Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Сербію

Сербія є країною, розташованою в південній Європі. Вона була створена після розпаду Сербії та Чорногорії. Вона межує з Угорщиною, Румунією, Болгарією, Македонією, Албанією, Чорногорією, Хорватією та Боснією і Герцеговиною. Я не маю доступу до моря. Головною річкою є Дунай, якою можна дістатися до інших країн Східної та Центральної Європи та Чорного моря. Клімат Сербії значно варіюється. На півночі переважає континентальний клімат, що характеризується холодною зимою та спекотним літом. Південний середземноморський клімат характеризується спекотним, сухим літом і осінню, взимку холодною зі снігом.

Ми з радістю допоможемо Вам! Компанія NIKITA FIRST!
Надає всі види послуг з туризму, допомогу в пошуку туру та візову підтримку для туристів, які прямують до Сербії.

Дорогі туристи! Будьте гранично уважні, візовий режим із Сербією скасовано для громадян Росії та України, що жодним чином не стосується громадян Молдови. Тому, щоб уникнути непорозумінь і неправдивих джерел в Інтернеті, ми прояснюємо цю інформацію. Отже, консульський відділ республіки Сербії в Києві колись відкривав візи досить просто і швидко, але у зв'язку з політичною ситуацією, що знову змінилася, євроінтеграцією Сербії до Євросоюзу та її першими кроками для потрапляння до Шенгенської зони, деякі нюанси в отриманні візи до Сербії з'явилися.
 

Можна просто порівняти 2008 рік і 2010 отримання віз до Сербії.                        

2008

Документи консульство розглядає рівно 15 хв.
Необхідні документи мінімальні
Паспорт
Запрошення
Консульський збір 15 євро
Анкета                          
2010

Для отримання візи потрібен оригінал запрошення

Анкета
Довідка з роботи
2 фото
Страховка
Консульський збір зменшився до 5 євро (це +)
Але збільшився час розгляду 14 ДНІВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(великий мінус)

Для всіх хто звик подорожувати або у справах їздити до Сербії, звісно дані зміни були неймовірними...
Але ми можемо тільки обговорювати і говорити про ті чи інші плюси і мінуси в якості спостерігачів і виходячи з відгуків туристів. Консульський відділ залишається органом самостійним, який підпорядковується безпосередньо президенту Сербії і звісно не буде робити так як хочеться нам, треба звикати до змін, хоч би якими б вони неприємними не були!
Але в замін на довгу процедуру отримання візи, з'явився варіант відносно оптимальний і досить простий!
Навіть консульство може офіційно підтвердити: "За наявності оригінального туристичного ваучера",
ви можете поїхати до Сербії без проблем і затримок. Ваучер можна отримати протягом 1-2 днів,
що звісно суттєво менше за очікування виготовлення візи (14 днів).

Сербську гостинність описати словами неможливо. Темперамент у них такий неймовірний, італійці тихо відпочивають осторонь
порівняно із сербами.

Напевно, саме їхній вибуховий характер і є причиною всіх їхніх неприємностей
Останніми роками Республіка Сербія стала доволі популярною серед туристів. Краса старого міста, нехитра архітектура, велика кількість зелені так і ваблять мандрівників зазирнути в цей дивовижний куточок. Поряд із цим певну роль відіграє не надто складна процедура отримання Сербія Віза. Адже для відвідування території з метою туризму або ж транзитного проїзду потрібна віза в Сербію.
Існує кілька способів оформлення документів для того, щоб відвідати цю республіку.
Одним із них є оформлення візи в Сербію.


Візи в Сербію можуть бути транзитні або ж короткострокові.
Транзитна Сербія віза видається на термін у 30 днів і дає право на перебування в країні від двох до чотирьох днів, за кожен в'їзд на її територію.
Короткострокова віза в Сербію дає право на 30 днів безпосереднього перебування на території республіки.

Для оформлення візи в Сербію не потрібна особиста присутність і проходження співбесіди в посольстві, а лише збір пакету необхідних документів, який надсилають до посольства, після чого можна отримати візу в Сербію. Донедавна така процедура займала 1-2 дні, проте правила отримання візи було змінено, бо було змінено візовий режим, унаслідок чого процедура порядком ускладнилася. Тепер отримання візи в Сербію займає близько двох тижнів.

Виходячи з цього, туристам рекомендують інший спосіб потрапити на територію країни, використовуючи безвізовий в'їзд, а саме - оформивши ваучер до Сербії. Він дає право 28 днів перебування в країні. Отримати його можна в разі, якщо ваша поїздка здійснюється на запрошення. Таке запрошення може бути оформлене як приватною особою, тобто громадянином Сербії, можливо іноземцем, проте який має посвідку на проживання, так і офіційно зареєстрованою в Сербії юридичною особою, або турфірмою-туроператором із Сербії. Отримання ваучера в Сербію за 1 день без проблем.

На сьогоднішній день, з урахуванням ситуації, що склалася з візовим режимом, оформлення ваучера в Сербію є оптимальним варіантом для поїздки. Наша компанія з радістю допоможе вам у цьому.

Оформлення транзитної візи

Незважаючи на те, що ви будете всього лише перетинати кордони країни, процедура отримання транзитної візи до Сербії - процес кропіткий, а також витратний з точки зору втраченого часу. Тому пропонуємо вам скористатися послугами нашої компанії, яка візьме на себе всі клопоти і без проблем оформить для вас транзитну візу в Сербію.


Проходження особистої співбесіди в консульському відділі посольства для відкриття транзитної візи в Сербію не потрібне. Необхідною умовою є лише пакет документів, що включає в себе:

закордонний паспорт, термін дії якого спливає не менше, ніж через три місяці після дати закінчення поїздки;
візова анкета-заявка встановленого зразка, підписана особисто заявником;
одна фотографія, розміром 3,5 х 4,5, кольорова, матова, на світлому тлі, зроблена не більше, ніж за три місяці до дати подання документів у посольство на оформлення транзитної візи в Сербію;
віза в країну кінцевого перебування, однак, лише в тому випадку, якщо така необхідна;
копії квитків по всьому маршруту подорожі;
копія ваучера туристичної фірми, яка підтверджує необхідність транзиту через територію Сербії.
Варто зазначити, що перелік документів для отримання транзитної візи до Сербії може бути змінений на розсуд консульства залежно від кожного конкретного випадку.

Транзитна віза в Сербію видається на термін у 30 днів і дає право на перебування в країні від двох до чотирьох днів за один в'їзд. Термін оформлення транзитної візи в Сербію, як правило, становить кілька днів. Зверніть увагу, що за відкриття транзитної візи в Сербію стягується консульський збір.

У нашій компанії працюють кваліфіковані та досвідчені співробітники, які з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також нададуть допомогу під час відкриття транзитної візи в Сербію. Довіртеся нам, і ви не пошкодуєте!

Поиск по сайту

Консультант по Сербії

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
  .d8888b.    .d8888b.       d8888   8888888888 
d88P Y88b d88P Y88b d8P888 d88P
888 Y88b. d88P d8P 888 d88P
888d888b. "Y88888" d8P 888 d88P
888P "Y88b .d8P""Y8b. d88 888 88888888
888 888 888 888 8888888888 d88P
Y88b d88P Y88b d88P 888 d88P
"Y8888P" "Y8888P" 888 d88P


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки