Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Норвегію

 

Візові експерти Норвегії "Нікіта Перший" Ми професійно допоможемо:

 • Експерт з Норвегії перевірить грамотність оформлення Запрошення на роботу.
 • Запишемо на співбесіду в Консульство.
 • Заповнимо робочу візову анкету до Норвегії.
 • Оформимо необхідний страховий поліс Норвегії.
 • Приготуємо ідеальний пакет документів з перекладами для Норвегії.
 • Отримаємо документи і робочу візу без вашої присутності.


Телефонуйте + 38-067-233-8-111 Пишіть на пошту 5283999@gmail.com

Вартість консульського збору становить 35 євро. Окремо оплачується консульський збір + послуги візового центру.
Відчути себе героєм давньої скандинавської саги, помилуватися зеленими луками і засніженими гірськими вершинами - все це в ваших руках, варто тільки захотіти, а наші фахівці зроблять за вас все інше і візьмуть на себе питання з відкриття візи до Норвегії. Одним з найбільш захоплюючих, буде подорож по знаменитим норвезьким фіордах, які оспівувалися в сагах.
Процедура оформлення візи до Норвегії в посольстві займає не менше п'яти робочих днів. Крім того, особиста співбесіда в консульстві, є обов'язковим для отримання візи до Норвегії.
Так як дана країна входить до Євросоюзу, то на її території діє Шенгенська угода. Іншими словами, для її відвідування необхідно оформляти шенгенську візу, однак лише в тому випадку, якщо саме Норвегія виступатиме основною країною при відвідуванні країн Шенгенської зони. Варто зауважити, що шенгенська віза дає право на транзит через територію деяких країн, а також, на безвізове перебування в країнах, які є членами Шенгенської угоди.

 

Типи віз до Норвегії

Існують різні види віз до Норвегії:

 • Візи в Норвегію типу А і В або транзитні візи;
 • Візи в Норвегію типу С або короткострокові візи;
 • Візи в Норвегію типу D або національні візи.

Тип візи визначається терміном перебування на території країни. Крім цього, в залежності від кількості дозволених в'їздів в країну діляться на:
"багаторазові", які дають право на незліченну кількість перетину кордонів країни в період дії візи,
"одноразові", які, в свою чергу, дозволяють лише один в'їзд за весь період дії візи на територію країни.
Найбільш поширеною вважається короткострокова віза типу C. Залежно від мети вашого поїздки даний тип віз поділяється на: туристичні, гостьові, бізнес-візи. Хочемо зазначити, що даний список документів для відкриття візи до Норвегії, є базовим і може бути змінений або доповнений в залежності від різних обставин

 

Поширена думка про стриманість північного пейзажу виявилася всього лише міфом. Неймовірні по насиченості кольору як привітність і душевне тепло норвежців, здавалося, не мали собі рівних. Запрошую на крайню північ Європи: переді мною вирує Північний Льодовитий океан, а за спиною лежить он весь Старий Світ. Тромсе.

Тепло Півночі В Осло летів, як завжди, з авіакомпанією KLM. Але на цей раз - в бізнес-класі. Звичайно, якщо вас не цікавлять «цінні дрібниці» - я так назвав відмінності між класами літаку, - то можна подорожувати економ-класом. Але якщо подобається релаксація в аеропортовий бізнес-Лодж, копчений лосось, фрукти та елітні напої, персональний стюард, значний вибір вишуканих вин, невимушене спілкування з капітаном літака, наявність особистого простору в салоні, - то вам, безсумнівно, до бізнес-класу KLM. Nor-Way, або Шлях на північ.
Враження від усієї подорожі в Норвегію - це люди.
Ввічливість та уважність, чуйність і толерантність, дружелюбність і ввічливість - в крові кожного норвежця. Відомий ресторатор пані Аніта Андресс з Тромсе має власну теорію: «Чим далі на Північ, то тепліші люди». До згаданих рис слід додати відкритість, яка в цілому скандинавам не дуже властива, і гостинність, яка не має меж. Мене, жителя багатомільйонного міста, цікавило: чи не нудно жити в маленьких містечках Півночі. У відповідь прозвучало категоричне «ні» від двох десятків моїх тутешніх співрозмовників.
Аніта, власниця ресторану «Emma's Drоmmekkоkken» ( «Емми кухня мрії»), здивувалася питанню: «Я взагалі не знаю, що таке смуток, - сміялася вона. - Минулого тижня до мене заїхала повечеряти Хілларі Клінтон, тиждень тому я зустрічала королеву Норвегії Софію, перед тим обідав наш прем'єр-міністр, навесні я мала честь приймати короля Норвегії Гаральда V ...» І вона запропонувала мені кілька улюблених страв королівської сім'ї. Свіжий, натуральний смак їжі був досконалим. Кажуть, гурмани іноді бронюють стіл в цьому ресторані ще до покупки авіаквитка.


Добиратися до Норвегії

Рекомендуємо через Амстердам з авіакомпанією KLM (4 рейси на день з Києва і ряд рейсів з регіонів України). А з Осло або Трондхейма місцевими авіалініями - хоч до найменшого селища на півночі Норвегії (звичайно, і до Тромсе, Альти і Хоннінгсвог). Автобусне сполучення між містами і регіонами на Півночі теж розвинене.
Оренда авто популярна - це відносно недорого, шляхи чудові, автосервіс бездоганний. Правда, літр бензину коштує близько 1,8 євро, і частина тунелів платна. Зупинятися краще в готелях скандинавських мереж. Номер на двох з розкішним сніданком - 100-150 євро. Середній чек в ресторані - близько 50 євро на людину.
Літній сезон недовгий, середня температура липня в Тромсе - +15 ° С, на мисі Нордкап - +10 ° С. Зате сонце - 24 години в день! Взимку не так холодно, як можна вважати, - 8-10 градусів морозу. Олені, саами, рибалка, засніжені пейзажі і північне сяйво (з листопада по березень) не залишать вас байдужими!

 

Гостьова віза до Норвегії.

Для отримання гостьової візи в Норвегію потрібні такі документи:

Сплатити консульський збір через картку MasterCard або VIZA, роздрукувати підтвердження про оплату, також візовий збір оплачується окремо в розмірі 450 грн.

 • анкета англійською мовою
 • 1 фото 3,5 х 4,5 кольорове на світлому фоні
 • оригінал закордонного паспорта
 • копії заповнених сторінок закордонного паспорта
 • копія внутрішнього паспорта всі сторінки
 • страховий поліс на покриття 30 000 євро
 • довідка з місця роботи + переклад (звичайний, не завірений)
 • довідка з банку, розписка заробітної плати за останні 6 міс. + переклад (звичайний, не завірений)
 • запрошення: оригінал, або формат pdf, або факсом
 • гарантійна форма для візитів - сторона, що запрошує, у Норвегії звертається у відділенні міліції, оформляє гарантійну форму візиту. Необхідні оригінал і копія
 • якщо представники запрошуючої сторони були в Україні - необхідно надати копії сторінок їхніх закордонних паспортів з українськими візами.

Туристична віза до Норвегії.
Для отримання туристичної візи до Норвегії потрібно наступне:

Реєстрація на сайті, заповнення аплікаційної форми.
Оплата консульського збору через картку MasterCard або VIZA, роздрукувати підтвердження про оплату (консульський збір становить 35 євро).

 • анкета англійською мовою
 • запис на співбесіду в посольство або жива черга у візовому центрі з пн-пт, з 8.30-15.30 (у такому разі, крім консульського збору, необхідно заплатити візовий збір у розмірі 450 грн)
 • 1 фото 3,5х4,5 кольорове на світлому фоні
 • оригінал закордонного паспорта
 • копії заповнених сторінок закордонного паспорта
 • копія внутрішнього паспорта
 • страховий поліс на покриття 30000 євро
 • довідка з місця роботи + переклад (звичайний, не завірений)
 • довідка з банку (50 євро на добу), розписка заробітної плати за останні 6 місяців + переклад (звичайний, не завірений)
 • бронювання готелю з наданим маршрутом подорожі із зазначеною вартістю туру.

Норвегія, незважаючи на свій нейтралітет, не вдалося вислизнути від німецької окупації під час Другої світової війни. В 1949 році вона відмовилася від нейтралітету і вступила в НАТО. У шістдесяті роки нафта і газ, знайдені в морських водах, сприяли швидкому економічному зростанню країни. В даний час Норвегія намагається знизити витрати на соціальні послуги і розробити план збереження запасів нафти і газу, які виснажуються. На референдумі, проведеному в 1972 і 1994 роках, норвежці проголосували проти вступу в ЄС, але все таки пізніше вступили.


Хто може подавати заявку на візу до Норвегії?

Будь-який бажаючий може подати заявку на візу або посвідку / дозвіл на роботу. Зверніть увагу, що паспорт або дозвіл на проживання в Україні повинен бути дійсний протягом трьох місяців після запланованого перебування в Норвегії. Також має бути принаймні дві порожні сторінки призначених для візи та / або дозволу.
Посольство Королівства Норвегія в Києві займається питаннями шенгенських віз для громадян і резидентів України, Білорусі та Молдови для поїздки в Норвегію, а також дозволами на роботу, навчання і посвідки на проживання. Такі заяви приймаються в посольстві і пересилаються в електронному вигляді для обробки норвезькою владою імміграції (Директорат у справах іноземців, UDI).
Віза є дозволом на в'їзд і перебування в Норвегії протягом обмеженого періоду часу. Громадянам України, Молдови та Білорусі потрібна віза при в'їзді в Норвегію.
Норвегія є членом Шенгенської співпраці. Громадяни країн, що беруть участь у цій співпраці можуть вільно переміщатися між країнами-членами. Те ж саме стосується іноземних громадян, що мають посвідку на проживання в одній з країн-членів, або у яких є студентська віза (тривалістю понад 90 днів).

 

Що таке Шенгенська віза до Норвегії

Норвегія є частиною Шенгенської співпраці. Громадяни країн, що беруть участь у цій співпраці можуть вільно переміщатися між країнами-членами. Те ж саме стосується іноземних громадян, що мають посвідку на проживання в одній з країн-членів. 25 держав-членів: Австрія, Бельгія, Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Словаччина, Словенія, Португалія, Іспанія, Швеція і Швейцарія.
Шенгенська віза може бути надана заявникам, які збираються в Норвегію для туризму, бізнесу, возз'єднання сім'ї і т.д., за умови що вони мають намір повернутися в країну проживання згодом. Шенгенська віза, як правило, не може бути продовжена в Норвегії. Віза не дає права працювати або проводити будь-які ділові заходи під час вашого візиту. Якщо ви хочете працювати або залишатися протягом тривалого періоду в Норвегії, ви повинні звернутися за конкретним дозволом на це перед в'їздом в країну.
За угодою Посольство Франції в Мінську уповноважене видавати шенгенські візи до Норвегії для громадян і резидентів Республіки Білорусь.
Якщо у вас є особливі потреби, вам може бути видана віза, дійсна на багаторазовий в'їзд, протягом певного періоду,на термін до п'яти років. Такі візи доступні тільки для певних категорій заявників, наприклад, ділових людей, членів сімей осіб, які мають дійсний дозвіл на проживання в Норвегії, членами сім'ї норвезьких громадян, які проживають за кордоном і т.д. Цим правом не можливо користуватись більш ніж за 90 днів до передбачуваної поїздки. Якщо заявка буде схвалена, дата останнього заявника на в'їзд в Шенгенську становить 90 днів з моменту, коли рішення було прийнято.
Заявники, які мають намір відвідати одну шенгенську країну, повинні звертатися за візою в посольство або консульство цієї країни. Заявники, які бажають відвідати кілька країн Шенгенської угоди, повинні звернутися в посольство або консульство тієї країни, яка є основною країною призначення (тобто коли заявник буде витрачати більшу частину днів у цій країні).
Заявники, які бажають відвідати кілька країн Шенгенської угоди, але не мають основного призначення (тобто заявник має намір провести рівну кількість днів в кожній країні), повинні звернутися в посольство або консульство тієї країни Шенгенської угоди, яка є першим пунктом прибуття. Питання про шенгенські візи є дискреційним і залежить від розгляду кожного окремого випадку, в тому числі мети візиту і наміру повернутися.
За угодою, Посольство Франції в Мінську уповноважене видавати шенгенські візи до Норвегії для громадян і резидентів Республіки Білорусь.
Кандидатам рекомендується не купувати квитки, поки рішення про видачу візи не буде прийнято.


Фінансові гарантії при поданні заявки на візу до Норвегії

Для того, щоб отримати візу, необхідно мати достатньо коштів, щоб покрити ваші витрати на поїздку і перебування в Норвегії. Засоби на ваші транспортні витрати і перебування можуть бути гарантовані посиланням на людину, що живе в Норвегії.
Людина, на яку посилаються, як на фінансового гаранта, повинна заповнити форму гарантії для відвідувань. Після заповнення і підписання цієї декларації гарантії, особа-гарант несе фінансову відповідальність за витрати, понесені у зв'язку з перебуванням візитеру у Норвегії. Особа-гарант також забезпечує оплату будь-яких витрати, понесених державою, якщо заявник на отримання візи не повертається до його / її країні походження до закінчення терміну дії візи, і таким чином повинна бути депортована за рахунок держави. Така гарантія декларації сама по собі не є достатньою для надання візи, але призначена, щоб допомогти тим, хто не має достатніх коштів своїх, щоб покрити свої витрати проїзд і проживання в період дії візи.


Гарантійна форма в Норвегії

Гарантійна декларація повинна бути зі штампом поліції (а не посольства / консульства). В поліції повинна бути показана вся необхідна документація, а також підтверджено те, що особа-гарант має достатньо коштів для забезпечення перебування заявника протягом зазначеного періоду в країні. Особа-гарант повинна написати заяву, яка завіряється печаткою. Особа-гарант не повинна відправляти декларацію гарантії безпосередньо до закордонних представництв або UDI.
Гарантія для ділових мандрівників
Бізнес-мандрівникам з країн з візовими вимогами, які будуть перебувати в Норвегії на термін менше трьох місяців протягом шести місяців, і які не отримуватимуть заробітну плату від норвезької клієнта / партнера для проживання, не потрібно дозволу на роботу. Проте, вони схильні до тих же правил на оформлення візи, як і всі інші претенденти на візи.
Для компаній / підприємств не потрібно надавати гарантійні декларації. Для цього достатньо надати письмове запрошення на бланку компанії в Норвегії, із зазначенням даних особи, яка направляється до Норвегії, як довго вони будуть проживати в Норвегії і мета їх перебування. Якщо запрошуюча компанія несе фінансову відповідальність щодо транспортних витрат і проживання, це повинно бути чітко зазначено в запрошенні. У разі невеликих компаній / підприємств, запрошення повинні бути вказані реєстраційний номер компанії, перераховані в реєстрі.

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Норвегії

+380672338111
+380674338111

Дозвіл на роботу в Норвегії отримує ваш роботодавець і пережає його вам для подальшого оформлення робочої візи до Норвегії. Ми...

Підрахунок допустимих днів в шенгені розраховується за останні пів календарного року відштовшуючись від дати поїздки назад по...

Так - можете, проте маєте надати підтвердження для пограничної служби стосовно напрямку прямування до Норвегії по вашій...

Так - можете, проте маєте надати підтвердження для пограничної служби стосовно напрямку прямування до Норвегії по вашій...

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 .d8888b.    d8888  8888888888  .d8888b. 
d88P Y88b d8P888 d88P d88P Y88b
.d88P d8P 888 d88P 888
8888" d8P 888 d88P 888d888b.
"Y8b. d88 888 88888888 888P "Y88b
888 888 8888888888 d88P 888 888
Y88b d88P 888 d88P Y88b d88P
"Y8888P" 888 d88P "Y8888P"


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки