0.457
Туристичні візи в Джерси - NIKITA FIRST
Київ
380672338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Джерсі

nikita1.com

Візи для Українців та іноземців! NIKITA FIRST провідна Українська компанія - консультант з питань оформлення віз будь-якої складності. Оформлення віз є одним з основних напрямків діяльності компанії.

威而鋼

威而鋼有效壯陽4小時。如果吃威而鋼持續發熱超過6小時,建議評估或隨訪預約。出現不耐受和可能脫水的跡象,需要干預

nikita1.com Завдяки наявності власних офісів у всіх регіонах України, візова підтримка надається замовникам незалежно від їх місця знаходження. Знання особливостей візового законодавства будь-якої країни і багаторічний досвід роботи з посольствами різних країн в Україні
犀利士 藥局藥效長達36小時。透析可以清除血液中的犀利士藥物成分,並在腎臟功能喪失時控制液體水準。

Джерсі має досить специфічний статус – цей острів не самостійною країною, але й також не є частиною Великої Британії. Проте, візові вимоги та правила в’їзду є відповідними до правил Об’єднаного Королівства.

ВІЗА в’їзду для перебування на Джерсі НЕ ПОТРІБНА:

1. Якщо ви є громадянином Великобританії або Ірландії.

2. Якщо у вас є віза до Великобританії, Ірландії, Ґернсі або Ман
(але у випадку працевлаштування на Джерсі вам все одно необхідно буде зробити місцевий дозвіл на роботу – work permit).

3. Якщо ви є громадянином країни Європейської економічної зони або Швейцарії і плануєте перебувати на острові Джерсі до 6 місяців.

ВІЗА для в’їзду та перебування на Джерсі ПОТРІБНА:

1. Для громадян усіх країн, окрім Великобританії або Ірландії, і окрім тих, хто має візу до Великобританії, Ірландії, Ґернсі або Ман.

2. Для громадян країн Європейської економічної зони та Швейцарії, які планують перебувати на острові Джерсі більше 6 місяців.

Тобто, якщо ви є громадянином України і у вас немає британської візи – вам необхідно оформити візу на в’їзд до Джерсі, бо Україна до складу ЄЕЗ не входить. Шенгенська віза для перебування в Джерсі також не підходить.

ТИПИ ВІЗ:

- туристична – віза для відвідування до 6 місяців;
- робоча – на основі працевлаштування в Джерсі (з наявністю дозволу на роботу – work permit);
- студентська – видається на основі навчання і на період понад 6 місяців;
- віза для возз’єднання сім’ї.

Підготовкою документів до всіх типів віз на Джерсі займаються візові експерти NIKITA FIRST. 

Для початку роботи над оформленням візи в Джерсі вам потрібно підписати договір c нашою компанією, а також оплатити послуги (див. прайс на сайті) та консульський збір (див. на сайті visa-fees.homeoffice.gov.uk). Після цього ми одразу розпочнемо підготовку пакету документів, необхідних для отримання візи в Джерсі, а також проінформуємо, коли здійснимо запис для вашої справи у консульство.

Надалі вам потрібно бути присутніми у Варшаві, щоб відвідати наш офіс і здати біометричні дані (відбитки пальців) у візовому центрі.

Якщо вам потрібна робоча віза в Джерсі, обов’язковою є наявність дозволу на роботу (work permit). Отримати його необхідно вашому роботодавцю в електронному вигляді у Justice and Home Affairs Customs and Immigration Service. Також візовому центру потрібно надати низку анкетних пунктів, таких як адреса майбутнього проживання в Джерсі, адреса місця роботи, історію працевлаштування та туризму тощо.

Коректним заповненням анкети та формуванням необхідного пакету документів також займаються наші спеціалісти.

Як для туризму, так і для робочих цілей Джерсі стане для вас оптимальним рішенням. Унікальне положення острову та його клімат сприяє різноманіттю флори, робить його чудовим місцем для праці та відпочинку.
Джерсі – це справді особлива земля Нормандських островів, чудесна точка на морському шляху між Великобританією та Францією. Це місце особливе, бо увібрало в себе культуру обидвох країн, гармонійно їх в собі поєднує – і в такий спосіб вабить туристів з усього світу.

З Nikita First підготовка до вашої робочої чи туристичної поїздки на Джерсі буде легкою та безстресовою. Здивуйте себе та своїх друзів – досліджуйте світ і проведіть свій час на унікальному острові протоки Ла-Манш!

 

Ціна послуг – 890 злотих
Консульський збір – залежить від типу візи
Місце подачі біометрії – Варшава

 

Як для туризму, так і для робочих цілей Джерсі стане для вас оптимальним рішенням. Унікальне положення острову та його клімат сприяє різноманіттю флори, робить його чудовим місцем для праці та відпочинку. Відкрийте особливу землю протоки Ла-Манш для себе!..

…Бо Джерсі – це справді унікальна земля Нормандських островів, чудесна точка на морському шляху між Великобританією та Францією. Це місце особливе, бо увібрало в себе культуру обидвох країн, гармонійно їх в собі поєднує – і в такий спосіб створює щось нове та цікаве для туристів з усього світу.

, і щоб не шукати відповіді самостійно – звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів. Вони проведуть детальну консультацію щодо вашої справи та нададуть якісну допомогу в оформленні необхідних документів.

З Nikita First підготовка до вашої робочої чи туристичної поїздки на Джерсі буде легкою та безстресовою. Здивуйте себе та своїх друзів – досліджуйте світ і проведіть свій час на унікальному острові протоки Ла-Манш!
 

Туристичні візи в Джерси - NIKITA FIRST

Експерт

380672338111
Запитай експерта

Поиск по сайту

Консультант по Джерсі

380672338111
380674338111
Запитай експерта

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
  d888     .d8888b.       d8888    d888   
d8888 d88P Y88b d8P888 d8888
888 888 d8P 888 888
888 .d88P d8P 888 888
888 .od888P" d88 888 888
888 d88P" 8888888888 888
888 888" 888 888
8888888 888888888 888 8888888


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки