам, щоб з вами могли зв'язатися в разі надзвичайної ситуації, оскільки існує ризик щодо безпеки за час перебування за кордоном.

Ми радимо вам здійснювати звичайні заходи безпеки. Проведення страховки туристичних та інших подорожей є обов'язковою мірою, прийнятою щоб убезпечити своє перебування на території інших держав. Відвідуючи ці території, слід знати, що на них діють угоди і конвенції про захист навколишнього середовища, які не слід порушувати за час перебування там.

Перед поїздкою, ми рекомендуємо промоніторити ЗМІ про нову інформацію, так як це суверенні території, і вони можуть вводити нововведення на перебування.

Гостьова віза в Акротірі і Декелія

Отримавши гостьову візу в Акротірі і Декелія, не варто турбуватися, що якщо що-небудь з вами трапитися - вам обов'язково нададуть потрібну допомогу. Обслуговування громадян, засноване на Акротірі на Кіпрі має доступ до медичних і стоматологічних послуг в недавно побудованому комплексному лікувальному закладі. Але на території Декелії - медичне обслуговування в Східній Суверенна військовій базі здійснюється через медичний пункт прийому (MRS) декель і Медичний центр Агіос Ніколаос (Ay Nik). Троодос має тільки чергового медика для звичайних недуг. Тож потрібно їхати в Епіськопі для вирішення більш серйозних медичних проблем. Блок здоров'я спільна служба (JSHU) несе відповідальність за зміст стандартів охорони навколишнього середовища і гігієни праці та перевірку робочих областей і житло в декель, що надається для всіх підрозділів і установ. Також робота проводиться в рамках 5 окремих молодіжних центрах, Акротірі має великий і добре забезпечений ресурсами центр, який пропонує широкий спектр програм для молоді у віці від 8 до 18. Акротірі також має для підлітків об'єкт "Drop-In", який спрямовано спеціально на підлітків старшого віку, так що в гості буде з'їздити цікаво і зі своїми дітьми, ви не пошкодуєте, що поїхали в гості до друзів або родичів.

Бізнес віза в Акротірі і Декелія:

Економіка території пропонує відмінні можливості для інвестицій і торгівлі в таких областях, як туризм, фінансові послуги, сільське господарство і рибальство. Можна зайнятися своєю справою перебуваючи в Акротірі або Декелії - або розвивати туристичну тему, або підтримувати внутрішню економіку на території, можна також брати участь в різних благодійних фондах з підняття цих територій, або розвивати ринкові відносини в торгівлі.

Ви повинні мати в доступі принаймні до £ 50 000 інвестиційних коштів для застосування - якщо ви хочете налагодити або запустити бізнес на територіях, що відносяться до Великобританії.

Отримати візу можна на границі, допустимий термін в 3 роки і 4 місяці, однак її можна продовжувати ще на 2 роки і при знаходженні на територіях, що належать до Великобританії, ви також зможете застосувати для вирішення (відомий як "безстрокова відпустка, щоб залишитися").

Також можливий варіант їхати по бізнес візі як співзасновник для налаштування роботи нової філії компанії.

Також для роботи запрошуються добровольці на ремісничу майстерню зробити цілий ряд речей, щоб продати в ремісничому цеху в оазисі центру в кіосках в день сімей (квітень / травень) і в Дамський Клуб восени (жовтень / листопад). Учасники семінару дуже доброзичливі і не потрібно буде бути експертом, по шиттю, щоб допомогти - там завжди багато і не швейних робіт, які повинно бути зроблено (вирізання, наклеювання і т.д.), також можна просто допомагати частково. Організація подібних акцій показує наскільки миролюбні і дружні поселенці цих місцевостей. У будь-якому випадку людина займається своєю справою, зростає всередині - так інвестиції навіть в такому місці можуть приносити немалі прибутки своєму власникові. Відкриття чогось подібного принесе не тільки матеріальний достаток своєму власникові.

Бізнес віза, як і робоча, дозволяє подорожувати з її володарем членам його сім'ї. Займаючись бізнесом там, ви не можете: робити будь-яку роботу за межами вашого бізнесу, наприклад, працювати, де ви, використовуєте іншу галузь для доходів у ваш бізнес, отримати державні кошти (фонди)

Робоча віза в Акротірі і Декелія

читати по посиланню

Транзитна віза через Акротірі і Декелія:

Будьте готові дотримуватися митних правил при перетині кордонів цих суверенних баз. Митні та імміграційні правила дуже суворі як в Акротірі, так і Декелії.

Основним видом діяльності SBA митного Акротірі відноситься контроль території Акротірі з рейсами з Великобританії та третіх країн, зокрема, Афганістану. Крім того Верховні базові райони свого узбережжя і пов'язані з ними територіальні води і забезпечені ще й морським контролем. Більшість SBA митних службовців знаходяться в Східних суверенних військових базах в двох точках SBA сухопутний кордон для перетину доступна з північної частини острова. Ці точки перетину укомплектовані на 24 години на добу на кожен день в році, щоб регулювати рух як товарів, так і осіб, відповідно до правил ЄС.

Отримати транзитну візу може здатися не легко при наявності таких складнощів при проходженні митного контролю, однак це не є надскладним, адже необхідно елементарно дотримуватися вимог на митниці, при перетині кордонів баз.

Студентська віза в Акротірі і Декелія:

Акротірі є унікальною, в порівнянні з її колегами в Великобританії, навчання в ній не в змозі зв'язати безпосередньо з місцевими коледжами. В результаті, різноманітна програма позашкільних занять була розроблена в академічних і для відпочинку суб'єктах.

Взагалі є 2 основних дати для початку навчання, які відбуваються протягом навчального року. Перший у вересні для 30-тижневих IGCSE курсів і першої хвилі коротких розважальних курсів. Другий починається в січні наступного року, для другої хвилі відпочинку та курсів.

Технологія значно розширює масштаби дистанційного навчання та інтегрального елементу навчання. Інтернет виступає в якості інформаційної служби для науково-дослідних цілей, дозволяє студенту спілкуватися з групою і викладачами. альний захист електронного навчання перебуває в Акротірі, для оборони цей Електронний Навчальний центр (ДЕЛК) надає курси, доступні для всіх військовослужбовців, MOD державних службовців, які працюють за контрактом співробітників та їхніх утриманців.

Віза спортсменам в Акротірі і Декелія

Ви можете звернутися до продовження цієї візи до ще на 3 роки з максимальним допустимим перебуванням на їх території в 6 років.

Що ви можете робити перебуваючи там по цій візі:

- працювати для вашого спонсора як описано в свідоцтві про спонсорство, або

- робити другу роботу,

- грати за свою збірну в Великобританії,

- працювати в якості спортивного мовника,

- робити добровільну роботу,

- поїхати за кордон і повернутися до Великобританії,

- привести членів сім'ї з собою.

Ви не можете робити перебуваючи там по цій візі:

- отримати державні кошти,

- почати або вести бізнес,

- подати заявку на другу роботу, поки ви не почали працювати для вашого спонсора.

Ви повинні будете подати нову заяву в Міністерство Внутрішніх справ, якщо ви хочете отримати другу роботу, що не в тому ж секторі, що і ваша основна робота.

Віза з метою лікування в Акротірі і Декелія

Ви можете подати заяву на візу для проживання на 6 або 11 місяців в залежності від того, як довго ваше лікування повинно тривати, але ви повинні будете надати доказ від зареєстрованого в Великобританії доктора про ваше лікування, витрати і потреби проходити його саме там.

 

Документи для віз в Акротірі і Декелія:

Іноземець, який клопочеться на отримання візи, повинен надати:

- заповнену форму клопотання типу категорії візи,

- недавню фотографію,

- документ, що підтверджують: мета і умови планованого перебування в країні,

- документи про те, що вони мають достатні кошти на покриття вартості життя протягом часу перебування в країні і повернутися в країну походження, проживання або транзит в іншу країну, яка надасть дозвіл на в'їзд або можливість отримати такі дозволи,

- медичне страхування відповідно до положень про надання медичних послуг, що фінансуються за рахунок державних коштів або подорожі медичного страхування, яке діє протягом перебування іноземця в країні, розраховане на витрати, які можливо можуть виникнути при його перебуванні в зв'язку з необхідністю повернення з медичних причин, що потребують медичної допомоги або смерті в лікарні, в якій страховик зобов'язується покрити вартість послуг з охорони здоров'я, що надаються безпосередньо організації, що надала такі послуги,

- інші документи, вказане на подачу клопотання.

Іноземець, який клопочеться на отримання візового дозволу для огляду показує проїзний документ, який відповідає критеріям:

- термін дії закінчується не раніше, ніж за 3 місяці до закінчення терміну дії запитуваної їм візи;

- містить мінімум 2 сторінки без відміток;

- був виданий за період попередніх 10 років.

Рекомендуємо звернути увагу:

Всі бажаючі перетнути кордон країни повинні мати дійсний паспорт для своїх подорожей в країну.

Перевірте термін дії паспорта та наявність чистих (без відміток) сторінок для штампа візового дозволу. Ми рекомендуємо вам мати мінімум дві вільні сторінки в закордонному паспорті, перед будь-якої їх міжнародних поїздок. Ми рекомендуємо для подорожі як мінімум шести місячний термін дійсності паспорта на весь час подорожі.

Скористайтеся нашим послугами з оформлення візи в Акротірі і Декелія. Наші експерти знають як поводитися за оформленням візового дозволу в посольство, перевірять, чи потрібна, і після закінчення часу, яке піде на обробку наданих даних і документів для видачі візи, ви отримаєте візову дозвіл.

Для туристичної візи Акротірі і Декелія:

Для туристичної візи в Акротірі і Декелія вам знадобитися або запрошення від тур фірми, яка буде організовувати вашу поїздку, або скласти і пред'явити свій маршрут з точними координатами місцевості, телефонами і часовими проміжками по перебуванню на тій чи іншій місцевості.

Необхідно підтвердження покупки квитків, наявність житла та фінансової самостійності на час перебування за кордоном на їх територіях. Якщо ви подорожуєте самі - залишити контакти від особи, яка також буде в курсі вашої подорожі.

Для гостьової візи Акротірі і Декелія:

Для гостьової візи потрібно вказати, чи є у вас родичі на Кіпрі (для Акротірі), терміни вашого потенційного візиту до них, їх адреса та контактні дані.

В основному терміни для гостьової візи або візи для відвідувачів межують терміном в 30 днів. Однак маючи вагомі підстави для клопотання на довше тривале перебування все ж передбачені і більш тривалі допустимі терміни - до 6 місяців. Продовження гостьової візи є допустимим. Ви також можете звернутися за довгостроковою візою, якщо ви можете довести, що ви повинні робити повторні візити протягом більш тривалого періоду.

Ви можете зупинитися протягом максимум 6 місяців на кожному відвідуванні і ваша віза може продовжуватися протягом 1, 2, 5 або 10 років.

Для гостьової візи виділено багато типів, які на пряму залежать від цілей візиту (відвідування родичів, чоловіка та ін.).

Обробляються заявки на протязі від 3 до 60 днів, в залежності від цілей візиту, але в середньому встигають за 15 днів.

Для бізнес візи Акротірі і Декелії:

Необхідно офіційне запрошення від місцевих компаній або від філії від міжнародних компаній, що територіально знаходяться в цій місцевості, для візиту на їх територію.

Обробляються заявки на протязі від 2 до 60 днів, в залежності від цілей візиту, але більшість встигають за 10 днів.

Для робочої візи Акротірі і Декелія

по посиланню

Для транзитної візи через Акротірі і Декелія:

Необхідно пред'явити візу в країну проходження і надати гарантії про те, що ви не маєте наміру нелегально залишитися на їх території, тоді ви без зайвих витрат своїх сил отримаєте візовий штамп для транзиту.

Такими документами може виступати і наявність роботи в країні слідування, нерухоме або рухоме майно, продовження навчання та ін. Однак наявність закордонного паспорта, як проїзного документа, що посвідчує ваше ID-особистості, є обов’язковим.

Транзитні візи видаються на 6 місяців або менше і обробляються від 2 до 10 днів. Вам може знадобитися віза, щоб пройти через їх території подорожуючи по інших країнах. Щоб подати заявку на отримання транзитної візи необхідно бути: в дорозі в іншу країну з достатньою кількістю коштів, і наміром подорожувати далі в змозі довести, що ви можете в'їхати в цю країну вдалося показати, що єдина мета вашого візиту є транзит

Для групової поїздки Акротірі і Декелію:

Для групової поїздки вам необхідно крім загального списку документів запитуваних на по типу візи надати запрошення від турфірми, якщо ви користуєтеся її послугами. Також необхідно буде надати терміни на які ви плануєте перебувати на території Акротірі і Декелія, броні квитків і житла. Невід'ємним буде надання гарантії про фінансову самостійність на час перебування на їх території.

 

Особливості віз в Акротірі і Декелія:

Іноземні громадяни повинні мати дійсний паспорт і посвідчення особи для подорожей. Їм рекомендується звернутися за страхуванням подорожей, щоб подорожувати безпечно і мати душевний спокій.

Однак, слід зазначити, що дозволено перебування для туристів, як правило, протягом 30 днів.

Все що вам потрібно для отримання візи в Акротірі і Декелія

- зареєструватися на подачу,

- заповнити форму заявки англійською мовою,

- сплатити за візовий збір через Інтернет (в більшості випадків),

- роздрукувати форму,

- замовити і відвідати прийом у візовому центрі

Ви можете зберегти форму заявки і закінчити її заповнення пізніше, коли ви зареєструєтесь на сайті.

Не варто забувати, що необхідно надавати фінансові гарантії про своє фінансово незалежне положення при знаходженні в країні або поручительство від спонсора.

Терміновий розгляд документів у Консульстві:

Ви повинні отримати рішення по вашій візі протягом від 2 днів до 3 тижнів.

Отримання термінової відповіді на розгляд вашого візового дозволу на в'їзд на територію Акротірі і Декелії передбачає проходження медичного обстеження на туберкульоз (для резидентів України воно є обов'язковим). Так як на Україні таке дослідження допустимо проводити лише в одній клініці, то термін отримання висновку може бути довше, якщо ви звертаєтеся за візою в пік сезону отримання студентських віз, який припадає на період з червня по вересень. А в решту часу - можна подавати заяву на прискорену видачу результатів обстежень, для прискорення подачі на візу. Так як клініка буде менш завантажена - ймовірніше отримати оперативно медичний висновок про стан здоров'я та подавати на категорію термінової візи, надавши причини обгрунтовують терміновість її отримання.

Термінове оформлення візи в Акротірі і Декелія:

Як би ви не поспішали ніколи не варто забувати, що при подачі документів завжди необхідно:

- мати оригінал і ксерокопію всіх підтверджуючих документів, які необхідно для отримання візи.

- перекладати будь-які підтверджуючі документи і включати їх з оригіналами, якщо вони не англійською мовою

Багаторазові візи в Акротірі і Декелія:

Задіяна програма за схемою Мобільна молодь, віза надається, якщо ви:

- хочете жити і працювати у Великобританії протягом до 2 років,

- у віці від 18 до 30,

- є £ 1890 в заощадженнях,

- є певні види про британське громадянство або ви ставитеся до певних країн (Австралія, Канада, Японія , Монако, Нова Зеландія, Гонконг, Республіка Корея, Тайвань).

- познайомитися з іншими кваліфікаційним вимогам.

Вам буде надана віза, щоб жити і працювати на їх території до 24 місяців.

Ви можете в'їхати в будь-який час, а ваша віза буде дійсна, для того що б ви могли і виїхати і повернутися в будь-який час протягом вашого перебування.

Робоча віза в Акротірі і Декелія:

Є два банки Кіпру, які обслуговують персонал на Акротірі, це Hellenic Bank і Лайки банк. Після прибуття на Кіпр, вам доведеться створити новий банківський рахунок для вашої заробітної плати.

Після того, як працюючим по контакту військовослужбовцям по приїзду буде дозволений доступ до клубів, трейдерів і побутових приміщень без супроводу - вони не повинні вступати у військові або інші установи або організації без попереднього запрошення і то тільки в супроводі. Про це вони повинні підписати згоду.

Для отримання мед довідки - ви повинні зв'язатися з однією з затверджених в списку клінік і записатися на прийом. Ви повинні зробити це обов'язково, що б пройти дослідження для отримання візи Великобританії. Ви можете очікувати, що отримаєте призначення протягом декількох днів після вашого запиту. У періоди піку вам, можливо, доведеться чекати 10 днів для отримання результатів з обстеження, особливо під час отримання британської студентської візи в пік сезону з червня по вересень.

Плата за скринінг на ТБ складає $ 120 US для дорослих і 45 доларів США для дітей у віці до 11 років. Внесок повинен бути оплачений безпосередньо в клініці МОМ та він не поширюється на лікування, якщо ТБ виявлений. Збір не повертається, якщо ви дали позитивний результат на туберкульоз або, якщо ви вирішите не виїжджати до Великобританії. Вартість тесту йде на додаток до вакцинації проти жовтої лихоманки.

Візовий збір визначається в залежності від категорії візи.

Історія Акротірі і Декелія

Акротірі і Декелія відкриті для відпочинку, турів на виставки, семінарів, корпоративів, відпочинку з друзями, бізнес зустрічей або переговорів. Для країни важливий кожен іноземець, не залежно від вартості туру в Акротірі і Декелію.

Акротірі і Декелія є двома британськими військовими базами, які розташовані на території острова Кіпр. Вони входять в число заморських територій Великобританії. Акротірі знаходиться на півдні Кіпру, а Декелія на південному сході.

Компанія Никита Первый! Надає всі види послуг по туризму, допомога в пошуку туру і візову підтримку для туристів прямують до Акротірі і Декелія.

У 1960 році була отримана незалежність однієї з британських колоній - Кіпром, однак Великобританія залишила Акротірі і Декелія з метою розміщення там своїх військових баз. Республіка Кіпр хоче повернути ці території собі, пояснюючи, що вони займають чималу площу, яку можна використовувати для подальшого розвитку. Великобританія не поступається цими базами, але погодилася передати Кіпру одну третину території баз.

Географія Акротірі і Декелія

Акротірі і Декелія займають всього 3% від загальної площі Ресублікі Кіпр. Базами управляє Адміністратор, котрого призначає монарх Британії від Міністерства оборони. При організації баз Великобританія вибирала території з найменшою кількістю населення, але сьогодні в Акротірі і Декелія проживає понад 14,5 тисяч осіб, з яких понад 7 тисяч - це греки, які хоч і є жителями заморської території Великобританії, однак не мають прав громадянства.

Більшість населення Республіки Кіпру - православні християни. Також тут сповідують такі релігії як іудаїзм, іслам і католицизм.

 

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Акротіріі і Декеліі

+380672338111
+380674338111

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
  .d8888b.    .d8888b.    .d8888b.    .d8888b.  
d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P Y88b
Y88b. d88P 888 Y88b. d88P Y88b. d88P
"Y88888" .d88P "Y88888" "Y88888"
.d8P""Y8b. .od888P" .d8P""Y8b. .d8P""Y8b.
888 888 d88P" 888 888 888 888
Y88b d88P 888" Y88b d88P Y88b d88P
"Y8888P" 888888888 "Y8888P" "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки