Київ
380674338111
Дніпро
380672338111
Варшава
48575315111

Віза в Литву

віза в Литву, оформити візу в Литву, віза в Литву вартість, віза в Литву в Києві, віза в Литву терміново, отримати візу в Литву, потрібна віза в Литву, як оформити візу в Литву, віза в Литву українцям, туристична віза в Литву , гостьова віза в Литву,

До однієї з європейських країн, що достатньо лояльно відносяться до пропуску українців відноситься Литва. Процес оформлення литовської шенгенської візи нічим не відрізняється від оформлення інших шенгенських віз. Але на відміну від, наприклад, Німеччини чи Італії, де отримати візу набагато складніше, при оформленні візи в Литву отримати позитивну відповідь набагато простіше.

Посольство Литви видає як одноразові, так і дворазові та багаторазові візи в залежності від мети поїздки.

Візи до Литви поділяються за охопленням території перебування на національні та шенгенські. Різниця в тому, що шенгенську 90-денну візу можна розділити на кілька візитів, але не можна подовжити, а національну можна подовжити в разі потреби.

 

Литовські короткострокові візи

 

Короткострокові візи в Литву позначаються літерою С і дозволяють відвідувати також і інші країни Євросоюзу, а не тільки Литву. Така віза підрозділяється на категорії.

 

Литовські туристичні візи

 

Литовське посольство вельми охоче видає українцям туристичні візи. І це нам на руку, адже тут є все для чудового відпочинку на будь-який смак – пам'ятки архітектури і культури, море з ідеальними пляжами, прекрасна національна кухня. Так що, якщо у ваші плани входить саме туризм, то Литва ідеальне місце для цього і обіцяє ідеальний відпочинок кожному приїжджому. При початковій уявній простоті оформлення візи все ж варто відповідати вимогам отримання візи.

 

Литовські ділові візи

 

Ділова віза в Литву знадобиться вам в тому випадку, якщо ви прямуєте в цю країну з метою ведення бізнесу, наприклад для укладання контрактів та договорів або ведення переговорів. З цією візою працевлаштування виключено. А перебування в країні не може бути довше трьох місяців.

 

Литовські гостьові візи

 

Оформлюється така віза як і туристична, лише за тим винятком, що для цього типу візи потрібно запрошення родичів або друзів, які проживають в Литві на законних підставах. Посольство Литви цілком може зажадати підтвердження родинних зв'язків у разі запрошення від родичів. При невірно оформленому запрошенні в візі можуть відмовити.

 

Литовські студентські візи

 

Така віза безсумнівно стане в нагоді студентам, аспірантам та викладачам, які їх супроводжують. Такий візит повинен мати освітню мету, наприклад програми обміну.

 

Литовські медичні візи

 

Така віза знадобиться тим, хто планує приїхати до Литви з метою відвідування литовських лікувальних або медичних установ для проведення лікування, обстежень або отримання консультацій.

 

Литовські візи на спортивні та культурні цілі

 

Такий тип віз знадобиться якщо у ваші плани входить участь в культурних або спортивних заходах, в програмах з обміну або здійснення творчої діяльності.

 

Литовські візи для участі в конференціях

 

Якщо ви плануєте участь в конференціях в якості підприємця, представника громадської організації або інших об'єктів господарської діяльності, що проходять на території Литви, то вам не обійтися без такого типу віз.

 

Литовські транзитні візи

 

Така віза стане в нагоді всім, хто подорожує в треті країни з пересадкою в Литві і очікує на її території свій рейс.

 

Крім перерахованих вище типів віз, існують ще й такі:

 • віза для учасників програм з обміну міст-побратимів;
 • віза для водіїв, що займаються міжнародними перевезеннями;
 • віза для членів команди локомотива, поїзда або рефрижератора міжнародного шляху проходження;
 • віза для міжнародних журналістів;
 • віза для членів сім'ї, що прибувають на похорон.

 

 

Литовська мультивіза

 

Багаторазову візу ще називають мультивізою. З такою візою можна в'їжджати і виїжджати з країни будь-яку кількість разів, що дуже зручно при необхідності частих поїздок. Крім цього існують і інші плюси литовської шенгенської мультивізи:

 

●    можливість відвідати інші європейські країни, що входять до складу євросоюзу;

●    немає необхідності в оформленні нової візи при наступному в'їзді, що істотно заощаджує час, гроші і нерви.

 

Оформити мультивізу можуть тільки ті заявники, які не мають порушень за отриманими раніше шенгенськими візами. Така віза відкривається на термін 90 днів, що дозволяє перебувати на території Європи до 90 днів протягом півроку.

 

Литовська національна віза

 

У разі, якщо вам необхідно перебувати в Литві більш, ніж 3 місяці, вам знадобиться національна віза категорії D. З нею не можна виїхати в інші країни Шенгену, але без неї не обійтися в разі якщо ви:

●    укладаєте шлюб в Литві;

●    здобуваєте освіту;

●    працевлаштовуєтесь в Литві;

●    возз'єднуєтесь з сім’єю;

●    перебуваєте на тривалому лікуванні в Литві;

●    доглядаєте за тяжкохворим.

 

 

Крім списку обов'язкових документів, який однаковий для всіх типів віз, існують і ті, які залежать від типу візи і до них пред'являються особливі вимоги від Посольства.

 

До обов'язкових документів для всіх типів віз належать:

 1. анкета на отримання литовської візи;
 2. два фото паспортного зразка;
 3. загальногромадянський український паспорт з ксерокопією всіх без винятку сторінок;
 4. діючий закордонний паспорт з вільними сторінками для проставлення віз та ксерокопія першої сторінки закордонного паспорта;
 5. ідентифікаційний код;
 6. медична страховка, що діє на всій території шенгенської зони на суму покриття від 30 тисяч євро;
 7. мета поїздки, обґрунтована документально;
 8. підтвердження броні на літак або самі квитки, або документи на власний транспортний засіб, якщо планується поїздка на автомобілі;
 9. підтвердження фінансової спроможності поїздки, наприклад довідка про зарплату за останні півроку або виписка по рахунку з банку;
 10. підтвердження намірів повернутися додому, наприклад документи на нерухомість на території України або документальне підтвердження наявності сім'ї, що залишається на Україні.

 

Це стандартний список документів, який може відрізнятися від необхідного саме в вашому конкретному випадку та прямо залежить від типу візи, статусу заявника та інших факторів.

 

Щоб уникнути проблем, пов'язаних з підготовкою необхідного пакету документів, ми пропонуємо звернутися за допомогою до наших фахівців, які не тільки дадуть відповідь на всі питання, але і допоможуть підготувати оптимальний пакет документів, що в 90% випадків є запорукою позитивного рішення щодо видачі візи.

 

Крім основного пакету документів існують і додаткові документи, що подаються на литовську візу.

Так, наприклад, для пенсіонерів це будуть копія пенсійного посвідчення та довідка про нараховану пенсію за останні півроку.

Для учнів це буде довідка зі школи або вузу про проходження навчання.

При подорожі з дітьми, на них збирається окремий стандартний пакет документів, до якого потрібно додати такі додаткові документи:

 • особистий проїзний документ дитини або вписання та вклейка в паспорт хоча б одного з батьків;
 • два фото паспортного зразка;
 • копія загальногромадянських паспортів батьків;
 • копія свідоцтва про народження дитини;
 • нотаріально завірений дозвіл на вивезення дитини від одного або обох батьків в залежності від того, з ким подорожує дитина.

 

Для туристичної візи додатково потрібно буде подати:

 • запрошення;
 • підтвердження броні готелю або іншого житла на час поїздки;
 • бронювання квитків або їх оригінал;
 • якщо це не перший закордонний паспорт, то можна подати старий паспорт з шенгенськими візами, отриманими раніше.

 

Для ділової візи

 

Знадобиться запрошення від бізнес партнерів або литовської організації, яка запросила вас. Запрошення буде офіційним підтвердженням мети вашого візиту і має містити повну інформацію щодо  терміну перебування, даних запрошуючої сторони, іноді може знадобитися вказати, що фінансування поїздки здійснює приймаюча сторона.

 

Для оформлення гостьової візи

 

Потрібно прикласти до основного пакету документів запрошення від приватної особи, що проживає в Литві. Це можуть бути друзі або родичі.

 

При оформленні візи на лікування

 

Необхідно буде надати підтвердження оплати необхідних процедур або наявності коштів для оплати. У разі якщо оплату проводять треті особи, то гарантійний лист про покриття витрат на лікування. Додатково можуть запросити офіційну згоду медичної установи прийняти на лікування із зазначенням конкретного терміну перебування, а також лікарняні виписки, карти та рекомендації лікарів, якими підтверджується необхідність такого лікування.

 

Приватні підприємці надають до основного пакету документів:

 1. нотаріально завірену копію свідоцтва про реєстрацію приватного підприємця;
 2. банківську виписку про стан рахунку з розрахунку 60 євро на кожен день перебування в Литві;
 3. довідку з податкової про розмір доходів за останні півроку;
 4. копію свідоцтва платника єдиного податку або патент;
 5. на загальній системі оподаткування подається копія свідоцтва платника ПДВ.

 

Для отримання візи моряками

Необхідно надати довідку з місця роботи з мокрою печаткою, ксерокопію трудового договору і банківську виписку по рахунку.

 

При подачі пакета документів на візу співробітники Посольства цілком можуть зажадати і інші документи, що не входять ні в один зі списків, наприклад, свідоцтво про шлюб або розлучення, документ на нерухомість у власності заявника, раніше оформлені шенгенські візи та інше. Дуже важливо, щоб всі документи були в належному вигляді, містили правдиву і повну інформацію.

 

Литовська мультивіза

Заявники на мультивізу повинні бути готові крім основного пакету документів надати неспростовні документальні докази необхідності багаторазових в'їздів та виїздів з Литви.

 

Литовська національна віза

Для отримання литовської національної візи необхідно надати наступні документи:

 • анкету на отримання візи;
 • діючий закордонний паспорт;
 • медичну страховку;
 • фото паспортного зразку;
 • підтвердження фінансової спроможності для проживання в Литві на весь термін перебування і засобів для повернення додому;
 • дозвіл на тимчасове або постійне проживання від Департаменту МВС Литви.

 

Для спортсменів, студентів, членів екіпажу судна, осіб які планують працевлаштуватися і журналістів

Додатково необхідно надати клопотання від приймаючої сторони на видачу національної візи на адресу Посольства Литви в Україні.

Якщо виїжджають також і члени сім'ї або тренер, додатково потрібно надати завірений в установленому порядку договір або копії документів що підтверджують родинні зв'язки.

 

Литовська робоча віза

Для отримання візи на роботу необхідно надати завірену в установленому порядку копію дозволу на роботу, виданого Міністерством праці та соціального захисту Литви.

Для членів сім'ї необхідно докласти завірені копії документів, що підтверджують родинні зв'язки.

 

Для отримання візи членами екіпажу судна, що ходить під литовським прапором

необхідно надати документальне підтвердження факту внесення заявника до складу членів екіпажу і завірену копію трудового договору.

При проходженні ремонту судна на території Литви члени екіпажу для отримання візи повинні надати крім цього ще і завірену копію договору на ремонт судна в порту Литви.

 

Журналістам

Для отримання візи необхідно надати підтвердження наявності акредитації в Міністерстві закордонних справ Литви.

 

Іноземні громадяни, які подали заяву на видачу або заміну виду на проживання в Литві для отримання візи повинні надати документальне підтвердження, що заявник подав заявку на зміну виду на проживання.

Литовське Посольство може запросити у заявника додаткові документи, які можуть підтвердити дані зазначені в анкеті на видачу візи.

 

 

Особливості оформлення литовської візи

 

Оформлення візи в Литву можливо тільки при особистій подачі в дипломатичне представництво у вашій країні. З введенням змін до законодавства та збором біометричних даних процедура подачі на візу трохи ускладнилася. Тепер крім подачі пакета документів потрібно пройти процедуру дактилоскопії (здати відбитки пальців). По закінченню п'яти днів ви можете отримати рішення про видачу візи або про її відмову.

 

Відмова в литовській візі

 

Відмову в литовській візі можна отримати тільки в разі якщо:

 • - надані документи були заповнені невірно,
 • - або дані в них не відповідають дійсності,
 • - або ж якщо заявник порушив раніше правила перетину кордону шенгенської зони,
 • - або був притягнутий до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Щоб уникнути таких проблем необхідно дуже ретельно і уважно заповнювати всі документи по представленому на сайті посольства зразку або звернутися до наших фахівців за допомогою, щоб вони зробили всю роботу за вас.

Якщо ж справа в порушеннях, то виправити тут на жаль нічого не можна і варто просто прийняти ситуацію як вона є.

 

Візовий збір на литовську візу

 

Громадяни України при подачі документів повинні сплатити візовий збір за оформлення візи. Він сплачується в гривневому еквіваленті в день подачі документів. Вартість оформлення шенгенської візи становить для українців 35 євро, а національної - 60 євро.

 

Терміни оформлення візи в Литву

 

Зазвичай оформлення візи в Литву займає в середньому 14-17 днів з дня подачі документів.

Термінова віза розглядається 5-6 днів за подвійну плату, так, наприклад, шенгенська обійдеться в 70 євро.

Ми готові допомогти з оформленням віз до Литви у всіх містах України.

 

Термін дії литовської візи

 

Терміни дії литовських віз безпосередньо залежать від типу візи та мети поїздки.

Так, звичайна короткострокова віза в Литву може бути відкрита тільки на певний термін, наприклад, з 15 червня по 12 липня 2017 року. Максимальний термін, на який може бути відкрита така віза - 30 днів, з можливістю в'їхати тільки один раз.

В чистий закордонний паспорт цілком можливо оформлення литовської мультивізи.

 

У разі, якщо вам необхідно відкрити литовську візу, але у вас недостатньо документів, наприклад, немає необхідних фінансових документів або броні в готелі чи немає запрошення для поїздки, звертайтеся до нас. Наші фахівці допоможуть вам вирішити всі питання, пов'язані з оформленням та отриманням литовської візи в найкоротші терміни.

 

віза в Литву, оформити візу в Литву, віза в Литву вартість, віза в Литву в Києві, віза в Литву терміново, отримати візу в Литву, потрібна віза в Литву, як оформити візу в Литву, віза в Литву українцям, туристична віза в Литву , гостьова віза в Литву,

віза в Литву, оформити візу в Литву, віза в Литву вартість, віза в Литву в Києві, віза в Литву терміново, отримати візу в Литву, потрібна віза в Литву, як оформити візу в Литву, віза в Литву українцям, туристична віза в Литву , гостьова віза в Литву,

Експерт

380672338111
380674338111

Поиск по сайту

Консультант по Литві

+380672338111
+380674338111

Отримати шенгенську візу транзитну через Литву - підтрвердивши це вашим запрошенням із Калінінграду. Будемо раді вам...

Так, як українцю вам необхідно отримати шенген візу. Для купівлі авто - можете оформити собі туристичну візу та купити автівку в...

Так, як українцю вам необхідно отримати шенген візу. Для купівлі авто - можете оформити собі туристичну візу та купити автівку в...

Вартості наших послуг стосовно допомоги в оформленні туристичної візи або ж візи по запрошенню вказані на нашому сайті (...

Запитати експерта

Введите первые буквы страны.

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
 .d8888b.  888888888  .d8888b.  8888888888 
d88P Y88b 888 d88P Y88b d88P
.d88P 888 888 888 d88P
8888" 8888888b. Y88b. d888 d88P
"Y8b. "Y88b "Y888P888 88888888
888 888 888 888 d88P
Y88b d88P Y88b d88P Y88b d88P d88P
"Y8888P" "Y8888P" "Y8888P" d88P


Введите код, изображенный в стиле ASCII-арт.

Вертикальные вкладки